هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,458
نام
امین
سلام دوستان می خوام بازی هام رو بفروشم چند می خرن اساسین کرید بلگ فلگ و کلیزون و یک سوال دیگه قیمت یک پی اس4 دسته دو چنده
راجب فروش بازی دوست من بهتره تو همین فروم ها اقدام کنی چون مغازه درها واقعن بز خری میکنن.
تو همین بازار سنتر اگهی بزنی خیلی بهتره.

Red Alert

کاربر سایت
Feb 7, 2012
125
نام
Anonymous
سلام دوستان؟مگه ps4 اداپتور داخلی نداره؟
یکی بود می گفت که برق ریجن یک به ایران نمیخوره و باید اداپتور بخری منم گفتم نه و فلان.....انقدر گفت که منم شک کردم:|
ps4 اداپتور داخلی داره
ایکس باکس وان اداپتور می خواهد

imansaj

کاربر سایت
Oct 22, 2013
99
نام
ایمان
سلام دوستان؟مگه ps4 اداپتور داخلی نداره؟
یکی بود می گفت که برق ریجن یک به ایران نمیخوره و باید اداپتور بخری منم گفتم نه و فلان.....انقدر گفت که منم شک کردم:|

چرا ps4 مبدل داخلی داره و 110 - 220 رو پشتیبانی میکنه، اشتباه بهتون گفتن.
ولی xbox one اینجوری نیست و اگر ریجن یکش رو بگیرید احتیاج به مبدل داره.

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,591
دوستان فیلم بازیهای ضبط شده رو کجا میشه پاک کرد؟
من نزدم ضبط کنه ولی بالا بازی میزنه در حال ضبط! میترسم هاردو پر بکنه، الکی الکی.
اصلا از کجا میشه هاردشو اکسپلور کرد و دید توش چیا هست و نرم افزار و آپدیتها و کشهایی که نمیخای رو پاک کرد؟.

i-safe

کاربر سایت
Aug 11, 2013
390
نام
Omid
ps4 هارد اکسترنال پشتیبانی میکنه؟ اگه اره باید اندازه اش چقدر باشه؟ کدوم مارک؟ تا چند گیگ؟
هارد اکسترنال پشتیبانی میکنه هر اندازه ای هر مارکی هر ت 2 ترا
ولی اگر منظورت هارد اینترنال هست اندازش رو نمیدونم کنسول رو باز کنی معلومه تا 2 ترا هم میتونی بندازی

mamal-123

کاربر سایت
Oct 16, 2010
38
سلام و عرضه خسته نباشید من میخام کنسول نسل جدید بخرم هیچ در موردشون نمیدونم چوم نسل قبلیرو داشتم 360 داشتم چند تا سوال داشتم
1. برای بازی کزدن با ps4 به اینترنت نیازه توجه من اصلا انلاین بازی نمیکنم فقط بخش single player بازیهارو بازی کنم
2. فرق بین ریحن ها چیه
3. الان بخرم بهتره یا موقعی که کپی خور میشه میگن موقعی که کپی خور بشه قیمتش 2 برابر میشه اصلا کپی خور میشه
مرسی که سوالای ابتدایی پرسیدم خیلی از صفحاتو گشتم ولی جوابمو پیدا نکردم

Hamid1377

کاربر سایت
May 28, 2014
502
سلام و عرضه خسته نباشید من میخام کنسول نسل جدید بخرم هیچ در موردشون نمیدونم چوم نسل قبلیرو داشتم 360 داشتم چند تا سوال داشتم 1. برای بازی کزدن با ps4 به اینترنت نیازه توجه من اصلا انلاین بازی نمیکنم فقط بخش single player بازیهارو بازی کنم 2. فرق بین ریحن ها چیه 3. الان بخرم بهتره یا موقعی که کپی خور میشه میگن موقعی که کپی خور بشه قیمتش 2 برابر میشه اصلا کپی خور میشه مرسی که سوالای ابتدایی پرسیدم خیلی از صفحاتو گشتم ولی جوابمو پیدا نکردم
1.نه اگر آنلاین و تروفی نمیخوای نیازی به نت نداری
2.هیچ فرقی نداره فقط رجین 3 جای x با o جابجاست
3.معلوم نیست کی بشه شاید فردا بشه شاید اصلا نشه قیمتش هم به احتمال 70 درصد گرون میشه
خواهش :)

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
دوستان چطور میشه یکی از دو دسته که روشن هست رو خاموش کرد ؟؟

مثلا کاظم و جعفر فوتبال دونفری بازی میکنن...بعد کاظم میره مغازه بستنی بخره...حالا جعفر میخواد تک نفره بازی کنه...چطور میتونه دسته کاظم رو خاموش کنه ؟؟ :)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

مثلا کاظم و جعفر فوتبال دونفری بازی میکنن...بعد کاظم میره مغازه بستنی بخره...حالا جعفر میخواد تک نفره بازی کنه...چطور میتونه دسته کاظم رو خاموش کنه ؟؟ :)
خیلی ساده هست. دکمه ps نگه داری توی adjust devices هست turn off اگر اشتباه نکنم.

دوستان فیلم بازیهای ضبط شده رو کجا میشه پاک کرد؟
من نزدم ضبط کنه ولی بالا بازی میزنه در حال ضبط! میترسم هاردو پر بکنه، الکی الکی.
اصلا از کجا میشه هاردشو اکسپلور کرد و دید توش چیا هست و نرم افزار و آپدیتها و کشهایی که نمیخای رو پاک کرد؟.
توی captures...خیلی پر نمیکنه ... 15 دقیقه فک کنم 700مگ این حدودا...
نمیشه ..
پاک کردن که روی ایکونها اپشن میزنی . برای captures هم که بخشه خودش رو داره .

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی

یعنی از بیان مسئلت کیف کردم :D
خب وقتی جعفر میخواد ماله کاظم رو خاموش کنه ( منظورم دستشه :|:D ) 2 راه داره :
1. یوزر کاظم رو LOG OUT کنه یا به عبارتی از یوزرش خارج بشه که با نگه داشتن دکمه PS وسط دسته و انتخاب گزینه LOG OUT میسر میشه
2. از توی تنظیمات DEVICE . دسته رو خاموش کنه

حالا سوالی که پیش میاد اینه که :
چرا جعفر نرفت بستنی بخوره ؟ مگه بستنی چشه ؟ :|:D

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
یعنی از بیان مسئلت کیف کردم :D
خب وقتی جعفر میخواد ماله کاظم رو خاموش کنه ( منظورم دستشه :|:D ) 2 راه داره :
1. یوزر کاظم رو LOG OUT کنه یا به عبارتی از یوزرش خارج بشه که با نگه داشتن دکمه PS وسط دسته و انتخاب گزینه LOG OUT میسر میشه
2. از توی تنظیمات DEVICE . دسته رو خاموش کنه

حالا سوالی که پیش میاد اینه که :
چرا جعفر نرفت بستنی بخوره ؟ مگه بستنی چشه ؟ :|:D

ممنون از جوابت...

کاظم رفته برای دوتاشون بستنی بگیره دیگه...دیگه جعفر بره کجا ؟؟

این مثال هایی هم که میزنم بخاطر اینکه شما و دوستانی که میخوان جواب بدن کاملا متوجه بشن.... :d:bighug:

حالا هم که دارم این نظر رو می نویسم...کاظم و جعفر دارن با خوبی و خوشی بازی میکنن. :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر