هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

mjavadkh

کاربر سایت
Nov 11, 2012
176
نام
محمدجواد
یعنی باید پارت اولیو از نو بگیرم ؟

نباید پارتها رو با برنامه ای چیزی به هم بچسبونم ؟
نه چسبوندن نداره لینکو با کنسول بگیر طبق اموزش واضحی که دوستمون تو تاپیک مربوط گذاشته، بعد طبق اموزش یکی یکی میریزی

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من فقط یه مشکل بزرگی که دارم ، LCD ندارم ، فقط یه مانیتور CRT دارم ، و همینطور تلویزیون که کامپونت هم ساپورت میکنه
و هیچ کدوم از کابل HDMi ساپورت نمیکنه ، میشه کاریش کرد؟
سلام
اره میشه ( البته 100% نیست ) ... باید تبدیل HDMI به composite بخری / باید توی safe mode هم تصویر رو روی 480p بزاری قبل از اینکه وارد محیط دستگاه بشی
ولی در کل ارزشش رو اصلا نداره . چون کیفیت خیلی بدی میده در کل
شما میخوای n تومن هزینه کنی یه LED-LCD هم بگیر . ارزش نداره دستگاه رو اصلا بخری اگه میخوای با CRT بازی کنی
موفق باشی.

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان باز من با مشكلام اومدم
من ٢ دسته براي ps4 دارم كه فقط با يكيش بازي ميكنم امروز بعد ٣-٤ ماه رفتم سراغ دسته دومى روشنش كردم ولي دايره كار نميكرد بعد وقتي دستگاه خاموش بود همش دكمه psش كار ميكرد و هي دستگاه روشن ميشد كه مجبور شدم بعد خاموشي پريز برقو بكشم تا روشن نشه
مشكلش دقيقا چيه ؟ درست ميشه ؟ خودم ميتونم درستش كنم يا بدم بيرون ؟
اول اینکه سعی در هیچ شرایطی در هنگام روشنی کنسول پیریز رو نکشی !
دوم --- پشته دسته یه سوراخ کوچیک هست. یا چیزی بنداز توش فشار بده دسته کلی reset میشه. دوباره با کابل usb به دستگاه وصل میکنی که register بشه. احتمال داره درست بشه.
اگر نه:
دسته رو logo ff کن توی os بعد دوباره Log in کن ببین درست میشه یا نه .
بد نیست بازش کنی یه تمیز کاری کنی ممکنه تاثیر داشته باشه .
اگر اینا نشد احتمالش هست دسته مشکل داشته باشه .

ezio CO

کاربر سایت
Aug 22, 2014
127
نام
@rez
من میشن رو یبار دیگه ریست کردم بعد دو ساعت که سینک کردم تروفی رو داد ولی اون اکانت که کد رو زدهبودم دیگه نمیده البته مهم هم نیست اکانت اصلیم درست شد:d (ممنون از جواب دوستان)
یه سوال دیگ هم داشتم یسری بازی ها هستن که یمقدار دانلود بشه میشه بازی رو استارت زد مثل اینجاستیس برای دانلود بقیه قسمت هاش باید تنظیم خاصی انجام بدم مثلا استوری رو الان تا یه جایی میرسم ارور میده که بقیش دانلود نشده و تو قسمت دانلود ها هم چیزی نیست! تو قسمت اپشن اینفورمیشن هم زده 4/22 gb :d الان 18 گیگ باقی مونده رو باید کنسول روشن باشه تا دانلود کنه یا تو رست مود هم دانلود میکنه(تنظیم خاصی داره؟) یا کلا باید تو منوی اصلی خوده بازی X بزارم تا دانلود بشه /
برای دانلود ادامش باید چیکار کنم؟:-/

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
بچه ها سلام...
بالاخره منم دیروز موفق شدم PS4 بخرم و از همه بچه هایی که راهنماییم کردن ممنونم :bighug:
فقط یه سوال کوچیک داشتم. من دستگاه رو Region یک خریدم چون Vitaـم هم Region یک بود و اکانتم هم توی US باز کردم.

وقتی به فروشنده گفتم که The Last of Us رو Region یک میخوام، بهم گفت که Region یک ها تماماً پشتشون All Region خورده و دیگه عدد نمیزنن. منم دیگه روم نشد باهاش بحث کنم و قبول کردم :d میخواستم ببینم درست گفته یا نه؟

و اینکه توی کاور بازیم هیچ دفترچه Manualـی نداشت :| ولی برای بازی های PS 3 همیشه یه دفترچه Manual وجود داشت... منم بازی رو پُلمپ خریدم. میخواستم ببینم که کلاً The Last of Us های موجود توی بازار بدون Manual هستن یا فقط Region یک اینجوریه یا خودشون بر میدارن...؟
:d

و یه مطلب دیگه، فروشنده بهم 48 ساعت مهلت Test داده!!! به نظرتون چه چیزی رو Test کنم؟ همون روشن گذاشتن کنسول به مدت طولانی کافیه یا چیز خاصی رو هم باید Test کنم...؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید!

شوکرهای دسته خیلی آسیب پذیرن از محافظ استفاده کنید.در صورت امکان هم محافظ ضده خش بزارید قسمت براق کنسول چون سریعا خط و خش میگیره و از چشم میندازه کنسول رو....
اتفاقاً من هم یه جفت از این محافظ ها خریدم برای آنالوگم ولی چون یه کاور ژله ای برای Joy Stick ـم خریدم، وقتی این محافظ ها رو میندازم دیگه تا انتها خم نمیشه. همین دیشب داشتم The Last of Us رو بازی میکردم، هر کاری میکردم دیدم Joel نمیدوه :| بعدش کاشف به عمل اومد که به خاطر همین محافظ هاست... به نظرتون چرا اینجوریه؟ ضخامتشون خیلی بالاست... شماها این مشکل رو نداشتید؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بچه ها سلام...
بالاخره منم دیروز موفق شدم PS4 بخرم و از همه بچه هایی که راهنماییم کردن ممنونم :bighug:
فقط یه سوال کوچیک داشتم. من دستگاه رو Region یک خریدم چون Vitaـم هم Region یک بود و اکانتم هم توی US باز کردم.

وقتی به فروشنده گفتم که The Last of Us رو Region یک میخوام، بهم گفت که Region یک ها تماماً پشتشون All Region خورده و دیگه عدد نمیزنن. منم دیگه روم نشد باهاش بحث کنم و قبول کردم :d میخواستم ببینم درست گفته یا نه؟

و اینکه توی کاور بازیم هیچ دفترچه Manualـی نداشت :| ولی برای بازی های PS 3 همیشه یه دفترچه Manual وجود داشت... منم بازی رو پُلمپ خریدم. میخواستم ببینم که کلاً The Last of Us های موجود توی بازار بدون Manual هستن یا فقط Region یک اینجوریه یا خودشون بر میدارن...؟

و یه مطلب دیگه، فروشنده بهم 48 ساعت مهلت Test داده!!! به نظرتون چه چیزی رو Test کنم؟ همون روشن گذاشتن کنسول به مدت طولانی کافیه یا چیز خاصی رو هم باید Test کنم...؟

اتفاقاً من هم یه جفت از این محافظ ها خریدم برای آنالوگم ولی چون یه کاور ژله ای برای Joy Stick ـم خریدم، وقتی این محافظ ها رو میندازم دیگه تا انتها خم نمیشه. همین دیشب داشتم The Last of Us رو بازی میکردم، هر کاری میکردم دیدم Joel نمیدوه :| بعدش کاشف به عمل اومد که به خاطر همین محافظ هاست... به نظرتون چرا اینجوریه؟ ضخامتشون خیلی بالاست... شماها این مشکل رو نداشتید؟
Region all همون Region 1 هست ...

توی بازیها 4 و همچنین ویتا دیگه قرار شد تا جای ممکنه از گذاشتن دفترچه برای حمایت محیط زیست خودداری کنن. سونی توی هیچ کدوم از بازیاشون دیگه دفترچه نمیزاره ... -

چیزه خاصی نیست. شما بازیت رو بکن اگر مشکلی بود عوض کن ...

روکش باید مناسبه دسته 4 طراحی شده باشه و به اندازه کافی نازک باشه
من که استفاده نکردم تا امروز هیچ مشکلی پیش نیومده ...

mjavadkh

کاربر سایت
Nov 11, 2012
176
نام
محمدجواد
بچه ها سلام...

اول این که نیازی نبود حتما رجین یک بگیرید چون تفاوت نداره به هر حال مبارک باشه.
این بازی رو من رجین دو داشتم اونم فقط manual داشت
تو ۴۸ ساعتم تست خاصی نمیتونی بکنی وگرنه مهلت نمیداد :)) فقط بازی کن دیگه.
با این محافضا منم این مشکلو دارم نه تنها اون مورد که گفتید بلکه جلو و عقب هم تا انتها نمیره.

b.mankan

کاربر سایت
May 27, 2014
49
سلام
دوستان یه سوال راهی هست که بشه از پلاس ژاپن خرید کرد
اگه هست که لطفا یه سایت معرفی کنید بریم ین بخریم
اینجوری که من دیدم مثلا هر ین الا 2500 تو تهران
یه بازی drive club رو زده 4ین که به قیمت ما میشه 10 تومن یا نه من بدجوری متوجه شدم
جور دیگه ای حساب میکنن
اگه این طوری باشه که واقعا مفته!!!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام
دوستان یه سوال راهی هست که بشه از پلاس ژاپن خرید کرد
اگه هست که لطفا یه سایت معرفی کنید بریم ین بخریم
اینجوری که من دیدم مثلا هر ین الا 2500 تو تهران
یه بازی drive club رو زده 4ین که به قیمت ما میشه 10 تومن یا نه من بدجوری متوجه شدم
جور دیگه ای حساب میکنن
اگه این طوری باشه که واقعا مفته!!!
کجا زده 4 ین ؟
5300 ین ... حوالی 45 دلار امریکا ...

dlc هاشم 81 و 216 تان
صرف نداره اگرم بشه . خیلی از بازیاشون ممکنه فقط زبانه japanese داشته باشه. ادم هیچی نمیفهمه D:

b.mankan

کاربر سایت
May 27, 2014
49
کجا زده 4 ین ؟
5300 ین ... حوالی 45 دلار امریکا ...

dlc هاشم 81 و 216 تان
صرف نداره اگرم بشه . خیلی از بازیاشون ممکنه فقط زبانه japanese داشته باشه. ادم هیچی نمیفهمه D:
من فکر کردم اون 5 ین خورده ایه نه 50 ین : ))))
ممنون <3

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر