هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان یه سوال
اگه یه بازی مثلا الان 3گیگ آبدیت داره ما آبدیت کنیم بعد دوباره یه هفته بعد یه آبدیت بیاد 3300 مگابایت باید کلا همه 3300 مگ رو دانلود کنیم یا نه فقط 300 مگی که نسبت به آبدیت قبلی اضافه شده؟
ممنون میشم یکی سریع جواب بده
همه 3300 رو ... البته یه موقع بستگی هم داره

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
همه 3300 رو ... البته یه موقع بستگی هم داره
مثلا چه موقعی؟
یه سوال دیگه عزیز فرض کن مثلا ما بازی X ریجن2 رو 6 ماه پیش آبدیت کرده {مثلا 1گیگ} و بازی کردیم
الان دوباره ریجن1 شو گیر آوردیم و از اون موقع هم آبدیت جدیدی نیومده اون آبدیته که مال ریجن2 بوده واسه اینم کار میکنه؟

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,505
مثلا چه موقعی؟
یه سوال دیگه عزیز فرض کن مثلا ما بازی X ریجن2 رو 6 ماه پیش آبدیت کرده {مثلا 1گیگ} و بازی کردیم
الان دوباره ریجن1 شو گیر آوردیم و از اون موقع هم آبدیت جدیدی نیومده اون آبدیته که مال ریجن2 بوده واسه اینم کار میکنه؟

نه...حتی سیو ها هم کار نمیکنن

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
485
من امروز رفتم بازی shadow of mordor رو برای ps4 خریدم

همونطور که میدانید کد هایی در جعبه بازی وجود داره که مربوط به dlc بازی یعنی dark ranger مربوطه این کد رو هر چی میزنم قبول نمیکنه

جلوی کد هم عکس کشور انگلیس گذاشته

به نظر شما مشکل از چیه

لازم به ذکره بازیو پلمپ خریدم

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من امروز رفتم بازی shadow of mordor رو برای ps4 خریدم

همونطور کد هایی در جعبه بازی وجود داره که مربوط به dlc بازی یعنی dark ranger مربوطه این کد رو هر چی میزنم قبول نمیکنه

جلوی کد هم عکس کشور انگلیس گذاشته

به نظر شما مشکل از چیه
باید اکانتت ریجن 2 و انگلیس باشه
اگه هست و کد رو زدی قبول نکرد بدون که نفر قبلی استفاده کرده

Mammad_Hadavi

کاربر سایت
Oct 18, 2014
12
دوستان چند تا سوال داشتم ازتون

1. این اسکین هایی که روی کنسول می کشند با طرح های مختلف ضرر نداره برای تهویه ی کنسول ؟

چون من می ترسم کنسول خط بیفته و میخوام یکی بخرم . اون وقت اگه بعدا بخوایم جدا کنیم راحت جدا میشه ؟

بعد روی کنسول رو با چه پارچه ای میشه تمیز کرد ؟ همینایی که برای LCD استفاده میشه ؛ خوبه ؟

ممنون از راهنمایی تون .

-------------------------------------

2. دوستان من الان دو تا اکانت ساختم . یکی ریجن 1 و دومی ریجن 2 .

الان از کجا بفهمم کدوم پرایمری هست ؟ تو Setting که میرم تو PSN ؛ تو هرکدوم از اکانت ها که میرم ؛ میزنه پرایمری هست . اصلا چه فرقی می کنه که کدوم اکانت پرایمری هست ؟ من DLC اساسین ( بازی م ریجن 2 هست ) رو ، روی اکانت ریجن 2 م دانلود کنم ؛ روی ریجن 1 میتونم بازی کنم ؟ نباید کار خاصی کنم ؟

------------------------------

3. الان این کد ی که داخل جعبه ی بازی هست برای DLC از کجا میتونم بفهمم که استفاده نشده ؟ ( خودم هم نمی خوام استفاده کنم . )

ممنون .

آخرین ویرایش:

javad772

کاربر سایت
Aug 22, 2014
37
دوستان بازی هایی رو که به صورت share میخریم قابلیت multiplayerشون مشکل نداره ؟ ( با توجه به اینکه یه بازی برای 2-3 نفر ریخته میشه ! )
دوستان اگه امکانش هست سریع تر جواب بدین ممنون میشم

dk 313

کاربر سایت
May 30, 2010
339
با سلام خدمت دوستان.
تاریخ ساخت دستگاه کجای دستگاه نوشته شده(من هر چی نگاه کردم نتونستم پیداش کنم)؟روی کارتن هم هست؟ریجن دستگاه رو به جز روی کنسول نمیشه از جای دیگه تشخیص داد؟
اگه لطف کنید با عکس باشه بسیار ممنون میشم.
:((

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
با سلام خدمت دوستان.
تاریخ ساخت دستگاه کجای دستگاه نوشته شده(من هر چی نگاه کردم نتونستم پیداش کنم)؟روی کارتن هم هست؟ریجن دستگاه رو به جز روی کنسول نمیشه از جای دیگه تشخیص داد؟
اگه لطف کنید با عکس باشه بسیار ممنون میشم.
:((
کنسولو سروته کن پشتش نوشته سمت راست اگه ریجن 2 باشه یه کد نوشته که حرف اول ساله حرف دوم سه ماه ولی اگه ریجن 1 باشه ماه رو نوشته

- - -ویرایش - - -

دوستان بازی هایی رو که به صورت share میخریم قابلیت multiplayerشون مشکل نداره ؟ ( با توجه به اینکه یه بازی برای 2-3 نفر ریخته میشه ! )
دوستان اگه امکانش هست سریع تر جواب بدین ممنون میشم
نه مشکلی ندارند

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
از دسته pc واسه ps4 میشه استفاده کرد ؟

نه نمیشه

- - -ویرایش - - -

دوستان چند تا سوال داشتم ازتون

1. این اسکین هایی که روی کنسول می کشند با طرح های مختلف ضرر نداره برای تهویه ی کنسول ؟

چون من می ترسم کنسول خط بیفته و میخوام یکی بخرم . اون وقت اگه بعدا بخوایم جدا کنیم راحت جدا میشه ؟

بعد روی کنسول رو با چه پارچه ای میشه تمیز کرد ؟ همینایی که برای LCD استفاده میشه ؛ خوبه ؟

ممنون از راهنمایی تون .

-------------------------------------

2. دوستان من الان دو تا اکانت ساختم . یکی ریجن 1 و دومی ریجن 2 .

الان از کجا بفهمم کدوم پرایمری هست ؟ تو Setting که میرم تو PSN ؛ تو هرکدوم از اکانت ها که میرم ؛ میزنه پرایمری هست . اصلا چه فرقی می کنه که کدوم اکانت پرایمری هست ؟ من DLC اساسین ( بازی م ریجن 2 هست ) رو ، روی اکانت ریجن 2 م دانلود کنم ؛ روی ریجن 1 میتونم بازی کنم ؟ نباید کار خاصی کنم ؟

------------------------------

3. الان این کد ی که داخل جعبه ی بازی هست برای DLC از کجا میتونم بفهمم که استفاده نشده ؟ ( خودم هم نمی خوام استفاده کنم . )

ممنون .
جواب 1: این اسکین ها برای تهوبه ضرری نداره چون روی دریچه ها رو نمیپوشونه اما برای کندنش یکم به مشکل برخورد میکنید (البته اگه مدت طولانی رو کنسول بمونه). با دستمال ال سی دی راحت میشه گردو خاک رو کنسول رو پاک کرد.
جواب 2: شما هر اکانتی که ساختی رو برو تو تنظیمات و پرایمری کن همون میشه پرایمری و میتونی باهاش dlc و غیره دانلود کنی و راحت میتونی با اکانت دیگه ات بازی کنی اما برای دانلود بازی های مجانی پلاس فقط میتونی با همون اکانتی که باهاش دانلود کردی و پلاس هست بازی کنی.
جواب3: فقط میتونی تو منوی store وارد کنی و بفهمی استفاده شده یا نه و در غیر این صورت معلوم نمیشه.

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
یه راهنمایی به من بکنین :d

من با بدبختی پول واسه 1 بازی جور کردم الان تو بین اینا اول با کدوم شروع کنم ؟ بخرم تموم کنم بفروشم یکی دیگه رو بگیرم

Assassins creed Unity

GTA V

WWE2k15

Farcry 4

COD رو رو لپتاپ رفتم به فارکرای همچین احساسی ندارم حتی 3 رو هم بازی نکردم ولی 3 تای دیگه خیلی واسم مهمه :(

pouryax

کاربر سایت
Jul 5, 2013
65
با سلام خدمت دوستان من میخوام ps4 بخرم من با ps3 راحت فیلم بلوری نگاه میکردم ایا ps4 فیلمهای بلوری رو اجرا میکنی کسی امتحان کرده ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر