نمایشگاه/رویداد Nintendo Direct

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
139379

Nintendo Direct Center | نینتندو دایرکت سنتر
تاپیک خبری پیرامون پوشش اخبار و معرّفی های برنامه نینتندو دایرکت

نینتندو دایرکت برنامه های ضبط شده نینتندو برای ارائه اطّلاعات پیرامون برنامه های شرکت در ماه های آتی و معرّفی و تبلیغ بازی های آینده دستگاه های این کمپانی است که در تاریخ های مشخّصی در شبکه های آنلاین استریم و پخش می شوند
این مجموعه برنامه از اکتبر سال 2011 میلادی به دست ساتورو ایواتا، مدیر کل وقت نینتندو در آن زمان، کلید خورد و تا به اکنون ادامه دارد.
برنامه های دایرکت نینتندو به 4 دسته تقسیم می شوند:
  • دایرکت های عادی: از 25 تا 50 دقیقه طول می کشند و عموماً تمرکز بر بازی ها، نرم افزار و سخت افزار و برنامه های آتی کمپانی نینتندو و شرکای ترد پارتی دارد. به طور طبیعی نینتندو هر ربع سال یک دایرکت عادی برگزار می کند
  • مینی دایرکت: از لحاظ محتوا، مشابه دایرکت های معمولی است، با این تفاوت که طول مدت آن به شدّت کوتاه تر است و از 5 تا 15 دقیقه متغیّر است.
  • دایرکت های مخصوص: این مدل دایرکت ها عموماً مختص به تنها یک بازی می شود و اطّلاعات جزئی و کلّی این بازی را به اشتراک قرار می دهد. Fire Emblem, Super Smash Bros, Pokemon از نمونه بازی هایی هستند که طی این سال ها، دایرکت مختص به خود را دریافت کرده اند.
  • نیندی دایرکت: دایرکت های مختص به عناوین مستقل که اسامی شان با توجه به سه ریجن پخش آن کمی متفاوت است. هدف این دایرکت ها، پوشش عناوین مستقل در انتظاری هستند که برای سیستم های نینتندو منتشر می شوند و در میان دایرکت های معمولی نمی توان قرارشان داد. طول این دایرکت ها عموماً 20 دقیقه است.
این تاپیک به قصد پوشش خبری موارد معرّفی شده در دایرکت ها، اعلام زمان پخش هر کدام، پوشش شایعات و بحث و صحبت پیرامون اخبار آن ایجاد شده.

Direct Template 01.jpg

قسمت جدید برای پنجشنبه 23 شهریور، ساعت 17:30 عصر تایید شده

برای مشاهده دایرکت های نینتندو در زمان پخش از لینک های زیر می توانید استفاده کنید

Twitch | YouTube

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
همممم
شایعات :D

1641658327256.png

مهم ترین شایعه ای که اخیرا داریم در مورد ماریو کارت بعدیه که حقیقتا چیز زیادی نیست :D
اینسایدر صنعت، سرکان توتو گفته ماریو کارت بعدی (ماریو کارت 9) در حال توسعه است و یه گیمیک و کلا ویژگی مخصوص به خودشو داره (Well Duh, It's Nintendo)
امکانش هست نینتندو تو 2022 بازی رو معرفی کنه

در کل تو Gameindustrybiz چیزهایی باحالی رو تحلیلگرها پیش بینی کردن که خواستید میتونید بخونید
What happens to gaming in 2022? Analysts offer their predictions

=======================

مارکومارو یه سری چیزها (خیلی چیزها در حقیقت :D) در مورد لاین آپ و اتفاقات آینده گفته
مارکومارو Track Record خیلی خوبی نداره تو زمینه لیک
ولی بد هم نیست

در کل من میگم چی گفته هر چیشو خواستید باور کنید.

1641658011021.png

جدا از این که گفته برنامه نینتندو واسه بازی های عرضه شده تو 2022 ایناست

یه سری چیزهای دیگه هم گفته.
گفته برنامه نینتندو واسه ماریو کارت بعدی موکول شده به کنسول بعدی نینتندو که احتمالا آخرای 2023 عرضه شه

گفته Pikmin 4 هم در حال ساخته و پروژه اش یه بار ریستارت شده این وسط به صورت داخلی و احتمال زیاد به 2022 نرسه ولی تو همین سال معرفی شه

گفته نینتندو از فروش بالای 2 میلیونی Metroid Dread شدید راضیه و انگار برنامه دارن یه سری چیزهای کوچیک مثل درجه سختی جدید رو بعدا تو قالب آپدیت رایگان به بازی اضافه کنن

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
همین که تا الان این جا کسی کامنت نداده "نینتندو باید کی رو بخره که جبران کنه" اقتدار ما رو نشون میده :>

حالا که تعریف کردم ازشون بهتره اسم اون زلدای کوفتی بعدی رو بگن :D

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
همین که تا الان این جا کسی کامنت نداده "نینتندو باید کی رو بخره که جبران کنه" اقتدار ما رو نشون میده :>

اتفاقا بعد خرید امروز مایکروسافت تو این فکر بودم بالاخره نینتندو هم یه روزی یه سرویسی تو حال و هوای گیم پس معرفی میکنه. در واقع دیگه همه محکومیم به سرویسی بازی کردن :D

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار

∆∆ نینتندو باید کی رو بخره که جبران کنه ∆∆ 😁😝

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
1642670583954.png

طبق سنت حسنه همه پوکمون ها
کلهم اجمعین Pokemon Legends: Arceus لیک شده آنلاین
و نینتندو هم داره با سرعت عمل شنیع و خفنی نینجاها رو میفرسته که همه رو جمع کنن :D

خوشم میاد هر بار یه پوکمون ریلیز میشه این اتفاق میفته و هر باز هم اندازه یه Tlou 2 ملت عین مور و ملخ میریزن دور لیک ها :D
صد و فاکینگ بیست صفحه شده تاپیک اخبار و شایعات بازی تو Reset Era و 50 صفحه اش همین یه هفته ای رفته جلو

بگذریم. گویا بازی خیلی خرت و پرت بیشتر از چیزایی که تو تریلرا نشون دادن تو چنته اش داره.
برعکس Sw/Sh واکنش به لیک ها مثبت بوده تا حد زیادی
ببینیم نتیجه اش چی میشه
من هنوز بعید میدونم پکیج نهایی محصول خیلی خوبی شه
ولی بازم این تعداد از ایده ها و آزمایشایی که دارن با همچین بازی ای که جزو Pokemon های Mainline و اصلی به حساب میاد می کنن کار واقعا قابل تقدیریه
مخصوصا بعد موفقیت تخیلی ای که با Sword/Shield به دست آوردن و بالای 22 میلیون نسخه فروخت تو کمتر از 2 سال

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,639
نام
hamid
View attachment 240649

طبق سنت حسنه همه پوکمون ها
کلهم اجمعین Pokemon Legends: Arceus لیک شده آنلاین
و نینتندو هم داره با سرعت عمل شنیع و خفنی نینجاها رو میفرسته که همه رو جمع کنن :D

خوشم میاد هر بار یه پوکمون ریلیز میشه این اتفاق میفته و هر باز هم اندازه یه Tlou 2 ملت عین مور و ملخ میریزن دور لیک ها :D
صد و فاکینگ بیست صفحه شده تاپیک اخبار و شایعات بازی تو Reset Era و 50 صفحه اش همین یه هفته ای رفته جلو

بگذریم. گویا بازی خیلی خرت و پرت بیشتر از چیزایی که تو تریلرا نشون دادن تو چنته اش داره.
برعکس Sw/Sh واکنش به لیک ها مثبت بوده تا حد زیادی
ببینیم نتیجه اش چی میشه
من هنوز بعید میدونم پکیج نهایی محصول خیلی خوبی شه
ولی بازم این تعداد از ایده ها و آزمایشایی که دارن با همچین بازی ای که جزو Pokemon های Mainline و اصلی به حساب میاد می کنن کار واقعا قابل تقدیریه
مخصوصا بعد موفقیت تخیلی ای که با Sword/Shield به دست آوردن و بالای 22 میلیون نسخه فروخت تو کمتر از 2 سال
واسه کسایی مثل من که اصلا پوکیمون نزدم و تازه خریدم دستگاهو پیشنهاد میشه ؟

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
واسه کسایی مثل من که اصلا پوکیمون نزدم و تازه خریدم دستگاهو پیشنهاد میشه ؟

نمــــــــــیدونم :D
پوکمون یکی از معدود فرنچایزهای نینتندوئه که خودم ازش خوشم نمیاد :D البته هیچ کدومشون رو هم بازی نکردم
اصولا یکی که طرفدارشه باید ایده بازی رو به کسایی که ازش کنجکاون بفروشه
اکثر طرفدارهاش هم سال هاست از این جا کوچ کردن :-<

ولی خب در هر صورت مشخصا یه سری مشخصه های خوبی داره که این همه سال محبوبیت اش رو حفظ کرده :-??

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
1642858828064.png

یاسونوری ماتسودا (آهنگساز سری زنوبلید) تو یه توییت گفته که داره روی یه پروژه ای کار می کنه که احتمالا یه ماه دیگه معرفی میشه و می فهمید چیه

این که اون پروژه، حتما پروژه بعدی مانالیث سافت باشه یا نه مشخص نیست
ولی اگه فوریه دایرکتی داشتیم به نظر بد نیست یه حواسی هم به اینا داشته باشیم :D

s3000

کاربر سایت
Jul 3, 2015
311
View attachment 240998

یاسونوری ماتسودا (آهنگساز سری زنوبلید) تو یه توییت گفته که داره روی یه پروژه ای کار می کنه که احتمالا یه ماه دیگه معرفی میشه و می فهمید چیه

این که اون پروژه، حتما پروژه بعدی مانالیث سافت باشه یا نه مشخص نیست
ولی اگه فوریه دایرکتی داشتیم به نظر بد نیست یه حواسی هم به اینا داشته باشیم :D
نینتندو دایرکت ماه دیگه ؟ :x

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
اگه کسی مردش هست تاپیک نمراتش رو بزنه

من این قدر بی حس و حالم (هم نسبت به این بازی، هم حال بدنی خودم) که تاپیک خود بازی رو تو بخش سوییچ نزدم :D

خلاصه که گویا بازی خوب از آب دراومده و پیش نمایش های ژاپنی همچین هم چرت نمی گفتن :D

1643209279172.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر