هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
من اینو میخوام!:|

97205798679398526827.jpg

این طرح دواقع ورژن پلی استیشن ایشون هست:

22590533004025943748.jpg

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
امتیاز دهی مردم اروپا در شعبات مختلف آمازون به PS4:

PS4AmazonUK.jpg

PS4AmazonDe.jpg

PS4AmazonFR.jpg

PS4-AmazonES.jpg

PS4AmazonIT.jpg

همه یا 5 داند یا 1 (اکثر قریب به اتفاق) :d که خوب کاملا هم معلومه رضایت مردم چطوره ;;)

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
امروز متوجه یک چیز جالب شدم بعد سه ساعت بازی خواستم دستگاه خاموش کنم وقتی وارد گزینه پاور میشید سه گزینه داره که یکیش به کل پی اس۴ خاموش میکنه یکی دیگه به حالت استند بای در میاره مثله حالت خاموش کردن دستگاه غیر فعال میشه اما میتونی دسته تو این حالت شارج کرد.من حالت استند بای انتخاب کردم دیدم دستگاه خاموش شد اما دیدم تو این حالت فن با دور خیلی کم کار میکنه تا گرما کامل خارج بشه!بعد چند دقیقه فنشم خاموش شد!اگر بالا چند ساعت بازی میکنید وقتی کارتون تمام شد گزینه تارن اف انتخاب نکنید بهتره بره حالت استند بای چون گرمارو کامل خارج میکنه بعد اگه خواستید روشن کنید دوباره کامل خاموش کنید.

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
البته اون مدل 670 سونی سه بعدی نیست
ضمن اینکه 200 هرتز هست ولی مدل 800 سه بعدی هست و 400 هرتز
ضمن اینکه هر دو مدل ویژگی سیمول ویو هم دارن که برای بازیهای دو نفره جالبه

- - -ویرایش - - -

hong kong هم فکر کنم feb هست.​

هنگ کنگ تاریخ عرضش 17 دسامبر هست

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
امروز متوجه یک چیز جالب شدم بعد سه ساعت بازی خواستم دستگاه خاموش کنم وقتی وارد گزینه پاور میشید سه گزینه داره که یکیش به کل پی اس۴ خاموش میکنه یکی دیگه به حالت استند بای در میاره مثله حالت خاموش کردن دستگاه غیر فعال میشه اما میتونی دسته تو این حالت شارج کرد.من حالت استند بای انتخاب کردم دیدم دستگاه خاموش شد اما دیدم تو این حالت فن با دور خیلی کم کار میکنه تا گرما کامل خارج بشه!بعد چند دقیقه فنشم خاموش شد!اگر بالا چند ساعت بازی میکنید وقتی کارتون تمام شد گزینه تارن اف انتخاب نکنید بهتره بره حالت استند بای چون گرمارو کامل خارج میکنه بعد اگه خواستید روشن کنید دوباره کامل خاموش کنید.

عجب گزینه ی جالبی ، مثل خودرو که تا چند دقیقه فنش کار میکنه و خودش خاموش میشه:>
این یکی رو تو هیچ سایتی ندیده بودم اشاره کنه. واقعا اون سیستم نیاز به خنک کردن هم داره:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر