هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان ببخشید این پارتی چیه؟
یکی یه توضیح کامل بده
ممنون
میتونی یه دونه بسازی مثلا و friend هات رو دعوت کنی که جوین بشن برای صحتب کردن . هنگامه بازی کردن هم میتونی ادامه بدی

ولی تو لیست فرندای من 4 تا از بچه هها آنلاین میزدن من نمیتونستم
معمولا خرابیا که شروع میشه اونایی که signed in موندن ممکنه تحته تاثیر قرار نگیرن اول ! کلا خرابیا ممکنه همیشه همگانی نباشه اما دیروز کلا مشکل داشت با اینکه منم میتونستم وصل بشن. تو twit یا ign هم زده بودن

سلام
دوستان یه لطف میکنین بگین وای فاي کنسول چطور روشن میشه?
و آیا سرعت 512 کار رامیندازه برای آنلاین زدن بازی هایی مثل درایو کلاب?
Setting > Network و تیکش رو میزنی
بسته به پینگت داره . از سایته Speedtest بسنج مثلا با سروره London . اگر زیره 200 باشه Ok ]ست ( معمولا 180 به پایین خوبه. دیگه هرچی پایینتر که بهتره )

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
شما گزینه ی throttle رو بزار cross
گزینه ی kers رو بزار R2 و از منو برو بیرون . حل میشه و گاز میشه ضربدر .

در مورد دکمه ها هم اونجایی که زده cross منظور ضربدر و اونجا زده circle یعنی دایره. میتونی بقیه ی دکمه ها هم عوض کنی به همین ترتیب.
خب وقتی ست میکنم دکمه هوم رو بزنم ست میشه؟چون بک میزنم یا کنسل داره یا نادیده گرفتن تغییرات.اینجارو گیرم که چطوری تغییراتو ذخیره کنم :(
بسته به پینگت داره . از سایته Speedtest بسنج مثلا با سروره London . اگر زیره 200 باشه Ok ]ست ( معمولا 180 به پایین خوبه. دیگه هرچی پایینتر که بهتره )
پینگ من میانگینش 190 بود اما تو فیفا بدجور تاخیر رو اعصاب بود.لگ فراوون داشت.راهی برای کاهش پینگ هست؟

virigil

کاربر سایت
Aug 10, 2012
4
سلام دوستان من اهل انلاین نیستم یا لااقل در حال حاضر نیستم میخواستم از بازیهای آفلاین تحت عنوان ظرفیت 1 ارائه میشه یه 10 تا عنوان تهیه کنم فعلا مشغول باشیم!! لطف کنید کمک کنید یه فروشنده با قیمت مناسب به من معرفی کنید همدان یا تهران باشه البته تو پیام خصوصی ممنون دوستان​

o|d man

کاربر سایت
Jul 29, 2014
255
نام
محمد رضا
سلام دوستان من اهل انلاین نیستم یا لااقل در حال حاضر نیستم میخواستم از بازیهای آفلاین تحت عنوان ظرفیت 1 ارائه میشه یه 10 تا عنوان تهیه کنم فعلا مشغول باشیم!! لطف کنید کمک کنید یه فروشنده با قیمت مناسب به من معرفی کنید همدان یا تهران باشه البته تو پیام خصوصی ممنون دوستان​
پخ شد

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
خب وقتی ست میکنم دکمه هوم رو بزنم ست میشه؟چون بک میزنم یا کنسل داره یا نادیده گرفتن تغییرات.اینجارو گیرم که چطوری تغییراتو ذخیره کنم :(

پینگ من میانگینش 190 بود اما تو فیفا بدجور تاخیر رو اعصاب بود.لگ فراوون داشت.راهی برای کاهش پینگ هست؟

شما وقتی دکمه هات رو ست کردی دکمه ی back یا دایره رو بزن میاد عقب و خود به خود سیو میشه.نیاز به چیز دیگه ای نیست.در مورد کنسل شدن زمانی اتفاق میافته که علامت قرمز کنار دگمه های ست شده میاد که یعنی تداخل داره کار هاشون.
شما همون ترتیبی که بهت دادم رو بزنی درست میشه.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
آره عزیز خیلی به درد می خوره.
مثلا خانواده میخوان فیلم ببینن، میتونی بری تو اتاق و بدون نیاز به تلویزیون بازی کنی... یا مثلا میتونی کنسول رو بذاری رو حالت rest mod و با ریموت پلی بازی کنی که انرژی کمتر مصرف شه... و مهمتر از همه (از نظر من) اینه که میتونی یواشکی کنسولو روشن کنی، بعد مث بچه مظلوما بری بشینی تو اتاق، دوال شاکتو به گوشی وصل کنی و هر بازی (هر بازی) که دلت خواست بدون دغدغه بخاطر وجود دیگران بازی کنی ;) کلا من میمیرم برای ریموت پلی.
بازم مزایایی مثل تبدیل گوشی به یه دسته دوال شاک به جای خرید اون و خیلی چیزای دیگه داره، اما دیگه داخل این مقوله نمی گنجه :">
فعلا

دقيقا" منم براي همين ميخوام رفيق :d
كاشكي يه تاپيك اموزشي براش ميزدي ؟ قدم به قدم
شما خودت با چي بازي مي كني يعني گوشيت چيه ؟

من قبلا" كه PS3 داشتم به خاطر وجود پورت هاي ساده تر و AV و ... مي شد به ه مدل TV وصلش كرد يه دونه TV كوچيك 7 اينچي داشتم اگر مي خواستم لينك بگيرم يا كار خاص بكنم كه نياز به TV اصلي نداشته باشه ميرفتم سراغ اين اما PS4 از همون اول زد تو نخ HDMI :|
حالا اين اگر راه بيفته خيلي به كار مياد

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
423
نام
حامد
با سلام.

دو تا سوال دارم.

اول اینکه اون بازی هایی که به صورت دیجیتالی از استور میخریم و دانلود میکنیم اگر به هر دلیلی بازی پاک بشه و سیوی چیزی ازش نمونه اگر خواستیم دوباره بازیس کنیم باید بریم تو استور و اون بازی رو دوباره بخریم؟

دوم اینکه من چهجوری میتونم دو دسته رو همزمان استفاده کنم؟وقتی دسته اصلی روشنه دسته دوم رو که روشن میکنم اون یکی دسته خاموش میشه و ازم میخواد به پروفایل جدید بسازم.راهی نیست بدون ساختن یه پروفایل دیگه از دسته دوم استفاده کرد؟

ممنون میشم پاسخ بدید.

Gabriel 96

کاربر سایت
Jun 9, 2014
144
نام
oroush$
با سلام.

دو تا سوال دارم.

اول اینکه اون بازی هایی که به صورت دیجیتالی از استور میخریم و دانلود میکنیم اگر به هر دلیلی بازی پاک بشه و سیوی چیزی ازش نمونه اگر خواستیم دوباره بازیس کنیم باید بریم تو استور و اون بازی رو دوباره بخریم؟

دوم اینکه من چهجوری میتونم دو دسته رو همزمان استفاده کنم؟وقتی دسته اصلی روشنه دسته دوم رو که روشن میکنم اون یکی دسته خاموش میشه و ازم میخواد به پروفایل جدید بسازم.راهی نیست بدون ساختن یه پروفایل دیگه از دسته دوم استفاده ک

برا ی اینکه دو تا دسته وصل شه وقتی دسته ۲ رو روشن میکنی باید یه اکانت دیگه از بین اکانتات انتخاب کنی یا اینکه play as guest رو بزنی

UnlovelyWriter

کاربر سایت
Sep 14, 2014
441
نام
رضا
آره عزیز خیلی به درد می خوره.
مثلا خانواده میخوان فیلم ببینن، میتونی بری تو اتاق و بدون نیاز به تلویزیون بازی کنی... یا مثلا میتونی کنسول رو بذاری رو حالت rest mod و با ریموت پلی بازی کنی که انرژی کمتر مصرف شه... و مهمتر از همه (از نظر من) اینه که میتونی یواشکی کنسولو روشن کنی، بعد مث بچه مظلوما بری بشینی تو اتاق، دوال شاکتو به گوشی وصل کنی و هر بازی (هر بازی) که دلت خواست بدون دغدغه بخاطر وجود دیگران بازی کنی ;) کلا من میمیرم برای ریموت پلی.
بازم مزایایی مثل تبدیل گوشی به یه دسته دوال شاک به جای خرید اون و خیلی چیزای دیگه داره، اما دیگه داخل این مقوله نمی گنجه :">
فعلا

دوست عزیز خواهشا یه آموزش کامل ازش قرار بدید. خیلی کارآمده.

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
شما وقتی دکمه هات رو ست کردی دکمه ی back یا دایره رو بزن میاد عقب و خود به خود سیو میشه.نیاز به چیز دیگه ای نیست.در مورد کنسل شدن زمانی اتفاق میافته که علامت قرمز کنار دگمه های ست شده میاد که یعنی تداخل داره کار هاشون.
شما همون ترتیبی که بهت دادم رو بزنی درست میشه.
اوکی تست میکنم میگم
اما الآن میخوام وارد بازی بشم میخواد 10گیگو آپدیتو دانلود کنه.اینو چطوری رد کنم؟دانلود رو استپش میکنم اما بازم که میخوام واردش بشم میاد
هنوز 5.5 گیگ از دیتاش مونده که با psx دانلود کنم.بدون آپدیت نمیشه فعلا بازی کرد؟

UnlovelyWriter

کاربر سایت
Sep 14, 2014
441
نام
رضا
با سلام.

دو تا سوال دارم.

دوم اینکه من چهجوری میتونم دو دسته رو همزمان استفاده کنم؟وقتی دسته اصلی روشنه دسته دوم رو که روشن میکنم اون یکی دسته خاموش میشه و ازم میخواد به پروفایل جدید بسازم.راهی نیست بدون ساختن یه پروفایل دیگه از دسته دوم استفاده کرد؟

ممنون میشم پاسخ بدید.

خیر فقط باید بازسو دوباره دانلود کنی.

dearvahab

کاربر سایت
Apr 25, 2009
79
سلام دوستان کجا میتونم اکانت بازیها را خریداری کنم برای فعالسازیشون وبسایتی اگه میشه معرفی کنید..بازیها رو با psx DOWNLOAD HELPER لینکشون
برداشتم و دانلود کردم حالا برای فعالسازیشوت از کجا اکانت بخرم به صرفه تر است.لطفاگه میشه فروشگاهی هست معرفی کنید بهم

farhankhosravi

کاربر سایت
Mar 19, 2015
49
نام
فرحان
دقيقا" منم براي همين ميخوام رفيق :d
كاشكي يه تاپيك اموزشي براش ميزدي ؟ قدم به قدم
شما خودت با چي بازي مي كني يعني گوشيت چيه ؟

من قبلا" كه PS3 داشتم به خاطر وجود پورت هاي ساده تر و AV و ... مي شد به ه مدل TV وصلش كرد يه دونه TV كوچيك 7 اينچي داشتم اگر مي خواستم لينك بگيرم يا كار خاص بكنم كه نياز به TV اصلي نداشته باشه ميرفتم سراغ اين اما PS4 از همون اول زد تو نخ HDMI :|
حالا اين اگر راه بيفته خيلي به كار مياد
داداش تاپیک فک نکنم بتونم بزنم، چون ساده هست.... اما فعلا داریم با آرمان یه سری تستایی میکنیم... اگه جواب داد ایشالا همینجا توضیح میدیم.(البته اگه توضیحش زیاد شد، شاید یه تاپیک هم زدیم ;))
من با تبلتم... نوت 8. صفحش یکم بزرگه و با ریموت پلی بد کیفیت نشون میده؛ اما یه بار به طور کاملاً شانسی (:d) وارد تنظیمات برنامه شدم و یه بخش کیفیت پیدا کردم که پایین انتخاب شده بود. هیچی دیگه، بالاترین کیفیت که برا تبلت هم جواب بده رو انتخاب کردم. یعنی عشششششق :x
تنها مشکلم فریم های پایین و قطع شدن خودکاره که حالا داریم یه کاری براش می کنیم :)
درست شد حتما میگم. به درود

- - -ویرایش - - -

دوست عزیز خواهشا یه آموزش کامل ازش قرار بدید. خیلی کارآمده.
ایشالا اگه موفق شدیم یا همینجا آموزش میذاریم، یا شایدم یه تاپیک بزنیم :">
(از آقا آرمان هم که داره حسابی کمک میکنه کمال تشکر رو دارم... ممنون داداش :-*)

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
اوکی تست میکنم میگم
اما الآن میخوام وارد بازی بشم میخواد 10گیگو آپدیتو دانلود کنه.اینو چطوری رد کنم؟دانلود رو استپش میکنم اما بازم که میخوام واردش بشم میاد
هنوز 5.5 گیگ از دیتاش مونده که با psx دانلود کنم.بدون آپدیت نمیشه فعلا بازی کرد؟
اگه داری اپدیت رو با psx میگیری و لینک ها رو دراوردی اون اپدیت رو از دانلود های کنسول حذف کن و اینترنت رو قطع کن از دستگاه . باید ok بشه.

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,555
نمیدونم کی میخواد سونی یه فکری به حال این قطعی های پشت مستمر PSN بکنه

- - -ویرایش - - -

داداش تاپیک فک نکنم بتونم بزنم، چون ساده هست.... اما فعلا داریم با آرمان یه سری تستایی میکنیم... اگه جواب داد ایشالا همینجا توضیح میدیم.(البته اگه توضیحش زیاد شد، شاید یه تاپیک هم زدیم ;))
من با تبلتم... نوت 8. صفحش یکم بزرگه و با ریموت پلی بد کیفیت نشون میده؛ اما یه بار به طور کاملاً شانسی (:d) وارد تنظیمات برنامه شدم و یه بخش کیفیت پیدا کردم که پایین انتخاب شده بود. هیچی دیگه، بالاترین کیفیت که برا تبلت هم جواب بده رو انتخاب کردم. یعنی عشششششق :x
تنها مشکلم فریم های پایین و قطع شدن خودکاره که حالا داریم یه کاری براش می کنیم :)
درست شد حتما میگم. به درود

- - -ویرایش - - -

ایشالا اگه موفق شدیم یا همینجا آموزش میذاریم، یا شایدم یه تاپیک بزنیم :">
(از آقا آرمان هم که داره حسابی کمک میکنه کمال تشکر رو دارم... ممنون داداش :-*)
من 1 ماه پیش آموزششو از هرکی خواستم واسه آیفون بلد نبود شما بلدی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر