نمایشگاه/رویداد Nintendo Direct

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
139379

Nintendo Direct Center | نینتندو دایرکت سنتر
تاپیک خبری پیرامون پوشش اخبار و معرّفی های برنامه نینتندو دایرکت

نینتندو دایرکت برنامه های ضبط شده نینتندو برای ارائه اطّلاعات پیرامون برنامه های شرکت در ماه های آتی و معرّفی و تبلیغ بازی های آینده دستگاه های این کمپانی است که در تاریخ های مشخّصی در شبکه های آنلاین استریم و پخش می شوند
این مجموعه برنامه از اکتبر سال 2011 میلادی به دست ساتورو ایواتا، مدیر کل وقت نینتندو در آن زمان، کلید خورد و تا به اکنون ادامه دارد.
برنامه های دایرکت نینتندو به 4 دسته تقسیم می شوند:
  • دایرکت های عادی: از 25 تا 50 دقیقه طول می کشند و عموماً تمرکز بر بازی ها، نرم افزار و سخت افزار و برنامه های آتی کمپانی نینتندو و شرکای ترد پارتی دارد. به طور طبیعی نینتندو هر ربع سال یک دایرکت عادی برگزار می کند
  • مینی دایرکت: از لحاظ محتوا، مشابه دایرکت های معمولی است، با این تفاوت که طول مدت آن به شدّت کوتاه تر است و از 5 تا 15 دقیقه متغیّر است.
  • دایرکت های مخصوص: این مدل دایرکت ها عموماً مختص به تنها یک بازی می شود و اطّلاعات جزئی و کلّی این بازی را به اشتراک قرار می دهد. Fire Emblem, Super Smash Bros, Pokemon از نمونه بازی هایی هستند که طی این سال ها، دایرکت مختص به خود را دریافت کرده اند.
  • نیندی دایرکت: دایرکت های مختص به عناوین مستقل که اسامی شان با توجه به سه ریجن پخش آن کمی متفاوت است. هدف این دایرکت ها، پوشش عناوین مستقل در انتظاری هستند که برای سیستم های نینتندو منتشر می شوند و در میان دایرکت های معمولی نمی توان قرارشان داد. طول این دایرکت ها عموماً 20 دقیقه است.
این تاپیک به قصد پوشش خبری موارد معرّفی شده در دایرکت ها، اعلام زمان پخش هر کدام، پوشش شایعات و بحث و صحبت پیرامون اخبار آن ایجاد شده.

Direct Template 01.jpg

قسمت جدید برای پنجشنبه 23 شهریور، ساعت 17:30 عصر تایید شده

برای مشاهده دایرکت های نینتندو در زمان پخش از لینک های زیر می توانید استفاده کنید

Twitch | YouTube

آخرین ویرایش:

omid0

کاربر سایت
Jun 14, 2020
1,157
View attachment 154893

آقا من دارم دق میارم
د بده اون دایرکت لعنتی رو بریم...
بیا تاپیک زلدای بعدی رو بزن
نظر سنجیشم سه تا نمره داشته باشه 97_98_99:bash:
به هر کی هم درست جواب داد بدون قرعه نیتندو بده :D
منم برم ۵،۶ تا اکانت آماده کنم :))

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
بیا تاپیک زلدای بعدی رو بزن
نظر سنجیشم سه تا نمره داشته باشه 97_98_99:bash:
به هر کی هم درست جواب داد بدون قرعه نیتندو بده :D
منم برم ۵،۶ تا اکانت آماده کنم :))

زدم عامو...
فکر می کنی این چیه
Sequel to The Legend of Zelda Breath of the Wild (تیتر غیر نهایی)
بازی اسم نداره... تاپیک رو با اسم Placeholder زدیم از سرناچاری :D

نمره هم عجله نیاز نیست... به تاریخ عرضه فرضی بازی که رسیدیم یه فکری به حالش می کنم :D
با جریان اقتصادی حال حاضر احتمالا اون موقع سر سهم گوشت و برنج و کالاهای اساسی بجنگیم تو نظرسنجی :)>-

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
155095
155097
155098

بوی دایرکت بوی گیم بوی کاغذ رنگی \m/

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
پ.ن: کاپیتان سوباسا ریست ارا همون کینگ زل (King Zell) هست که از سابقه فوق العاده خوبی برخوردار هست.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
View attachment 155095
View attachment 155097
View attachment 155098

بوی دایرکت بوی گیم بوی کاغذ رنگی \m/

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
پ.ن: کاپیتان سوباسا ریست ارا همون کینگ زل (King Zell) هست که از سابقه فوق العاده خوبی برخوردار هست.

آره دیدم ریست ارا
به طرز مشکوکی در و تخته با هم دارن جور درمیان
فقط باید بزنه اون توییت اعلامیه لعنتی رو نینتندو تا Hype Mode این جا رو روشن کنیم >:)

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
آخرین ویرایش:

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,232
یه پست شایعه ای زد پردیس گیم، که جدا منبع اش رو نمیدونم... (یعنی ردیت ـه... ولی خب نمیشه خیلی به ردیت اعتماد کرد) ولی اگه درست باشه... Oh Boy :D

شایعه: نینتندو دایرکتِ بعدی فردا برگزار می‌شود؛ لیست بازی‌های حاضر لو رفتند

===
ادیت: ته اینم خورد به 4Chan... بیخیال شید فیکه :D
اندازه 3 تا E3 بازی لیست کرده تازه زلدا هم نزاشته:D

• Like
Reactions: Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
اندازه 3 تا E3 بازی لیست کرده تازه زلدا هم نزاشته:D

حالا این که رد شد رفت :D
ولی اندازه 3 تا E3 بین آخرین باری که نینتندو دایرکت گذاشته فاصله است
من راستش از این حجم بی خبری دیگه فکر نکنم چیزی ناامیدم کنه :D

• Like
Reactions: mr-game&watch

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
دایرکت مینی هست :( و روی بازیهای از پیش اعلام شده و استودیوهای همکار نینتندو تمرکز داره به مدت ده دقیقه حدودا ساعت شیش و نیم عصر امروز پخش میشه.

• Like
Reactions: Z-fan

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
دایرکت مینی هست :( و روی بازیهای از پیش اعلام شده و استودیوهای همکار نینتندو تمرکز داره به مدت ده دقیقه حدودا ساعت شیش و نیم عصر امروز پخش میشه.
SMTV و بایونتا 3 باشن که عالی میشه.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین

خوشم میاد هر وقت فکر می کنی نینتندو نمی تونه بزنه روی دستت و ناامیدت کنه خیلی تمیز از پس این کار برمیاد :> :D
البته این یکی بیشتر تقصیر لیکرهاست تا نینتندو... ولی خیلی خوبه تو همچین وضعیتی یهو از خودشون یه کتگوری جدید از مینی دایرکت بیرون کشیدن :D
البته از طرفی نشون میده چقدر به روابط ترد پارتی شون هم اعتماد دارن که چیز خوبیه

به هر حال با تمامی اوصاف اگه حتی از بازی هایی که خود نینتندو منتشر می کنه (بایونتا 3) هم بگذریم، هنوز میشه به دیدن جمال روی یه سری بازی ها امید داشت
حداقل Bravely Default 2 و No More Heroes 3 قطعیه نمایش هاشون

.SoRoUsH.

کاربر سایت
Jul 5, 2016
434
یکی از مزخرف ترین دایرکت های ممکن!جالبه تعداد بیشتری هم از این دست دایرکت ها تو برنامشون دارن??‍♂️??‍♂️
نینتندو مدتیه خیی بی خیال شده اونم دقیقا تو زمان ک اخبار ps5 و xbox x و بازیهاشون همه جا رو پر کرده!

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
شما رو نمیدونم
ولی واسه یه شوکیس 8 دقیقه ای من که راضی بودم

شین مگامی تنسه داشت
از چی می‌نالید :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند