نمایشگاه/رویداد Nintendo Direct

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
139379

Nintendo Direct Center | نینتندو دایرکت سنتر
تاپیک خبری پیرامون پوشش اخبار و معرّفی های برنامه نینتندو دایرکت

نینتندو دایرکت برنامه های ضبط شده نینتندو برای ارائه اطّلاعات پیرامون برنامه های شرکت در ماه های آتی و معرّفی و تبلیغ بازی های آینده دستگاه های این کمپانی است که در تاریخ های مشخّصی در شبکه های آنلاین استریم و پخش می شوند
این مجموعه برنامه از اکتبر سال 2011 میلادی به دست ساتورو ایواتا، مدیر کل وقت نینتندو در آن زمان، کلید خورد و تا به اکنون ادامه دارد.
برنامه های دایرکت نینتندو به 4 دسته تقسیم می شوند:
  • دایرکت های عادی: از 25 تا 50 دقیقه طول می کشند و عموماً تمرکز بر بازی ها، نرم افزار و سخت افزار و برنامه های آتی کمپانی نینتندو و شرکای ترد پارتی دارد. به طور طبیعی نینتندو هر ربع سال یک دایرکت عادی برگزار می کند
  • مینی دایرکت: از لحاظ محتوا، مشابه دایرکت های معمولی است، با این تفاوت که طول مدت آن به شدّت کوتاه تر است و از 5 تا 15 دقیقه متغیّر است.
  • دایرکت های مخصوص: این مدل دایرکت ها عموماً مختص به تنها یک بازی می شود و اطّلاعات جزئی و کلّی این بازی را به اشتراک قرار می دهد. Fire Emblem, Super Smash Bros, Pokemon از نمونه بازی هایی هستند که طی این سال ها، دایرکت مختص به خود را دریافت کرده اند.
  • نیندی دایرکت: دایرکت های مختص به عناوین مستقل که اسامی شان با توجه به سه ریجن پخش آن کمی متفاوت است. هدف این دایرکت ها، پوشش عناوین مستقل در انتظاری هستند که برای سیستم های نینتندو منتشر می شوند و در میان دایرکت های معمولی نمی توان قرارشان داد. طول این دایرکت ها عموماً 20 دقیقه است.
این تاپیک به قصد پوشش خبری موارد معرّفی شده در دایرکت ها، اعلام زمان پخش هر کدام، پوشش شایعات و بحث و صحبت پیرامون اخبار آن ایجاد شده.

Direct Template 01.jpg

قسمت جدید برای پنجشنبه 23 شهریور، ساعت 17:30 عصر تایید شده

برای مشاهده دایرکت های نینتندو در زمان پخش از لینک های زیر می توانید استفاده کنید

Twitch | YouTube

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
View attachment 225730

فعلا وایمیستیم دایرکت پخش شه
بعدش >:)
احتمالا خبر شرط بندی به گوش نینتندو رسیده و برای همینم هول هولکی یه چیز سر هم کردن :-w
خلاصه اینکه امیدی به دایکرت نداریم واقعا :-"
+
یه لحظه فکر کنید سیلک سانگ، بایونتا 3، متروید پرایم، botw 2، بازی جدید Monolith + پرسونا 5 شدو دراپ همگی تو دایکرت باشن 8-> 8->

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
هایپ نیستم.

منم هایپ نیستم
و حس می کنم چیز خوبیه این قضیه :D

اصن بذا پیش بینی هام رو بنویسم ببینیم چقدر ضایع میشیم...
و اگه مثل هر دفعه منو با پیش بینی هام تنها نذارید که ضایع نشم ممنون میشم :D شما ها هم یه حدس هایی بزنید (مخصوصا تو @DFSHINNOK7 حدس تو مهمه :D)

از چیزای ضایع شروع می کنیم میریم سمت چیزهای غیر ممکن آروم آروم که آخریش غیر ممکن ترینشه :D
بسم الله
  • طبق سنت حسنه کاراکتر آخر اسمش این جا رونمایی میشه، That's a given. این که کیه سواله. امیدوارم فنیکس رایت باشه، امیدوارم پوکمون های جن 8 نباشن، حدسم اینه یه کاراکتر از دولوپرهای غربی باشه. خلاصه که پرونده اسمش آلتیمیت برای همیشه فردا بسته میشه
  • آخرین مانور نینتندو رو مارکتینگ Metroid Dread رو خواهیم دید
  • از محتوای موج دوم DLC بازی Hyrule Warriors: Age of Calamity رونمایی می کنن
  • به احتمال وحشتناک زیاد، این جا نمایش دوم Splatoon 3 رو بگیریم و بعد ریلیز متروید درد، تمرکز بخش مارکتینگ بره روی اون بازی واسه Big Hit بعدی نینتندو. امیدوارم نیمه اول 2022 عرضه شه
  • پورت آلن ویک :-? :-? محتمله. امیدوارم کلاود بیس نباشه. سناریوی این بازی با کنترل خیلی فرق می کنه
  • احتمال این که تو یه ایندی ورلد ببینیمش بیشتره، ولی بازم فکر می کنم Sports Story ممکنه همین جا شدودراپ شه کامل
  • مثل همیشه نینتندو یه آیپی جدید تو چنته داره. خوب یا بد یا عجیب بودنشه که همیشه مورد سواله :D
  • بازی بعدی مانالیث رو این جا نشون میدن. بالاخره سکوت چهار ساله این ها هم میشکنه این جا. من حدسم رو آیپی جدیده ولی اگه زنوبلید 3 بود هم ما نوکرشونیم.
  • زلدا یه نمایش دیگه داشته باشه؟ همممممممممممممم... آئونوما گفت ما بازم امسال از بازی نشون میدیم. مسئله این جاست که این جا نشونش بدن، یا بره گیم اواردز یا دایرکت اختصاصی بگیره آخرای سال. حدس من بیشتر رو گیم اواردزه. ولی صرفا آخر این لیست هم میذارمش
  • یه حس خوبی دارم این بار یه چیزی از بایونتا 3 می شنویم
  • دانکــــــــــــــی کونگ (که میشه سورپرایز نهایی مراسم
  • هیچی
  • هیـــــــــچی
  • هیــــــــــــــــــــــچی

هیچ احساسی ندارم..
من به پیش بینی ات احتیاج دارم شیخ :D

یه لحظه فکر کنید سیلک سانگ، بایونتا 3، متروید پرایم، botw 2، بازی جدید Monolith + پرسونا 5 شدو دراپ همگی تو دایکرت باشن 8- 8-
اگه پرسونا 5 شدو دراپ شد من لغو می کنم شرط مون رو :))

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,140
امیدوارم از نسخه جدید RE با اسم رمز Outrage که شایعه شده بود اواخر امسال بصورت انحصاری زمانی برای سویچ منتشر میشه خبری بشه. البته وجود بازی تو لیک بزرگ کپکام رسماً تأیید شد. با چیزهایی هم که Dusk و بقیه لیکرها در مورد بازی گفته بودند باید بازی خیلی جالبی باشه مخصوصا برای طرفدارهای کلاسیک سری که تجدید خاطره و دیدار با یکی از کارکترهای قدیمی سری هست. یجورایی مثل نسخه اول رولیشنز برای 3DS. هر چند با کپکام چیزی معلوم نیست و ممکنه معرفی بازی رو برای TGS یا یه ایونت دیگه در نظر گرفته باشه.

فرستاده شده از POCO X3 Pro من با Tapatalk

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
خب من بعید میدونم خبری از Metroid Prime 4 بشه باتوجه به اینکه Metroid Dread کمتر از یک ماه آینده منتشر میشه.
انتظار نمایش دنباله‌ی The Legend of Zelda: Breath of the Wild رو دارم و همچنین Splatoon 3 رو هم انتظار دارم باشه.
معرفی آخرین شخصیت DLC از Super Smash Bros. Ultimate؟
یه نسخه جدید از Kirby هم خیلی بعید نیست به نظرم.
=======================
نسخه‌ی بعدی Pikimin کجاست؟
Donkey Kong بعدی چی؟
یه ریمستری یا ریمیکی یا دنباله‌ای از F-Zero؟
بیشتر از یکی دو سال قبل یه نسخه از Detective Pikachu برای سوییچ معرفی شد ولی به نظرم خیلی وقته خبر رسمی جدیدی از این بازی منتشر نشده.

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,618
با اینکه هیچ هایپی ندارم، ولی اوکی (با دقت بخونید)

-دایرکت با یه تریلر CGI شروع میشه. آخرین شخصیت Smash همه رو ناامید میکنه.
-Mario Party Superstars نمایش داده میشه.
-متروید درد نمایش داده میشه.
-اسپلتون 3 نمایش داده میشه.
-دانکی کانگ جدید (3D) معرفی میشه.
-GTA 5 برای سوئیچ معرفی میشه.
-کالکشن مترودید پرایم تایید نمیشه.
-بایونتا 3 اوائل 2022 منتشر میشه. نمایش کامل از گیم پلی
-خبری از BOTW2 نیست.
-زنوبلید 3 معرفی نمیشه، آی پی جدید Monolith هم معرفی نمیشه.
-چند تا از بازیهای مولتی پلتفرمی که تو این چند ماه اخیر معرفی شدن، اینجا بطور مختصر بهشون اشاره میشه.
-دایرکت با یک تریلر CGI به پایان میرسه. Mario Kart 9

آخرین ویرایش:

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,402
با اینکه هیچ هایپی ندارم، ولی اوکی (با دقت بخونید)

-دایرکت با یه تریلر CGI شروع میشه. آخرین شخصیت Smash همه رو ناامید میکنه.
-Mario Party Superstars نمایش داده میشه.
-متروید درد نمایش داده میشه.
-اسپلتون 3 نمایش داده میشه.
-دانکی کانگ جدید (3D) معرفی میشه.
-GTA 5 برای سوئیچ معرفی میشه.
-کالکشن مترودید پرایم تایید نمیشه.
-بایونتا 3 اوائل 2022 منتشر میشه. نمایش کامل از گیم پلی
-خبری از BOTW2 نیست.
-زنوبلید 3 معرفی نمیشه، آی پی جدید Monolith هم معرفی نمیشه.
-چند تا از بازیهای مولتی پلتفرمی که تو این چند ماه اخیر معرفی شدن، اینجا بطور مختصر بهشون اشاره میشه.
-دایرکت با یک تریلر CGI به پایان میرسه. Mario Kart 9
چجوری از خودتون انقد دقیق چیز در میارید؟
اینا گمانه زنی بود؟

s3000

کاربر سایت
Jul 3, 2015
311
منم هایپ نیستم
و حس می کنم چیز خوبیه این قضیه :D

اصن بذا پیش بینی هام رو بنویسم ببینیم چقدر ضایع میشیم...
و اگه مثل هر دفعه منو با پیش بینی هام تنها نذارید که ضایع نشم ممنون میشم :D شما ها هم یه حدس هایی بزنید (مخصوصا تو @DFSHINNOK7 حدس تو مهمه :D)

از چیزای ضایع شروع می کنیم میریم سمت چیزهای غیر ممکن آروم آروم که آخریش غیر ممکن ترینشه :D
بسم الله
  • طبق سنت حسنه کاراکتر آخر اسمش این جا رونمایی میشه، That's a given. این که کیه سواله. امیدوارم فنیکس رایت باشه، امیدوارم پوکمون های جن 8 نباشن، حدسم اینه یه کاراکتر از دولوپرهای غربی باشه. خلاصه که پرونده اسمش آلتیمیت برای همیشه فردا بسته میشه
  • آخرین مانور نینتندو رو مارکتینگ Metroid Dread رو خواهیم دید
  • از محتوای موج دوم DLC بازی Hyrule Warriors: Age of Calamity رونمایی می کنن
  • به احتمال وحشتناک زیاد، این جا نمایش دوم Splatoon 3 رو بگیریم و بعد ریلیز متروید درد، تمرکز بخش مارکتینگ بره روی اون بازی واسه Big Hit بعدی نینتندو. امیدوارم نیمه اول 2022 عرضه شه
  • پورت آلن ویک :-? :-? محتمله. امیدوارم کلاود بیس نباشه. سناریوی این بازی با کنترل خیلی فرق می کنه
  • احتمال این که تو یه ایندی ورلد ببینیمش بیشتره، ولی بازم فکر می کنم Sports Story ممکنه همین جا شدودراپ شه کامل
  • مثل همیشه نینتندو یه آیپی جدید تو چنته داره. خوب یا بد یا عجیب بودنشه که همیشه مورد سواله :D
  • بازی بعدی مانالیث رو این جا نشون میدن. بالاخره سکوت چهار ساله این ها هم میشکنه این جا. من حدسم رو آیپی جدیده ولی اگه زنوبلید 3 بود هم ما نوکرشونیم.
  • زلدا یه نمایش دیگه داشته باشه؟ همممممممممممممم... آئونوما گفت ما بازم امسال از بازی نشون میدیم. مسئله این جاست که این جا نشونش بدن، یا بره گیم اواردز یا دایرکت اختصاصی بگیره آخرای سال. حدس من بیشتر رو گیم اواردزه. ولی صرفا آخر این لیست هم میذارمش
  • یه حس خوبی دارم این بار یه چیزی از بایونتا 3 می شنویم
  • دانکــــــــــــــی کونگ (که میشه سورپرایز نهایی مراسم
  • هیچی
  • هیـــــــــچی
  • هیــــــــــــــــــــــچی

من به پیش بینی ات احتیاج دارم شیخ :D

اگه پرسونا 5 شدو دراپ شد من لغو می کنم شرط مون رو :))
این عکس لیست لو رفته رو داشته باشین تابعد

Attachments

• photo_2021-09-22_22-25-00.jpg
    photo_2021-09-22_22-25-00.jpg
    75.1 KB · مشاهده: 26

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین