نیاز فوری به کمک

senator@

کاربر سایت
May 2, 2010
273
با سلام به شما دوستان عزیز کمک فوری برای pspمدل2004 یه کابل کامپوننت براش خریدم همون 5سره های مخصوص تا به تلوزیون وصل می کنم صفحه pspتو تلوزیون سیاه سفید میشه می خواستم از اون حرفه ای های pspکمک بگیرم چطور میشه صفحه pspتو تلوزیون رنگی کنم ؟اگه فایلی نرم افزار برای اینکار دارند برای دانلود بذارند؟؟:confused:
ممنون;)
2-یه مشکل دیگه هست تا بازی تو تلوزیون اجرا می کنم بازی نصف صفحه تو تلوزیون اجرا میشه می خواستم درباره این موضوع هم کمکم کنید اگه نرم افزار خواصی وجود داره برای دانلود بذارید:confused:
3-از دوستان خواهشمندم راحتترین روش منوی ریکاوری pspاموزش بدند؟:confused:
لطفا راهنمایی کنید متشکرم;)

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
پس چی شد کسی برای این مشکل راه حلی نداره ؟
اگه دارید راهنماییم کنید:confused:
به احتمال 80 درصد مشکل از کابلتون هست! رفیق های من خریدن هیچ مشکلی نداشتن!(عوضش کنید زود)
اگر پی اس پیتون کپی خور موقت هست از دکمه SELECT استفاده کنید یعتی SELECT رو بزنید و گزینه ریکاوری رو انتخاب کنید البته منوی ریکاوری فقط توی 5.03 genc امکان پذیر هست! برای فعال شدن هم وارد یه بازی شید و از بازی خارج شید
اگر دائم هست دکمه پاور رو بالا نگه دارین 5 ثانیه تا خاموش شه بعد که خاموش شد روشن کنید و سریع دکمه R رو نگه دارید
لطفا تاپیک الکی هم نزنید اینو تو قسمت PSP HELP CENTER می پرسیدید هم بهتر بود

senator@

کاربر سایت
May 2, 2010
273
به احتمال 80 درصد مشکل از کابلتون هست! رفیق های من خریدن هیچ مشکلی نداشتن!(عوضش کنید زود)
اگر پی اس پیتون کپی خور موقت هست از دکمه SELECT استفاده کنید یعتی SELECT رو بزنید و گزینه ریکاوری رو انتخاب کنید البته منوی ریکاوری فقط توی 5.03 genc امکان پذیر هست! برای فعال شدن هم وارد یه بازی شید و از بازی خارج شید
اگر دائم هست دکمه پاور رو بالا نگه دارین 5 ثانیه تا خاموش شه بعد که خاموش شد روشن کنید و سریع دکمه R رو نگه دارید
لطفا تاپیک الکی هم نزنید اینو تو قسمت PSP HELP CENTER می پرسیدید هم بهتر بود
من قبلآ پرسیدم گفتن با یه پلاگین مخصوص صفحه بازی در تلوزیون رنگی میشه
درضمن وقتی selectزدم منوی واش باز شد کجای این منو باید گزینه ریکاوری پیدا کرد من هر چی دیدم برای ریکاوری ننوشته.وعزیز کابل کاملا سالمه.
واخر برای پیدا شدن مشکلم باید چند تا تاپیک بزنم

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
من قبلآ پرسیدم گفتن با یه پلاگین مخصوص صفحه بازی در تلوزیون رنگی میشه
درضمن وقتی selectزدم منوی واش باز شد کجای این منو باید گزینه ریکاوری پیدا کرد من هر چی دیدم برای ریکاوری ننوشته.وعزیز کابل کاملا سالمه.
واخر برای پیدا شدن مشکلم باید چند تا تاپیک بزنم
والا این کابل برای همه ی پی اس پی ها طراحی شده!(نه فقط برای پی اس پی های هک شده!) و تا اونجایی که من می دونم اصلا مبنا رو بر پایه ی پی اس پی اورجینال می زارن و پلاگین هم روی اورجینال ها معنی نداره! حالا خودتون می دونید اگر نیاز به پلاگین باشه اونایی که قانون کپی رایت دارن باید چه کار کنن؟......................
و باز هم می گم رفیقام دارن و به پلاگین احتیاجی پیدا نکردن!

senator@

کاربر سایت
May 2, 2010
273
والا این کابل برای همه ی پی اس پی ها طراحی شده!(نه فقط برای پی اس پی های هک شده!) و تا اونجایی که من می دونم اصلا مبنا رو بر پایه ی پی اس پی اورجینال می زارن و پلاگین هم روی اورجینال ها معنی نداره! حالا خودتون می دونید اگر نیاز به پلاگین باشه اونایی که قانون کپی رایت دارن باید چه کار کنن؟......................
و باز هم می گم رفیقام دارن و به پلاگین احتیاجی پیدا نکردن!
بازم ممنون از توضیحاتت;)منوی ریکاوری بایه روش دیگه باز کردم.
کسی برای بزرگ شدن صفجه بازی در تلوزیون وسیاه سفید شدن تصویر pspبعد از اتصال به تلوزیون روشی نرم افزاری نداره کمک کنند;)

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
احتمالا جای فیش هارو اشتباه میزنی یا کابلت خرابه
برای بزرگ کردن از برنامه fusa استفاده کن
آموزشش هم تو همین سایت نوشتم

senator@

کاربر سایت
May 2, 2010
273
احتمالا جای فیش هارو اشتباه میزنی یا کابلت خرابه
برای بزرگ کردن از برنامه fusa استفاده کن
آموزشش هم تو همین سایت نوشتم
فیش tvسالمه از اون 5سره های مخصوص فیشهارو درست سر جای خودش می زنم هم تصویر هم صدا کامل میاد ولی صفحه سیاه سفیده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر