هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,766
نام
Masoud
سلام.
الان داشتم تو psn میچرخیدم دیدم یه مقدار کنسول کند شده ، رفتم تو یه بازی دیدم لود ها خیلی طول میکشه و یه مقدار که بازی کردم کنسول هنگ کرد.
دکمه رو کنسول رو زدم که خاموش بشه ، کلی طول کشید خاموش نشد ، دستمو نگه داشتم رو دکمه خاموش شد.
کنسول رو که روشن کردم چراغ سفید اومد بالا ، چه مشکلی الان براش پیش اومد؟
مثل این عکسه:
ps4shots-019.jpg

Red Alert

کاربر سایت
Feb 7, 2012
125
نام
Anonymous
سلام.
الان داشتم تو psn میچرخیدم دیدم یه مقدار کنسول کند شده ، رفتم تو یه بازی دیدم لود ها خیلی طول میکشه و یه مقدار که بازی کردم کنسول هنگ کرد.
دکمه رو کنسول رو زدم که خاموش بشه ، کلی طول کشید خاموش نشد ، دستمو نگه داشتم رو دکمه خاموش شد.
مثل این عکسه:
ps4shots-019.jpg
https://support.us.playstation.com/app/answers/detail/a_id/5051/~/ps4-power-indicator-lights

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام.
مثل این عکسه:
فک نمیکنم مشکلی براش پیش اومده باشه !
اگر این اتفاق افتاد یه بار rebuild کن

با سلام.

دو تا سوال دارم.

اول اینکه اون بازی هایی که به صورت دیجیتالی از استور میخریم و دانلود میکنیم اگر به هر دلیلی بازی پاک بشه و سیوی چیزی ازش نمونه اگر خواستیم دوباره بازیس کنیم باید بریم تو استور و اون بازی رو دوباره بخریم؟

د.
خیر
بازی رو وقتی میخری برایه همیشه به اکانت شما تعلق میگیره. حالا میخوای 20 بار پاک کن 20 بار دانلود کن !
;)

UnlovelyWriter

کاربر سایت
Sep 14, 2014
441
نام
رضا
ایشالا اگه موفق شدیم یا همینجا آموزش میذاریم، یا شایدم یه تاپیک بزنیم :">
(از آقا آرمان هم که داره حسابی کمک میکنه کمال تشکر رو دارم... ممنون داداش :-*)
دو تا سوال:
یکی اینکه روی گوشی های روت نشده هم جواب میده؟ و دوم اینکه روشی برای iOS هم هست؟

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,766
نام
Masoud

hoseina

کاربر سایت
Feb 12, 2015
104
نام
امیر
سلام فقط میخواستم مطمن شم که اگر بازی رو از استور دانلود کنیم همیشه ان را داریم و هرگز به دیسک فیزیکی نیاز نخواهیم داشت درسته ایا این حرف؟

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
بازیم ظرفیت 3 هست.نتو قطع کنم اجرا نمیشه
خب اگه ظرفیت 3 هست یه بار دانلود رو کلا delete کن از دانلود های کنسول بعد تست کن ببین میره تو . چون مال خودم فیزیکی بود و وقتی این مشکل پیش اومد با قطع نت درست شد.

برا من اول آبیه ، زمانی که میره تو صفحه انتخاب یوزر میشه سفید ...

همین دیروز کنسول رو ریست فکتوری کرده بودم ...

اینکه طبیعیه . تا زمانی که کنسول داره بوت میشه چراغ ابیه و زمانی که میرسه به انتخاب پروفایل سفید میشه.

در مورد مشکلتون هم شما یه بار storage تون رو چک کنید ببینید فضای خالی چقدره و ایا داره کم میشه ازش؟؟ به عبارتی فضای هارد خود به خود پر میشه و یه باگ هستش که واسه خودم پیش اومده . یه rebuild data base کنید احتمالا ok میشه.

سلام فقط میخواستم مطمن شم که اگر بازی رو از استور دانلود کنیم همیشه ان را داریم و هرگز به دیسک فیزیکی نیاز نخواهیم داشت درسته ایا این حرف؟

بله . یعنی حتی اگه بازی پاک هم بشه از هاردتون باز هم قابلیت دانلود دوباره وجود داره . به نوعی شما وقتی لاینسنس بازی رو میخرید از استور دیگه اون بازی برای همیشه روی اکانتتون هست و از بین نمیره .

dearvahab

کاربر سایت
Apr 25, 2009
79
- - -ویرایش - - -

سلام دوستان کجا میتونم اکانت بازیها را خریداری کنم برای فعالسازیشون وبسایتی اگه میشه معرفی کنید..بازیها رو با psx DOWNLOAD HELPER لینکشون
برداشتم و دانلود کردم حالا برای فعالسازیشون از کجا اکانت بخرم .لطفاگه میشه فروشگاهی هست معرفی کنید بهم
سلام دوستان یکی به من کمک کنه تازه دستگاه گرفتم سر در گم هستم چکاری بهتره انجام بدم یه چند تایی دیتا دانلود کردم قبلا حالا چگونه اکانتشون بگیرم اکتیوشون کنم .راهنمایی کنید من رو

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,112
نام
آرمان
سلام
امروز کنسول رو روشن کردم ولی بعد از نشون دادن لوگو ps ریستارت شد و دوباره لوگو ps رو نشون میده و ریستارت میشه بعد از چند بار ریستارت شدن وارد safe mode میشه :| ریبیلد دیتابیس رو هم میزنم دوباره میره لوگو رو نشون میده و ریستارت میشه
ساپورت سونی هم که آفلاینه :|
الان باید چیکارش کنم ؟

حل شد ، اول با فلش آپدیت کردم بعدش Restore Default Settings زدم راحت بالا اومد

آخرین ویرایش:

farhankhosravi

کاربر سایت
Mar 19, 2015
49
نام
فرحان
نمیدونم کی میخواد سونی یه فکری به حال این قطعی های پشت مستمر PSN بکنه

- - -ویرایش - - -

من 1 ماه پیش آموزششو از هرکی خواستم واسه آیفون بلد نبود شما بلدی؟

ببین عزیز، این برنامه فقط برای گوشی های سونی عرضه میشه.مثل زد ۳. همونطور هم که میدونی، گوشیای سونی همگی اندرویدن و ios نیستن. کاری که این هکره انجام داده، اومده طوری برنامه رو ویرایش کرده که نتونه بفهمه که گوشی شما سونی نیست و در نتیجه روی همه گوشی ها اجرا شه. یعنی اومده همون فایل اندرویدی رو ویرایش کرده برای بقیه ی گوشی های اندرویدی. اگه سونی برای گوشی های ios بده، اونوقت میشه روی گوشی های اپل هم ریخت.:">

- - -ویرایش - - -

دو تا سوال:
یکی اینکه روی گوشی های روت نشده هم جواب میده؟ و دوم اینکه روشی برای iOS هم هست؟
جواب سوال دوم چند سانت بالاتر هست :d
سوال اول هم، بله روی همه گوشیای اندرویدی میشه. وقت مشکلش لگ های خیییلی زیاده که داریم روش کار میکنیم...ایشالا درست میشه :)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام
امروز کنسول رو روشن کردم ولی بعد از نشون دادن لوگو ps ریستارت شد و دوباره لوگو ps رو نشون میده و ریستارت میشه بعد از چند بار ریستارت شدن وارد safe mode میشه :| ریبیلد دیتابیس رو هم میزنم دوباره میره لوگو رو نشون میده و ریستارت میشه
ساپورت سونی هم که آفلاینه :|
الان باید چیکارش کنم ؟
هرچی هست مشکله هارد که بالا نمیاد دستگاه
به نظرم اگر با rebuild درست نمیشه یه 15 مین کلا از برق بکش دوباره بزن ببین حل میشه یانه
نهایتا اگر هیچ راهی جواب نمیده میتونی format کنی احتمالا فیکس بشه اگر مشکل از hard drive و data خراب شده باشه
میتونی فریمور هم دوباره نصب کنی . البته همه چیز پاک میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر