هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
اقا ما یه ps4 گرفتیم سوژه شده:
طرف به عنوان ریجن دو اروپا فروخت به ما، حالا من دیدم دفترچه ایناش ژاپنیه، دکمه تایید رو هم دایره هست...من میگم ریجن ژاپنیه یارو میگه نه، پشت جعبه اش یه کره کوچیک و عدد دو هست اونو نشون داده میگه ریجن دو اروپاس سفارش ژاپن!!این ایکون قضیش چیه؟!

ژاپن دیگه 3 نیست رجین 2 ژاپون است.کلا این دستگاه شما برای کشور ژاپن است .

[h=1]برای ژاپن کدش CUH-1000A است[/h]
برای خاطرجمی سریال کد دستگاه با جعبه را مقایسه کن باید یکی باشه

abac8083011b046d5760.jpg

amir_

کاربر سایت
Oct 26, 2011
112
نام
Amirhossein
مشورت میخوام بکنم - میخوام کنسول رو بگیرم ، یه رجین 2 (امارات) باندل Infamous میخواستم بگیرم ، تقریبا 1900 در میاد ؛ همین رو بگیرم ؟ زیاد گرون نباشه ؟ روی رجین 2ش تاکید دارم خودم ، از اونطرف توی ترد قیمت دارن برای رجین 2 قیمت ها 1550 میزارن !!!!
داداش قيمت بالاس
چرا ريجن ٢ اصرار داري؟

- - -ویرایش - - -

هارد بزنی به ps4 میشه فیلم هم اجرا کرد یا هنوز سونی این قابلیت رو نزاشته
فعلا نه از هارد اكسترنال پشتيباني ميكنه نه ميشه فيلم ريخ تو فلش منتقل كرد و ديد.

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
1_دوستان من میخوام ریجن1 بگیرم هارد هم همراهش؟2_مشکل سانگ این شدن راحل داره چون بچها خیلی شکایت دارن!؟فقط واسه بار اول ک اکانت میسازی اینطوری یا همیشه اینطوری؟ 3_بعضی بچهای میگن با قند شکن درس میشه ولی من ک تو تاریک سوال کردم گفتن شبکه psn ***** نیست؟

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
اقا ميگن باز كردنش داستان داره... من تجربه باز كردن دسته PS1,PS2 و X360 و انواع جو استيك PC رو دارم اما اين يكي رو ميترسم حقيقت....

Sent from my iPhone using Tapatalk
چی بگم والا اگه بهت بگم یاز کن چیزی نمیشه فردا دستت خراب بشه میوفته گردن من
ولی تو g یه سرچ بکن که چجوری دسترو باز میکنن کلی برات میاره هم فیلم هم عکس
بازم میل خودته

k2napster

کاربر سایت
Oct 13, 2012
66
چی بگم والا اگه بهت بگم یاز کن چیزی نمیشه فردا دستت خراب بشه میوفته گردن من
ولی تو g یه سرچ بکن که چجوری دسترو باز میکنن کلی برات میاره هم فیلم هم عکس
بازم میل خودته

مرسي دوست عزيز، حتما امتحانش ميكنم، اگرم تركيد كه فداي سرت... يه دوستي دارم كه تعميرات موبايل ميكنه، بايد از اون كمك بگيرم.

Sent from my iPhone using Tapatalk

mammad_n4

کاربر سایت
Oct 29, 2012
62
دوستان اين Mr.ps4 تو آپارات ويديو مشاوره گذاشته ميگه ps4 زشته و ساخت اكانتش دردسر داره ولي ايكس باكس وان خوشگله و اينترنت اكسپلورر داره :| من اكانت آپارات ندارم، از فن هاي سوني درخواست ميكنم كه به صورت تخصصي جواب ايشون رو بدن D:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان اين Mr.ps4 تو آپارات ويديو مشاوره گذاشته ميگه ps4 زشته و ساخت اكانتش دردسر داره ولي ايكس باكس وان خوشگله و اينترنت اكسپلورر داره :| من اكانت آپارات ندارم، از فن هاي سوني درخواست ميكنم كه به صورت تخصصي جواب ايشون رو بدن D:
×_× مهم نیست . چرا خودمون رو خسته حرفه بی حساب کنیم ؟

هر دوی کنسولهای توی این زمینه ها عالی عمل کردن و طریقه ساخت اکانت و ... همه چیزشون خیلی سرراست و اسوده هست ...!!!!_!!!!

1_دوستان من میخوام ریجن1 بگیرم هارد هم همراهش؟2_مشکل سانگ این شدن راحل داره چون بچها خیلی شکایت دارن!؟فقط واسه بار اول ک اکانت میسازی اینطوری یا همیشه اینطوری؟ 3_بعضی بچهای میگن با قند شکن درس میشه ولی من ک تو تاریک سوال کردم گفتن شبکه psn ***** نیست؟
1. همه دستگاها هارد 500 داره و البته قابل upgrade هم هست .
2. شانسیه ظاهرا. برای یه سری پیش اومده و برای یه سری هم نه. توی صفحه های قبل و بیرون این تاپیک دوستان راه حلهای رو پیشنهاد کردن .

سلام
از رو جعبه از کجا بفهمم region 2 ژاپن هست یا اروپا ؟
تاریخ ساخت و از کجا ببینم ؟
از روی سریال ...
CHU1000A ماله Japan هست.

- - -ویرایش - - -

میشه یه اکانت رو، همزمان روی ویتا و پلی4 استفاده کرد؟
مشکلی نیست.

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
621
نام
Ali
سلام به همگی
دوستان من ps3 دارم اما تو فکرم بود که بفروسم یه 4 بگیرم
ارزش شو داره؟
تنها مشکلم هم قیمت 300 یا 250 تومنی بازی های 4 هست کسی میتونه راهنمایی کنه؟؟؟

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,233
نام
یونس
سلام به همگی
دوستان من ps3 دارم اما تو فکرم بود که بفروسم یه 4 بگیرم
ارزش شو داره؟
تنها مشکلم هم قیمت 300 یا 250 تومنی بازی های 4 هست کسی میتونه راهنمایی کنه؟؟؟

هیچکس نمی تونه بهت بگه ارزش داره یا نه :D
در مورد سوال دومت ام اکثر بچه های اینجا 1/2 تا بازی دارن که مرتبا با بازی های دیگه عوض می کنن اینجوری پول کمتری میدن
اگر خیلی حساس نباشی که حتما بازی هارو روز ریلیز جهانی بازی کنی همیشه حدود 1 ماه بعد از ریلیز میشه بازی رو با قیمت های خیلی پایین تر خرید

troy007

کاربر سایت
May 1, 2014
37
نام
Mojtaba
سلام دوستان خسته نباشید تقریبا یک هفته میشه که میخوام فیفا بازی کنم همون اولش که می خوام وصل بشم به سرور ea ارور میده عکس انداختم لطغا راهنمایی کنید چیکار کنم
مرسی
DSC_0002.JPG

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر