هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

من موندم اینقدر شور میزنید و استرس به هم میدید واقعا چه سودی میبرید ؟
یه نفر کنسولش از شبکه PSN بن شده و طبق گفته پشتیبانی سونی به دلیل کارای غیر اخلاقی اینا مثل فحاشی و گذاشتن تصویر نا مناسب بوده . اونم به مدت 1 ماه . 3 صفحه تاپیک رو فقط وای چیکار کنم و ای وای و شیرینگ برداشته شد و .... پر کرده . شیرینگ مشکلی نداره . اون اکانتی هکی مشکل داشت که اوناهم دلیل بن این کنسول نبوده . پس اینقدر شور نزنید خواهشا :|:دی
پ.ن : چند نفر تا الان کنسولشون بن شده بغیر از اون یک نفر که دلیلش هم گفته شد و 1 ماه مدت زمانش بوده ؟

با سلام
دوستان ممکنه از اون برچسب سونی یا همون لوگوی سونی که روی جعبه کنسول هست یه عکس بزارید
اینطور که دوستان میگن در هنگام خرید باید این لوگو و برچسب روی جعبه کنسول باشه و نشون دهنده آکبند بودن کنسول هست

کسی میتونه توضیحی در این مورد بده اینو در همین سایت خوندم

با تشکر

ماله من ریجن 1 هست و موقع خرید از اون لوگو نداشت.
در مورد این نقل قول هم شبیه تمام وسایل الکترونیکی خارجی که میگیرین قسمتی که کارتن باز میشه یه چسب شیشه محکم هست که وقتی جداش کنی بخاطر محکم بودنش قسمتی از خود طرح روی جعبه هم برداشته میشه و برای بار دوم راحت تر چسب کنده میشه.

دوستان کسی اینجا از اکانت های آکبند استفاده کرده ؟ مشکلی پیش اومده واسش ؟
من خودم یه اشتباهی کردم از همین اکانت های هکی خریدم ... همون موقع هم پشیمون شدم ... شما ها میگین چی کار کنم ؟
حالا خوشبختانه یک ماهی میشه کنسولو روشن نکردم ...

اکانت های اکبند هیچ مشکلی ندارن اگه دوستی داری که باهاش شیر کنی که پولش نصف نصف شه اکبند بگیر ولی اگه فقط خودتی میتونی از شیرینگ های با گارانتی استفاده کنی که توی فروم های مختلف هستن

- - -ویرایش - - -

در مورد این نقل قول هم شبیه تمام وسایل الکترونیکی خارجی که میگیرین قسمتی که کارتن باز میشه یه چسب شیشه محکم هست که وقتی جداش کنی بخاطر محکم بودنش قسمتی از خود طرح روی جعبه هم برداشته میشه و برای بار دوم راحت تر چسب کنده میشه.

ببینید من به شما میگم زیادم به این چیزا توجه نکنین چون تو توپخونه اصن این برچسبا باکسی پیدا میشن فقط به تاریخ ساخت کنسولو نو بودن دستگاه توجه بیشتر داشته باشین مثلا یارو دستگاه ساخت 2013 رو به شما به عنوان 2014 بندازه ولی اگه به پشت کنسول نگاه کنین متوجه میشین

یه سوال:
مثلا فرض کنین من یه بازی ظرفیت 3 دارم و بعد میخوام آنلاین بازی کنم.طبیعتا به اکانت اوریجین یا سوشال کلاب و... نیاز دارم و با اون اکانت بازی می کنم.
حالا اگه من خواستم بازی رو بفروشم چطوری میشه از اون اکانت (اوریجین یا... )خارج شد که نفر بعد رو اکانت خودش بازی کنه؟

اکانت های اکبند هیچ مشکلی ندارن اگه دوستی داری که باهاش شیر کنی که پولش نصف نصف شه اکبند بگیر ولی اگه فقط خودتی میتونی از شیرینگ های با گارانتی استفاده کنی که توی فروم های مختلف هستن

ببینید من به شما میگم زیادم به این چیزا توجه نکنین چون تو توپخونه اصن این برچسبا باکسی پیدا میشن فقط به تاریخ ساخت کنسولو نو بودن دستگاه توجه بیشتر داشته باشین مثلا یارو دستگاه ساخت 2013 رو به شما به عنوان 2014 بندازه ولی اگه به پشت کنسول نگاه کنین متوجه میشین
اکانت آکبندها هم اکثرا با کریدیت دزدی تهیه میشه و ساسپند میشه . یکی از دوستان من دو تا اکانت آکبند خرید ساسپند شد ( اکانت کانادا )

اکانت آکبندها هم اکثرا با کریدیت دزدی تهیه میشه و ساسپند میشه . یکی از دوستان من دو تا اکانت آکبند خرید ساسپند شد ( اکانت کانادا )

دوست عزیز اکانت کانادا کاملا قانونی خریداری میشه.
شما الان یه دونه اکانت کانادا که با راجرز شارژ شده میشه نشون بدی که بن شده.
لطفا شایعه پراکنی نکنید خریدهای کانادا کاملا قانونی ست.

در آنباکسهایی که در یوتیوب دیده میشه روی بیشتر اونها همون لوگوی آبی رنگی که ارم پلی استیشن هست دیده میشه
البته در برخی هم دیده نمیشه
خواستم بدونم این لوگو و هولوگرام دقیقا باید وجود داشته باشه یا خیر؟

اگه قراره اکانت آکبند بخرید، خب خودتون یه اکانت بسازید، از جای معتبر PSN Card بخرید و بعد با دوستتون دو نفره شیر کنید. کاملاً قانونی.
حالا 10 تومن هم بازی گرونتر در بیاد مهم نیست. حداقل مطمئنید بازی رو قانونی خریدید و بدونِ هیچ مشکلی.
بنده خودم NBA 2K15 و Fifa 15 رو چندین ماهه شریکی خریدم، هیچ مشکلی هم نداره و کاملاً هم قانونی هست کارم.
برای این که 20-30 تومن کمتر بدید، کلی دردسر متحمل میشید، استرس و ... هم بماند، به نظر من اصلاً ارزش نداره. بازیهایی که قصد تعویضشون رو دارید فیزیکی بخرید و بازیهایی هم که میخواید 1 سال داشته باشید شریکی دیجیتالی.

در آنباکسهایی که در یوتیوب دیده میشه روی بیشتر اونها همون لوگوی آبی رنگی که ارم پلی استیشن هست دیده میشه
البته در برخی هم دیده نمیشه
خواستم بدونم این لوگو و هولوگرام دقیقا باید وجود داشته باشه یا خیر؟

دوست عزیز امیدوارم از حرفی که میزنم دلخور نشدید. به همین دلیل پیشاپیش عذرخواهی میکنم اگه ناراحت شدید.
ولی شما دیگه زیادی وسواس به خرج میدید، برید تو یه فروشگاهِ معتبر، کنسول بازی رو بخرید و انشالله که فروشنده هم جنس سالم و نو بهتون تحویل بده. یه مهلت تست هم میگیرید و یه ماه با کنسول کار میکنید. اگه قرار باشه مشکل سخت افزاری داشته باشه توی یک ماه خودشو نشون میده.

از زمانیکه دلار گرون شد این قضیه خرید دیجیتالی شریکی شروع شد یادمه وقت فیفا13 میخواست بیاد اینفکر به سر بچه ها رسید که با اینکار جلوی 240تومن پولو بگیریم :d
زمان همینجور گذشت تا اینکه رسید به معرفی شدن کنسولهای نسل بعد(نسل فعلی)به علت عدم هک شدن کنسولها گرانی کارت گرافیک و هک نشدن xbone توی ایران خیلیا از سمت پی سی و 360اومدن ps4 خریدن فقطم بخاطر ارزونی این کنسول و زیاد بودن بازیهاش از اونجا که یه عده فقط و فقط به فکر بازیهای ارزان بودن این بساط بازیهای شیرینگ رو دست حلالخورهای پی تی و توپخونه ای مهیا کردن و سود خوبی نصیب این افراد شد بطوریکه psn بازهای قدیمی هم به این سمت رفتن و نتیجه شو هم دیدیم بنظرم اگه ملت به همون بازیهای فیزیکی و عوض کردنشون قانع میشدن هم قیمت این بازیها خیلی پایینتر میومد هم نه استرسی داشت نه دردسری :d

از زمانیکه دلار گرون شد این قضیه خرید دیجیتالی شریکی شروع شد یادمه وقت فیفا13 میخواست بیاد اینفکر به سر بچه ها رسید که با اینکار جلوی 240تومن پولو بگیریم :d
زمان همینجور گذشت تا اینکه رسید به معرفی شدن کنسولهای نسل بعد(نسل فعلی)به علت عدم هک شدن کنسولها گرانی کارت گرافیک و هک نشدن xbone توی ایران خیلیا از سمت پی سی و 360اومدن ps4 خریدن فقطم بخاطر ارزونی این کنسول و زیاد بودن بازیهاش از اونجا که یه عده فقط و فقط به فکر بازیهای ارزان بودن این بساط بازیهای شیرینگ رو دست حلالخورهای پی تی و توپخونه ای مهیا کردن و سود خوبی نصیب این افراد شد بطوریکه psn بازهای قدیمی هم به این سمت رفتن و نتیجه شو هم دیدیم بنظرم اگه ملت به همون بازیهای فیزیکی و عوض کردنشون قانع میشدن هم قیمت این بازیها خیلی پایینتر میومد هم نه استرسی داشت نه دردسری :d

دقیقا . واقعا این بازی های فیزیکی همون قابش هم شرف داره . فقط مشکلش اینه که فروشنده های حلال خورمون هم خیلی بازی هارو گرون میدن و فضایی . هم دوستان میخوان بزنن تو سر مال . بازی که نوش 220 تومنه رو 150 تومن میخوان . از اون ور هم اگر مشتری درست پیدا بشه . همه دلیلی شد تا افراد برن سمت این شرینگ و قضایا . اگر بجای شیرینگ دست به کرایه بازی ها میزدن بهتر بود . البته درسته که جایی هم نیست بازی درستی کرایه بده :|

دقیقا . واقعا این بازی های فیزیکی همون قابش هم شرف داره . فقط مشکلش اینه که فروشنده های حلال خورمون هم خیلی بازی هارو گرون میدن و فضایی . هم دوستان میخوان بزنن تو سر مال . بازی که نوش 220 تومنه رو 150 تومن میخوان . از اون ور هم اگر مشتری درست پیدا بشه . همه دلیلی شد تا افراد برن سمت این شرینگ و قضایا . اگر بجای شیرینگ دست به کرایه بازی ها میزدن بهتر بود . البته درسته که جایی هم نیست بازی درستی کرایه بده :|
بنظرمن راهش اینه که وقتی یه بازی میاد اگه قراره فیزیکی بگیریم چند روزی صبر کنیم قیمتش متعادل بشه بعد بخریم اگرم میخوایم دیجیتالی بخریم با دوستمون یا یه شریک که میشناسیمش بخریم والا از دیر بازی کردن کسی نمرده این زود خریدنها به هر قیمتی این قشر حلالخور رو پرو کرده:|

حالا همه این حرف ها به کنار من موندم شیرینگ خریدن چه سودی داره الان هشتاد میگیرن ظرفیت دو تظمینی دیتا هم ۲۰ حدودا در بیاد میشه صد تازه قابل فروش نیست اما فیزیکی هر چقدر هم بازی کنه ادم صد از قیمت بازیش نمیوفته واقعا خیلیا فکر میکنن ارزون تره ولی نمیدونن در اصل بیشتر در میاد واقعا تازه منهایه دردسر دیتا ریختن تو کنسول و غیره!!!

حالا همه این حرف ها به کنار من موندم شیرینگ خریدن چه سودی داره الان هشتاد میگیرن ظرفیت دو تظمینی دیتا هم ۲۰ حدودا در بیاد میشه صد تازه قابل فروش نیست اما فیزیکی هر چقدر هم بازی کنه ادم صد از قیمت بازیش نمیوفته واقعا خیلیا فکر میکنن ارزون تره ولی نمیدونن در اصل بیشتر در میاد واقعا تازه منهایه دردسر دیتا ریختن تو کنسول و غیره!!!
اون عده ای که در دو پست پیش نامبردم اصولا این چیزا واسشون مهم نیست فقط هر بازی ای با هر کیفیتی بیاد باید روز اول باکمترین قیمت بگیرن دیگه فکر بقیشو نمیکنن :d

اون عده ای که در دو پست پیش نامبردم اصولا این چیزا واسشون مهم نیست فقط هر بازی ای با هر کیفیتی بیاد باید روز اول باکمترین قیمت بگیرن دیگه فکر بقیشو نمیکنن :d
اخه بدبختی همینه که کمترین هزینه هم نیست!! فقط کمترین به نظر میاد ولی در واقع هزینه اضافه هم هست در عمل!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or