هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان اين مشكلي كه بعضي اقايون داشتن در رابطه با پر شدن خود به خود هارد براي منم اتفاق افتاد متاسفانه ميخواستم بدونم چ راه حلي هست براش و اگه انجام بدم اطلاعات توي هاردم نميپره؟اخه چنتا بازي اكانتي دارم كه نصب دوباره ديتاشون دردسره
معمولا با ریست کردن و rebuild database حل میشه این مشکل.

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
اتصال کنترلر p4 به pc مشکلی ایجاد نمیکنه؟
احیانا دسته خراب نمیشه؟
قبلا دسته p3 به pc زدم یه مدت بعد کلا قاطی کرد، نوارشم عوض کردم درست نشد

آخرین ویرایش:

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
با سلام
چند سوال داشتم
1.اول اینکه میشه این وبکم های معمولی رو که یو اس بی هستند به کنسول وصل کرد؟یا فقط وبکم خود سونی جواب میده؟
2.کیبوردهای یو اس بی رو چطور؟میشه هر کیبورد یو اس بی رو به کنسول نصب کرد و برای چت ازش استفاده کرد؟
3.اگر ما بازی خاصی رو از استور بخریم و دانلودش کنیم و اگر روزی بخواهیم بازی رو پاک کنیم،دفعه بعد که بخواهیم بازی رو نصب یا دانلود مجدد کنیم باید بازم پول بدیم و بازی رو مجدد بخریم؟
4.شارژ دسته از طریق کامپیوتر مشکلی برای دسته ایجاد نمیکنه از نظر نوسانات برقی؟
5.و اینکه اگر داخل یه بازی هستیم سریع بخواهیم از فسمتی از بازی فیلم بگیریم باید چه دکمه ای رو بزنیم تا ازش فیلم بگیریم؟

با تشکر

آخرین ویرایش:

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,342
سلام
ایکون یکی از بازی هام توی منو نمیاد.با REBUILT DATA base هم درست نشد
از طریق library باید بزنم رو بازی بعد بزنم رو استارت.بعد که این کارو میکنم دکمه ی ps رو میرنم وایکونش میاد ولی ایکون یه بازی دیگه میره؟!!

HAWX

کاربر سایت
Jul 31, 2010
79
سلام یه سوال خیلی مهم کسایی که بازی preorder کردن بگه،اگه‌ بازی رو preorder کنیم،وقتی تاریخ بازی بیاد بازی بطور اتوماتیک میاد تو لیست دانلود یا خودمون باید بصورت دستی بزاریم برای دانلود؟؟

afshinranj

کاربر سایت
Jun 13, 2015
136
سلام ی سوال میشه دسته ای ک تو جعبه پلی استیشن من بوده رو بندازم رو کنسول یکی دیگه یعنی با هم دو نفره بازی کنیم؟ اخه ی نفر گفت ک نمیشه

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,716
سلام ی سوال میشه دسته ای ک تو جعبه پلی استیشن من بوده رو بندازم رو کنسول یکی دیگه یعنی با هم دو نفره بازی کنیم؟ اخه ی نفر گفت ک نمیشه

چرا میشه به هر کنسول دلتون می خواد وصل کنید ولی اولش باید با کابل وصل کنید تا دسته بشناسه

messi138

کاربر سایت
Jun 5, 2014
40
نام
محمد
سلام بر دوستان و استید محترم.
آقا اکانت دیجیتالی داشته باشی و دیتا نداشته باشه میشه از روی دیسک اورجینال(یکی از دوستان کلوپ داره) ریخت یا باید حتما دانلود یا با نرم افزار psx ریخت....

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
سلام بر دوستان و استید محترم.
آقا اکانت دیجیتالی داشته باشی و دیتا نداشته باشه میشه از روی دیسک اورجینال(یکی از دوستان کلوپ داره) ریخت یا باید حتما دانلود یا با نرم افزار psx ریخت....
سلام.نمیتونید از دیسک برای دیتا استفاده کنید و باید دانلود کنید.حالا چه از طریق psx چه مستقیم با خود کنسول.

Glory

کاربر سایت
Sep 6, 2014
16
سلام دوستان من تازه PS4 خریدم اما مانیتورم جایی نداره که بهش بشه کابل HDMI وصل کرد.میخواستم ببینم چه راه حلی براش وجود داره؟؟؟؟لطفا راجع به مبدل SD توضیح بدید.

Maxxxx

کاربر سایت
Apr 18, 2015
378
نام
سعید
سلام دوستان من تازه PS4 خریدم اما مانیتورم جایی نداره که بهش بشه کابل HDMI وصل کرد.میخواستم ببینم چه راه حلی براش وجود داره؟؟؟؟لطفا راجع به مبدل SD توضیح بدید.
عزیزم الا کیفیت 720p ام برا این نسل خیلی کمه چه برسه به SD :d بهتره بری یه مانیتور بخری فک نکنم sd اصلا بخوره به ps4

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر