هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
يك سوال: هد ست هايي كه براي موزيك و ... استفاده ميشن (مثلا بيتس) رو هم ميشه به ps4 وصل كرد؟؟؟ در ضمن هدست به دسته وصل ميشه؟؟؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
يك سوال: هد ست هايي كه براي موزيك و ... استفاده ميشن (مثلا بيتس) رو هم ميشه به ps4 وصل كرد؟؟؟ در ضمن هدست به دسته وصل ميشه؟؟؟
میشه وصل کرد مشکلی نداره .
میشه اما کیفیت صدا از دسته جالب نیست.

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
نمی دونم دارم جای درستی سوال میکنم یا نه :d ولی:
اینا هر کدوم چند ساعت گیم پلی دارن؟
Killzone SF
Assassins Creed BF
Battlefield 4

mohammad.pc

کاربر سایت
May 7, 2014
3
دوستان مانیتورم samsung syncmaster s20a310x plus 20 inch و خروجی vga و dvi داره میشه ps4 رو به وسیله ی کابل تبدیل dvi به hd به مانیتور وصل کرد؟:-/برای صدا باید چکار کنم؟:-/

ps4 موس و کیبورد میشه بهش وصل کرد؟

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
دوستان یه سوال ، من میخوام کنسول بگیرم
ازکجا باید بفهمم که تاریخ کنسول برای 2014 هست؟کجاش مینویسه؟ ریجن رو از کجا بفهمم کجاش رو باید ببینم؟ریجن یک دیگه مشکل لانچ رو نداره (( تولید 2014 )) یا هزینه بیشتر کنم رجین 2 رو بگیرم؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
دوستان یه سوال ، من میخوام کنسول بگیرم
ازکجا باید بفهمم که تاریخ کنسول برای 2014 هست؟کجاش مینویسه؟ ریجن رو از کجا بفهمم کجاش رو باید ببینم؟ریجن یک دیگه مشکل لانچ رو نداره (( تولید 2014 )) یا هزینه بیشتر کنم رجین 2 رو بگیرم؟
ممنون میشم راهنماییم کنید
سلام دوست من این جور سوالات رو در این تاپیک http://forum.bazicenter.com/thread84075/ مطرح کنی زودتر به جواب میرسی ممنونم

M I R @

کاربر سایت
May 1, 2014
266
نام
AmiR

IIXX_SHAYAN_XXII

کاربر سایت
Mar 22, 2008
329
سلام
من دستگاهم بعد از حدود ۱ ساعت بازی (tomb raider) صدای فنش از حالت ساکت در اومد و یکم صداش بیشتر شد . البته خیلی نه ولی صدای فنش شنیده میشد از فاصله ی ۲-۳ متری که نشسته بودم . البته یخورده اتاق گرمه (ساکن تهرانم) و کنسول هم جاش نه خیلی بازه نه خیلی بسته . میخواستم ببینم طبیعیه ؟ چون دستگاه رو ۲ روزه گرفتم و ۱ هفته مهلت تست داره .
ممنون میشم راهنمایی کنید .

آخرین ویرایش:

moji_pack

کاربر سایت
Oct 17, 2011
208
سلام
من دستگاهم بعد از حدود ۱ ساعت بازی (tomb raider) صدای فنش از حالت ساکت در اومد و یکم صداش بیشتر شد . البته خیلی نه ولی صدای فنش شنیده میشد از فاصله ی ۲-۳ متری که نشسته بودم . البته یخورده اتاق گرمه (ساکن تهرانم) و کنسول هم جاش نه خیلی بازه نه خیلی بسته . میخواستم ببینم طبیعیه ؟ چون دستگاه رو ۲ روزه گرفتم و ۱ هفته مهلت تست داره .
ممنون میشم راهنمایی کنید .

حساس نباش طبیعیه، منم TOMBO میرفتم همین بود...

Redfoo

کاربر سایت
May 24, 2014
242
نام
ashash
نمی دونم دارم جای درستی سوال میکنم یا نه :d ولی:
اینا هر کدوم چند ساعت گیم پلی دارن؟
Killzone SF
Assassins Creed BF
Battlefield 4

KZ:SF حدود 10 ساعت
ACIV حدود 18-20 ساعت ، البته ماموریت فرعی زیاد داره
BF4 این کلا گیم پلی نداره :-?? یه مضخرفی هست اگه بخوای بازیش کنی حدود 2.5 تا 4 ساعت عذابت می ده :-??

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر