نینتندو بالاخره از احمقانه ترین سیستم گیم پلی پرده برداری کرد

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
یک گزینه را انتخاب کرده و بعد از آن بازی خودش، خودش را بازی می کند و شما هیچ کاری نمی کنید! (فقط یه سوال، این سیستم کلا فلسفه ی "بازی کردن" رو نابود نمی کنه!؟)
http://wii.gamespy.com/wii/super-mario-wii-2/994647p1.html

سیستم "Demo Play" ( "خود بازی کن" !؟) که چندی پیش از سوی نینتندو فاش شده بود، بالاخره به صورت رسمی در یک بازی جدید یعنی Super Mario Bros Wii بکار گرفته خواهد شد. با ورود به منوی تنظیمات بازی، با انتخاب یک گزینه می توانید به بازی به صورت دمو نگاه کنید درحالی که خودش بجای شما بازی کرده و جاهای سخت را رد می کند.

عجب نبوغی، چنین ایده ای آن هم در یک بازی co-op دار رقابتی. بدین ترتیب بچه های شیر خواره هم می تونن با همه ی حرفه ای ها رقابت کنن!
این سیستم که در کنار فشار سنج (Vitality Sensor) در E3 معرفی شدن، باید به لیست بزرگترین دستاورد های تاریخ بشر در کنار الکتریسیته، تلفن و اینترنت اضافه شن.

آخرین ویرایش:

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
اول سلام....

دوستان نگفته که بازیو بخرید بشینید نگاه کنید گفته اگه گزینه ای رو توی تنظیمات فعال کنید این شکلی میشه

تازه کی میگه بده اتفاقا خوبه مثلا اگه وسط بازی گلاب بروتون چیز :cheesygri داشتید میرید wc باخیال راحت چیز میکنید بدونه این که بگید توی بازی چی میشه میاید بیرون ادامه میدید خوده بازیم خودشو تا یه حدی رفته
فکر نمی کنی Nintendo به جای WC (تا حدودی) به پیشرفت صنعت گیم اهمیت بده بهتر باشه؟!
تازه حتی اگه مورد استفاده ی این سیستم جدید رو به دلیل بحث تداخل WC با بازی کردن در نظر بگیریم بازم مقداری از بازی رو عملاً از دست میدیم!!
چون زمانی که بازیباز رفته دستشویی بازی خودش در حال Demonstrate کردنه!!

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,987
نام
احمد
بابا شوخی کردم جدی نگیرید.....

ولی جدا از شوخی تنها دلیلی بود که برای ساخت این حالت به ذهنم رسید...واقعا دلیلشو نگفتن؟

DarkSoroush

کاربر سایت
Aug 14, 2007
373
نام
سروش
یک چیزی توی همین مایه ها به نام "Take Break" توی بازی L4D هست و فقط در بخش CO-OP عمل میکنه. اضافه کنید که L4D یکی از بهترین بازیهای CO-OP هست. اصولا خود کامیپوتر از بازیکن بدتر بازی میکنه پس موردی از این نظر نیست. (من نمیدونم شما چرا از CO-OP بودنش ایراد میگیرید. اصلا استفاده این سیستم در CO-OP هست. چون توی بازی تک نفره که شما میزنی روی PAUSE و میری WC و بازی رو هم از دست نمیدی. ولی توی CO-OP نمیشه 4 نفرو الاف WC کرد!!) البته اگر ازش استفاده درستی بشه. اگر قرار باشه که کامیپوتر جاهای سخت رو رد کنه که ... :p

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
تمام تحلیل گرانی که مرگ Nintendo رو پیش بینی می کردند دلیل غیر قابل انکاری داشتند،اونم اینکه اضافه کردن کنترلر Motion Sensing برای سونی و مایکروسافت به راحتی امکان پذیره ولی Nintendo برای ارتقای سطح گرافیکی Wii باید سخت افزار جدید(کنسول) و بالطبع نرم افزار جدید(بازی) عرضه کنه که هرگز اینکارو نمی کنه چراکه 50 میلیون نفری که کاربر Wii هستند عملاً پشم محسوب میشن!!
مگر اینکه کاهش قیمت بده که اونم تحت شرایطی و تا حدودی جواب میده که Wii رو به قیمت 49,99$ بفروشن(قیمت Dreamcast بعد از ورشکستگی SEGA!!!)!
1-نینتندو از همون اول اعلام کرد که با ویی گیم پلی ارائه خواهد کرد نه گرافیک!!پس نیازی نداره که به فکر ارتقای سخت افزاری کنسولش باشه!!!
2-پیش بینی اقتصادی بسیار جالبی بود!!رقم 49 دلار و مقایسه وضعیت ویی با دریم کست از کجا بذهنتون رسید؟؟:mad::evil:
دریم کست داشت از لحاظ سخت افزاری با PS2 و Xbox رقابت می کرد و بخاطر مشکلاتی که داشت شکست خورد ولی Wii از اول قرار بود که فقط گیم پلی داشته باشه!!!
ضمنا" اگه کمی فکر کنید در مورد دی اس هم زیاد از این حرفها می زدید ولی همونطور که می بینید دی اس بعد 5 سال بدون تغییر سخت افزاری خاصی (از لحاظ گرافیکی) روز به روز داره فروشش وحشتناکتر می شه...
البته عیبی نداره چون اینجا ایرانه جائیکه بچه های 4 ساله هم گرافیک رو ترجیح می دن...و Wii هم برای سلیقه ی 99درصد ماها ساخته نشده...
فکر نمی کنی Nintendo به جای WC (تا حدودی) به پیشرفت صنعت گیم اهمیت بده بهتر باشه؟!
تازه حتی اگه مورد استفاده ی این سیستم جدید رو به دلیل بحث تداخل WC با بازی کردن در نظر بگیریم بازم مقداری از بازی رو عملاً از دست میدیم!!
چون زمانی که بازیباز رفته دستشویی بازی خودش در حال Demonstrate کردنه!!
مگه مایکرو تا حالا چقدر اهمیت داده که نینتندو بخواد این کار رو بکنه!!!!:evil:
همین الان که فروش همه کنسول ها رکود کرده Wii داره وحشتناک می فروشه چون مخاطبانش یا سالمندان هستن یا به قول Patcher، بچه های زیر 6 سال که سواد ندارن.
این بازاریابی قوی نینتندو رو نشون می ده...ویی انقدر مخاطباش بیشتر از کنسولهای رقیبه که مخاطبهای سن بزرگسالش با کل یوزرهای سونی و مایکرو برابری می کنه!!
اگه همه مخاطبهاش بچه ها و سالمندها هستند پس Mad World-Dead Rising-RE UC-House of Dead1&2-No More Heroes-The Conduit و... رو نینتندو برای بچه ها و پیرمرد پیرزنها ساخته؟؟...
در آخر هم باید بگم که این سیستم چیزی نبود که اینهمه بزرگش کنید و بزنیدش تو سر ویی،از روز ازل چیت کد و...برای راحت کردن بازی یا دیدن پایانش بدون حتی یک دقیقه بازی کردن وجود داشته و اصلا" هم معلوم نیست این سیستم روی بازی های درست حسابی ویی مثل RE Darkside Choronicles-DeadSpaceو... به کار گرفته شه یا نه،فقط اینجا اطلاعات کاملا" غلط و بعضا" اسپم دادید...!!
ویی حالا حالاها هست و بازی های زیادی هم براش ساخته خواهند شد و سخت افزارهای مرتیط با گیم پلی هم بنابر سیاست نینتندو تو سالهای آینده براش معرفی خواهند شد و موقعی هم از رده خارج می شه که کنسولهای رقیب از رده خارج شن!و هیچ ربطی هم به گرافیکش نداره!(به همون دلیلی که اول پستم گفتم!)

پ.ن:اتحاد طرفداران همه پلتفرمها علیه ویی بسیار جالب و قشنگ بود...البته بهمه تون حق می دم چون دیواری کوتاهتر از این دیوار براتون پیدا نمی شد;)

آخرین ویرایش:

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
به نظرت يك مقدار تند نمي ري ؟ تمام بازي هايي كه بالا نام بردي خوده نينتندو نساخته و البته بهتره بري يك نگاه به امار فروششون بندازي بعد پست بدي. اين سيستم جديد هم واقعا احمقانه است و اصلا شكي توش نيست.
غير از مسئله گرافيك كلا Wii از همه كنسول هاي كيفيت بازي هاش كمتره 90 درصد بازي هاي خوبش را هم خوده نيتندو ميسازه و فقط 10 درصد بازي هاي Thrid-Party اش قشنگه. همين بازي كه تو امضاتون هست سازندش گفته شماره بعدي براي Wii عرضه نمي كنيم. مي دونيد چرا ؟ چون Wii اصلا كنسول بازي ها M نيست. حرف هاي ديگران هم از روي نقل قول هاي كارشناسان فروش بود نه تحليل شخصي ( مثل شما ).
هر حرفي هم كه به مزاج شما خوش نمياد نميشه اسپم !!

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
اگر یک روز بفهمم ، Wii کجاش گیم پلی جالب داشت ، خیلی خوب میشه!
1 سال Wii و PS2 کنار هم تو خونه بودن ، علیرغم این که Wii با قیمت 350 هزار تومن و PS2 با قیمت 125 هزار تومن خریداری شده بود ، گرافیک Wii در بعضی موارد از PS2 پایین تر بود! و گیم پلی Wii انقدر مسخره بود که بازی Rayman 1 و Wario رو روش تموم کردم و 1 سال خاک خورد ولی PS2 همیشه استفاده میشد ، حتی همین الان! با توجه به این که از عمر PS2 حدود 7 سال گذشته ولی Wii یک سال گذشته بود که خریدیم. کنسول نو افتاد خاک خورد ، ولی PS2 همچنان استفاده میشه

هیچ چیزی به اسم گیم پلی تو این اسباب بازی لعنتی وجود نداره
یک مثال :
تو تریلر یه بازی می بینین برای باز کردن در ، باید Wiimote رو مثل دستگیره در بچرخونید و اون رو به طرف بیرون هل بدید تا باز شه.
بازی رو می خرید ، این کار رو می کنید ، نتیجه می گیرید! بنابراین خوشحال می شید! ولی اگر دم در فقط Wiimote رو الکی تکون بدید ، باز هم در باز میشه! یعنی شما باید با تخیل خودتون لذت ببرید!
خب این کار رو که به دسته PS2 هم میشه کرد! ، هر وقت خواستید دکمه X برای در باز کردن رو بزنید ، دسته رو بچرخونید ، بکشید سمت خودتون ، خیال کنید شما این کار رو کردید!
این رو تو 20 یا 30 بازی مختلف امتحان کنید! همش الکیه!

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
غير از مسئله گرافيك كلا Wii از همه كنسول هاي كيفيت بازي هاش كمتره 90 درصد بازي هاي خوبش را هم خوده نيتندو ميسازه و فقط 10 درصد بازي هاي Thrid-Party اش قشنگه.
همونطور که گفتم گرافیک ویی مسئله محسوب نمی شه در ضمن هیچ کس نمیاد ویی رو بعنوان تنها پلتفرمش بخره...بیشتر کسانی که ویی دارن یه کنسول نسل هفتم یا یه پی سی قوی هم دارن...(غیر از طرفداران متعصب نینتندو)
ولی اینکه نینتندو خودش داره همه ی بازیهاش رو می سازه رو قبول دارم.
همين بازي كه تو امضاتون هست سازندش گفته شماره بعدي براي Wii عرضه نمي كنيم. مي دونيد چرا ؟ چون Wii اصلا كنسول بازي ها M نيست.
من از تریلر no more heroes2 خیلی خوشم اومد،بخاطر همین عکسش رو گذاشتم تو امضام.کاری هم ندارم که شماره 3ـش برای ویی نمیاد یا نه چون من فقط با 2 حال کردم:biggrin1:(از کجا معلوم شماره 3ـش مثل Max Payne3 شه!!:biggrin1:)
احتمالا اگه نینتندو یکم سر کیسه رو شل کنه شماره 3ـش هم برای ویی میاد!(حداقل مولتی می شه اما بازم برای ویی میاد)
در ضمن از این تهدیدها و اخبار قطع همکاری و... جدیدا" زیاد شنیدیم.نمونه اش همین ماجرای اکتیویژن بلیزارد و سونی!
به اینم توجه داشته باشید اگه شماره بعدی no more heroes2 برای ویی نمیاد از اونور High Voltage Software داره دو تا بازی حسابی برای ویی می سازه...(که درجه شون حتما" M هستش)
البته Resident Evil Darkside Chronicles و Silent Hill Shattered Memoriesهم هستند:love:
حرف هاي ديگران هم از روي نقل قول هاي كارشناسان فروش بود نه تحليل شخصي ( مثل شما ).
اینکه ویی می شه 49$ و مثل دریم کست می شه هم کارشناسان گفتن؟:biggrin1:
هر حرفي هم كه به مزاج شما خوش نمياد نميشه اسپم !!
من منظورم پست یاشار نبود،منظورم از اسپم این این پست حکیمانه و تعدادی پست دیگه بود که توشون دوستان به نینتندو توهین کرده بودند!:-"

گیم پلی Wii انقدر مسخره بود که بازی Rayman 1 و Wario رو روش تموم کردم و 1 سال خاک خورد ولی PS2 همیشه استفاده میشد ، حتی همین الان! با توجه به این که از عمر PS2 حدود 7 سال گذشته ولی Wii یک سال گذشته بود که خریدیم. کنسول نو افتاد خاک خورد ، ولی PS2 همچنان استفاده میشه
خوب این بدلیل اینه که بازی برای ویی نداشتید!!(بخاطر محبوبیت بیش از حد ویی تو ایران!:-")
ولی بازیهای پیرات شده PS2 رو بقالیها هم دارن.(تو ایران)
هیچ چیزی به اسم گیم پلی تو این اسباب بازی لعنتی وجود نداره
یک مثال :
تو تریلر یه بازی می بینین برای باز کردن در ، باید Wiimote رو مثل دستگیره در بچرخونید و اون رو به طرف بیرون هل بدید تا باز شه.
بازی رو می خرید ، این کار رو می کنید ، نتیجه می گیرید! بنابراین خوشحال می شید! ولی اگر دم در فقط Wiimote رو الکی تکون بدید ، باز هم در باز میشه! یعنی شما باید با تخیل خودتون لذت ببرید!
خب این کار رو که به دسته PS2 هم میشه کرد! ، هر وقت خواستید دکمه X برای در باز کردن رو بزنید ، دسته رو بچرخونید ، بکشید سمت خودتون ، خیال کنید شما این کار رو کردید!
این رو تو 20 یا 30 بازی مختلف امتحان کنید! همش الکیه!
برای بعضی از بازیها (اکثر بازی های مولتی پلتفرم که برای ویی هم میان) حرفتون صدق می کنه ولی برای بازیهایی که درست از کنترلر ویی تو گیم پلی استفاده کرده اند،خیر.;)

آخرین ویرایش:

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
-نینتندو از همون اول اعلام کرد که با ویی گیم پلی ارائه خواهد کرد نه گرافیک!!پس نیازی نداره که به فکر ارتقای سخت افزاری کنسولش باشه!!!
2-پیش بینی اقتصادی بسیار جالبی بود!!رقم 49 دلار و مقایسه وضعیت ویی با دریم کست از کجا بذهنتون رسید؟؟:mad::evil:
دوست عزیزم هرچیزی که Nintendo برای صنعت گیم تصمیم بگیره لزوماً دلیل بر صحیح بودنش نیست!!
من نمی گم 100% ولی وقتی که کنترلر های جدید XBOX و PS3 عرضه بشه مسلماً عرصه بر Nintendo سخت تر و سخت تر میشه،چرا؟چون بازی های Wii که گرافیکشون به زور با PS2 و اصلاً با XBOX نسل قبل قابل مقایسه نیست(XBOX Original قابلیت اجرای رزولوشن 720p داشت)و نکته ی مهمتر تاخیر تشخیص حرکت با Wii که به جرات می تونم بگم کنترلر PS3 دوبرابر Wii Motion+ سریعتره همه ی اینها به علاوه ی شبکه ی آنلاین مجانی و قابلیت های مدیا بالا(کهکشانی=>اجرای فیلم های 1080p )و خدا مورد استفاده ی دیگه فکر می کنم دلیل موجهی برای نابود شدن Nintendo در سال های پیشرو باشه...
در ضمن عنوان های 3rd Party کنسول Nintendo از این به بعد دیگه انحصاری نیستن،چرا؟چون نسخه ی HD شون به دلیل شباهت کنترلر های PS3 و Wii برای کنسول سونی میاد...
راجع به بحث 49.99$ دریم کست هم زمانی که دریم کست با XBOX و PS2 در شرایط مساوی قرار گرفت مجبور شد برای فروش کاهش قیمت بیشتر و بیشتر اعمال کنه که به نابود شدن SEGA در عرصه ی کنسول ختم شد(هرچند که Nintendo نابود نمی شه ولی هرچی جلو افتاده بود پس رفت میکنه)چرا؟چون از بهار 2010 شرایط سه کنسول از لحاظ گیم پلی مساوی میشه و Wii با سرعت خیلی زیاد فروشش افت میکنه چون دو کنسول رقیب از لحاظ بقیه ی امکانات خیلی از Wii قوی تر هستند...
مگه مایکرو تا حالا چقدر اهمیت داده که نینتندو بخواد این کار رو بکنه!!!!:evil:
مشکل همه ی ایرانی ها همینه!!
من چه کار به MS دارم؟که شما سریعاً MS رو کردی علم پیغمبر؟
من Nintendo رو با شرایط سابقش مقایسه کردم...

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
شايد به نظر شما مسخره باشه ولي خيلي چيز باحاليه مخصوصا وقتي يه بچه كوچيك مثل برادر كوچيكتون هي ازتون بخواد بازيو براش رد كنين. تا چند روز پيش فكر ميكردم اين قابليت مسخره باشه ولي الان به طور كلي نظرم عوض شد و به جاي اينكه به نينتندو به چشم يه احمق نگاه كنم به چشم يه روشن فكر نگاه ميكنم كه خيليا هنوز نميتونن دركش كنن.
----------------------------
ويرايش:
منظورم اين بود كه كارش احمقانه نيست و يه فكري كرده به حال اونايي كه هي بايد بازيو براي بقيه رد كنن.

اصولاً بازی کردن برای گذروندن وقت مفرح و لذت بردن و در بعضی موارد به چالش کشیدن توانایی های فکری مخاطبینه پس بازی که بخواد هر قسمتشو یه نفر رد کنه بهتره یا اصلاً بازی نشه یا درش از Cheat Code استفاده بشه...
اينم يجورايي مثل Cheat Code هست . بازيو از حالت خودش خارج ميكنه. در كل براي كسي كه ميخواد خودش بازيرو تموم كنه كارايي مناسبي نداره . بيشتر به همون دردي ميخوره كه گفتم.

اكثرا كسايي هم كه تو اينترنت هستند گيمرهاي حرفه اي هستند كه نيازي به اين ندارند و اين سيستم براشون مسخره هست. وگرنه تو سايت هاي مربوط به بازي فعاليت نميكردند يا زياد به اين سايتها نميرفتند. اما افرادي كه حرفه اي نيستند از همچين چيزي استقبال ميكنن و اين افراد تو سايتهايي مثل بازي سنتر يا نميان يا اگر هم ميان به عنوان ميهمان ميان. به خاطر همين بيشتر انتقاد نوشته ميشه تا تعريف.

آخرین ویرایش:

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
شايد به نظر شما مسخره باشه ولي خيلي چيز باحاليه مخصوصا وقتي يه بچه كوچيك مثل برادر كوچيكتون هي ازتون بخواد بازيو براش رد كنين. تا چند روز پيش فكر ميكردم اين قابليت مسخره باشه ولي الان به طور كلي نظرم عوض شد و به جاي اينكه به نينتندو به چشم يه احمق نگاه كنم به چشم يه روشن فكر نگاه ميكنم كه خيليا هنوز نميتونن دركش كنن.
اصولاً بازی کردن برای گذروندن وقت مفرح و لذت بردن و در بعضی موارد به چالش کشیدن توانایی های فکری مخاطبینه پس بازی که بخواد هر قسمتشو یه نفر رد کنه بهتره یا اصلاً بازی نشه یا درش از Cheat Code استفاده بشه...

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
اكثرا كسايي هم كه تو اينترنت هستند گيمرهاي حرفه اي هستند كه نيازي به اين ندارند و اين سيستم براشون مسخره هست. وگرنه تو سايت هاي مربوط به بازي فعاليت نميكردند يا زياد به اين سايتها نميرفتند. اما افرادي كه حرفه اي نيستند از همچين چيزي استقبال ميكنن و اين افراد تو سايتهايي مثل بازي سنتر يا نميان يا اگر هم ميان به عنوان ميهمان ميان. به خاطر همين بيشتر انتقاد نوشته ميشه تا تعريف.
والا من حتی یک کلمه هم از این سیستم مضحک تعریف نکردم فقط گفتم به نینتندو فحش ندید ، نگید ویی فقط بدرد بچه ها می خوره و پیش بینیهای عجیب غریب(نظیر نابودی کامل نینتندو و...)هم نکنید!
دوست عزیزم هرچیزی که Nintendo برای صنعت گیم تصمیم بگیره لزوماً دلیل بر صحیح بودنش نیست!!
من نمی گم 100% ولی وقتی که کنترلر های جدید XBOX و PS3 عرضه بشه مسلماً عرصه بر Nintendo سخت تر و سخت تر میشه،چرا؟چون بازی های Wii که گرافیکشون به زور با PS2 و اصلاً با XBOX نسل قبل قابل مقایسه نیست(XBOX Original قابلیت اجرای رزولوشن 720p داشت)و نکته ی مهمتر تاخیر تشخیص حرکت با Wii که به جرات می تونم بگم کنترلر PS3 دوبرابر Wii Motion+ سریعتره همه ی اینها به علاوه ی شبکه ی آنلاین مجانی و قابلیت های مدیا بالا(کهکشانی=>اجرای فیلم های 1080p )و خدا مورد استفاده ی دیگه فکر می کنم دلیل موجهی برای نابود شدن Nintendo در سال های پیشرو باشه...
در ضمن عنوان های 3rd Party کنسول Nintendo از این به بعد دیگه انحصاری نیستن،چرا؟چون نسخه ی HD شون به دلیل شباهت کنترلر های PS3 و Wii برای کنسول سونی میاد...
راجع به بحث 49.99$ دریم کست هم زمانی که دریم کست با XBOX و PS2 در شرایط مساوی قرار گرفت مجبور شد برای فروش کاهش قیمت بیشتر و بیشتر اعمال کنه که به نابود شدن SEGA در عرصه ی کنسول ختم شد(هرچند که Nintendo نابود نمی شه ولی هرچی جلو افتاده بود پس رفت میکنه)چرا؟چون از بهار 2010 شرایط سه کنسول از لحاظ گیم پلی مساوی میشه و Wii با سرعت خیلی زیاد فروشش افت میکنه چون دو کنسول رقیب از لحاظ بقیه ی امکانات خیلی از Wii قوی تر هستند...
چون حرفتون کاملا" منطقی و صحیحه قبول می کنم ولی معلوم نیست که تو آینده چی پیش میاد و نینتندو حرکت مثبتی انجام بده یا خیر.
اما در کل اگه نینتندو حرکت اساسی انجام نده از قافله عقب می مونه و ضرر سنگینی رو متحمل می شه(نه اینکه تو عرصه ی کنسول از بین بره)و احتمال روی دادن این اتفاق با توجه به پسرفتی که داشته بعید بنظر نمی رسه...

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
میدونید چیه؟ اصولا ایرانی ها فقط به گرافیک و گیم پلی پیچیده بازی ها اهمیت میدن و هیچ وقت زات و اساس بازی که همون سرگرم کنندگیشون هست توجه نمی کنند. برای همین هم هست که بازی هایی مثل ICO تو ایران هیچ وقت محبوب نیستند. اگه شما قصد داشته باشید که فقط بازی کنید و سرگرم بشید 100 در بیشت مواقع و بازی ها wii بهترین کنسول هست. مثلا وقتی من Oboro Muramasa رو میزنم سر تا سر بازی برام مفرح هستش، اما اعتراف می کنم که با اینکه خیلی NG رو دوست دارم، اما هر وقت دارم این بازی رو انجام میدم حرص میخورم، چون خیلی سخته!!

بازی های wii شاید زشت و حتی مسخره باشه، اما سرگرم کننده و متفاوت هستن! شما از اینکه فقط بازی های M و خشن بازی کنید خسته نمیشید؟ از دیدن بازی های یک شکل خسته نمیشید؟

من از wii خیلی خوشم میاد. یکی از دلیل هاش هم تفاوت در بازی هاش هست. اشتباه نکنید، اتفاقا من از سیستم کنترل wii متنفرم و منظورم تفاوت در اساس بازی های wii هست.

مثلا اگه از سبک Hack & Slash و نینجا ها خوشتون میاد حتما NG و یا Shinobi و Ninja Blade رو بازی کردید. اما مثلما اکثرتون شاهکاری به اسم Oboro Muramasa رو بازی نکردید.

درسته که ان سه تا بازی های بالا هر کدوم برای خودشون سبک و جذابیت های خودشون رو دارند، اما هر سه تاشون هم به نوعی یک شکل هستند. اما در عوض Muramasa، عنوانی هست که وقتی ان رو بازی کنید با خودتون میگید: "هی پسر، من مثل این بازی رو تا به حال انجام نداده بودم!!"

امیدوارم منظور من رو درست برداشت کرده باشید.:biggrin1:

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
همونطور که گفتم گرافیک ویی مسئله محسوب نمی شه در ضمن هیچ کس نمیاد ویی رو بعنوان تنها پلتفرمش بخره...بیشتر کسانی که ویی دارن یه کنسول نسل هفتم یا یه پی سی قوی هم دارن...(غیر از طرفداران متعصب نینتندو)
ولی اینکه نینتندو خودش داره همه ی بازیهاش رو می سازه رو قبول دارم.

هر کی تجربه گرافیک بازیهای PS3, X360 رو داشته باشه، من فکر نمیکنم بتونه بعدش سراغ Wii بره !

برای همین هم هست که بازی هایی مثل ICO تو ایران هیچ وقت محبوب نیستند.

مگه گرافیک ICO بد بود حالا ؟!

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
والا من حتی یک کلمه هم از این سیستم مضحک تعریف نکردم فقط گفتم به نینتندو فحش ندید ، نگید ویی فقط بدرد بچه ها می خوره و پیش بینیهای عجیب غریب(نظیر نابودی کامل نینتندو و...)هم نکنید!
منظوزم اين نبود كه هركي ازش تعريف كنه حرفه اي نيست. كلا منظورم اين بود كه حرفه اي ها شايد از همچين چيزي استقبال نكنند ولي غير حرفه ايها مثل پدر مادر ها كه ميخوان بچه هاشون رو سر گرم كنند احتمالا استقبال ميكنند.
يكي از مشكلات بحث ها تو بازي سنتر (يا هرسايت ديگه)همينه كه معمولا از روي نوشته نميشه حس نويسنده رو متوجه شد و منظور درست انتقال پيدا نميكنه

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
مگه گرافیک ICO بد بود حالا ؟!

گرافیک ICO زمان خودش در حد کولاک بود ولی گیم پلیش خیلی ساده بود. منظور من هم بازی با گیم پلی ساده بود...

هر کی تجربه گرافیک بازیهای PS3, X360 رو داشته باشه، من فکر نمیکنم بتونه بعدش سراغ Wii بره !

بیا خونه ما یکدست Muramasa یا SMG بزن نظرت عوض میشه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر