نوجوانی که 20 هزار دلار از حساب بانکی مادرش به استریمرهای توییچ اهدا کرد

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,219
Webp.net-resizeimage (1).jpg

یک نوجوان، مبلغ 20 هزار دلار از حساب بانکی مادر خود بدون اطلاع او به استریمر های تویچ اهدا کرد.

گاهی اوقات فرزندان به کابوسی برای خانواده ها تبدیل میشوند! تصور اینکه صبح از خواب بیدار شوید و ناگهان فرزندتان مبلغ 20 هزار دلار (معادل 440 میلیون تومان) از حسابتان را به استریمر های تویچ اهدا کرده است هر مادر پدری را به مرز سکته و جنون میبرد! البته قبلا مواردی وجود داشته که بچه ها بدون اطلاع خانواده ی خود مبالغ بالایی را خرج پرداخت درون برنامه ای کرده اند اما این مورد ، اتفاق جدیدی است.

به گزارش dot esports ، مادر این پسر نوجوان اظهار داشته که پسرش طی مدت دو هفته مبلغ 19,870 دلار از کارت اعتباری او به استریمر های تویچ اهدا کرده. این نوجوان ، این مبلغ را صرف استریمر ها و ورزشکاران معروفی که در توییچ فعالیت میکنند کرده است.

با این حال طی پیگیری های مادر این نوجوان از طریق پشتیبانی سایت توییچ، او توانسته تقریبا بیشتر مبلغی که پسرش خرج کرده را به حساب خود برگشت دهد. در حال حاضر پسر این خانواده تنبیه شده و نمیتواند روزی بیشتر از یک ساعت به بازی کردن بپردازد همچنین او مجبور شده است بقیه ی اوقات خود را به فعالیت های خارج از خانه و گذراندن با خانواده سپری کند.

خرج کردن مبالغ بالا در اینترنت از کارت اعتباری خانواده ها بدون اطلاع انها ، اتفاق تازه ای نیست. طبق گذارش اپل در سال 2014 ، انها مبلغ 32.5 میلیون دلار بدلیل پرداخت های اشتباهی که فرزندان در برنامه ها انجام داده اند به خانواده ها برگشت داده است. همینطور مایکروسافت نیز اعلام کرده مبلغ 8هزار دلار بدلیل پرداخت درون برنامه ای بازی فیفا که روی کنسول xbox انجام شده بود، به حساب یکی از خانواده ها برگشت داده است.

منبع
 

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر