نینتندو: استقبال از Wii U بی نظیر بوده است

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
به نظر می رسد نینتندو از قیمت و نحوه ی فروش کنسول Wii U بسیار راضی باشد. چرا که تمام مدل های Deluxe این کنسول در مرحله ی پیش فروش، فروخته شده اند.

nintendo-wii-u-1.jpg

آقای Scott Mofitt از شرکت نینتندو در مصاحبه ای با GameIndustry گفت: "فقط می توانم بگویم استقبال از Wii U بی نظیر بوده است. تعداد کنسولی که ما در هفته اول انتشار عرضه خواهیم کرد حتی از زمان عرضه Wii نیز بیشتر خواهد بود. هنوز برای پیش بینی میزان فروش Wii U زود است و من نمی توانم بگویم که آیا با کمبود کنسول برای عرضه مواجه خواهیم شد یا نه."

کنسول Wii U در دو مدل 300 دلاری و 350 دلاری منتشر خواهد شد.

منبع

hamid ps3

کاربر سایت
Jun 2, 2012
72
نینتندو یه فن بیس 10-15 میلیونی داره که حتی اگه آفتابه هم بسازه حداقل 10 میلیون تا میفروشه اصل استقبال از این کنسول بعد از فروش 15 میلیون تای اول مشخص میشه.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
نینتندو یه فن بیس 10-15 میلیونی داره که حتی اگه آفتابه هم بسازه حداقل 10 میلیون تا میفروشه اصل استقبال از این کنسول بعد از فروش 15 میلیون تای اول مشخص میشه.

از کجا این امار رو داری؟
خب سونی و مایکرو هم کم فن بیس ندارنا!!

VECT0R

کاربر سایت
Jun 8, 2011
988
وقتی یه کمپانی با استقبال در محصولش مواجه میشه تو بازی سنتر یه حرفه وقتی ور شکسته میشه یه حرفه وقتی هیچی نمیشه بازم حرفه کلا بعضی ها نمی دونن با خودشون چند چندن یکی میگه n تا بفروشه چون فن داره اون یکی میگه سینی داره کلا چیزی که واضحه اینکه میفروشه خیلی خیلی هم میفروشه و ربطی به فن و این چیزا هم نداره همش تو نو آوری خلاصه میشه و کاربر پسندی و شناسایی بازار هدف و نیازها و علایقه end user ها

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
چرا استقبال نشه گیم پلی داره در حد لالیگا نه اینکه فقط گرافیکو ببره بالا بده به خورد ملت
این کنسول 3 گیم پلی با 3 کنترلر رو داره به گیمر میده
تاچ و موشن و استیک معمولی که برای کاربرایی هست که با اون دو مدل قبلی راحت نیستن
من که خودم در پی خریدشم بد جور

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر