هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

mjavadkh

کاربر سایت
Nov 11, 2012
176
نام
محمدجواد
دو تا اکانت ریجنشون 2 هستش و I:FL هم واسه هر دوش هست...اکانت فرعی که باهاش بازی رو دانلود کردم و هم اکانت اصلی رو پرایمری کردم ...
رفتم تو لایبرری اکانت اصلی بود ولی قفل بود باز(اضافش نکردم)
باید چطوری تو لایبرری ادش کنم؟
خب شما مگه اکانت اصلیت پلاس نیست؟؟ باید این بازی که برای پلاس هست فعال بشه دیگه شما همون مراحلی که واسه دریافت بازی میری برو بعد تو لایبرری اد میشه.

AbysswalkerA

کاربر سایت
May 31, 2014
109
نام
Mahdi
خب شما مگه اکانت اصلیت پلاس نیست؟؟ باید این بازی که برای پلاس هست فعال بشه دیگه شما همون مراحلی که واسه دریافت بازی میری برو بعد تو لایبرری اد میشه.

بله
خوب پس اخه من دفعه ی قبلی برای دریافت بازی نرفتم فقط رفتم داخل لایبرری!
ممنون

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
خب سوال تخصصی در رابطه با پلاس و Share کردنش بین اکانت ها:
من یه اکانت پلاس داشتم که بن شدش به دلیل جفتک اندازی بیش از حد:d ولی روی PS4 موند و نتونستم پاکش کنم، و یه اکانت دیگه داشتم که اونم پلاس هستش، اون رو به عنوان اکانت متفرقه استفاده میکنم، اکانت اصلیم پلاس نداره، تا 2-3 روز پیش میتونستم خیلی راحت با اکانت اصلیم بازی کنم به صورت آنلاین ولی یهو هروقت وارد بخش آنلاین بازی میشم بهم میگه که باید PS PLUS داشته باشید، اون اکانت متفرقه که پلاس داره توی دستگاهم Activated هستش ولی گویا اصلا قابلیت پلاسش انتقال پیدا نمی کنه به اکانت متفرقه ام، مشکل چی میتونه باشه؟

این مشکل رو روی بازی Plants Vs. Zombies دیدم، روی بازی دیگه ای تست نشده.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من یه اکانت پلاس داشتم که بن شدش به دلیل جفتک اندازی بیش از حد:d ولی روی PS4 موند و نتونستم پاکش کنم، و یه اکانت دیگه داشتم که اونم پلاس هستش، اون رو به عنوان اکانت متفرقه استفاده میکنم، اکانت اصلیم پلاس نداره، تا 2-3 روز پیش میتونستم خیلی راحت با اکانت اصلیم بازی کنم به صورت آنلاین ولی یهو هروقت وارد بخش آنلاین بازی میشم بهم میگه که باید PS PLUS داشته باشید، اون اکانت متفرقه که پلاس داره توی دستگاهم Activated هستش ولی گویا اصلا قابلیت پلاسش انتقال پیدا نمی کنه به اکانت متفرقه ام، مشکل چی میتونه باشه؟

قسمت setting > Users > Delete میتونی اکانت پاک کنی .

این مشکل توی 2-3 روزه گذشته برای چند نفر از بچه ها اتفاق افتاده ( فک کنم میشی نفره 4 یا 5 که این رو گفت ) .... متاسفانه نمیدونم اشکال کار از کجاست . چون خیلیا هم دارن به همین صورت استفاده میکن
ممکنه مشکل از طرفه خودشون یا باگی چیزی باشه که توی این چند روزه به وجود اومده
چون به هر حال بقیه هم هستن که دارن از 14 روزه japan روی اکانتهای دیگشون استفاده میکنن

با این حال نظرم این بود که اکانت روز از sony account manager از طریق وب کلا de-active کنی و پاک کنی از کنسول و دوباره واردش کنی و primary کنی ببینی حل میشه این قضیه یا نه ....

evilwhitin

کاربر سایت
Sep 15, 2014
221
سلام.دوستان تازه بازی جی تی ای رو شروع کردم اولش هستم که اون 2 تا سیاها با هم هستن فرانکلین اسمش هستش.فقط نمیدونم مراحل اصلیش کدوماست فرعیش کدوماست.تو نقشه سمت چپ صفحه همش یه علامت سوال سبز هستش یا یه علامت اس سبز.اگه میشه لطفا یه راهنمایی کلی بکنین.ممنون.

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
سلام.دوستان تازه بازی جی تی ای رو شروع کردم اولش هستم که اون 2 تا سیاها با هم هستن فرانکلین اسمش هستش.فقط نمیدونم مراحل اصلیش کدوماست فرعیش کدوماست.تو نقشه سمت چپ صفحه همش یه علامت سوال سبز هستش یا یه علامت اس سبز.اگه میشه لطفا یه راهنمایی کلی بکنین.ممنون.

اسم اون شخص Lamer هست...مرحله هایی که علامت سوال هست میشه گفت فرعی هستند و مرحله هایی که حروف دارن میشه گفت اصلی هستن

tena1

کاربر سایت
Aug 19, 2014
234
نام
Alirez-a

منم این مشکلو دارم…
فعلا پلاس دارم , تموم شه باش ور میرم ببینم درست میشه یا ن؟

mjavadkh

کاربر سایت
Nov 11, 2012
176
نام
محمدجواد
حروف بزرگ انگلیسی ماموریت اصلیه، اونایی که علامت سواله و اونایی که حرفه بزرگه کنارش علامت سواله فرعیه

Last Outlaw

کاربر سایت
Dec 2, 2011
204
نام
Omid
سلام دوستان، من تازه دستگاه رو خریدم و امروز به دستم رسیده، 4تا بازی شیرینگی خریدم که فروشنده به اسم هر کدوم یه اکانت ( پروفایل ) جدا درست کرده، همه بازی ها رو میشه آفلاین و بدون مشکل بازی کرد ولی GTA V رو چه با پروفایلی که به اسم خودشه و چه با پروفایل های دیگه باید آنلاین بود که بشه بازی کرد و وقتی آفلاینی بخوای بری تو بازی ارور میده و میگه " باید آنلاین بشی تا لایسنس تایید بشه "....ممنون میشم راهنمایی کنید چون تازه خریدم اطلاعاتم کمه و همیشه دسترسی به اینترنت ندارم، چجوری که اون سه تا بازی نیازی به اینترنت نداره ولی GTA V داره...خیلی ممنون

mjavadkh

کاربر سایت
Nov 11, 2012
176
نام
محمدجواد
سلام دوستان، من تازه دستگاه رو خریدم و امروز به دستم رسیده، 4تا بازی شیرینگی خریدم که فروشنده به اسم هر کدوم یه اکانت ( پروفایل ) جدا درست کرده، همه بازی ها رو میشه آفلاین و بدون مشکل بازی کرد ولی GTA V رو چه با پروفایلی که به اسم خودشه و چه با پروفایل های دیگه باید آنلاین بود که بشه بازی کرد و وقتی آفلاینی بخوای بری تو بازی ارور میده و میگه " باید آنلاین بشی تا لایسنس تایید بشه "....ممنون میشم راهنمایی کنید چون تازه خریدم اطلاعاتم کمه و همیشه دسترسی به اینترنت ندارم، چجوری که اون سه تا بازی نیازی به اینترنت نداره ولی GTA V داره...خیلی ممنون
اون سه تا اکانت رو دستگاه شما پرایمری شده اما اکانتی که GTA توش هست پرایمری نشده شما خودت پرایمری کن اگه گفت نمیشه رو دستگاه دیگه ایی شده با خود فروشنده صحبت کن

tena1

کاربر سایت
Aug 19, 2014
234
نام
Alirez-a
اگه از این بازی هایی هست که قابلیت فروش دوباره رو داره باید وصل شی به اینترنت تا لایسنس بازی چک بشه!

Last Outlaw

کاربر سایت
Dec 2, 2011
204
نام
Omid
اون سه تا اکانت رو دستگاه شما پرایمری شده اما اکانتی که GTA توش هست پرایمری نشده شما خودت پرایمری کن اگه گفت نمیشه رو دستگاه دیگه ایی شده با خود فروشنده صحبت کن

خیلی ممنون منظور از پرایمری کردن چی هست و چطور انجام میشه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر