نمایشگاه/رویداد Nintendo Direct

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
139379

Nintendo Direct Center | نینتندو دایرکت سنتر
تاپیک خبری پیرامون پوشش اخبار و معرّفی های برنامه نینتندو دایرکت

نینتندو دایرکت برنامه های ضبط شده نینتندو برای ارائه اطّلاعات پیرامون برنامه های شرکت در ماه های آتی و معرّفی و تبلیغ بازی های آینده دستگاه های این کمپانی است که در تاریخ های مشخّصی در شبکه های آنلاین استریم و پخش می شوند
این مجموعه برنامه از اکتبر سال 2011 میلادی به دست ساتورو ایواتا، مدیر کل وقت نینتندو در آن زمان، کلید خورد و تا به اکنون ادامه دارد.
برنامه های دایرکت نینتندو به 4 دسته تقسیم می شوند:
  • دایرکت های عادی: از 25 تا 50 دقیقه طول می کشند و عموماً تمرکز بر بازی ها، نرم افزار و سخت افزار و برنامه های آتی کمپانی نینتندو و شرکای ترد پارتی دارد. به طور طبیعی نینتندو هر ربع سال یک دایرکت عادی برگزار می کند
  • مینی دایرکت: از لحاظ محتوا، مشابه دایرکت های معمولی است، با این تفاوت که طول مدت آن به شدّت کوتاه تر است و از 5 تا 15 دقیقه متغیّر است.
  • دایرکت های مخصوص: این مدل دایرکت ها عموماً مختص به تنها یک بازی می شود و اطّلاعات جزئی و کلّی این بازی را به اشتراک قرار می دهد. Fire Emblem, Super Smash Bros, Pokemon از نمونه بازی هایی هستند که طی این سال ها، دایرکت مختص به خود را دریافت کرده اند.
  • نیندی دایرکت: دایرکت های مختص به عناوین مستقل که اسامی شان با توجه به سه ریجن پخش آن کمی متفاوت است. هدف این دایرکت ها، پوشش عناوین مستقل در انتظاری هستند که برای سیستم های نینتندو منتشر می شوند و در میان دایرکت های معمولی نمی توان قرارشان داد. طول این دایرکت ها عموماً 20 دقیقه است.
این تاپیک به قصد پوشش خبری موارد معرّفی شده در دایرکت ها، اعلام زمان پخش هر کدام، پوشش شایعات و بحث و صحبت پیرامون اخبار آن ایجاد شده.

Direct Template 01.jpg

قسمت جدید برای پنجشنبه 23 شهریور، ساعت 17:30 عصر تایید شده

برای مشاهده دایرکت های نینتندو در زمان پخش از لینک های زیر می توانید استفاده کنید

Twitch | YouTube

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
یه نکته ای در مورد xenoblade chronicles، از تریلر که معلوم بود گرافیک بازی خیلی خیلی بهتر شده و درکل ریمیک هست (و نه ریمستر)، دوستانی که با بازی اشنایی دارن اعلام کردن که توی تریلر محیط ها و منطقه هایی نشون داده شده که از بازی اصلی حذف شده بودن. یعنی به جز گرافیک content جدید هم داره بازی!
+
من الان به شدت استرس گرفتم چون نمیدونم وقت از کجا بیارم برای این همه بازی :| :| :|
لعنتی اکثر بازی هایی هم که منتشر میشن هر کدوم حداقل یه 20-30 ساعتی زمان میخوان برای تموم کردنشون :| :| :|

FE 3 houses - Astral Chain - Divinity os 2 - daemon x machina - ni no kuni - dragon quest - ori - zelda links awakening -blasphemous- untitled goose game :D - dead premonition

یعنی واقعا what the fuck :|
تازه من توی فانتیازم :D برنامه ریخته بودم final fantasy 8 هم روی سویچ استارت بزنم :-":-":-"
+
خداروشکر borderlands 3 انحصاری اپیک استور شد و نمیخریمش :D
+
الان فهمیدم یه سری crpg کلاسیک هم روی سویچ منتشر میشن توی همین ماه :| ( planescape torment - baldurs gate )
با این همین فرمون سوییچ پیش بره رسما مطمئن نیستم حتی نسل اینده هم بتونه نینتندو اینقدر بترکونه مخصوصا از نظر نرم افزاری:D

من الان هم کاترین مونده بازی کنم و هم فایر امبلم که وقت به درک.... حالشون رو ندارم:/

الانم که کوهی بازی معرفی کردن واقعا باید یه قدرت کنترل زمانی کسب کرد که همه اینا رو ادم بازی کنه.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
بریم برای مرور اتفاقاتی که افتاده... پست بعدی هم نظرم رو در مورد دایرکت میگم

• اورواچ میاد برای سوییج: 15 اکتبر
  • نمایش از مراحل جدید Luigi's Mansion 3 و یه مود چند نفره جدید
  • بازی F2P جدید Kirby معرفی شد، همین امروز شدو دراپ شد
  • نمایش از Trials of Mana داشتیم
  • Divinity 2 و Obra Dinn برای اسمش معرفی شدند، دیوینیتی 2 امروز شدو دراپ شد
  • نمایش از The Legend of Zelda: Link's Awkening داشتیم
  • Tokyo Mirage Session #FE Encore معرفی شد برای سوییچ که به نسبت نسخه اصلی روی Wii U محتوای اضافی داره
  • نه تنها Deadly Premonition اول برای سوییچ تایید شد... دومی هم معرفی شد
  • Doom 64 برای سوییچ معرفی شد، 22 نوامبر
  • Tetris 99 آپدیت ورژن 2 اش معرفی شد
  • بازی های SNES برای سرویس آنلاین سوییچ معرفی شدند/امروز شدو دراپ شد
  • Xenoblade Chronicles داره برای سوییچ ریمیک میشه و 2020 میاد
  • نمایش از المپیک ماریو و سونیک 2020 و تریلر بخش داستانیش داشتیم
  • یه سری اطلاعات در مورد Pokemon Sword & Shield نمایش دادن
  • Deamon X Machina دموی جدید میده بیرون، اینم از امروز در دسترسه
  • Devil May Cry 2 برای سوییچ تایید شد
  • اساسینز کرید 4 و روگ تو یه کالکشن برای سوییچ تایید شدند
  • و کلی اطلاعات در مورد Animal Crossing گرفتیم

این جدا...
اخبار اسمش جدا :D

• بانجو کازویی، به طور کامل توسط خود ساکورایی معرفی شد و امروز با آپدیت 5.0 منتشر شد
  • تو آپدیت 5.0، بخش Home run Contest برگشته
  • Terry Borgar به عنوان شخصیت چهارم دی ال سی تایید شد برای اسمش و نوامبر 2019 میاد
  • دی ال سی های بیشتر برای بازی تایید شدند
  • شخصیت Sans تحت قالب Mii Costume با ریمیکس Megalovania به اسمش اضافه میشن

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
خب بریم در مورد خود دایرکت صحبت کنیم...

همین اول کاری تریلر اورواچ رو پخش کردن... اون سورپرایزی که همه انتظارشو دارن همیشه اول دایرکت پخش میشه :D... کلا عرضه اورواچ برای سوییچ پسندیده است ولی کلا بلیزارد برای انجامش خیلی دست دست کرد... 2018 واقعا تقاضا برای بازی خیلی بیشتر بود.

بعد لوییجی منشن 3، که چیزی فوق العاده جدیدی نداشت، بازی همین جوریش عالی هست! مد جدید چند نفره به نظر چیزی خوراکی برای جمع کردن رفقا باشه :D

کربی F2P جدید...هر چقدرم هم توش مایکروترنسکشن کنن... اولا من که پولشو ندارم... دوما تا وقتی گل روی کربی هست اصن مهم نیست چی هست اون وسط... کربی مجانی رو باید رو هوا زد :D

از Trials of Mana بگذریم (خیلی با سری اش آشنایی ندارم) اوبرا دین برای سوییچ میاد... که خب خیلی خوبه... اوبرا دین فوق العاده بازی محشریه(مغز بترکون ترین بازی ای که جدا از Braid بازی کردم...!!!) پورت سورپرایز کننده ای نیست ولی بودنش رو سوییچ خیلی بهتر از نبودنشه

TOWN هم اسم اصلی اش معرفی شد... خیلی امیدی بهش ندارم ولی چیز عجیبی میزنه در کل... موسیقی شم با خود توبی فاکس ـه(آندرتیل) که به این حس عجیب کمک می کنه

از اسمش رد میشم کلا... یه پست دیگه براش میزنم :D از زلدا و دراگون کوئست 11 هم رد میشیم چون تقریبا همه چی رو در موردشون میدونیم...

Tokyo Mirage Session #FE Encore... هولی شعط... رو غیر موفق ترین بازی انحصاری Wii U دست گذاشتن برای پورت... و دمشون گرم... به عنوان فن اتلوس و فایر امبلم دستشون رو میبوسم :x بازی هنوز سانسور داره... ولی خب عوضش موسیقی و محتوای جدید هم داره... در کل خیلی دور از ذهن بود برام پورت این یکی
و چقدر باکس آرت بازی خوبه:x:x:x

115538

Deadly Premonition از اون بازی هاست که هی ازش تعریف می شنیدم برم سمتش ولی اصن بنظر نمی رسید باهاش حال کنم... نسخه 2 اش هم همینه... به هر حال بازم معرفی به شدت دور از ذهنی بود :D

میدونید حتی اگه نمیدونستم اورواچ قراره برای سوییچ بیاد هم بازم پورتش اندازه پورت Divinity 2 گنده نبود...:-t فقط امیدوارم کیفیت اجراییش خوب باشه... چون قشنگ گنده ترین پورت دیشب بود

وقتی همه DooM های تاریخ رو سوییچ هستند همین جوری... چرا DooM 64 هم نباشه؟... یه چی باید باشه تا نوجوون های علاف تو توییتر این جوک Switch is DooMed رو ببرن جلو...

پوکمون هم به شدت با aesthetic جدیدش حال می کنم و به نظرم هر چند از حیث فنی کلی جای کار دارن ولی از نظر آرت استایل و هنری کامل زدن به وسط سیبل و چیزی که پوکمون باید باشه رو بهش رسیدن... پوکمون های جدید هم اون یارو قوریه(پولتگاریست) باحال بود کلی :D... اگه بازی قراره تو یه منطقه انگلیس شکل باشه هیچی بهتر از یه پوکمون چای-محور نمیتونه اتمسفر رو برسونه:)) کمپ و کاری خوری هم خیلی بامزه بودن... از این چیزای رندوم باید تو هر بازی ای باشن:))

بازی ها SNES که تایید شدن و من قاطیشون Zelda: A Link to the Past رو دیدم فهمیدم دیگه کارم تمومه :D Yoshi's Island و کربی و ... که بماند :D

تتریس هم که نمیتونیم بازی کنیم پس هیچی....
المپیک ماریو و سونیک هم به شدت بازی ورزشی-پارتی محشری میزنه... حیف دیگه واقعا پول ندارم پای این بازیا بدم:((

دیمن ایکس ماکینا هر چقدر هم خوب به نظر برسه قشنگ شبیه بازی های Dead on Arrival ـه... امیدوارم ولی خود بازی خوب باشه حداقل... نینتندو اگه بازی خودش خوب باشه باز فرصت درخشش میده

دیگه بقیه دایرکت تریلرهای کوتاه از بازی های مختلف بود (و فاکینگ کپکام واقعا DMC 2 رو جرئت کرد تکی رو سوییچ بده...!! :|)

از این جا یه تریلر نسبتا طولانی در مورد Animal Crossing داشتیم و من از هر لحظه اش لذت بردم... دیدن بازی به آدم آرامش میده لعنتی!! اگه مشکل خاصی پیش نیاد با همین سادگی اش یکی از بهترین بازی های 2020 میشه (با وجود اون همه غول)

115542

و زنوبلید 1.... هولی شعط... لعنتیا جای این که یه پورت ساده از زنوبلید X بزنن تصمیم گرفتن زنوبلید اول رو ریمیک کنن... بازی ای که EDGE بهش تو سال 2012 لقب "نقطه بازگشت JRPG ها" رو بعد وضع نه چندان خوبشون تو نسل هفت داده!! و استایل گرافیکی زنوبلید 2 شدید به بازی میاد

====

من از دایرکت شدید راضی بودم... با این که آن چنان سورپرایز نداشت (آن چنان...دقت کنید) نکته خوبش نمایش های کوتاه و سریع و پشت به پشتش بود... حتی اگه بازی ای باشه که بهش اهمیت نمیدی هم بیشتر از یه دیقه وقتت رو نمی گرفت تو دایرکت... تند، سریع، کوبنده یه فرمتی که نینتندو یه جوری جاش انداخته که دیگه من از دیدن کنفرانس های 2 ساعته واقعا خسته میشم هر چقدر هم نمایش ها خوب باشن!!

و این که قشنگ چهار پنج تا شدو دراپ داشت دایرکت... خیلیه :D... و اکثرا هم وسوسه انگیز :D

نیگاه که می کنی کلا این دایرکت فقط شامل بازی های 2019 شد با یه نمایش خوب از Animal Crossing و معرفی زنوبلید... هنوز چیزی از برنامه های 2020 به صورت کامل رو نشده و NMH3 و SMTV و BotW2 و Bayonetta3 و MP4 بازی هایی اند که پروسه ساختشون تایید شده و بدون داشتن هیچ اطلاعاتی ازشون یه لاین آپ خیلی خوب تا آخر امسال داریم\m/

Attachments

• 1567700956512.png
    1567700956512.png
    90.1 KB · مشاهده: 2

Caliban

کاربر سایت
Aug 22, 2019
64
من نسبت به این پورتایی که از بازیهای مشهور کنسولهای دیگه میشه مثبت نیستم.با اینکه وجودشون تو کاتالوگ بازیهای کنسول خوبه ولی برام مهم نیست.اکثرا هم ناگزیر به دانگرید تو بخش های مختلف هستن.پوکمون و اسمش و انیمال کراسینگ هم مهم نیست:Dدانکی کونگ عزیز و smt هم نداشتیم همچنان.رترو هم که انگار هنوز با مترو به جایی نرسیده،خدا ساله که اینا هیچ غلطی نکردن:D
luigi's mansion که کلا خوبه،حتی اگه نمایش خاصی هم نداشته باشه،کربی هم که مال گروه سنی من نیست،روم نمیشه بازی کنم:D
اومدن tokyo mirage خیلی خوبه.wiiu پنج شیش تا انحصاری کنجکاوی برانگیز داشت که یکیش هم اینه.انشالله بعدش the wonderful 101:D
deadly premonition هم که عشقه:D احتمالا خفن ترین زباله‌ی تاریخه:Dمن رو 360 بازی کردم و این پورتی هم که دادن گویا همونه کاملا (و حتی نسخه کارگردانش که بعدا اومد نیست).یعنی خودشون هم فهمیدن که زباله بودن گیم پلی بخش از اثره:Dبعد 10 سال هنوز باید آپدیت بدن واسه بازی:Dولی این فاز حمایت از نیش های ژاپنی مثل سوئری و سودا رو خیلی میپسندم،دستشون درد نکنه:D
xenoblade هم زد تو پرمون:Dاین وقتی رو wii اومد که من دیگه کنسول نداشتم و بازیش نکردم.به صورت پیش فرض خبر خوبی بود برام ولی از این استایل کاراکترای نسخه دوم متنفرم.اینا هم برداشتن همونطوری مسخرش کردن.اَه:D
سورپرایزش واسه من بازی المپیک ماریو و سونیک.من نه با ماریو حال میکنم و نه با سونیک و نه با این میکسهای ورزشی/پارتی گیم،ولی از اینی که نشون دادن خیلی خوشم اومد.خودم،خودمو سورپرایز کردم،از من بعید بود:D
انصافا این دایرکتا خیلی خوبه.

آخرین ویرایش:

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
پورت بازی های کنسول های نسل قبلی حداقل برای منی که دو سه نسل کنسول نینتندو نداشتم فوق العاده لذت بخشه تقریبا با داشتن سوییچ همه بازی های بزرگ نینتندو را دارم بازی میکنم متروید هم که احتمالا تو دایرکت های بعدی معرفی میشه از اونجا هم که کنسول کپی خوره تمام بازی ها را میشه امتحان کرد.یه سری بازی هم مثل call of cthulhu و vampyr و sinking city هم که از نظر مالی روی ps4 به صرفه نیست خریدنشون اینجا راحت بازی میکنم .کلا داشتن یه سوییچ الان شیرین ترین چیزیه که یه گیمر میتونه داشته باشه

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
به شخصه از امروز دیگه من سرویس انلاینم رو برای نینتندو اشتراکم رو کنسل میکنم!
این همه snes ,.... اخرش این بازیا؟بازی خوباشو میزاره استور جداگونه میفروشه!بعد با اشتراک اینا؟؟
خیلی سخاوت نشون نداد نیتندو!

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
به شخصه از امروز دیگه من سرویس انلاینم رو برای نینتندو اشتراکم رو کنسل میکنم!
این همه snes ,.... اخرش این بازیا؟بازی خوباشو میزاره استور جداگونه میفروشه!بعد با اشتراک اینا؟؟
خیلی سخاوت نشون نداد نیتندو!

نفهمیدم... مگه انتظار چیا رو داشتی از کالکشن SNES ـش (خارج از کالکشن بهت حق میدم ناامید باشی از سرویس)

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
نفهمیدم... مگه انتظار چیا رو داشتی از کالکشن SNES ـش (خارج از کالکشن بهت حق میدم ناامید باشی از سرویس)
دقیقا همین
این همه بازی خوب هست الکی تو همین کلاسیکام داره قطره ای عمل میکنه!درسته اشتراکش قیمتش نسبت به بقیه کنسولا پایینه
کل این مدت یک دمو که نه بازی کامل ۱ هفته ای واسم،ن مجانی گذاشت که خوب بود اونم ماریو تنیست!
حداقل تو snes این همه بازی خوب هست میزاشت!واسه همونام باید هی وایسیم تا شاید بزاره تو کالکشن!خوب اینطوری واقعا سرویس انلاینش عملا هیچی حداقل واسه من نداره!فقط اجازه دسترسی به انلاینشو میده! این super kirby هم اومده مجانیه اما بر خلاف بقیه نوشته خودشم باید اشتراک داشته باشی تا انلاین بتونی بازی کنی!
مگه قرار نبود هربازی که مجانی بیاد انلاینم باشه به اشتراک نیازی نداشته باشه!

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
دیروز ایکس باکس وان به ترند اول توییتر رسید شاید بپرسین ربطش به دایرکت چیه که جوابش قدرت یه جمله ساکورای هست :D

البته ترند اول تو ژاپن... ولی میدونید.. خود ایکس باکس عمرا میتونست همچین کاری کنه... لعنتی یه همچین تاثیری داره

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
124392

Indie World | دنیای ایندی

سه شنبه، 20 آذر 1398، ساعت 21:30 به وقت تهران
مدت زمان: 20 دقیقه
شامل اطلاعات پیرامون بازی های مستقل و کوچکی که در آینده برای نینتندو عرضه خواهد شد
لینک مشاهده در پست اول

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
هِه... :D
State of Play نینتندو :-" تو همون روز SoP اصلی...

ما که هنوز همون Touryst و Ori رو نزدیم از ایندیهایی که دفعه پیش معرفی کردن و حسرتش رو دلمون موند
ببینیم این دفعه میخوان چیکار کنن

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
خب تقریبا دو ساعت مونده تا ایندی ورلد نینتندو... تایید نشده ولی احتمال حضورش بالاست...
در نتیجه میذارمش این جا تا طالب هاش هایپ شن :D

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
نسخه سوییچ talo principle رو اصلا فکرشو نمی کردم
گرافیکش دوس دارم ببینم چقد میشه
به طرفداران پورتال پیشنهاد می شه اگر نرفتن برن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟