هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان من دستگاه رو روشن کردم ولی صدا نداشت خاموش روشن کردم درست شد.براشما هم ایطوری شده تاحالا؟
آحتمالا باگه نرم افزاری هست. چیزه خاصی نیست
دستگاه رو اپدیت کن اگر نکردی قبلا.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
فکر کنم نصف افرادی که این جا هستن اصلاً لذت نمی‌برن از خرید کنسولشون. می‌‎دونم خیلیا کلی پول جمع کردن تا تونستن کنسول رو بخرن و اگه خراب شه واقعاً ضد حال بزرگیه. ولی وقتی کنسول رو خریدید، ظاهر دستگاه تر و تمیزه و داره بدون مشکل کار می‌کنه، چرا دنبال بهوونه می‌گردید که اعصاب خودتونو خورد کنید؟
بازیتونو بکنید، لذتشو ببرید. الان اول نسله، شما هم کنسولو خریدید، بازی‌های نسل جدید با کلی پیشرفت میاد، به جای این که بشینید از بازی کردن لذت ببرید هی خودتونو اذیت می‌کنید.
والا من خیلی هم وضع مالی خوبی ندارم، واسه خرید کنسول هم باید از حقوقم پول پس انداز می‌کردم تا بتونم کنسول رو بخرم ولی از روزی که خریدم و دیدم که دستگاه بدون مشکله، دیگه یه لحظه هم به این مسائل فکر نکردم و همون روز اول جعبه رو گذاشتم توی انباری و حتی سریال روی جعبه رو هم چک نکردم (تا دیروز که واسه دوستمون این کارو کردم). بعضی وقتا به خیلی از شما که سنتون پایین‎تره و مشغله ذهنی کمتری دارید و فرصت کافی واسه بازی کردن دارید و هنوز از بازی کردن لذت می‌یرید حسودی می‎کنم.
خلاصه این که خودتونو درگیر این مسائل حاشیه‎ای نکنید، کنسول نو بود، نبود، هر چی که بود، اگه سالمه و داره کار می‎کنه دیگه نگرانش نباشید.

=====

برای این که آف تاپیک نشه یه سوال می‎کنم.
برادر آرمانِ استرالیایی، این ست کردن DNS چگونه هست ارباب؟ (فریم ور به 1.72 آپدیت شده).

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
دوستان من رفتم PS4 بخرم .....طرف یه حرکتی زد که مغزم سیبک ترکوند.......
رفتم گفتم یه PS4 میخوام....4 تا پک گذاشت جلوم.....یکی که برای جام جهانی بود - یکی زده بود لیمیتد - یکی ساده بود - یکی هم با دوربین بود.....گفت کدوم رو میخوای ؟ من گفتم نمیدونم بزار برم ببینم داداشم چی میگه بعد باز میام :)).....
دوستان کدوم پک رو بگیرم ؟ یاروو می گفت یکی از ریجن ها جای دکمه ها عوض شده و .... اون کدومه که دایره سمته راسته ؟
ریجن ها مهمه برای آنلاین بازی کردن ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
برای این که آف تاپیک نشه یه سوال می‎کنم.
برادر آرمانِ استرالیایی، این ست کردن DNS چگونه هست ارباب؟ (فریم ور به 1.72 آپدیت شده).
25r30wi.gif

DNS رو عزیز باید بری توی بخشه network setting اونجا set up connecton بزن بعد گزینه مربوطه رو میزنی و costume و قسمتی که راجع به DNS میپرسه رو manual میزنی تا دستی وارد کنی .

fake به نظره منم D: دیگه یه پایه اداپتور نداره ×_×

رفتم گفتم یه PS4 میخوام....4 تا پک گذاشت جلوم.....یکی که برای جام جهانی بود - یکی زده بود لیمیتد - یکی ساده بود - یکی هم با دوربین بود.....گفت کدوم رو میخوای ؟ من گفتم نمیدونم بزار برم ببینم داداشم چی میگه بعد باز میام :)).....
دوستان کدوم پک رو بگیرم ؟ یاروو می گفت یکی از ریجن ها جای دکمه ها عوض شده و .... اون کدومه که دایره سمته راسته ؟
بستگی به خودت داره کدوم رو میخوای !
به نظره من پول بالای دوربین نده که استفاده ای نداره ×_× این فقط نظره شخصی
اره ریجن 3 و ماله Japan دکمه تایید تو منو دایره هست به جای X .
نه ریجنها برای انلاین بازی کردن و اجرای بازی و کلا هرچی مربوط به بازی مهم نیست در کل D:

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin

جای دکمه‌ها جا به جا نیست! فقط توی منو که هستی برای تایید دکمه O رو باید بزنی و برای کنسل باید دکمه X رو بزنی. توی بازی‌ها همه چیز عادیه. جای دکمه‌ها روی کنترلر هم عوض نشده.

به نظر من کنسول ساده بگیر، دوربین کاربرد خاصی نداره (مگر این که پولشو داشته باشی و واست مهم نباشه). فیفا 14 با پک جام جهانی هم دیگه ارزشی نداره که بخوای بخاطرش پول بدی، دو ماه دیگه فیفا 15 میاد :d

در مورد ریجن و بازی آنلاین هم باید بگم که هیچ ربطی به هم ندارن و شما با هر ریجنی می‌تونی همه بازی‌ها رو انجام بدی. فقط DLC که می‌خوای بگیری، باید ریجن اکانتت توی PSN با ریجن بازیت یکی باشه. یعنی وقتی که می‌خوای بازی بخری، ریجن بازیت با ریجن اکانتت یکی باشه که برای دنلود DLC به مشکل بر نخوری. هیچ ربطی هم به ریجن کنسول نداره!

1-تو قسمت psnاز کجا باید بفهمی اکانت ریجن1ساختی یا2؟

2-ps4فیلم هم اجرا میکنه؟

3-چطور میشه با فلش موزیک پخش کرد؟

1- نمی‌دونم. تا حالا نتونستم کنسولو به نت وصل کنم :d

2- اجرا می‌کنه. فقط هم دیسک بلوری پخش می‌کنه.

3- نمی‎شه :d

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی

دوستان راهنمایی هارو کردن ولی برای اینکه تصمیمت رو بگیری بری ایشالا بخری با دل خوش بهت پیشنهاد میدم ( نظر شخصی ) ریجن 2 ژاپن بخر . حالا چه پک فیفا و چه پک بازی نک
دوربین هم نگیر :D

IIXX_SHAYAN_XXII

کاربر سایت
Mar 22, 2008
329
سلام
من بازی bf 4 ام ریجن 2 هست . میخواستم ببینم فرق داره اکانتم برای خرید dlc و ... چه کشور اروپایی باشه یا هر کشور اروپایی باشه میشه ؟ و اینکه برای بازی ریجن 2 باید پوند خرید ؟ کلا برای بازی ریجن 2 اکانت چه کشوری بسازم بهتر و صرفه تره ؟ برای خرید dlc و ... منظورمه .
ID بازی CUSA00049

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,506
سلام
من بازی bf 4 ام ریجن 2 هست . میخواستم ببینم فرق داره اکانتم برای خرید dlc و ... چه کشور اروپایی باشه یا هر کشور اروپایی باشه میشه ؟ و اینکه برای بازی ریجن 2 باید پوند خرید ؟ کلا برای بازی ریجن 2 اکانت چه کشوری بسازم بهتر و صرفه تره ؟ برای خرید dlc و ... منظورمه .
ID بازی CUSA00049
یع اکانت رجین 2 مثلا کشور انگلیس رو بساز
یه PSN کارت 20 یا 50 پوندی هم بخر

IIXX_SHAYAN_XXII

کاربر سایت
Mar 22, 2008
329
یع اکانت رجین 2 مثلا کشور انگلیس رو بساز
یه PSN کارت 20 یا 50 پوندی هم بخر

به جز انگلیس چه کشوری برای ریجن 2 ساخت که پوند نخواد ؟ اخه با پوند خیلی گرون در میاد . مثلا یه ایتم 50 دلاری استور us تو استور انگلیس 40 پوند زده که خیلی گرونتر در میاد .
چرا هیچ پستی رو نمیشه لایک کرد ؟ ایکون لایک نمیاد .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر