نینتندو: ما نمی خواهیم از PSN و XBL تقلید کنیم

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
بنا بر صحبت های آقای Satoru Iwata مدیر عامل شرکت نینتندو، کنسول Wii U دارای امکانات آنلاین متفاوتی نسبت به PS3 و X360 خواهد بود. به عقیده ی ایشان، Wii U می تواند در زمینه سرویس های آنلاین امکاناتی را فراهم کند که در هیچ کنسول دیگری قابل تجربه نیست.

Nintendo-Network-Reveal1.jpg

وی در مصاحبه با IGN گفت: "از نظر ما در نظر گرفتن امکاناتی مشابه با PSN و XBL برای بازی کنندگان حرفه ای (کنسول ما) بهترین راه حل نخواهد بود. نینتندو توجه زیادی به پرتحرک بودن بازی کنندگان، وقتی در یک اتاق بازی می کنند، کرده است. اکنون به وسیله ی Wii U، ما می خواهیم این تجربه را به جای یک اتاق، در اتاق های مختلف و در سراسر دنیا به یکدیگر ارتباط دهیم."

وی اندکی در مورد Miiverse، سرویس آنلاین کنسول Wii U که با استقبال خوبی نیز مواجه شده است سخن گفت:

"Miiverse یک سرویس انلاین منحصر به فرد است و امکانات اجتماعی را ارائه می دهد که تا به حال بر روی هیچ کنسولی وجود نداشته است."

وی همچنین از بروز رسانی اجباری در روز اول انتشار کنسول Wii U عذر خواهی کرد:

"من فکر می کنم بازی کنندگان باید بتوانند از همان ابتدا از تمامی امکانات یک کنسول استفاده کنند. من از بابت بروز رسانی پر حجم در روز اول انتشار کنسول Wii u عذر خواهی می کنم."

منبع

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
نميدونم دليلش چي بود كه بروز رساني 4/5 گيگابايتي ميخواست
ولي با عذر خواهي نميشه توجيهش كرد!
خيلي مسخرس!

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
1 گیگ بروز رسانی بود الکی حرف درست نکنید لطفا 4.5 گیگ شایعه ای بیش نبود.
Many were claiming the update to be a whopping 5GB in size (over half of the Basic Wii U storage space) and complaining about the agonising wait as downloads take two hours or more. Thankfully though, some more concrete details have trickled in and things aren't as bad as they seem.
The update is actually more around the 1GB mark, which will no doubt relieve gamers who were planning to buy the Wii U Basic package. You also won't have to sit around watching an update bar for two hours or more, as some gamers first thought, because you will have the option to download the update in the background.
بله درست ميفرماييد ولي همه قبلش ميگفتن كه ٤/٥ گيگه
شما ببخش!بي اطلاعي از ما بود!
ولي باز يك گيگ هم مسخرس!
معني نداره اپديت بلافاصله بعد از ريليز كنسول

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
والا ما هر فرومي رو كه ديديم نوشته بود انقده!
شما ببخش!بي اطلاعي از ما بود!
ولي باز يك گيگ هم مسخرس!
معني نداره اپديت بلافاصله بعد از ريليز كنسول
من هم دیدم ولی بعدا هم خودم دیدم که 1 گیگ بود هم تحقیق کردم رسما تایید شد که 1 گیگ بوده و اون حجم هم از بی تجربگی برای عرضه آپدیت بوده است.
منبع همین خبر جمله اول رو ببین:
Most of you know that the Wii U received a massive 1 GB day 1 update

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر