هدف بازی های رایانه ای؟!!(نظرسنجی از بازی سازها و گیمر ها)

به نظرتون هدف بازی هایی که الان تو بازار هست چیه؟(بازی ه

• سرگرمی

رای‌ها: 120 79.5%
  • انتقال فرهنگ ملی

رای‌ها: 37 24.5%
  • روایت تاریخ

رای‌ها: 20 13.2%
  • آموزش مفاهیم علمی

رای‌ها: 20 13.2%
  • القای مفاهیم سیاسی

رای‌ها: 43 28.5%
  • غیره

رای‌ها: 32 21.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    151

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,458
نام
امین
نه

نظر شما چیست ؟
نظر من فقط بمب اتمهb-)
ولی حیف هزینه ساختش بالاست و ارزش نداره برای خاورمیانه هدر بره :d
--------
بازی فقط واسه من لذت بردنه همین.
افکار و عقاید من با بازی درست نشده که بخاد با بازی تغییر کنه.

pbgame

کاربر سایت
May 9, 2014
227
نام
peyman
هدف اصلی از بازی کردن سرگرم شدن اما بازی میتونی حاوی یه سری سوژه هم باشه .به نظرم توی ایران داره بیش از حد به این مسئله توجه میشه البته توقعی هم نمیشه داشت چون اینجا فضا بسته هست.جالب اینجاست که باوجود تازه بودن بازی سازی توی ایران اکثر بازی های ساخته شده توی ایران حاوی مطالب به شدت سیاسی و مذهبی هست.

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
نظر من فقط بمب اتمهb-)
ولی حیف هزینه ساختش بالاست و ارزش نداره برای خاورمیانه هدر بره :d
--------
بازی فقط واسه من لذت بردنه همین.
افکار و عقاید من با بازی درست نشده که بخاد با بازی تغییر کنه.

بپا فکر می کنی نترکی

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
در کل هدف از بازی های رایانه ای کسب سود هست اما توی کشور ما جنبه های دیگه ای هم داره اما کاش میشد پیشرفت بیشتری در این زمینه میکردیم استعدادش رو داریم اما عرضه میخواد که ما نداریم .

71games

کاربر سایت
Jan 22, 2015
122
نام
حسین
همیشه میگفتم این حرفا که بازیهای کامپیوتر برای انتقال اهداف سازنده هاستچرنده تا زمانی که بتلفیلد 3 رو بازی کردم بعد از اون به ندای وظیفه دقت کردم و بعد متوجه شدم که سربازهای مهربان آمریکایی چقدر به تروریستهای بقیه دنیا(منظورم اینه که همه دنیا از دید این بازیا تروریستن)لطف دارند.
به شخصه درمورد بازیهای ایرانی معتقدم که اونها هم میخوان حرفی برای گفتن داشته باشن اما موفق نیستند چون فعلا سطح فنی مطلوبی ندارند و همینطور تبلیغات و بودجه ندارند و از طرف دیگر هم در کشور یک نقشه راه درست برای این صنعت نداریم....
البته باید بگم تو اکثر بازیهای غربی انقدر با ظرافت این اهداف رو به خورد مخاطب میدن که بیشتر به هنر شباهت داره تا حرکت سیاسی کلا هم چیز بدی نیست خیلی وقتها اهداف خوبن..امیدوارم روزی برسه که ما ایرانیا هم تو این صنعت هنر حرفی برای گفتن داشته باشیم(البته الان تو بازیای کوچیک خداییش خیلی خوبیما:d)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر