هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Ps3 Sony

کاربر سایت
Sep 24, 2014
240
نام
علی
سلام دوستان من دوتا اکانت خریدم موقع مهر و اذر gta و fifa
بعد از کجا بفهمم دزدی هست؟؟
بنظرتون اگه اکانت دزدی بود تا حالا قفل میشد که نشد
حالا اگه کسنول بن بشه چی میشه؟؟
از کجا بفهمم دزدی هست؟؟؟
به نظرتون طرح و با بازی ها بفروشم از بن شدن جلوگیری میکنه؟؟
راستی اکانت هام ظرفیت یکه هست یعنی واردشون نمیشم همینجوری با اصلی وارد میشم و بازیشون میکنم مشکلی که نداره اینا؟؟

masoud200

کاربر سایت
Sep 12, 2009
311
سلام دوستان من دوتا اکانت خریدم موقع مهر و اذر gta و fifa
بعد از کجا بفهمم دزدی هست؟؟
بنظرتون اگه اکانت دزدی بود تا حالا قفل میشد که نشد
حالا اگه کسنول بن بشه چی میشه؟؟
از کجا بفهمم دزدی هست؟؟؟
به نظرتون طرح و با بازی ها بفروشم از بن شدن جلوگیری میکنه؟؟
راستی اکانت هام ظرفیت یکه هست یعنی واردشون نمیشم همینجوری با اصلی وارد میشم و بازیشون میکنم مشکلی که نداره اینا؟؟

تا جایی که من میدونم بازیهایی که از سه ماه پیش به اونور تهیه شدن مشکلی ندارن چون این کریدیتهای هکی از 3 ماه پیش تا الان پیداشون شد .

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
تاپیک رو خراب نکنیم ولی واقعا ممکنه اگر اطلاع رسانی نشه سراغ خیلی از دوستان بیاد . مشکل اصلی اینه که تن بیشتریا به این اکانت ها خورده . خیلیها رو میشناسم که در یک ماه اخیر وسوسه شدن و سراغش رفتن در حالی که فیزیکی باز بودن. حتی یکی از دوستان همینجا رو من میدونم بلود بورن رو شیرینگ گرفته :d ضمنا در مورد با صرف بودنش شک نکنید . شما 90 دلار رو فقط 150 تومن میتونید بخرید. و تازه 150 تومن بین دونفر یا سه نفر تقسیم میشه که میشه 75 ! ضمنا این اکانتهای هکی 3 ماه هست فقط اومده . قبل اون سه ماه هر چیز که بوده قانونی بوده.
شما خودت که دیگه از کل قضایا با خبری به دوستان این هم بگو که شیرینگ ایرادی نداره و این اکانت های هکی هست که مشکل ایجاد میکنه... اینم به گردن خودشون هست که میرن 90 دلار رو میخرن 150 تومن و کوچکترین فکری بهش نمیکنن که اصلا قیمت دلار چنده... خود شما مطمئنم شیرینگ رو حفظی و میدونی اگر قانونی اکانت خریداری بشه هیچ مشکلی نداره منتها این دوستان فروشنده وارد شدن و سودشون رو بردنو و جیب مشتری رو خالی کردن و کنسول و اکانتشون رو به گند زدن و همه کثافت کاریاشون رو به نام شیرینگ تموم کردن رفت پی کارش... فقط از دوستان خواهش میکنم چشم هاتون رو بیشتر باز کنید.هیچ معجزه ای وجود نداره... هیچ کس لابی و پارتی نداره... هیچ کس نمیتونه دلار سه و خورده ای رو بیاره هزار تومن مگر اینکه گند و نکبتی پشتش باشه...

Jupiter Gamer

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,024
نام
Hamed
دوستان به دنباله پیگیری های که در مورد کنسولم که که بن شده داشتم
امروز جواب ایمیل هم اومد(خودم به این مورد بیشتر اطمینان دارم چون سریال نامبر کنسول رو در ایمیل اولی که اومد پرسیدن و چکش کردن) اما این بار دلیلش رو چیز دیگه ای عنوان کرده و مربوط به خود کنسول دونسته همینطور که دوستان گفتن اگر مربوط به فح یا تخلف دیگه ای ..بود
1.اکانت من باید بن میشد2.بنده هدست کنسول رو کلا از جعبه خارج نکردم چه برسه به حرف زدن انگلیسیم هم در اون حد نیست که صحبت کنم چه برسه که بخام با کسی دعوا کنم 3.آخرین اکانت ظرفیت سه رو من درست یک روز قبل از بن شدن وارد کردم
در مجموع طبق اين ايميل همین اکانت ها رو مسبب بن شدنم میدونم به قول این دوستمون واقعا اگر صبر و تحمل بن شدن و مهمتر از اون جیب پر پول ندارید سراغ دردسر نرید الان این یک روز واسه من اندازه 1 سال گذشته :sad: کنسول هم بدون آنلاین از نظر من با آجر فرقی نداره:cry::cry:
:cry:

اگه واسه اکانت بود که باید بقیه هم بن میشدن چون فقط شما استفاده نکردی . دوما واسه همچین چیزی بن دائمت میکردن نه موقتی .
تو ایمیل هم که نوشته قوانین PSN رو نقض کردی همون توهین و این چیزا هم میشه نقض قوانین .

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,833
نام
علی متالیکا
در مجموع طبق اين ايميل همین اکانت ها رو مسبب بن شدنم
دوست عزیز با اطمینان 99% به شما میگم که اکانت هایی که خریدیدن ربطی به بن شدنتون نداشته چون اگه واسه اکانت ها بن میکردن دائمی بود نه 1 ماه.
حتما نباید با هدست فحش بدید، تو چت، گروپ چت، یا تو بازی اگه تعداد زیادی شما رو ریپورت کنن ممکنه Suspend بشین که قبلا هم این اتفاق می‌افتاده و چیز جدیدی نیست.

Dead Walker

کاربر سایت
Mar 31, 2013
78
دوست عزیز با اطمینان 99% به شما میگم که اکانت هایی که خریدیدن ربطی به بن شدنتون نداشته چون اگه واسه اکانت ها بن میکردن دائمی بود نه 1 ماه.
حتما نباید با هدست فحش بدید، تو چت، گروپ چت، یا تو بازی اگه تعداد زیادی شما رو ریپورت کنن ممکنه Suspend بشین که قبلا هم این اتفاق می‌افتاده و چیز جدیدی نیست.
ضاهرا بعضی ها از خود من بهتر خبر دارن با کنسول چیکار میکردم اگر قضیه توهین و ..تو چت یا هر جای دیگه بود که باکی نیست میگفتم انجام دادم.تنها بنده هم نیستم این دوستمون هم که چند صفحه قبل گفتن که کنسولش رو گذاشته فروش به همین شکل بن شده.در ایمیل هم که نوشته
it was a violation of the terms of service in the PSN under the console
از اون گذاشته هیچ کجای دنیا واسه این موارد کنسول رو بن نمیکنند دیگه این چند روز اینقدر در این مورد گشتم که اندازه نداره
این دوستانی هم که هی جو فحش و توهین میدنو..... جالبه خودشون از فعالین خرید و فروش بازی دیجیتالی هستن و توی تاپیک های خرید این اکانت ها در پرشین تولز فعال پس معلومه قضیه از کجا آب میخوره
در کل سر این قضیه الان اونقدر ضرر کردم و ناراحتم که نه دیگه حوصله این بحث ها هست و نه اینکه دردی از من دوا میکنه پس لطفا تا خودتون توی این وضعیت قرار نگرفتید نظریه صادر نکنید.

آخرین ویرایش:

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,833
نام
علی متالیکا

دوست عزیز این تیکه ای که شما قرمز کردی اصلا از لحاض گرامری گُنگ و کلا اشتباه ـه و معنی نمیده لطف کن یه اسکرین شات از کل ایمیل سونی بزار شاید بتونیم کمکتون کنیم و دلیل اصلی بن شدن رو بفهمیم.

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
ظاهرا بعضی ها از خود من بهتر خبر دارن با کنسول چیکار میکردم اگر قضیه توهین و ..تو چت یا هر جای دیگه بود که باکی نیست میگفتم انجام دادم.تنها بنده هم نیستم این دوستمون هم که چند صفحه قبل گفتن که کنسولش رو گذاشته فروش به همین شکل بن شده.در ایمیل هم که نوشته
از اون گذاشته هیچ کجای دنیا واسه این موارد کنسول رو بن نمیکنند بلکه اکانت بن میشه دیگه این چند روز اینقدر در این مورد گشتم که اندازه نداره
این دوستانی هم که هی جو فحش و توهین میدنو..... جالبه خودشون از فعالین خرید و فروش اکانت ها هستن و توی تاپیک های خرید این اکانت ها در پرشین تولز فعال پس معلومه قضیه از کجا آب میخوره
در کل سر این قضیه الان اونقدر ضرر کردم و ناراحتم که نه دیگه حوصله این بحث ها هست و نه اینکه دردی از من دعوا میکنه پس لطفا تا خودتون توی این وضعیت قرار نگرفتید نظریه صادر نکنید.

سلام . دوست عزیز شما الان کنسولت فقط از شبکه PSN بن شده . حالا کاری اصلا نداریم ولی تا جایی که میدونم اگر تعداد اکانت هایی که روی یه کنسول بن میشن بیشتر از یه تعداد معینی بشه . اون کنسول برای یه مدت زمانی بن میشه . شاید مشکل شما هم این بوده چون گفتی هرچی اکانت ظرفیت 3 داشتی بن شده روی کنسول . البته توی ایمیل یه چیز دیگ گفته و دلیلش رو چیز دیگ دونسته . من مطمین نیستم ولی شاید نفری که ظرفین 2 اکانت رو داشته کاره خلافی انجام داده و عواقبش شمارو هم گرفته چون از اکانت استفاده میکردید . البته مطمین نیستم
به هر حال دیگ بحث های فرعی رو ادامه ندیم بهتره . استفاده از این اکانت های امریکایی غیر قانونی از اولش هم مشکل داشت . من خودم یه بازی بلادبورن رو خریدم با این اکانت ها که فرداش ظرفیتش بن شد و فهمیدم یه کاسه زیر نیم کاسست و دیگ سمتش نرفتم . فقط شیرینگ با کارت پی اس ان قانونی و بازی فیزیکی مورد تایید هست . شما هم 1 ماه صبر کن انشاالله که مشکلت حل میشه و از راه درستش به بازی کردنت ادامه میدی .

amir87

کاربر سایت
Nov 28, 2014
108
شماره؟:))
در روز های خاص و ساعت های خاص ساپورت سونی به صورت چت فعال میشه. منظور از تماس همون هست. باید برید توی سایت پلی استیشن زمان دقیق رو نوشته.
نخند می دونم شوخی میکردم بابا وگر نه شماره ......
حالا کی و کجا فعال میشه ؟

masoud200

کاربر سایت
Sep 12, 2009
311

داداش تو سایت سونی قسمتی که مربوط به بن شدن اکانت یا کنسول بشه نوشته :

Account Scamming
Offender tried to persuade another user to share account information, including but not limited to logins, passwords, bank accounts, credit card information, etc. by any means possible.

گفته اگر سعی کنید مشخصات اکانت یکی رو شیر کنید مثل پسورد یا حساب بانکی یا کریدیت کارت بن میشید و این دوستمون هم دقیقا به خاطر اینکه اکانتهاش با کریدیت سرقتی خریده شده بوده کنسولش بن شده .

در ضمن تو یه بخش دیگه گفته :

Share/Hijack Account
Sharing personal Sony Entertainment Network account information in order to obtain access to another persons Sony Entertainment Network account. Changing another persons email address, and/or password without their permission in order to gain and control access to an account. Offender attempted to use or take content they did not pay for
.

اگر اکانتی رو هک کنید و پسوردش و یوزرنیم رو عوض کنید باز هم باعث بن شدن اکانت یا کنسول میشه
و این دوستمون هم دقیقا به خاطر استفاده از اکانت یا کریدیت سرقتی کنسولش بن شده .

سایت سونی :

https://support.us.playstation.com/app/answers/detail/a_id/1260/~/information-on-banned-accounts-and-consoles

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر