نمایشگاه/رویداد Nintendo Direct

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
139379

Nintendo Direct Center | نینتندو دایرکت سنتر
تاپیک خبری پیرامون پوشش اخبار و معرّفی های برنامه نینتندو دایرکت

نینتندو دایرکت برنامه های ضبط شده نینتندو برای ارائه اطّلاعات پیرامون برنامه های شرکت در ماه های آتی و معرّفی و تبلیغ بازی های آینده دستگاه های این کمپانی است که در تاریخ های مشخّصی در شبکه های آنلاین استریم و پخش می شوند
این مجموعه برنامه از اکتبر سال 2011 میلادی به دست ساتورو ایواتا، مدیر کل وقت نینتندو در آن زمان، کلید خورد و تا به اکنون ادامه دارد.
برنامه های دایرکت نینتندو به 4 دسته تقسیم می شوند:
  • دایرکت های عادی: از 25 تا 50 دقیقه طول می کشند و عموماً تمرکز بر بازی ها، نرم افزار و سخت افزار و برنامه های آتی کمپانی نینتندو و شرکای ترد پارتی دارد. به طور طبیعی نینتندو هر ربع سال یک دایرکت عادی برگزار می کند
  • مینی دایرکت: از لحاظ محتوا، مشابه دایرکت های معمولی است، با این تفاوت که طول مدت آن به شدّت کوتاه تر است و از 5 تا 15 دقیقه متغیّر است.
  • دایرکت های مخصوص: این مدل دایرکت ها عموماً مختص به تنها یک بازی می شود و اطّلاعات جزئی و کلّی این بازی را به اشتراک قرار می دهد. Fire Emblem, Super Smash Bros, Pokemon از نمونه بازی هایی هستند که طی این سال ها، دایرکت مختص به خود را دریافت کرده اند.
  • نیندی دایرکت: دایرکت های مختص به عناوین مستقل که اسامی شان با توجه به سه ریجن پخش آن کمی متفاوت است. هدف این دایرکت ها، پوشش عناوین مستقل در انتظاری هستند که برای سیستم های نینتندو منتشر می شوند و در میان دایرکت های معمولی نمی توان قرارشان داد. طول این دایرکت ها عموماً 20 دقیقه است.
این تاپیک به قصد پوشش خبری موارد معرّفی شده در دایرکت ها، اعلام زمان پخش هر کدام، پوشش شایعات و بحث و صحبت پیرامون اخبار آن ایجاد شده.

Direct Template 01.jpg

قسمت جدید برای پنجشنبه 23 شهریور، ساعت 17:30 عصر تایید شده

برای مشاهده دایرکت های نینتندو در زمان پخش از لینک های زیر می توانید استفاده کنید

Twitch | YouTube

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
خوب پرونده این نسخه smash هم بسته شد و به بعیده همچین پروژه بزرگ و گسترده ای رو دوباره ببینیم :-"
جدا از تعداد زیاد فایتر ها، توجه به جزییات هر شخصیت؛ مخصوصا شخصیت های جدید و دی ال سی، به طرز عجیبی بالا بود توی این چند سال، اگه اشتباه نکنم برای ماینکرفت استیو حتی لازم بوده توی انجین بازی تغییر ایجاد کنن و گسترشش بدن :-"

خلاصه اینکه، تبریک و افرین به ساکورایی و تیمش، به شخصه فکر نکنم حتی اسمش بعدی به این بزرگی باشه.

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
چقدر حیف شد من نتونستم لایو ببینم... اینجا همین چند ساعت پیش سید @Z-fan داشت خودش و ما رو قانع میکرد که چرا سورا احتمالا معرفی نمیشه، یعنی انقدر هر سری ملت منتظرش بودن که دیگه دیدن ایشون تبدیل به افسانه شده بود. :D اما خب The madman actually did it. :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
چقدر حیف شد من نتونستم لایو ببینم... اینجا همین چند ساعت پیش سید @Z-fan داشت خودش و ما رو قانع میکرد که چرا سورا احتمالا معرفی نمیشه، یعنی انقدر هر سری ملت منتظرش بودن که دیگه دیدن ایشون تبدیل به افسانه شده بود. :D اما خب The madman actually did it. :D

بیخود نیست می گفت بودجه نداریم تریلر برای شوکیس شخصیت ها بسازیم... همش معلومه کجا رفته :D

=================

@Kurt117
اینو بذار سردر تاپیک بازی :D
از سرتاپای عکس داره Everyone is Here میچکه B-)

1633459027361.png

s3000

کاربر سایت
Jul 3, 2015
311
بیخود نیست می گفت بودجه نداریم تریلر برای شوکیس شخصیت ها بسازیم... همش معلومه کجا رفته :D

=================

@Kurt117
اینو بذار سردر تاپیک بازی :D
از سرتاپای عکس داره Everyone is Here میچکه B-)

View attachment 227171
هر چی میگی بر عکس میشه
از شما تقاضا مندم که من و خودتون رو قانع کنید که رزیدنت اویل رولیشنز 3 در کار نیست و قرار نیست به این زودی ها بخصوص توی این یکی دو ماه ( دیگه فوقش تا آخر 2021 ) برای سوییچ یا حتی توی یک نینتندو دایرکت معرفی شه ^:)^
تشکر میمکنم پیشاپیش این کاری که واسه من میکنی

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
اینم کاملن اختصاصیه مثل قبل یا ممکنه پورت یه بازی هم معرفی شه این وسط ؟

نه اینم کامل اختصاصیه
(ولی عجیبه چون تو دایرکت اسمش به وضوح پورت نسخه ابری کینگدوم هارتزها واسه سوییچ تایید شد. اتفاقیه که تقریبا تو هیچ دایرکت اختصاصی ای نمی افته. برگی دیگر در دفتر نینتندو تو ضایع کردن حرف های من تو این تاپیک :D)

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
من جا بهتر از اینجا پیدا نکردم.
نینتندو منت گزاشته بر فرق سر فن ها و مشتری ها بالاخره بعد از ۴.۵ سال توی جوی کان هایی که با Switch OLED عرضه می شه مشکل دریفت رو حل کرده.

بذا دو هفته از عرضه اش بگذره
ملت از Dual Sense کلی مورد دریفت کشیدن بیرون
اینم همین میشه :D

اگه نشه که من حداقل ایمانم به کنسول بعدی نینتندو بیش از پیش میشه :D

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
بذا دو هفته از عرضه اش بگذره
ملت از Dual Sense کلی مورد دریفت کشیدن بیرون
اینم همین میشه :D

اگه نشه که من حداقل ایمانم به کنسول بعدی نینتندو بیش از پیش میشه :D
خود نینتندو رسما توی این AskDeveloper جدیدش تایید کرده اینو :D
البته که نگفتن آنالوگ ها مشکل داشته گفتن Durability اه آنالوگ ها رو بالا بردیم :-"

من بعید بدونم این بار خراب کرده باشن :D

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
خود نینتندو رسما توی این AskDeveloper جدیدش تایید کرده اینو :D
البته که نگفتن آنالوگ ها مشکل داشته گفتن Durability اه آنالوگ ها رو بالا بردیم :-"

من بعید بدونم این بار خراب کرده باشن :D
برا بحث حقوقیش هست. بگن فلان مشکل رو حل کردیم درجا تو شکایت های کلاس اکشن باختن

• Like
Reactions: Cait Sith and reza8

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
پشماااام
واقعا پشمااام
من با کمترین انتظار ممکن (با توجه به آپدیتای قبلی) اومدم این دایرکت رو ببینم
و الان رسما محو شدم از میزان چیزهایی که قراره با آپدیت و DLC اش اضافه شه
واقعا این یه سال و نیم نشسته بودن همین جوری :D

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
طبق گفته امیلی راجر علت اصلی بالا رفتن قیمت سرویس آنلاین هزینه های لایسنسینگی هست که برای بازی های جنسیس به سگا و بقیه شرکت ها پرداخت میشه.

خب یکی باید بره بهشون بگه حل و چلا شما که با بحث ارزش آی پی و دسترسی مارو خفه کردین الان رفتین برا بازیهای که تو صدتا کالکشن در دسترس هستن پول لایسنس دادین سگا خب بجای جنسیس خانواده گیم بوی رو اضافه میکردین (گیم کیوب پیش کش)

منبع: Nintendo Leaker Suggests Pricing Of Switch Online's Expansion Pack Could Be Tied To "Licensing Costs"

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر