نيروي هوايي آمريكا دستور خريد 2200 دستگاه PS3 داد

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
ps3slim_unboxing_790screen001_82868_embed.jpg

مهندسان خارج از بحث بازي به دنبال راه هايه استفاده از پردازنده سل ps3 هستن. هفته پيش سازمان مهاجرت و cyber crimes امريكا هم گفت قصد شبكه كردن تعدادي ps3 براي شكستن كدهاي سايتهايي هستن كه عكس هايه غير اخلاقي و كودك آذاري رو نشون ميدن.

اين هفته نيروي هوايي امريكا قصد گسترش شبكه ي فعلي از ps3 هاي خودش رو داشت طبق گفته سايت Information Week, نيروي هوايي قصد خريداري تعداد 2200 عدد ps3 رو داره و به تعداد 336 عدد دستگاه فعلي خودش ميخواد اضافه كنه.

از قدرت پردازنده سل در آنالیز اطلاعات دریافتی توسط رادارها، پردازش تصاویر HD و ابر محاسبات استفاده خواهد شد.
نيروي هوايي همچنين اشاره كرد كه قدرت پردازنده سل ps3 به مراتب ضعيفتر از نمونه هايه ديگر است. اما از نظر قيمت به صرفه تر است به طوري كه يك عدد سرور 1U مجهز به پردازنده
3.2GHz قيمتي برابر با 8 هزار دلار دارد. اما 2 عدد ps3 قيمتشان به 600دلار ميرسد. و در حالي كه يك 1u ميتواند 200 gigaflops محاسبه كند و براي ps3 ميتواند 150 gigaflops محاسبه كند.

منبع:
http://www.gamespot.com/news/6241113.html?om_act=convert&om_clk=newstop&tag=newstop;title;7

Donkiten

کاربر سایت
Apr 22, 2009
617
نام
Amin
1سال پیش بود که توشیبا اعلام کرده بود لپتاپاهایی که از سل به عنوان پردازنده گرافیکی استفاده میکنه رو روانه بازار میکنه. اون موقع گفته بود به زودی نمیدونم اومد بالاخره یا نه
دوست من سل یک پردازنده ی مرکزیه و پردازنده ی گرافیکی در PS3 با نام RSX خونده میشه.;)

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
منو باش، عنوان دیدم گفتم شاید خریدن واسه اینکه خلبان هاشون رو سرگرم کنن و از بیکاری درآن !!! :biggrin1:

چه استفاده هایی که میشه کرد از این کنسول ما اصلاً روحمون هم خبر نداشت !! :eek:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,099
درسته cpu پی اس 3 قوی تره
ولی از نظر گرافیکی 360 کارت گرافیک بهتری داره
چیزی به نام کارت گرافیک چه در PS3 و چه در 360 وجود نداره! کارت گرافیک برای PC است.
این دو کنسول پردازنده گرافیکی (GPU) دارن.
دوست من سل یک پردازنده ی مرکزیه و پردازنده ی گرافیکی در PS3 با نام RSX خونده میشه.
از سل برای کارهای گرافیکی هم میشه کمک گرفت که البته نیاز به کار زیاد و مهارت نسبتا بالا داره. مثلا در U2 از سل برای رندر کردن بعضی تکنیکهای گرافیکی استفاده شده بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر