نمایشگاه/رویداد Nintendo Direct

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
139379

Nintendo Direct Center | نینتندو دایرکت سنتر
تاپیک خبری پیرامون پوشش اخبار و معرّفی های برنامه نینتندو دایرکت

نینتندو دایرکت برنامه های ضبط شده نینتندو برای ارائه اطّلاعات پیرامون برنامه های شرکت در ماه های آتی و معرّفی و تبلیغ بازی های آینده دستگاه های این کمپانی است که در تاریخ های مشخّصی در شبکه های آنلاین استریم و پخش می شوند
این مجموعه برنامه از اکتبر سال 2011 میلادی به دست ساتورو ایواتا، مدیر کل وقت نینتندو در آن زمان، کلید خورد و تا به اکنون ادامه دارد.
برنامه های دایرکت نینتندو به 4 دسته تقسیم می شوند:
  • دایرکت های عادی: از 25 تا 50 دقیقه طول می کشند و عموماً تمرکز بر بازی ها، نرم افزار و سخت افزار و برنامه های آتی کمپانی نینتندو و شرکای ترد پارتی دارد. به طور طبیعی نینتندو هر ربع سال یک دایرکت عادی برگزار می کند
  • مینی دایرکت: از لحاظ محتوا، مشابه دایرکت های معمولی است، با این تفاوت که طول مدت آن به شدّت کوتاه تر است و از 5 تا 15 دقیقه متغیّر است.
  • دایرکت های مخصوص: این مدل دایرکت ها عموماً مختص به تنها یک بازی می شود و اطّلاعات جزئی و کلّی این بازی را به اشتراک قرار می دهد. Fire Emblem, Super Smash Bros, Pokemon از نمونه بازی هایی هستند که طی این سال ها، دایرکت مختص به خود را دریافت کرده اند.
  • نیندی دایرکت: دایرکت های مختص به عناوین مستقل که اسامی شان با توجه به سه ریجن پخش آن کمی متفاوت است. هدف این دایرکت ها، پوشش عناوین مستقل در انتظاری هستند که برای سیستم های نینتندو منتشر می شوند و در میان دایرکت های معمولی نمی توان قرارشان داد. طول این دایرکت ها عموماً 20 دقیقه است.
این تاپیک به قصد پوشش خبری موارد معرّفی شده در دایرکت ها، اعلام زمان پخش هر کدام، پوشش شایعات و بحث و صحبت پیرامون اخبار آن ایجاد شده.

Direct Template 01.jpg

قسمت جدید برای پنجشنبه 23 شهریور، ساعت 17:30 عصر تایید شده

برای مشاهده دایرکت های نینتندو در زمان پخش از لینک های زیر می توانید استفاده کنید

Twitch | YouTube

آخرین ویرایش:

Caliban

کاربر سایت
Aug 22, 2019
64
با همش موافقم به غیر از اون بخش One More Thing
یه بار بیشتر نگفتن اون رو که :|
همون بار آخرش بود

بازی Hello Games هم آره، مشابهش زیاده ولی به نظرم خوش ساخت بود انصافا... حداقل تریلرش :-" (NMS Flashbacks intensifies)
و آره واقعا معمولی بود دایرکت... و خب همه ایندی ورلدهای نینتندو رو اگه ازش معرفی های خفن تهشو بگیریم همین اند

بعد حالا تو میگی کی اینا رو بازی می کنه و استاندارد کیفی استور آنلاین کجا رفته... باو نصف بازی هایی که نشون دادن انحصاری موقت بود=)) ظاهرا نه تنها Dev Kit ارزون سوییچ همین جوری مصیبت باره، نینتندو دیگه به اینا از جیب خودش هم مثل حاتم طایی می بخشه
امیدوارم سرمایه گذاری های مفیدی باشند آخرش حداقل :D

به هر حال لاشون یه سری چیزهای باحال پیدا میشه
الان مثلا Touryst رو با این که خیلی گمنام بود به شدت هر کی بازیش کرد ازش تعریف کردند که از بازی های دو تا ایندی ورلد قبلی بود و خیلی تمیز اون وسط گم شد
میخواستم اشاره کنم به بازی های جالب این دایرکت که بالا همه رو لیست کرد تریلراش رو
دستش درد نکنه :x

امیدوارم حداقل اگه کانسپت ها، (اکثرا) شبیه به هم شده (که واقعا خوب نیست) کیفیت ها خوب بمونه
ببین یه بار بازی آخر که تموم شد یه چی تومایه های "اینم از این" گفت که خوب من اومدم بساطمو جمع کنم:Dبعدش مونتاژ یه سری بازی نهایی رو پخش کردن که دیگه اونو خدایی ته برنامه میذارن:D بعد هم همین سورپرایزشون بود:Dخلاصه دوبار تو بستن پنجره ناکام موندم دیگه تو دفعه سوم وسط تریلر بستم که نشون بدم کی رئیسه:D
بابا هلوگیمز طراحی کاراکترش هم اسکی بود:Dاینا سر بازی قبلیشون همه چی رو ریختن تو هم جنریت کردن،کالیبرشون رفته بالا اینجا هم همه چیرو از است استور خریدن:D
این بازیهایی که انحصاری موقتن از ایناست که اپیک هفته ای سه تاشو مجانی میده:Dفکر کنم وزنی قرارداد میبندن ارزون درمیاد واسشون:D
اینکه بازار بازیهای ایندی از اواسط این نسل خیلی اشباع شده و این وضعیت معلول چیه و اینا یه طرف،اینکه تو از انبوه چند دهتا بازی چیارو برداری واسه یه برنامه 20 دقیقه ای یه چی دیگست.اصلا کیفیت بازی به کنار،خود تریلر و اطلاعاتی که میده هم اهمیت داره.من دایرکتارو میبینم (بجز اونایی که مال یه بازی خاصه مثل همین انیمال کراسینگ) تو ایندی ورلدا به نظرم خوب و بد داشتن.حالا شاید هم سلیقه من بوده که بعضی قسمتاشو خوشم میاد.اما کلا انتظارم اینه که این بازیهای سری دوزی رو تو همون مونتاژ یکی دو دقیقه ای نشون بده و وقت رو بیشتر بذاره رو بازیهای متفاوت تر.هر روز ان تا تریلر میدن از بازیا که نمیشه همشونو دنبال کرد.من میشینم این 20 دقیقه رو میبینم به این امید که دوستان ما در نینتندو نشستن از بین اون ان تا چند تا درشتشو سوا کردن و من چند تا بازی خوب توشون پیدا میکنم:Dمثلا همین بازی سوئری 65 پشت ظاهر کیوتش ایده غریبی داره.بیاد هم از نظر متاپتا احتمالا 60-70 میشه ولی خوب جاش تو این برنامست، از اون مردک که خیلی هم حرف میزد و بازیش کپی نینوکونی بود یه دقیقه کم میکردن،میدادن به این:Dحالا ممکنه همین بازی دوست ایتالیاییمون نامزد گوتی هم بشه ولی این چیزی از دری وری بودنش تو این دایرکت کم نمیکنه:D

• Like
Reactions: s.snake2 and Z-fan

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,627
Team17 خواب بود، یک ساعت بعد از اتمام استریم تریلر Moving Out رو منتشر کرد. بعد این چه کار جدیدیه که فقط Team17 انجام میده و Pre-order میگیره؟ پس اون آرمان ها چی شد؟ مگه قرار نبود بازیهای ایندی پری اوردر نداشته باشن.:D

واسه Overcooked 2 هم همین کار کرد.

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
هات گرل... اسم اینسایدرس؟! :))

آره خیر سرش، چنتا تلفات هم داده تو Era
HOT GIRL VIDEOS +18 who leaked the cancellation of E3 says she heard of a Direct next week with BOTW2 + Metroid
:((:((:((
------------------------------
پ.ن: قدیما یکی بود گیمیکش این بود که مسئول نظافت یک شرکت بازیسازی هست و با همکاراش تو بقیه شرکتها اطلاعات رو وقت نظافت دفتر بازیسازها بدست میارن:p.
پ.ن2: همونطور که بچه ها گفتن سابقه شاخی نداره
پ.ن3: اگر حرفاش درست باشه تیزر زلدا میتونه خوب باشه اما 5 ثانیه متروید چی میتونه باشه که ملت بیشتر از این ضد حال نخورن؟!

• Like
Reactions: Z-fan

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
لیست زیر توی ردیت منتشر شده، که خیلی بهتر از اونچیزی هست که بخواد واقعی باشه. اما ما به امید زنده هستیم :D

March 16 for Indie World and March 26 for General Direct were reported last week by multiple sources. And we also had basically almost confirmations in the weekend:
Guaranteed Games:
Rumored Games:
These are the rumored games to show up on the Nintendo Direct and Indie Wire, according to insiders:
Rumors so far by trustful insiders (Not every game listed here may appear, some announcements could happen later):
-Super Mario 3D World Deluxe port (confirmed by Sabi and Drake)
-Pikmin 3 Deluxe (with new content outsourced to a third party, teased by IGN and others)
-Splatoon Spin-off (Zippo)
-Metroid 2.5D (Vergeben, Sabi, Zippo confirmed it's happening)
-Paper Mario 6 ("return to the series roots", Zippo and Sabi confirmed it's happening)
-The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 (unlikely, probably not coming this year)
-Bayonetta 3 (News are coming soon)
-Deadly Premonition 2
-New game from the Mario Kart team (Supposedly it's Mario Kart 9 and it's gonna be Nintendo's big title for the holidays)
-Bravely Default 2
-The World Ends with You 2 (teased by the guy who leaked Cloud for Smash)
-Ninjala
-Warioware game (Vergeben)
-Mario Maker 2 DLC or updates
-Luigi's Mansion 3 DLC
-SMT V
-Panzer Dragoon Remake
-Yakuza 0 (leaked by Amazon Mexico)
-Xenoblade Chronicles Definitive Edition
Third party ports or collections rated in South Korea or other rating boards:
-Grand Theft Auto Trilogy Collection
-Bioshock Collection
-Xcom Collection
-Mega Neptunia Dimension VII
-Mortal Kombat Kollection Online
-Catherine Full Body

لینک صفحه reddit

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
اگه بخواد دایرکت کوفتی ای این ماه باشه دیگه جدا باید تا یه ساعت دیگه تکلیفش معلوم شه... ~X(~X(
======
آپدیت: فااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا:Censored::Censored::Censored:

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
من هیچ مسئولیتی نمیپذیرم :D
چون خیلی از بازیهای ایندی رو حداقل برای نیم ساعتم که شده تست میکنم، گفتم شاید کسی دوست داشته باشه بهش بازی ایندی پیشنهاد بدم.:D

خوبه چون خودم بعضی موقع ها میخوام یه چیزایی رو پیشنهاد بدم
و این که در هر صورت کامیونیتی ایندی بازهای خوبی داره نینتندو، خودم جزو شون :D
فردا میرم تو کارش

• Like
Reactions: DFSHINNOK7

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر