هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,239
سلام . چند سوال . دوستانی که اطلاع جامع و دقیق دارن فقط جواب بدن. تشکر !

1 - مانیتور FULL HD دارم با رابط D-SUB و DVI . میشه PS4 که HMDI داره رو بهش وصل کرد و مشکل نداره ؟

2 - با توجه به این که مانیتور من فقط تا 1920*1080 یا همون FULL HD بیشتر ساپورت نمی کنه خرید PS4 PRO تفاوتی با SLIM داره برای من کلا ؟

3 - من PC باز بودم و با PC میشد 12 ساعت سنگین ترین بازی ها رو پشت سر هم انجام داد و آخ هم نمی گفت . کنسول مشکل نداره ساعت طولانی متوالی بازی های سنگین باهاش انجام بدی مثلا روزانه 10 الی 12 ساعت یا بیشتر ؟

4 - قیمت بازی های اصلی بسیار گرونه .شماچطور همه بازی ها رو انجام میدید . مثلا میشه نسخه کرکی و نسخه اوریجینال رو با هم توی کنسول داشت و بازی کرد یا اصلا نمیشه ؟

5 - به جز خرید نسخه اصل بازی نیاز هست ماهانه برای بازی کردن اشتراک ماهانه گرفت ؟ مثلا توی استیم وقتی کد یه بازی رو میخری دیگه میشه همیشه به صورت رایگان بازی کرد اون بازی رو و نیازی به پرداخت برای خود شبکه استیم نیست و فقط نیاز به نت داره واسه آنلاین شدن . پلی استیشن چطوره ؟

6 - کد جدیدترن ورژن روز سونی برای مدل پرو یا اسلیم چیه برای خرید ؟

7 - میشه کیبورد ، موس و دسته های معمولی که برای PC خانگی استفاده می کردم به پلی استیشن وصل کنم یا باید چیز خاصی باشه ؟ مثلا دسته های که برای فوتبال استفاده می کردم توی کامپیتور رو وصل کنم به دستگاه و بازی کرد ؟

اگر با حوصله و دقت پاسخ برادر کوچکتون رو بدید واقعا ممنون میشم . :x تشکر و یا علی :)

1-باید تبدیل اینا بخری شدنش که میشه ولی خودت میدونی دیگه تبدیلها حتی گرونترینشون کیفیت رو پایین میاره و توصیه نمیشه.الان با دو میلیون تومن میشه LED متوسط از برندهای معتبر LG-Samsung-Sharp-SONY تهیه کرد و مطمئن باش از مانیتور با تبدیل بهتر جواب میده.تو نت سرچ کن HDMI To DVI
2-تو بعضی بازیا رو 1080 به طور نامحسوسی گرافیک و فریم بهبود پیدا میکنه ولی در مجموع اگر 1080 دارید همون فت یا اسلیم عاقلانه تر هستش.
3-اگر دور و بر کنسول بسته نباشه و راه تهویه اش باز باشه نه مشکلی نداره.
4-فیزیکی بخر عوض کن.سمت اشتراکی نرو.اگر خیلی اصرار داری جیلبریک بازی کنی ، کنسول ورژن پایین پیدا کن و هک کن.
5-نه هزینه دیگه نداره ولی برای مولتی پلیر باید اشتراک پلاس سالانه تهیه کنی.
6-هیچ فرقی ندارن همچنین تو رجین ، هرچی ارزونتر پیدا کردی بخر.فقط نو باشه و دست دوم یا ریفیر نباشه.
7-با یه سری تبدیلها جدیدا میشه ولی تو ایران خیلی هوادار نداره.تبدیل هست هر دسته ای رو به PS4 وصل میکنه حتی دسته اکس باکس.
اگر با حوصله و دقت جوابها برادر کوچیکت رو بخونی به نظر من سمت کنسول نیا همون PC رو ادامه بده.
موفق باشی....یا نباشی به من ربطی نداره. :Wallbash:

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Sony+ and N.i.n.j.a

Monk3

کاربر سایت
Feb 23, 2018
5
سلام.یه سوال داشتم.من میخام ps4 بخرم.تلویزیونم sony x7000d هستش.(4k).بین اسلیم و پرو موندم کدومو بخرم.ایا پرو ارزش این اختلاف قیمتو داره؟کیفیت تصویر منظورمه. از نظر کیفیت ساخت و خرابی چی؟لطفا همه دوستان جواب بدن.

mrsamsum

کاربر سایت
Apr 3, 2017
23
نام
سام
دوستان آخرین ورژن هک شده Firmware همون 4.05 هستش یا ورژن های بالاتر هم اومده؟
تو نت serach کردم یه چیزایی در مورد ورژن 5 هم نوشته بودن

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,493
نام
つばさ
تشکر از دوستان بابت پاسخ . الان یعنی همون PC بهتره ؟ کلا پلی استیشن خودش 1.5 تومنه بعد 2 تومن بدم مانیتور ؟ ندارم متاسفانه ؟ یعنی نرم سمتش بهتره ؟؟

Mahmood_Farid

کاربر سایت
Nov 19, 2014
6
سلام یه مرد پیدا شه تاپیک درست یا یه راهنمای خوب کنه ما این راکترلیگو انلاین بازی کنیم خسته شدیم بخدا

رو ps4
Update 140

لطفا اگه کسی بازی میکنه بیاد بگه :((:((:((

mamadian

کاربر سایت
May 22, 2016
381
سلام یه مرد پیدا شه تاپیک درست یا یه راهنمای خوب کنه ما این راکترلیگو انلاین بازی کنیم خسته شدیم بخدا

رو ps4
Update 140

لطفا اگه کسی بازی میکنه بیاد بگه :((:((:((
اگر میتونی باید پروکسی داشته باشی که با اپدیت جدید با پروکسی مچ میکینگش مار نمیکنه
رکوست بده
MohAmAd_AS02
آواتار کریتوس

bm33

کاربر سایت
Jul 13, 2012
88
نام
حسین
سلام دوستان
ميخواستم بپرسم كسي ميدونه نسخه فريمور ps4هاي آكبند و نو معمولا چنده؟ بالاتر از چهاره؟
فروشنده ها كه جواب درست حسابي نميدن..

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
تشکر از دوستان بابت پاسخ . الان یعنی همون PC بهتره ؟ کلا پلی استیشن خودش 1.5 تومنه بعد 2 تومن بدم مانیتور ؟ ندارم متاسفانه ؟ یعنی نرم سمتش بهتره ؟؟
به نظر من نرو سمتش بهتره.

سلام دوستان
ميخواستم بپرسم كسي ميدونه نسخه فريمور ps4هاي آكبند و نو معمولا چنده؟ بالاتر از چهاره؟
فروشنده ها كه جواب درست حسابي نميدن..
اگر دنبال هک هستی یه سری اسلیم تو بازار هست 4.70 هستند.پایینتر از اون گرونتر میفروشن.

mhrdd_ygnh

کاربر سایت
Mar 26, 2012
25
سلام
چندتا بازی با سه تا اکانت ترکیبی مختلف روی کنسول نصب بود که بجز دوتا از بازیها بقیه قفل شدن! از کجا میشه فهمید کدوم اکانت مربوط به بازیهای قفل شدست؟

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
293
بنظر من که هیچ چیز کنسول نمیشه ضمن اونکه بازی باهش حس و هوای ديگه ای داره حداقل تا شش هفت سال آینده هم میتونی مطمئن باشید جدیدترین بازیها رو اجرا خواهد کرد بدون آنکه مانند pc نیاز به ارتقا داشته باشی. تنها مشکل گرانی بازیها هست که اونهم الان به روش‌هایی که گفته شد تقریبا حله. شما اگر نداری لازم نیست حتما تلوزیون دوتومنی بگیری که الان مانیتور 20-22 اینچ فول دارای ورودی hdmi تر تمیز حدود دویست تومن و کمتر گیر میاد. حتی lcd TV 32 اینچ هم حدود پانصد تومن.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

• Like
Reactions: N.i.n.j.a

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
651
نام
حسین
دوستان تراخدا راهنمایی کنید که چرا دسته ام در بازی‌های ریسینگ تو گیم پلی اش کار نمی کنه اصلا گاز نمی خوره و دکمه های جوی استیک هیچ عکس العملی نشون نمیده. دارم دیوونه میشم به خدا. درایو کلاب و گرن توریسمو و اسپید رو تست کردم. ممنونم

mehdimehdi

کاربر سایت
Nov 10, 2010
14
با سلام چندتا اکانت هکی نصب کرده ام تعدادی از بازیها قفل شده آیا راهی هست قفل بازیها را برداشت و سوال دیگر چطوری می شود ریجن بازی نصب شده در کنسول را فهمید ممنون میشم راهنمایی فرمایید با تشکر

Monk3

کاربر سایت
Feb 23, 2018
5
سلام.یه سوال داشتم.من میخام ps4 بخرم.تلویزیونم sony x7000d هستش.(4k).بین اسلیم و پرو موندم کدومو بخرم.ایا پرو ارزش این اختلاف قیمتو داره؟کیفیت تصویر منظورمه. از نظر کیفیت ساخت و خرابی چی؟لطفا همه دوستان جواب بدن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر