هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

aloneboy_p75

کاربر سایت
Apr 8, 2014
92
نام
Ali
هیچ کسیم نمیگه چند شده !‌ میخواستیم بگیریما شانسی داریما :(
من دیروز از یکی از فروشنده ها پرسیدم گفت اگر پول داری بگیر اما اگه نداری صبر کن تا معلوم بشه گرون میشه یا نه .
(خودشم اعتراف کرد سر ضیه 1+5 میگن بار نداریم وایسادن ببینن اگر منفی گرون کنن.**==
من که زدم به سیم آخر و یه پلی 4 سفارش دادم حالا خودش بزرگه انشالله که ارزون میشه تابقیه همبتونن بخرن (هرچند من ضرر میکنم:()

amirrezan95

کاربر سایت
Nov 29, 2009
74
من دیروز از یکی از فروشنده ها پرسیدم گفت اگر پول داری بگیر اما اگه نداری صبر کن تا معلوم بشه گرون میشه یا نه .
(خودشم اعتراف کرد سر ضیه 1+5 میگن بار نداریم وایسادن ببینن اگر منفی گرون کنن.**==
من که زدم به سیم آخر و یه پلی 4 سفارش دادم حالا خودش بزرگه انشالله که ارزون میشه تابقیه همبتونن بخرن (هرچند من ضرر میکنم:()
شما هم ضرر نمیکنی
وقتی گرون کنند همه چی گرون میشه و همه ضرر میکنیم بازی و لوازم جانبی خود کنسول به کنار

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
جنس کنترولر ps4, اشغال به تمام معناست، دسته من بدون کوچکترین ضربه ای بهش بخوره، دیدم جک پایه کلید l2 شکسته!!!!
باز کردم دیدم شکستگیش مثل حالت پوسیدگیه!!!!
چون جای شکستگیش، خیلی صاف به نظر میومد!!! خلاصه با حرارت چسب okش کردم!
مثل اینکه سونی سر ساخت ps3 خیلی ضرر کرده، حالا رو ps4 جبران کرده!
.
.
. دوستان این کاورهای سیلیکنی دسته چنده؟؟؟؟
اینایی که به رنگهای قرمز ابی سبز و....
موجوده
سایتی، جایی هست که بشه تهیه کرد؟؟؟

ElCamino

کاربر سایت
Nov 21, 2014
31
درود

آقا دوتا سئوال دارم

1: چیکار کنم که عکس پروفایلم(همون عکس فیسبوک) بره همه قابل رویت باشه نه آواتارم. حتی بره اونایی که فرند رگوئست و رئال نیم رگوئست هم ندادن! آخه بعضی خارجی هارو دیدم که تو لیست فرندهاشونم نبودم ولی عکس فیزبوکشون بود .

2 : چی شده یا چه سیاستی در نظر گرفته شده بره ps4 که با این همه قدرت مولتی مدیای خوبی نداره مثل Ps3 یعنی فراهم نبودن امکان دانلود آهنگ و ویدئو از نت نمایش ندادن فیلم پلی نکردن موزیک(بحث با فلش گوش کردن جداست ) و غیره ای که تو ps3 بود حداقل! حتی امکان ذخیره آهنگ و ویدئو در هارد!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
درود

آقا دوتا سئوال دارم

1: چیکار کنم که عکس پروفایلم(همون عکس فیسبوک) بره همه قابل رویت باشه نه آواتارم. حتی بره اونایی که فرند رگوئست و رئال نیم رگوئست هم ندادن! آخه بعضی خارجی هارو دیدم که تو لیست فرندهاشونم نبودم ولی عکس فیزبوکشون بود .

2 : چی شده یا چه سیاستی در نظر گرفته شده بره ps4 که با این همه قدرت مولتی مدیای خوبی نداره مثل Ps3 یعنی فراهم نبودن امکان دانلود آهنگ و ویدئو از نت نمایش ندادن فیلم پلی نکردن موزیک(بحث با فلش گوش کردن جداست ) و غیره ای که تو ps3 بود حداقل! حتی امکان ذخیره آهنگ و ویدئو در هارد!
سلام عزیز
1. گمونم name request باید تایید بشه تا عکسه انتخابی به جز avatar نمایش داده بشه .
2. مساعل امنیتی و .... خیلی از چیزهای دیگه میتونه توی این مسعله دخیل باشه . با گذشت زمان احتمال داره همه این مساعل رفع بشه

aloneboy_p75

کاربر سایت
Apr 8, 2014
92
نام
Ali
جنس کنترولر ps4, اشغال به تمام معناست، دسته من بدون کوچکترین ضربه ای بهش بخوره، دیدم جک پایه کلید l2 شکسته!!!!
.
.
موجوده

بادسته های پلی 3 قابل مقایسه نیستن .
تو انجمن پی تی و سایت سانتک و گیم شارک موجوده .

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
.
.
موجوده
من نمیدونم شما با دسته چیکار میکنین من که الان ۶ ماهه دارم هیچ مشکلی نداشته با این که کم کم من روزی ۴ ساعت بازی میکنم کل جهان دارن از دسته تعریف میکنن شما میکوبونیش

aloneboy_p75

کاربر سایت
Apr 8, 2014
92
نام
Ali
آقا این محافظ ژله ای دسته ها خوبن ؟
تو دست که اذیت نمی کنن ؟
کسی استفاده کرده ؟
lg_c9cf8_41i44mngv0l._sy300_.jpg

saeid4012

کاربر سایت
Sep 19, 2014
23
اینا که پیشاپیش گرون کردن :)) دیگه می خوان یه کنسول ۴۰۰ دلاریو چند کنن تو پاچه ملت بدبخت. بهترین کار نخریدنه تو اینجور مواقع. خیلی پدر سوختن همین :)) الان دوباره مدیران محترم بهم امتیاز منفی می دن

360xbox

کاربر سایت
Aug 9, 2009
562
نام
behzad
سلام دوستان من پروفایل های کنسول رو پاک کردم بعد خودش فرمت کرد کنسول رو.زده یه ساعت طول میکشه تا نصب بشه دوباره چه خبره مگه؟واسه همه همینطوریه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر