نمایشگاه/رویداد Nintendo Direct

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
139379

Nintendo Direct Center | نینتندو دایرکت سنتر
تاپیک خبری پیرامون پوشش اخبار و معرّفی های برنامه نینتندو دایرکت

نینتندو دایرکت برنامه های ضبط شده نینتندو برای ارائه اطّلاعات پیرامون برنامه های شرکت در ماه های آتی و معرّفی و تبلیغ بازی های آینده دستگاه های این کمپانی است که در تاریخ های مشخّصی در شبکه های آنلاین استریم و پخش می شوند
این مجموعه برنامه از اکتبر سال 2011 میلادی به دست ساتورو ایواتا، مدیر کل وقت نینتندو در آن زمان، کلید خورد و تا به اکنون ادامه دارد.
برنامه های دایرکت نینتندو به 4 دسته تقسیم می شوند:
  • دایرکت های عادی: از 25 تا 50 دقیقه طول می کشند و عموماً تمرکز بر بازی ها، نرم افزار و سخت افزار و برنامه های آتی کمپانی نینتندو و شرکای ترد پارتی دارد. به طور طبیعی نینتندو هر ربع سال یک دایرکت عادی برگزار می کند
  • مینی دایرکت: از لحاظ محتوا، مشابه دایرکت های معمولی است، با این تفاوت که طول مدت آن به شدّت کوتاه تر است و از 5 تا 15 دقیقه متغیّر است.
  • دایرکت های مخصوص: این مدل دایرکت ها عموماً مختص به تنها یک بازی می شود و اطّلاعات جزئی و کلّی این بازی را به اشتراک قرار می دهد. Fire Emblem, Super Smash Bros, Pokemon از نمونه بازی هایی هستند که طی این سال ها، دایرکت مختص به خود را دریافت کرده اند.
  • نیندی دایرکت: دایرکت های مختص به عناوین مستقل که اسامی شان با توجه به سه ریجن پخش آن کمی متفاوت است. هدف این دایرکت ها، پوشش عناوین مستقل در انتظاری هستند که برای سیستم های نینتندو منتشر می شوند و در میان دایرکت های معمولی نمی توان قرارشان داد. طول این دایرکت ها عموماً 20 دقیقه است.
این تاپیک به قصد پوشش خبری موارد معرّفی شده در دایرکت ها، اعلام زمان پخش هر کدام، پوشش شایعات و بحث و صحبت پیرامون اخبار آن ایجاد شده.

Direct Template 01.jpg

قسمت جدید برای پنجشنبه 23 شهریور، ساعت 17:30 عصر تایید شده

برای مشاهده دایرکت های نینتندو در زمان پخش از لینک های زیر می توانید استفاده کنید

Twitch | YouTube

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
دو تا گزارش داریم ظاهرا

198319

یه گزارش از طرف VGC که میگن از دری که ته Nintendo World اوساکا پیدا کردن، ظاهرا نینتندو و یونیورسال از همین الان قصد دارن یه اکسپنشن واسه دنیای دانکی کونگ هم بزنن واسه پارک :D

منبع: Japan’s Super Nintendo World is already hinting at its Donkey Kong expansion | VGC

====================

گزارش دوم از بلومبرگه

Bloomberg - Are you a robot?

کلا سه تا مطلب میگه این گزارش

اول این که ظاهرا نینتندو یه لاین آپی داره این سال مالی که آنالیست ها تخمین میزنن فروش نرم افزار و بازی ها رو سوییچ امسال به 250 میلیون نسخه برسه
این میزان تو سال مالی 2020، 205 میلیون نسخه تخمین زده شده بود.
Nintendo Co. is gearing up for record software and Switch sales in the coming year, a much stronger performance than investors are projecting, according to the company’s partners and suppliers.
A series of marquee game releases is expected to drive software sales next fiscal year to 250 million units, far more than the record 205 million units forecast for the current year, according to the partners and suppliers, speaking anonymously as the plans are not public. Analysts have also projected software sales would fall next year.

دوم این که بلومبرگ انتظار داره ریویژن بعدی سوییچ (اونی که صفحه OLED داره) تو نیمه دوم سالی مالی عرضه شه و با یه بخش عظیمی از لاین آپ نینتندو که هنوز معرفی نشدن عامل این عدد رکوردشکن واسه نینتندو باشن
Nintendo plans to release a revised version of the Switch in the latter half of this year with a larger and better display as well as upgraded graphics when the hybrid console is plugged into a TV set, Bloomberg News has reported. The company makes some of the biggest blockbuster games on its platform, which contribute significantly to profit and also spur hardware adoption. Much of this year’s lineup of new games remains unannounced.

سوم این که کلا کمپانی های کارتریج سازی و دولوپر بازی ها دارن رسما گرم می کنن واسه تولید بازی حالا که فروش 100 میلیونی کنسول تضمین شده است.
Makers of NAND flash memory -- the media on which packaged Switch software is sold -- are preparing more units for the coming fiscal year than they supplied in the current one, the people involved in the supply chain said. Software developers similarly are prioritizing the Switch for their upcoming game releases as the console is almost certain to surpass the 100 million units sold threshold, assuring a large audience of potential customers. Nintendo had sold 80 million Switch devices as of the end of 2020.

کلا انگار دست جمعی عقیده دارن مومنتوم سوییچ قرار نیست امسالم بخوابه، مخصوصا تو زمینه نرم افزار

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
نمیدونستم اینو کجا بذارم
به نظرم این جا از همه جا بهتره

ظاهرا از استدیوی دوبله آلمانی Sonic درآوردن که یکی از پروژه هاشون Sonic Colors Remastered بوده
واسه چه پلتفرم هایی و کی عرضه میشه اصن معلوم نیست
ولی الان شایعه اش پیچیده که وجود داره

Rumor: Sonic Colors Remastered in the works - Nintendo Everything

من به شخصه خیلی خوشحالم
این یکی از سونیک هایی بود که خیلی میخواستم برم و گیر Wii افتادنش واسم خیلی ضدحال بود

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
mk1r_picture156-min.png
به گواهی تاریخ نینتندو ایندی ورلدها گونه ای از پدیده های نادر هستند که تمایلی به نمایش عناوین جدید جز در مواردی چند ، ندارند و بیشتر بستر را برای در کردن تاریخ درشونده کوچک بازی ها فراهم می کنند ، مضاف بر اینکه عموما به گردآوری تفاله ها و پسماندهای کوچک بازی های کامپیوترهای شخصی برای جمعیت کثیر فن های نحیف و لاغر خود می پردازد...

برا همین من که انتظار نمایش هیچ بازی جدیدی ندارم...[-(
( حالا برای ضایع کردن منِ در به در هم شده، نینتندو از هیچ کوششی فروگذار نمی کنه و 22 تا بازی جدید معرفی میشه...!)

هالو نایت که آرزوی جمعی ماست ولی من دیگه گول هایپ Z-fan رو برای اون زنیکه پینه دوز hornet نمی خورم ..[-x
هایپ دونم سر ایندی ورلد قبلی جر خورد !! :((دیگه برای هیچ بازی دیگه ای درست عمل نمی کنه و اگه زیاد بهش فشار بیارم خون میاد ..!
این بازی اینقدر هایپش رفته بالا که برای من از اون طرف افتاده...حتی اگه همین امشب هم بیاد دیگه من بازیش نمی کنم....!![-(

ولی من یکی به شخصه انتظار دارم برای بازی های ذیل, به حول و قوه الهی، نینتندو جوری بهشون فشار بیاره که تاریخ عرضه حداقل یکی شون بزنه بیرون...
خواهشا شما عزیزان هم مثل هویج ننشینید ...
ماه رمضونه ، یک دستی به آسمون ببرید و یک دعایی به اون کمرتون بزنید ..!! شاید دعای یکی از شما که کمتر گناه کرده بگیره...
اگه گناه بیست سال پایرسی و خون کشتار بیرحمانه 17 سوکس در موال و سرقت پاک کن میوه ای بغل دستی ام به گردنم نبود به شما رو نمی انداختم...!!:p

gestalt steam & cinder

مترودوانیای اسب بخار به همراه یک دختر مو قرمز که بارونی چرمی می پوشه کلاه اِبرام ون هلسینگ! سرش می گزاره، دست به شمشیر و تپانچه اش هم اِی بدک نیست...! به شدت نوای سمفونی نیمه شب میده...من بیشتر از هالونایت منتظر اینم ،قرار بود 2020 بیاد ...اَی تُف به این کرونا...!! تــــُف...

Shovel Knight Dig

بچه ها زیاد خودتون رو ناراحت نکنید حالا اون شوالیه نشد این شوالیه ..چیزی که زیاده شوالیه هست!! ...بویژه اینکه سازنده های Steam world Dig سرشون با ایکس باکس گرمه و فرصت ساخت شماره سوم ندارند ...چه چیزی بهتر از حفر خاک سفت و سفر به مرکز زمین در دل تابستان زیر خنکای کولر ......

The Last Faith

این کلمات شما رو یاد چه چیز می اندازه شب ، معماری گاتیک ، شلاق ،کلیسا ، موسیقی سمفونی ،فونت لاتین , خون آشام، گرگینه.. بله درست حدس زدید کسلوانیا...بازی قشنگ پرتتون میکنه وسط رومانی......البته مثل اینکه کار زیاد داره ولی ما به وعد 6 ماهه هم راضی هستیم...البته اول باید برای سوییچ تایید بشه....

Mighty Goose

کسی دلش برای metal slug تنگ نشده , اونم وقتی که اینقدر با بازی Untitled Goose Game حال کردید ...

Mayhem brawler

این بازی رو ببینید فکر می کنید ماد برای Street of rage 4 ساختن از بس تمیز تقلید کردند به نظرم سازنده ها مشتی جاعل بودند که توبه کردند و بازی ساز شدند...حالا تا DLC شورش در شهر بیاد میشه این عنوان رو به عنوان مُسکن به صورت شیاف مصرف کرد ...

Bushiden

از قدیم گفتن اگه بازیتو نسازی یکی دیگه بازیتو می سازه ..کپکام که 2014 مجموعه استرایدر رو برگردوند خیلی امیدوار شدم برای نسخه های بعدی ولی ادامه نداد احمق...حالا که 4 تا بچه پررو اومدند Hiryu رو لخت کردند لباساشو تن یکی دیگه کردند و کل استایل مبارزاتشو برداشتند چپوندن تو بازی خودشون حساب کار دستش میاد...

rip7_picture00-min.png

اگه اشتباه نکنم این نینتندو بود که خبر آزادی exit the gungeon رو از چنگال اپل آرکید پلید ، در یکی از همین برنامه های نینتندو ایندی بشارت بخشید. امیدوارم این بار هم نینتندو ، نوید بخش آزادی یکی دیگر از زندانیان حصر اپل ملعون به نام spidersaurs برای کنسول ها و پی سی باشه ...بچه ها این یکی رو تو رو خدا دعا کنید حیفه این بازی اونجا بمونه . بویژه در برحه ای که جهان ویدئو گیم از هر زمان دیگری به یک کنترا احتیاج داره...!!

یحتمل از battle axe هم تریلر نشون بدن و همینطور asha in monster world ...چون ریلیزشون نزدیکه...امیدوارم تکلیف clive 'n' wrench هم معلوم بشه .. بانجو کازویی با اتمسفر اسلای کوپر و چاشنی سفر در زمان .....باکس آرت سوییچش هم آماده است ها, فقط اون آقایی که مسئول پُر کردن کارتریج ها بوده مثل اینکه کرونا بهش مالیده پرپر شده بازی هم رفته رو هوا....
خودم احتمال می دم Skul :the hero slayer برای سوییچ تایید بشه تا این نینتندو فن های بیچاره..!! بعد مدت ها یک دلی از عزا دربیارن...شاید سر و کله Inti Creates هم امشب پیدا شد و bloodstained curse of the moon 3 رو ول داد وسط ....
در کل بدون هالو نایت هم هایپم خیلی بالاست...یعنی میشه یک چیزی از Wayforward نشون بدن...مثلا River city girls 2….. .... خدایا این یدونه رو درست کن ، قول می دم همه سی دی بازی های کپیم رو بشکونم و آدم بشم...!!

l6h2_picture1445-min.png
بچه ها یک بازی قدیما برای نینتندو دی اس اومده بود به نام monster tale ...که اوایل امسال گفتن قصد دارند بیارن روی پلتفرم های دیگه ... من همون موقع ها یخورده با شبیه ساز بازی کردمش خیلی جیگر بود و پسا دنباله ای برای مانستر ورلد... به نظرتون امشب ازش خبری میشه ...؟
می دونم هیچ کدوم از اینها تحقق نمی یابه و فقط باعث تحریک هایپ دون میشه... پس تورو خدا همون سیلک سانگ رو تاریخ بزن ... شکر خوردم ...قول می دم بازی کنم....!!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر