هارادا: PS3, Xbox و Wii باید ترکیب شوند

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,059
نام
AmiR
رنگ رخساره خبر می دهد از سر درون ...:p

این چهره:
HGarada.jpg

یعنی آقای Katsuhiro Harada ، تهیه کننده بازی Tekken یا همون تیکن معتقد هست که:

اگر در دنیای بازی های کامپیوتری بخوایم پیشرفت کنیم و نو آوری داشته باشیم باید
سه شرکت سونی و مایکروسافت و نینتندو بشینن سر یه میز و با هم دیگه یه کنسول از خودشون بدن بیرون!!

ایشون همچنین طی مصاحبه ای که با اینجا (news.com.au ) داشته اضافه کرد:
به مرور زمان صنعت بازی سازی و بازی های کامپیوتری بخشی از زندگی مردم شده و ، بهترین راه بودن فقط یک کنسول واسه برطرف کردن این نیازشون است...
همچنین با توجه به رشد سیستم های ارتباط جمعی ، کنسول ها هم میتوانند خود یک ابزار برای ارتباط مردم با هم باشند و من فکر میکنم اگر سونی و مایکروسافت و نینتندو بشینن
یه کنسول طراحی کنن چقدر خوب میشه..
یکی برای همه و همه برای یک کنسول..
شما چه فکر میکنید؟

Code:
http://www.vg247.com/2012/08/08/harada-ps3-wii-and-xbox-360-should-merge-to-fuel-innovation/

این عکس هم توی یکی از کامنت ها بود:
ترکیب XBOX360 و PlayStation و کنسول دستی نینتندو (DS)
console-mock-up.jpg

آخرین ویرایش:

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
تیتر؟؟؟
عنوان خبر لازم نیست حتما ترجمه کلمه به کلمه منبع باشد ولی باید طوری باشد که اصل خبر را در یک جمله خلاصه کند.
فکر کردم وارد تاپیک اشعار حافظ شدم!

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
اینو فکر کنم بعد از اون نوشیدن شرابی که بچه های اینجا بهش هدیه دادن گفته :D. یعنی از عمرن های تاریخی :D

ولی این چه تیتریه؟

P.soldier

کاربر سایت
Dec 2, 2011
165
نام
پارسا
یه لحظه فکر کردم کلاس ادبیات فارسی :D

وقتی کوچیک بودم به این مساله فکر میکردم که چه باحال میشه اگه این 3 تا با هم یه کنسول بدن بیرون ولی کار بیخودیه! :D

آخرین ویرایش:

Kevingamer441

کاربر سایت
Jan 7, 2010
928
نام
امید:دی
فدای پتانسیل psp که میزبان همه bottonهای کنسولای دیگه س. آخه تو کدوم صنعت کمپانی های معروف با هم ادغام شدن که اینا بشن.حرفا میزننا.

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,059
نام
AmiR
وقتی میگم یارو یه چیزیش میشه حتما میشه...
خب اگه ادغام شن اونوقت رقابت از بین میره و در این صنعت رو باید شهرداری بیاد بتون بزاره :D

ممتنع

کاربر سایت
Jun 29, 2012
227
اتفاقاً انتخاب اين تيتر خيلي خوب هست به نظر من و نشان دهنده خلاقيت نويسنده اين خبر هست، اصلاً من به خاطر همين تيتر نظر م رو اين خبر جلب كرد و اومدم خبر رو به صورت كامل خوندم.

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
چنین چیزی امکان نداره! یعنی اینقدر انسان به درجه ی تکامل میرسه که بتونه منافع شخصیشو کنار بگذاره و فقط به اتحاد و گسترس صنعت فکر کنه؟
ولی اون عکسه خیلی باحاله. :D

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,059
نام
AmiR
اتفاقاً انتخاب اين تيتر خيلي خوب هست به نظر من و نشان دهنده خلاقيت نويسنده اين خبر هست، اصلاً من به خاطر همين تيتر نظر م رو اين خبر جلب كرد و اومدم خبر رو به صورت كامل خوندم.

یکی مارو دریافت:">
ممنون.....

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
چشم بسته غیب گفته؟خوب همه دیگه میدونن اگه به جای چندتا کنسول یکی بود بهتر بود بازیاش هم بیشتر بود و هم تمرکز سازنده ها روی یه پلتفورم دنیا هم گلستان

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
چنین چیزی امکان نداره! یعنی اینقدر انسان به درجه ی تکامل میرسه که بتونه منافع شخصیشو کنار بگذاره و فقط به اتحاد و گسترس صنعت فکر کنه؟
ولی اون عکسه خیلی باحاله. :D
پیشرفت زمانی بدست میاد که رقابت باشه ... مثل قبلا که همراه اول بود تنها کاری که میکرد اطلاعیه پیش فروش سیم کارت میداد اما وقتی ایرانسل اومد همه چیز متفاوت شد !

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,936
نام
فرهاد
مرسی بابت خبر.

ولی خبرت رو برای دوست و فامیل و اقوام اشنا نزاشتی عزیز. جمع هم خودمونی نیست. سعی کن شکلک هم نزاری تا سطح کیفی خبرت پایین نیاد. موفق باشی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر