هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

H@med_myth

کاربر سایت
Nov 22, 2013
50
نه ابی و قرمز ... رسمیه ... یکی از مسئولین ps هم گفته بود در چندین رنگ عرضه میکنیم .... از خود طراح هم خواسته بودن که تو طرحش این موضوع رو در نظر داشته باشه که کنسول در چند رنگ عرضه میشه

کلا کنسول های لانچ رو اندرو هاوس اعلام کرد که جت بلک هستن ..... باید ببنیم کنسول های رنگی رو کی عرضه میکنن ... که من یکی که منتظرم رنگ ابیش بیاد بخرم

- - -ویرایش - - -

این طلایی و ابیش دل میبره ... و همچنین بنفشش ... چی میشد این همه تنوع رنگ داشت !!!

دوست عزیز اینا کلا فیکن ، من گرافیستم میخوای 1000 تا PS4رنگی برات طراحی کنم طوری که نشه تشخیص داد که فیکه

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
دوست عزیز اینا کلا فیکن ، من گرافیستم میخوای 1000 تا PS4رنگی برات طراحی کنم طوری که نشه تشخیص داد که فیکه

نمیدونم کلا یه 24 ساعته بروپچ بازی سنتر پست ها رو نمیخونن ...

این طلایی و ابیش دل میبره ... و همچنین بنفشش ... چی میشد این همه تنوع رنگ داشت !!!

خودمم میدونم اینها با فوتوشاپ درست شدن ...

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

ولی دسته به رنگ قرمز و ابی تو یکی از نمایشگاه ها دیده شده بود ... کلا کنسول با رنگ های قرمز و ابی به طور قطع عرضه میشه ....

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
به درامد چيكار دارن:d فكر ميكنم به قانون مالياتي و قوانين اونجا بستگي داره، نگاه كني بازي هاشونم به خاطر قانون جديد 69.99 يورو هستن:d
از اروپا جنس بخري بياي ايران توي فرودگاه قسمتي از پولتون كه براي جنس داديد برميگردونن چون جزو ماليات بوده.
مالیات هم بر حسب میزان درامد میچینن D: درامد اروپایی ها بسته به US بالاتره میزان مالیات هم بالا میگیرن بری همین کلا گرونتر در میاد اما بگی نگی زیاد برای خودشون فرقی نداره . چون مثل همینجا هست. الان ps4 رو 549 دلار عرضه میکنن اما فرقه چندانی نداره چون امریکا min ساعتی 7 دلار میگیرن اینجا 17-18 دلار ! D: تازه به نسبت PS4 خیلی ارزون محسوب میشه. یادمه 6 سال پیش ps3 به قیمت 700 دلار عرضه شده بود همه مونده بودن یعنی چی اخه D: مگه gold هست ... این شد که همه رفتن اینجا دنیال 360 اولش D: لول
اما الان Pre order ها بالا بوده . تغریبا تا feb ساله اینده sold out کامل هست !

توی آمریکای شمالی؟
الان چطوری میشه با همون قیمت 400 دلار در USA خریدش؟ باید پیش خرید میکردیم؟
باید pre order بدی . اکثریت جاها sold out هست. gamestop هم همینطور .... مثل اینکه یک سری رو بین 15-20 ماه december تحویل میدن و بقیه میره برای اوایله ساله اینده.

دوستان به نظرتون اگه بشه که تا چند روز دیگه دستگاه بگیرم چه بازی بگیرم؟
میخواستم کیلزون بگیرم اما دوستان میگن بعد یک مدت خسته کننده است؟
دیگه نظرتون چیه؟
کلا killzone - COD - BT4 میخوای بگیری یک Plus هم 100% باید بگیری چون 3 تای این بازیا بیشتر Online عرضش داره. بین این سه تا به نظره من single بازی COD خیلی بهتره . Killzone هم خوبه و بیشتر گرافیکش قشنگه و gameplay هم بدک نیست اما multi هر ستا عالی هست.

بالاخره DF مقايسه بازيه COD رو بين كنسول هاي نسل بعد رو ارائه داد
Next-Gen Face-Off: Call of Duty: Ghosts • Face offs • Eurogamer.net
ضمنا در موردقفل نبودن فريم ريت اين بازي رو 60 و افت فريم در اين بازي در رزولوشن 1080p هم اينو گفته

GTX titan شاید 60 فریم نگه نداره اما این بد نیست اشاره کنه که گرافیک نسخه pc به وضوح خیلی خیلی بهتر از ps4 - one هست . اصلا نسخه Ps4 در قبال texture های pc حرفه زیادی برای گفتن نداره !!!!!! D:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
به درامد چيكار دارن:d فكر ميكنم به قانون مالياتي و قوانين اونجا بستگي داره، نگاه كني بازي هاشونم به خاطر قانون جديد 69.99 يورو هستن:d
از اروپا جنس بخري بياي ايران توي فرودگاه قسمتي از پولتون كه براي جنس داديد برميگردونن چون جزو ماليات بوده.

کلا قیمت رو بحسب درامد میذارن من از خودم چیزی در نیوردم
:arrowd:
مالیات هم بر حسب میزان درامد میچینن D: درامد اروپایی ها بسته به US بالاتره میزان مالیات هم بالا میگیرن بری همین کلا گرونتر در میاد اما بگی نگی زیاد برای خودشون فرقی نداره . چون مثل همینجا هست. الان ps4 رو 549 دلار عرضه میکنن اما فرقه چندانی نداره چون امریکا min ساعتی 7 دلار میگیرن اینجا 17-18 دلار ! D: تازه به نسبت PS4 خیلی ارزون محسوب میشه. یادمه 6 سال پیش ps3 به قیمت 700 دلار عرضه شده بود همه مونده بودن یعنی چی اخه D: مگه gold هست ... این شد که همه رفتن اینجا دنیال 360 اولش D: لول
اما الان Pre order ها بالا بوده . تغریبا تا feb ساله اینده sold out کامل هست !

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
چرا زمان نصبشون اینقد فرق داره !؟:-/

Kotaku: Installing Xbox One games takes way too long; comparison

Assassin's Creed IV:
Xbox One (offline, no update): 5 minutes 50 seconds
Xbox One (with update, fastest connection): 7 minutes 2 seconds
Xbox One (with update, 10Mbps connection): 10 minutes 32 seconds
PS4: 42 seconds

Need For Speed Rivals:
XBO: 09:25 - including update
PS4: 00:32

Just Dance 2014:
XBO: 08:48 - including update
PS4: 00:45

NBA Live 14:
XBO: 16:26 - including update
PS4: 00:35

FIFA 14:
XBO: 16:06 - including update
PS4: 00:34

Madden 25:
XBO: 9:38 - including update
PS4: 00:38

XLoooooooooooooong one.

sent from Valhalla.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,150
نام
ماکان
بچه ها یادتونه دیروز یا شایدم پری روز در مورد بازگشت عناوین کلاسیک سونی صحبت کردیم؟

سونی Trademark جدیدی برای سری Arc the Lad رو ثبت کرده! طرفدارهای بازی های JRPG یکم قدیمی تر که با PS کارو شروع کردن حتما این بازی رو یادشون هست و میدونن جزو بهترین های زمان خودش بود که متاسفانه بعد از دوران خوش PS2 پروندش مثل خیلی بازی های دیگه بسته شده و فراموش شد. اما الان بنظر میرسه سونی داره این سری بزرگ رو هم به PS4 برمیگردونه!

این TM رو یکی از اعضای IGN پیدا کرده و گفته شده سونی تقریبا یک هفته پیش, یعنی 22 نوامبر ثبتش کرده, و با توجه به سابقه بازی میشه حدس زد جزو بازی هایی هست که توسط سونی ژاپن داره ساخته میشه. چون الان سونی ژاپن خیلی گسترش پیدا کرده و تبدیل به چندتا تیم شده که هم برای پلتفرم های سونی بازی میسازن و هم به استدیوهای دیگه کمک میکنن. مثلا تو ساخت Deep Down به کپکام کمک میکنن و ...

کلا بنظر میرسه سونی وافعا قصد داره بازی های قدیمی رو به PS4 برگردونه و عین PS2 بشه! الان کارهایی که سونی در این زمینه کرده ثبت مجدد اسم Phygnosis هست که در واقع اسم اصلی استدیو سونی لندن هست که 2012 شات دان شد. این استیدو سازنده Shadow of the Beast بود که الان داره بازسازی میشه. و با این تفاسیر میشه امید داشت Clone Wars هم بعد از دو نسل غیبت به خانواده PS برگرده! از طرف دیگه تو سونی بند یه خبرایی هست که در واقع سونی بند هم همون استدیو 989 یا سازنده Syphon F هست که بعد از خریده شدن توسط سونی اسمش شد سونی بند. در نتیجه ممکه SF جدید هم تو راه باشه. راپا هم که احتمالا با نظارت MM داره ساخته میشه. و از همه مهم تر Crash Bandicoot هست که به نظر من تولید این همه شایعه درباری ریبوت و عرضه مجدد ان برای PS4 بی دلیل نمیتونه باشه!

اگه واقعا قرار به بازگشت بازی های کلاسیک PS باشه شما دوست دارید کدوم بازی رو دوباره ببینید؟ من که شخصا بعد از Crash دوست دارم Legend of the Dragon رو دوباره ببینم! یکی از بهترین RPG های 2 نسل پیش بود!

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,195
نام
محمد
بچه ها یادتونه دیروز یا شایدم پری روز در مورد بازگشت عناوین کلاسیک سونی صحبت کردیم؟

سونی Trademark جدیدی برای سری Arc the Lad رو ثبت کرده! طرفدارهای بازی های JRPG یکم قدیمی تر که با PS کارو شروع کردن حتما این بازی رو یادشون هست و میدونن جزو بهترین های زمان خودش بود که متاسفانه بعد از دوران خوش PS2 پروندش مثل خیلی بازی های دیگه بسته شده و فراموش شد. اما الان بنظر میرسه سونی داره این سری بزرگ رو هم به PS4 برمیگردونه!

این TM رو یکی از اعضای IGN پیدا کرده و گفته شده سونی تقریبا یک هفته پیش, یعنی 22 نوامبر ثبتش کرده, و با توجه به سابقه بازی میشه حدس زد جزو بازی هایی هست که توسط سونی ژاپن داره ساخته میشه. چون الان سونی ژاپن خیلی گسترش پیدا کرده و تبدیل به چندتا تیم شده که هم برای پلتفرم های سونی بازی میسازن و هم به استدیوهای دیگه کمک میکنن. مثلا تو ساخت Deep Down به کپکام کمک میکنن و ...

کلا بنظر میرسه سونی وافعا قصد داره بازی های قدیمی رو به PS4 برگردونه و عین PS2 بشه! الان کارهایی که سونی در این زمینه کرده ثبت مجدد اسم Phygnosis هست که در واقع اسم اصلی استدیو سونی لندن هست که 2012 شات دان شد. این استیدو سازنده Shadow of the Beast بود که الان داره بازسازی میشه. و با این تفاسیر میشه امید داشت Clone Wars هم بعد از دو نسل غیبت به خانواده PS برگرده! از طرف دیگه تو سونی بند یه خبرایی هست که در واقع سونی بند هم همون استدیو 989 یا سازنده Syphon F هست که بعد از خریده شدن توسط سونی اسمش شد سونی بند. در نتیجه ممکه SF جدید هم تو راه باشه. راپا هم که احتمالا با نظارت MM داره ساخته میشه. و از همه مهم تر Crash Bandicoot هست که به نظر من تولید این همه شایعه درباری ریبوت و عرضه مجدد ان برای PS4 بی دلیل نمیتونه باشه!

اگه واقعا قرار به بازگشت بازی های کلاسیک PS باشه شما دوست دارید کدوم بازی رو دوباره ببینید؟ من که شخصا بعد از Crash دوست دارم Legend of the Dragon رو دوباره ببینم! یکی از بهترین RPG های 2 نسل پیش بود!
آره سونی خیلی داره بر میگرده به عناوین کلاسیک . فقط تو فکر 4 تا بازیه که هیچ کی یادش نیست و براشون اهمیتی نداره . به جای ساخت Syphon F و Medivel و 4 تا بازی که همه دارن هنجرشون رو پاره میکنن برای شماره جدیدشون سونی میره Arc The Lad و Shadow of the beast میسازه .
نمیخوایم حاجی نمیخوایم . تا وقتی این Ignorant بازی های سونی ادامه داره همین آشه و همین کاسه . حالا Wild Arms و Legend of dragoon باز یه چیزی :D
این Arc The Lad هم اگه وجود خارجی داشته باشه 99 درصد برای ویتاست :D

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
از اروپا جنس بخري بياي ايران توي فرودگاه قسمتي از پولتون كه براي جنس داديد برميگردونن چون جزو ماليات بوده.​

اگر به عنوان توریست بری اروپا و بخوای جنس بخری مقداری باید مالیات بدی که در فرودگاه و هنگام برگشت اون مبلغ رو به شما بر میگردونن
اینا جزو قانون اروپا و المان هست
حالا هر کسی دوست داره باور کنه یا باور نکنه
یه خورده خودتون رو ابدیت کنید
در ضمن قیمت کنسول هم باید در تمام دنیا حدودا یکسان باشه مخصوصا در اروپا که کل اروپا یکسان خواهد بود

shahin63

کاربر سایت
May 3, 2007
122
نام
شاهین
بچه ها کنسول روز 17 دسامبر توی هنگ کنگ ریلیز میشه که طبق گفته سایت سونی 3 تا مدل باندل هم جزوش هست.
sango7.png
kz.png

99693587133001246180.jpg

53975096943997044981.jpg

قیمت دستگاه حدود 440$ و باندل 490$ هستش.
PlayStation.com (Asia) - Hong Kong

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر