نمایشگاه/رویداد Nintendo Direct

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
139379

Nintendo Direct Center | نینتندو دایرکت سنتر
تاپیک خبری پیرامون پوشش اخبار و معرّفی های برنامه نینتندو دایرکت

نینتندو دایرکت برنامه های ضبط شده نینتندو برای ارائه اطّلاعات پیرامون برنامه های شرکت در ماه های آتی و معرّفی و تبلیغ بازی های آینده دستگاه های این کمپانی است که در تاریخ های مشخّصی در شبکه های آنلاین استریم و پخش می شوند
این مجموعه برنامه از اکتبر سال 2011 میلادی به دست ساتورو ایواتا، مدیر کل وقت نینتندو در آن زمان، کلید خورد و تا به اکنون ادامه دارد.
برنامه های دایرکت نینتندو به 4 دسته تقسیم می شوند:
  • دایرکت های عادی: از 25 تا 50 دقیقه طول می کشند و عموماً تمرکز بر بازی ها، نرم افزار و سخت افزار و برنامه های آتی کمپانی نینتندو و شرکای ترد پارتی دارد. به طور طبیعی نینتندو هر ربع سال یک دایرکت عادی برگزار می کند
  • مینی دایرکت: از لحاظ محتوا، مشابه دایرکت های معمولی است، با این تفاوت که طول مدت آن به شدّت کوتاه تر است و از 5 تا 15 دقیقه متغیّر است.
  • دایرکت های مخصوص: این مدل دایرکت ها عموماً مختص به تنها یک بازی می شود و اطّلاعات جزئی و کلّی این بازی را به اشتراک قرار می دهد. Fire Emblem, Super Smash Bros, Pokemon از نمونه بازی هایی هستند که طی این سال ها، دایرکت مختص به خود را دریافت کرده اند.
  • نیندی دایرکت: دایرکت های مختص به عناوین مستقل که اسامی شان با توجه به سه ریجن پخش آن کمی متفاوت است. هدف این دایرکت ها، پوشش عناوین مستقل در انتظاری هستند که برای سیستم های نینتندو منتشر می شوند و در میان دایرکت های معمولی نمی توان قرارشان داد. طول این دایرکت ها عموماً 20 دقیقه است.
این تاپیک به قصد پوشش خبری موارد معرّفی شده در دایرکت ها، اعلام زمان پخش هر کدام، پوشش شایعات و بحث و صحبت پیرامون اخبار آن ایجاد شده.

Direct Template 01.jpg

قسمت جدید برای پنجشنبه 23 شهریور، ساعت 17:30 عصر تایید شده

برای مشاهده دایرکت های نینتندو در زمان پخش از لینک های زیر می توانید استفاده کنید

Twitch | YouTube

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
برام جالبه ببینم سوییچ جدید چقدر پیشرفت داشته و از اون مهمتر، بازی های انحصاری هم براش منتشر میشه یا نه. (احتمال 93% نه :-" بخاطر یوزربیس سویچ معمولی)
خود سویچ از نظر فنی واقعا ضعیفه الان و از اونور تکنولوژی و قطعات خیلی بهتری موجود هستن، یعنی به نظر من احتمالش هست که افزایش قدرتش از اونی که فکر میکنم بیشتر باشه ولی اینکه چطور از اون قدرت استفاده بشه جالیه.
من خودم به همون فریم ریت ثابت و بالاتر + رم و حافظه سریع تر/بهتر راضیم :-"

اون ور تاپیکش هست برای بحث
ولی کلا به نظرم نینتندو که هیچی، انویدیا هم احتمالا خودش بساط Tegra و چیپ های Maxwell رو از بازار جمع کنه بره مرحله بعدی :D از یه جایی به بعد واقعا حرکت کردن به تکنولوژی بعدی واسه جفت شون مقرون به صرفه تره

ولی خب منم عین خودت به فریم ریت ثابت و بالاتر + رم و حافظه سریعتر و بهتر راضیم :D

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
این به اصطلاح "اینسایدر" هایی که توی توئیتر همه اومدن میگن "بله بله منم تایید میکنم وجود سویچ جدید رو" فازشون چیه؟! :D

فکر کنم فقط عمه من باشه که از وجود سویچ جدید خبر نداشت :-"

به خدا تک تک ماها میتونیم بریم اینسایدر اینترنتی بشیم :-" :-" :-"

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
این به اصطلاح "اینسایدر" هایی که توی توئیتر همه اومدن میگن "بله بله منم تایید میکنم وجود سویچ جدید رو" فازشون چیه؟! :D

فکر کنم فقط عمه من باشه که از وجود سویچ جدید خبر نداشت :-"

به خدا تک تک ماها میتونیم بریم اینسایدر اینترنتی بشیم :-" :-" :-"

اینا که اکثرا از قائله عقب اند :D
بیشتر قدرت مشاهده شون یخورده از بقیه بهتره...
اینسایدر بین اینا همون حاج احمد دانیال زاده و شرایر خان خودمونه :D
حاج احمد که کلا فقط نیم ساعت قبل مراسم ها شاید یه چیزی وا بده محض تفنن :D
شرایر هم که بیشتر درگیر تالیف کتاب هاش و گرفتن یقه استدیوهای AAA ـه :D

(ایمران خان همون مارس اینا البته یه خبرهایی داشت که یه سری دستشون دِو کیت های جدید رسیده)

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
تو 24 ساعت منتهی به مراسمیم

کسی حدسی، انتظار خاصی چیزی نداره؟
حیفه فقط من ضایع شم بعد مراسم :D
بایونتا و زلدا
بقیه چیزا به اندازه این دوتا اهمیت نداره.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
انتظار من فقط bayonetta هستش . دسامبر امسال میشه 4 سالگی معرفی و نمایش تیزر . هرچند آخرشم نشان نمیدن :D
با این وضع بابیلون فال امیدوارم خدایی وقتی که آماده است چیزی نشون بدن.
آدم میترسه.:|

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,560
با اینی که امروز دیدیم, بایونتا 3 کنسل نشده باشه صلوات :|
Project GG که اصلا معلوم نیست چی شد :|

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
614

وای آره . من تا الان 4 بار تریلرش را دیدم هربار هم انیمشن های اون جادوگره رو که میبینم میگم این نمیتونه کار پلاتینوم باشه . گرافیکش که بدتر . حیف اون طراحی و art style تریلر قبلی

. حالا امیدوارم که این خوب از آب دربیاد با وجود کامیا و حداقل نینتندو که مثل اسکوئر بی در و پیکر نیست میشه امیدوار بود

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی
تو 24 ساعت منتهی به مراسمیم

کسی حدسی، انتظار خاصی چیزی نداره؟
حیفه فقط من ضایع شم بعد مراسم :D
انتظار زلدا رو دارم. زلدای منتشر شونده در ۲۰۲۱ رو به زلدای ۲۰۲۲ ترجیح میدم. بایونتا هم رفت اونجا که BG&E رفته.:D

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
عاقا!!!! :|

من همش فکر میکردم دایرکت امروزه، امروزم اسباب کشی داشتم و خلاصه کل روز و وسط با رکشی همش فکرم پیش دایرکت بود و اینکه نمیتونم لایو ببینمش :-"

بالاخره وقت خالی شد و اینترنت رو وصل کردم، توییتر و رددیت رو باز کردم و یه لحظه فکر کردم دایرکت انقدر بد بوده هیچ خبر و واکنشی بهش نیست :-"

خلاصه اینکه، dont do drugs kids :-" :-" :-"

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
منم یه چنتا حدس بزنم درحد:
من هنوز switch pro با dlss و خروجی 4k رو هستم این که هیچی
از گیما بگم
Pikmin 4 به نظرم شدنیه چون یادمه چند سال پیشم گفته بودن در حال ساخته
زلدا کالکشن به نظرم احتمالش شدید بالاس