نينتندو عرضه ی Pandora’s Tower و The Last Story را در اروپا تایید کرد!

m.rad

کاربر سایت
Jul 18, 2009
118
نام
Arisato
xenoblade-banner-620x218.jpg

نینتندوی اروپا برنامه ی انتشار بازیهاش رو برای پاییز و زمستان امسال اعلام کرد و در ضمن آن عرضه ی 2 بازی JRPGی مشهور Pandora’s Tower و The Last Story رو نیز در اروپا تایید کرد!
این دو بازی که تنها در ژاپن منتشر شده بودند,سال اینده ی میلادی توسط نینتندو در اروپا عرضه خواهند شد.

طرفداران این سبک تلاش زیادی کردند که بازیهای Pandora’s Tower و The Last Story در غرب منتشر شود.عرضه ی بازی فوق العاده زیبای Xenoblade Chronicles در همین هفته نیز ثابت کرد که اینگونه تلاشها مثمر ثمر هستند.

Pandora's Tower یک بازی به سبک action RPG است که توسط استدیوی Ganbarion ساخته شده و داستان آن حول نقش اول بازی است که با بدست آوردن قسمتهایی از بدن هیولاهایی که در 13 برج زندگی میکنند,دوست دوران کودکی اش را نجات میدهد.
عنوان The Last Story نیز توسط استدیوی Mistwalker و به کارگردانی آقای Hironobu Sakaguchi خالق سری فاینال فانتزی ساخته شده و داستان کودک یتیمی رو روایت میکنه که برای زنده موندن به یک سرباز مزدور تبدیل میشه.

هنوز خبری از انتشار نسخه ی امریکایی برای Last Story یا Pandora's Tower و یا حتی Xenoblade Chronicles اعلام نشده است,سه بازی JRPG که هدف طرفدارانی بود که طی حرکتی با عنوان Operation Rainfall و با ارسال ایمیلها از نینتندو درخواست کردند که این بازیها رو در غرب منتشر کنه که نینتندوی بخش امریکا تاکنون این درخواستها رو رد کرده!

نویسنده ی سایت Eurogamer به بازی Xenoblade امتیاز فوقالعاده ی 9/10 رو داده و در توصیف اون گفته : "این بازی ای هست که ما رو دعوت میکنه تا به کل این ژانر نگاهی متفاوت داشته باشیم و ما رو به سمت آینده ای خلاقانه هدایت میکنه,در حالی که احترامش رو به گذشته ی این سبک نیز نشون میده"

میانگین این بازی در سایت gameranking امتیاز 94.40% هست!

من
بع
Eurogamer

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Behrooz and u.T.a

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد
بی صبرانه متظر شاهکار استاد ساکاگوچی The Last Story هستیم . تریلرهای هر سه بازی رو دیدم فوق العاده بودند . مرسی

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
با اینکه JRPG باز نیستم ولی دوست دارم که با یکی از بازی ها با این ژانر آشنا بشم. خبر واقعا عالیی بود

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
برای wiiuو3dsهم میاد؟
بازیش مثل ویچره ؟
یا مثل پارازیت ایوه؟
در کل بازیهای جاپونی خوب از اب در نمیان ولی وقتی هم میان درستی میان..

m.rad

کاربر سایت
Jul 18, 2009
118
نام
Arisato
برای wiiuو3dsهم میاد؟
بازیش مثل ویچره ؟
یا مثل پارازیت ایوه؟
در کل بازیهای جاپونی خوب از اب در نمیان ولی وقتی هم میان درستی میان..
این بازیها برای wii عرضه میشن ولی روی wiiU هم قابل اجرا هستن.برای 3ds نیستن بعید هم میدونم پورتشون کنن,نینتندو ازین کارا نمیکنه متاسفانه:|
هر 3 تا بازی rpg هستن مثل اون دو تایی که گفتی,اما اینا با ویچر فرق دارن و بیشتر فانتزی هستند,پارازیت ایو هم که علمی تخیلی بود کلا!

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
با اینکه JRPG باز نیستم ولی دوست دارم که با یکی از بازی ها با این ژانر آشنا بشم. خبر واقعا عالیی بود
ممد تو بیخیالش شو ؛ Wii ـتو بده من بازیش کنم پَسِت میدم:D !
نیاز به Wii نداری کیوان جان با emulator راحت رات میشن
yahoo_4.gif

میتوانی مثل من به جمع سود جویان این بخش بپوندی !
yahoo_6.gif
چی هست این شبیه ساز ؟:D!!!

آخرین ویرایش:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
ممد تو بیخیالش شو ؛ Wii ـتو بده من بازیش کنم پَسِت میدم:biggrin1: !
اگه بهت بدم باید یه سال دیگه بگیرم چون واسه تموم کردن هر کدوم از این بازی ها چند ده ساعت لازمه!:D
وی توی بازارچه می فروشن 200 تومن بعد شماها زورتون میاد بخرید با وجود اینکه راحت 600-700 تومن پول پای یه کنسول میدید که تو سالش 2 تا بازی انحصاری درست و حسابی هم نداره!
یه چیزی هم بگم که تجربه یه بازی روی شبیه ساز قشنگ شهید می شه و به هیچ وجه لذت خوده کنسول رو نداره. شاید مثلا PS1 رو بشه با کیفیت نسبتا خوب روی شبیه ساز رفت ولی کنسول های جدیدتر و بخصوص وی که کنترلر خاصی داره ( حرکتهای مربوط به حس گر کنترلر هیچ مدل جایگزین خوبی توی موس و کیبرد PC نداره) اصلا!
اگه واقعا دوست دارید این بازی ها رو، باید یه مقدار بسلفید!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر