هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
كد رو وارد كردم دو تا گزينه اومد
يكيش آرسنال بود حجمش ١.٥مگابايت
دوميش زيرو بود حجم ننوشته بود.
خوب اولي رو زدم دانلود شد.
ولي دومي غير فعاله!

Sent from my iPhone using Tapatalk

دوت عزیز مال همه اینطوری اون یکی هم فکر کنم فقط واسه ماه اول ریلیز بود چیز خاصی نس و xp رو ۲برابر حساب میکرد

Sent from my iPhone using Tapatalk

air_damned

کاربر سایت
Jul 27, 2011
81
تاریخ تولید که فقط روی دستگاه زده از ۱۱۱۵ که نوشته ۱۱مربوط به سری ساخت که این دومیه اولی ۱۰ بود ۱۵ هم رجین رو نشون میده عدد همه رجینها هم تو این سایت هست
http://www.psdevwiki.com/ps4/SKU_Regioning

ممنون دوست من بابت راهنماییت
صبح یکی از این فروشنده با انصاف توپ خونه داشت CUH-1106A رو بجای ریجن امریکا به ما میفروخت..

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
ببخشید من یه PS4 دسته دوم، با دو تا دسته و دوتا بازی اورجینال سراغ دارم 1.5 تومان ارزش داره بگیرم؟
معلومه که ارزش داره.فقط حق تست بگیر ازش.حداقل 5 روز تا از سلامتش اطمینان پیدا کنی.دقت کن دسته ها هم سالم باشن.
کنسول رو هم ببین بن نشده باشه.به psn وصل شو.

rehe73

کاربر سایت
Apr 17, 2011
124
من فقط یه مشکل بزرگی که دارم ، LCD ندارم ، فقط یه مانیتور CRT دارم ، و همینطور تلویزیون که کامپونت هم ساپورت میکنه
و هیچ کدوم از کابل HDMi ساپورت نمیکنه ، میشه کاریش کرد؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من فقط یه مشکل بزرگی که دارم ، LCD ندارم ، فقط یه مانیتور CRT دارم ، و همینطور تلویزیون که کامپونت هم ساپورت میکنه
بنظرمن یه tv یا مانیتور خوب بگیر حیف ps4 نیست میخوای از گرافیکش بزنی

phoenix666

کاربر سایت
May 19, 2011
257
دوستان کمک کنید
من لینک اینفیمس فرست لایت رو ریجن 1 از صفحه لینکدونی کامل در 3 پارت دانلود کردم ولی الان میخوام بریزم روی 20 مگ میرسه ارور میده چرا ؟ چند بازم پاک کردم دوباره تست کردم نمیشه چرا ؟

XSAEED-SERVERX

کاربر ویژه انجمن پلی استیشن 3 و 4
کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
دوستان کمک کنید
من لینک اینفیمس فرست لایت رو ریجن 1 از صفحه لینکدونی کامل در 3 پارت دانلود کردم ولی الان میخوام بریزم روی 20 مگ میرسه ارور میده چرا ؟ چند بازم پاک کردم دوباره تست کردم نمیشه چرا ؟

اگر فایل RAR هست Repare کن درست میشه.اگر باز درست نشد دوباره دانلود کن.اگر باز هم اینجوری بود مشکل از فایل هست که آپلود شده....

- - -ویرایش - - -

شما مبدل میگیری و وصل میکنی قیمتش هم از 60 هست تا 120 تومان...بهترین کیفیت ممکن رو بهت میده...من تضمینش میکنم

mjavadkh

کاربر سایت
Nov 11, 2012
176
نام
محمدجواد
دوستان کمک کنید
یا تو دانلود خراب شده
یا فایل نسخه اصلی و پلاس متفاوته و شما اصلی رو برای پلاس دان کردی(که بعیده)
یای دیگه هم نداره چون به نظر نمیاد مشکل از ارتباط PC و کنسول باشه چون گفتی تا 20 میره

phoenix666

کاربر سایت
May 19, 2011
257
اگر فایل RAR هست Repare کن درست میشه.اگر باز درست نشد دوباره دانلود کن.اگر باز هم اینجوری بود مشکل از فایل هست که آپلود شده....
نه فایل PKG هست لینک و اسم و فایل هم درسته کاملا ( از کنسول لینک گرفتم درست بود همش ) :|

mjavadkh

کاربر سایت
Nov 11, 2012
176
نام
محمدجواد
اگر فایل RAR هست Repare کن درست میشه.اگر باز درست نشد دوباره دانلود کن.اگر باز هم اینجوری بود مشکل از فایل هست که آپلود شده...
Rar نیست pkg هست فایل هم اپلود نشده مستقیم از سرور psn میگیرن

- - -ویرایش - - -

نه فایل PKG هست لینک و اسم و فایل هم درسته کاملا ( از کنسول لینک گرفتم درست بود همش ) :|
پس حتما اون پارت خرابه

XSAEED-SERVERX

کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ

اصلا ما کاری به اسم فایل نداریم.این فایل یا بد دانلود شده یا بد آپلود شده....اگر درست آپلود نشده باشه نه تنها شما بلکه 1000 نفر دیگم دانلود کنن همین مشکل رو دارن...در ضمن شما روزانه دانلود کن تا مطمئنتر بشی.اگر هم حجمش بالاست دیگه بستگی به خودتون داره که این ریسک رو بکنید یا نه......تصمیم با خودتونه.شما در تاپیک سوال کن ببین کسی این فایل رو دانلود کرده و مشکلی داشته یا نه...اگر اوکی دادن شما باید یک باره دیگه دانلود کنید...

mjavadkh

کاربر سایت
Nov 11, 2012
176
نام
محمدجواد
اصلا ما کاری به اسم فایل کاری نداریم.این فایل یا بد دانلود شده یا بد آپلود شده....اگر درست آپلود نشده باشه شما نه تنها شما بلکه 1000 نفر دیگم دانلود کنن همین مشکل رو دارن...در ضمن شما روزانه دانلود کن تا مطمئنتر بشی.اگر هم حجمش بالاست دیگه بستگی به خودتون داره که ریسک رو بکنید یا نه......تصمیم با خودتونه.شما در تاپیک سوال کن ببین کسی این فایل رو دانلود کرده و مشکلی نداشته...اگر اوکی دادن شما باید یک باره دیگه دانلود کنید...
عزیز این فایل از سرورای psn دان میشه اپلود سنتر نیست هزاران نفر بدون مشکل دان کردن

XSAEED-SERVERX

کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
عزیز این فایل از سرورای psn دان میشه اپلود سنتر نیست میلیون ها نفر بدون مشکل دان کردن

بنده فکر کردم از لینک آپلود سنتر ها بوده.اگر از لینک سرورهای سونی بوده شما باید دوباره اون فایل رو دانلود کنید...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر