هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad

من میخوام دسته هامو با اسپری رنگ کنم مثل این
فقط تو یوتیوب ویدیوهایی که دیدم از مدل اسپری هایی که استفاده میکردن رو پیدا نکردم تو اینترنت، از همین اسپرهای رنگ پلاستیک مثل دوپلی کالر میشه استفاده کرد؟
کسی تا حالا پلاستیک رنگ کرده توصیه ای بده، مخصوصا برای قبل از رنگ که باید تمیز کنیم دسته رو
ممنون میشم اگه کسی بتونه راهنمایی کنه

بهت توصیه میکنم این کار رو نکنی وگرنه پشیمون میشی چون با این اسپری ها وقتی رنگ کنی یه حالت خیلی Cheap و مسخره ای میده

عوضش کلا قاب های رنگی و دکمه های رنگی رو جدا میفروشن و میتونی عوض کنی یکی از فروشنده های همین تهران هم آورده یه سری

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
بهت توصیه میکنم این کار رو نکنی وگرنه پشیمون میشی چون با این اسپری ها وقتی رنگ کنی یه حالت خیلی Cheap و مسخره ای میده

عوضش کلا قاب های رنگی و دکمه های رنگی رو جدا میفروشن و میتونی عوض کنی یکی از فروشنده های همین تهران هم آورده یه سری
اتفاقا وقتی رنگ کنی قشنگ میشه، عین همین دسته رنگی هایی که تو بازار هست، ولی قاب ها بعد از یه مدت رنگشون میره و جنسشون هم خوب نیست، دقیقا تو یه ویدیو به همین موضوع اشاره کرده بود
فقط موندم از این اسپر رنگی های ایرانی هم میشه استفاده کرد یا نه، کسی میتونه چقدر تفاوت دارن با نمونه های خارجیش؟
دکمه رنگیا رو کجا میفروشه؟ آدرسش رو برام PM میکنی؟
ممنون

آخرین ویرایش:

EvisCeration

کاربر سایت
Aug 22, 2016
698
شیر کردن پلاس از یه اکانت ب اکانت دیگر فقط موجبات آنلاین بازی کردن رو رقم میزنه؟ بازیهای پلاس رو نمیذاره دانلود کنی با اکانتی ک روش پلاس شیر کردی:(

EvisCeration

کاربر سایت
Aug 22, 2016
698
پلاس رو میشه شیر کرد?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

بلی

من اکانت اصلیم ریجن امارات ــــــــه که پلاس کارت امارات تو ایران گیر نمییاد و پلاسه ریجن 1 آمریکا میخرم اکانت دومم ک آمریکا باشه رو پلاس میکنم و بعد شیر و اکتیو رو اکانت اصلی م و سپس آنلاین میزنم

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
دوستان توی مولتی بازی Uncharted 4 برای من خیلی طول میده که یه بازی پیدا کنه. بعضی وقتا هم اصن پیدا نمیکنه

میخواستم بدونم تنظیماتی برای بهبود بخشیدن به این مشکل وجود داره که بشه تغییرش داد یا نه؟

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان PS4 ميزاره براي بازي هايي كه بخش دو نفره هم دارن، نفر دوم هم تروفي ها و سيوهاي اون بازي رو تو اكانت خودش ثبت بشه؟

چون PS3 اين قابليتو نداشت و نفر دوم مجبور بود به عنوان پروفايل مهمان بازي كنه و حتي تروفي هم فقط رو پروفايل اول باز ميشد، ولي يادم مياد 360 چنين قابليتو داشت

خواهشا اگه جواب بديد ممنون ميشم

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان هارد کنسول رو چطور دفراگ کنم؟
1.5 سال میشه که کنسول رو خریدم و حدود 10تا هم بازی ریختم و پاک کردم.نیازه انجام بدم یا نه؟چون میدونم رو پرفورمنس کنسول تاثیر مثبت داره

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
دوستان توی مولتی بازی Uncharted 4 برای من خیلی طول میده که یه بازی پیدا کنه. بعضی وقتا هم اصن پیدا نمیکنه

میخواستم بدونم تنظیماتی برای بهبود بخشیدن به این مشکل وجود داره که بشه تغییرش داد یا نه؟
مولتی آنچارتد همیشه این مشکلو داشته و راه حلی هم براش نیست بهتره بجاش مولتی last of us رو بازی کنید که هم حرفه ای تره هم پلیر بیس بیشتری داره

• Like
Reactions: aliahmadi2

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
سلام
کدوم سایت
کدوم ادرس
چت زنده داره
یا ایمیل میشه زد
من خودم تا حالا انجام ندادم ولی میدونم که میشه، یادمه یکی از بچه های همینجا هم انجام داد
اطلاعاتت رو باید بلد باشی مثل تاریخ تولد و...
سرچ کن playstation official برو تو سایت رسمی سونی از اونجا تو منوهاش بگردی پیدا میکنی

prince89

کاربر سایت
Apr 9, 2012
9
دوستان PS4 ميزاره براي بازي هايي كه بخش دو نفره هم دارن، نفر دوم هم تروفي ها و سيوهاي اون بازي رو تو اكانت خودش ثبت بشه؟

چون PS3 اين قابليتو نداشت و نفر دوم مجبور بود به عنوان پروفايل مهمان بازي كنه و حتي تروفي هم فقط رو پروفايل اول باز ميشد، ولي يادم مياد 360 چنين قابليتو داشت

خواهشا اگه جواب بديد ممنون ميشم

بله اگه هر دو با اکانت های خودتون sign in کرده باشین، تروفی واسه هر دو نفر باز می شه...

• Like
Reactions: THE BEST BOY

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
کاش دیفرگ داشت:| ولی خب Rebuild Database هم گاهی جواب میده (توی Safe mode گزینش هست)
این گزینه بازیها و سیوهامو پاک نمیکنه؟کلا هیچ چیو پاک نمیکنه؟نزنیم بدبخت بشیم [-o<
چند دقیقه طول میکشه معمولا؟نصف بیشترش خالیه هارد کنسولم.شاید 40درصد پر باشه

mamadian

کاربر سایت
May 22, 2016
381
سلام
چند ساعت پیش به یک فروشگاه مراجعه کردم
قیمت ps4 1tb رو خواستم گفت نداره و دیگه تولید نمیشه
راست میگه?
اگه اینطوره من سریع ps4 بگیرم یا تا عید برای ps4 slim صبر کنم?
هارد یک ترا واسم مهمه و نمیخوام 500 بگیرم و عوضش کنم

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر