نمایشگاه/رویداد Nintendo Direct

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
139379

Nintendo Direct Center | نینتندو دایرکت سنتر
تاپیک خبری پیرامون پوشش اخبار و معرّفی های برنامه نینتندو دایرکت

نینتندو دایرکت برنامه های ضبط شده نینتندو برای ارائه اطّلاعات پیرامون برنامه های شرکت در ماه های آتی و معرّفی و تبلیغ بازی های آینده دستگاه های این کمپانی است که در تاریخ های مشخّصی در شبکه های آنلاین استریم و پخش می شوند
این مجموعه برنامه از اکتبر سال 2011 میلادی به دست ساتورو ایواتا، مدیر کل وقت نینتندو در آن زمان، کلید خورد و تا به اکنون ادامه دارد.
برنامه های دایرکت نینتندو به 4 دسته تقسیم می شوند:
  • دایرکت های عادی: از 25 تا 50 دقیقه طول می کشند و عموماً تمرکز بر بازی ها، نرم افزار و سخت افزار و برنامه های آتی کمپانی نینتندو و شرکای ترد پارتی دارد. به طور طبیعی نینتندو هر ربع سال یک دایرکت عادی برگزار می کند
  • مینی دایرکت: از لحاظ محتوا، مشابه دایرکت های معمولی است، با این تفاوت که طول مدت آن به شدّت کوتاه تر است و از 5 تا 15 دقیقه متغیّر است.
  • دایرکت های مخصوص: این مدل دایرکت ها عموماً مختص به تنها یک بازی می شود و اطّلاعات جزئی و کلّی این بازی را به اشتراک قرار می دهد. Fire Emblem, Super Smash Bros, Pokemon از نمونه بازی هایی هستند که طی این سال ها، دایرکت مختص به خود را دریافت کرده اند.
  • نیندی دایرکت: دایرکت های مختص به عناوین مستقل که اسامی شان با توجه به سه ریجن پخش آن کمی متفاوت است. هدف این دایرکت ها، پوشش عناوین مستقل در انتظاری هستند که برای سیستم های نینتندو منتشر می شوند و در میان دایرکت های معمولی نمی توان قرارشان داد. طول این دایرکت ها عموماً 20 دقیقه است.
این تاپیک به قصد پوشش خبری موارد معرّفی شده در دایرکت ها، اعلام زمان پخش هر کدام، پوشش شایعات و بحث و صحبت پیرامون اخبار آن ایجاد شده.

Direct Template 01.jpg

قسمت جدید برای پنجشنبه 23 شهریور، ساعت 17:30 عصر تایید شده

برای مشاهده دایرکت های نینتندو در زمان پخش از لینک های زیر می توانید استفاده کنید

Twitch | YouTube

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
کلا معلوم نیست تو مغز استاد چی می گذشته که کسی به جز Charles Martinet رو برای صداگذاری ماریو انتخاب کرده.
حالا Chris Pratt نبود هر کس دیگه بود هم همین واکنش ها رو بهش نشون می دادن.

Charles Martinet صداگذار خیلی از شخصیت های دنیای ماریو هست و نبودش بزرکترین حماقتیه که می شد انجام داد.

کلا اومدن همون بلایی رو سر ماریو آوردن که سر نیتن دریک و فیلمش قراره بیاد. که همچین شخصیت هایی که این همه مدت با ظرافت همه جاشون شکل گرفته رو با یه انتخاب اشتباه به فاک بدن
تازه این بدتره. چون انیمیشنه و خیلی راحت میتونستن مارتینت رو واسه نقش ماریو نگه دارن

و کلا این رویه انتخاب سلبریتی تو نقش کاراکترهای انیمیشن یکی از بدترین ترندهای صنعته
تو اینم همینه حتی اگه به غیر از نقش خود ماریو بقیه انتخاب هاشون از لای سلبریتی ها انتخاب های خوبی باشه

هنوزم یکی از دلایلی که به نظرم ژاپن شاه حوزه انیمیشنه همینه که جای این که سلبریتی ها رو فرو کنن تو حوزه صداپیشگی، صداپیشه ها رو تا حد سلبریتی بالا میارن که محشره

Ffmmdreza

کاربر سایت
Apr 8, 2021
668
نام
Mohammadreza Sayari
دلیل انتخاب کریس پرت خیلی مشخصه
میخوان فروش فیلم بوست بشه.
این بشر استارلرد ماروله و مثل چی هوادار داره، حالا تهش مثل گروت توی همون گاردینز آو گلکسی رو صداش افکت میزنن که شبیه صدای معمولی ماریو بشه (البته ماریو به جز OK و Ma ma Mia و چندتا کلمه این مدلی دیالوگی نداشته.)
فلسفه وجود این فیلما صرفا فروش بوده و قطعا هیچوقت هدفی بابت اینکه این فیلم اسکار ببره ندارن پس انتظاراتتون رو بیارین پایین. تازه همین استودیویی که انتخاب کردن برای من از انتظاراتم بالاتر بود

Ffmmdreza

کاربر سایت
Apr 8, 2021
668
نام
Mohammadreza Sayari
اگه دنبال پرو گیمینگ و بازیای گرافیکی داستان محور هستین، یا میخواین 24 ساعت توی توییتر بنویسین فلان بازی رو 20 ساعت بازی کردم و شد تجربه ی فلان زندگیم شد یا دوست دارین همه ش از گوتی و متا (هرچند نینتندو خیلی در این زمینه اوضاعش خوبه) حرف بزنین متاسفم نینتندو سویچ دستگاه مناسبی براتون نیست. همینطور نه دایرکت به دردتون میخوره نه تاپیکای نینتندو
ولی اگه یه روز دیدین از همه ی این حرفا خسته شدین، یا دوست دارین تایم بریک کارتون رو پر کنین یا با رفیقاتون که بیرون بودین هرجایی که خواستین بتونین بتونین با ماریو کارت و ماریو پارتی و این چیزا خودتون رو سرگرم کنین اونوقت بیاین سمت نینتندو سویچ
فکر میکنم جواب نصف پیامای شکایت آمیز تاپیک همینه.
Easy and fair enough

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
اگه دنبال پرو گیمینگ و بازیای گرافیکی داستان محور هستین، یا میخواین 24 ساعت توی توییتر بنویسین فلان بازی رو 20 ساعت بازی کردم و شد تجربه ی فلان زندگیم شد یا دوست دارین همه ش از گوتی و متا (هرچند نینتندو خیلی در این زمینه اوضاعش خوبه) حرف بزنین متاسفم نینتندو سویچ دستگاه مناسبی براتون نیست. همینطور نه دایرکت به دردتون میخوره نه تاپیکای نینتندو
ولی اگه یه روز دیدین از همه ی این حرفا خسته شدین، یا دوست دارین تایم بریک کارتون رو پر کنین یا با رفیقاتون که بیرون بودین هرجایی که خواستین بتونین بتونین با ماریو کارت و ماریو پارتی و این چیزا خودتون رو سرگرم کنین اونوقت بیاین سمت نینتندو سویچ
Easy and fair enough

یهو چطور شد؟ :D خیلی بد پریدی :D
یه سری پست ها تو صفحه قبل و کلا تاپیک های نیتنندو هیتر بازی درمیارن (نورم قضیه است به نظرم :D)
ولی اورآل اوضاع اوکیه این جا تقریبا :D

حقیقتش بیشترش اینه که سوییچ خودش الان یه کنسول 4.5 ساله است که فناوری پشتش واسه 2015 ـه و قدرتی که واسه اجرای بازی ها داره واسه 12 سال پیشه
من حق میدم یه عده ناراحت باشن

ولی اورآل من خودم با اکثر خروجی های فعلی کنسول دارم واقعا حال می کنم
صرفا باید این Power Gap رو کم کنن. مشکل کامل از سخت افزار ـه که داره واقعا عمرشو نشون میده. نرم افزار همین الانشم دو تا از بیشترین متاهای امسال واسه MH:Rise و Mario 3D World + Bowser's Fury ـه. و من تازه معتقدم یه کارهایی مثل Wario Ware و Mario Party و NMH3 و امثالهم ارزش خودشون رو علی رغم متای پایین ترشون کامل حفظ کردن (Not Mario Golf Though :D به نظرم اون واقعا بازی مدیکور و خسته کننده ایه :D)

Ffmmdreza

کاربر سایت
Apr 8, 2021
668
نام
Mohammadreza Sayari
یهو چطور شد؟ :D خیلی بد پریدی :D
یه سری پست ها تو صفحه قبل و کلا تاپیک های نیتنندو هیتر بازی درمیارن (نورم قضیه است به نظرم :D)
ولی اورآل اوضاع اوکیه این جا تقریبا :D

حقیقتش بیشترش اینه که سوییچ خودش الان یه کنسول 4.5 ساله است که فناوری پشتش واسه 2015 ـه و قدرتی که واسه اجرای بازی ها داره واسه 12 سال پیشه
من حق میدم یه عده ناراحت باشن

ولی اورآل من خودم با اکثر خروجی های فعلی کنسول دارم واقعا حال می کنم
صرفا باید این Power Gap رو کم کنن. مشکل کامل از سخت افزار ـه که داره واقعا عمرشو نشون میده. نرم افزار همین الانشم دو تا از بیشترین متاهای امسال واسه MH:Rise و Mario 3D World + Bowser's Fury ـه. و من تازه معتقدم یه کارهایی مثل Wario Ware و Mario Party و NMH3 و امثالهم ارزش خودشون رو علی رغم متای پایین ترشون کامل حفظ کردن (Not Mario Golf Though :D به نظرم اون واقعا بازی مدیکور و خسته کننده ایه :D)
نه خب مسئله اینه که این ماجرای خیلی جدیدی نیست و من از شکایت هایی که میشه شخصا خسته شدم...
گیم بوی حتی وقتی که اومد از کنسول آتاری که صفحه رنگی داشت عقب تر بود
دی اس قشنگ یه نسل از PSP عقب تر بود
همین ماجرا برای 3DS و PS VITA هم وجود داشت
و البته Wii و Wii U هم همینطوری بودن.
-----
سونی و مایکروسافت معمولا با بازیای خیلی خفن از نظر گرافیکی تبلیغ میکنن و معمولا این حس رو منتقل میکنن که خب شما باید یه وقت ویژه برای گیم داشته باشی و خب موفقم هستن و خیلی هم خوبه
ولی نینتندو هم تبلیغاتش هم سیاستش هم بازیاش و همه چیزش بر این اساس بوده که خب وسط کل کاراتون این دستگاه یه سرگرمی ساده ست که همه راحت باهاش ارتباط میگیرن و خب بازم موفق بوده و خوب بوده.

Ffmmdreza

کاربر سایت
Apr 8, 2021
668
نام
Mohammadreza Sayari
photo_2021-09-26_02-59-43.jpg
photo_2021-09-26_02-59-43 (2).jpg

شاید ماندگارترین اثر دوره ی ایواتا همین دایرکت باشه... توی دو روز این میزان از بازدید صرفا فوق العاده بودن فرمت دایرکت رو نشون میده
(پ ن: گذاشتن عکس مربوط به PS صرفا برای درک میزان بازدیدیه که انجام شده)
همینطور بایونتا 3 از نظر لایک های یوتیوب بیشترین بازخورد مثبت رو توی دایرکت داشته

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
gbgbc.jpg

طبق تویت توماس فلیپس از یوروگیمر هنوز هم گیم بوی و گیم بوی کالر به سویچ انلاین اضافه خواهند شد.

پ.ن: احتمالا معرفی این به همراه یکسری دیگه از بازیهای 64 و SNES (مثل EarthBound) رو گذاشتن بعداً تا ملتی که اشتراکشون تمام میشه تشویق شن برای تمدید و اپگرید

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین

Attachments

• 1632821612862.png
    1632821612862.png
    1.3 MB · مشاهده: 0

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
View attachment 226430

خب شایعات و مشاهدات درست می گفتن گویا

جدا از توسعه شعبه جدید Super Nintendo World تو آمریکا، بسته الحاقی (LOL) شعبه اصلی تو ژاپن هم با تم دانکی کونگ کلید خورده و 2024 راه اندازی میشه

منبع: News Release : Sep. 28, 2021 "SUPER NINTENDO WORLD EXPANSION WORLD’S FIRST* DONKEY KONG THEMED AREA SET TO OPEN IN 2024"

خیلی وقته اصلأ فاز اینکه برم جایی برا تفریح رو ندارم اما این لعنتی رو می‌خوام که هیچ عقده هم شده برام :((:((

• Like
Reactions: omid0 and Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
خیلی وقته اصلأ فاز اینکه برم جایی برا تفریح رو ندارم اما این لعنتی رو می‌خوام که هیچ عقده هم شده برام :((:((

من ویدیوهاش رو می بینم داغوووون میشم پسر
خیلی چیز مشتی ای از آب درآوردنش. البته به سبک کلاسیک نینتندو پول خون شون رو میگیرن بابت چیزهای مختلف، ولی ندیدم کسی بره ناراضی بیاد بیرون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر