نوامبر امسال با BlizzCon 2013

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی

امروز کمپانی بلیزارد اعلام کرد که در ماه نوامبر مراسم BlizzCon 2013 را در کالیفرنیا برگذار می کند.
در این همایش آخرین اطلاعات در مورد IPهای این کمپانی به شرکت کنندگان داده خواهد شد و همچنین مانند دوره های گذشته رقابتهایی بین بازیبازان حرفه ای که از تمام دنیا آمده اند برگذار می شود.البته طبق اعلام مسئولان برای شرکت کنندگان آماتور و غیر حرفه ای نیز تورنمنتی جدا در نظر گرفته خواهد شد.
اطلاعات تکمیلی در آینده اعلام خواهد شد.
این مراسم در تاریخ 8 و 9 نوامبر برگذار میشود.

منبع

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
ترجیحا وایسین تا عرضه HOtS بعد ببینین نظرتون چیه!!:d
واسه عرضه Diabo 3 و WoW: Mists of pandaria به اندازه کافی صبر کردیم :D سر دیابلو که پیر شدیم :|

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
واسه عرضه Diabo 3 و WoW: Mists of pandaria به اندازه کافی صبر کردیم :D سر دیابلو که پیر شدیم :|

WoW: Mists of pandaria که خدایی بعد از 4 تا بسته الحاقی چی ازش انتظار داشتین,تازه خیلی عالی هم بود!!
دیابلو هم من همیشه میگم توقعات اونقدر ازش بالا بود که اصلا نمیدونستن چی میخوان و توقع چی رو دارن,هرچی عرضه میشد باز شاکی میشدن!:dدر کل هم موفق ظاهر شد و زمان در موردش مشخص میکنه!!
واقعا نمیونم چرا دوستان میگن بلیزارد دیگه اون بلیزارد سابق نیست!!8-|

K3l!0$

کاربر سایت
Sep 11, 2012
628
نام
کیانوش
مگه قرار نبود که امسال برگزار نشه؟
ولی مجتبی قبول کن که بلیزارد افت کیقیت شدیدی داشته! زمانی که Diablo و WarCraft و StarCraft رو داد بیرون انقلابی توی سبک شون ایجاد کردن. اصلا Diablo که خالق Action-RPG محسوب میشه. WoW که اصلا بزرگ ترین بازی تاریخه. ولی بعد از 8 سال اولین DLC دادن که زمان تست بتاش 50% بازخورد منفی داشت! امسال هم درسته شاید HotS بتونه GotY بگیره ولی اصلا تحولی که بازی های قدیمی بلیزارد توی صنعت بازی سازی ایجاد کرد روی نمیتونه بوجود بیاره. حالا که نمیتونه توی سری SC تحول ایجاد کنه تنها کاری که میشه کرد منتظر پروژه ی Titan شون سال 2015 موند.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
ولی مجتبی قبول کن که بلیزارد افت کیقیت شدیدی داشته! زمانی که Diablo و WarCraft و StarCraft رو داد بیرون انقلابی توی سبک شون ایجاد کردن. اصلا Diablo که خالق Action-RPG محسوب میشه. WoW که اصلا بزرگ ترین بازی تاریخه. ولی بعد از 8 سال اولین DLC دادن که زمان تست بتاش 50% بازخورد منفی داشت! امسال هم درسته شاید HotS بتونه GotY بگیره ولی اصلا تحولی که بازی های قدیمی بلیزارد توی صنعت بازی سازی ایجاد کرد روی نمیتونه بوجود بیاره. حالا که نمیتونه توی سری SC تحول ایجاد کنه تنها کاری که میشه کرد منتظر پروژه ی Titan شون سال 2015 موند.

خوشحالم به همچین نتیجه ای رسیدید چون اقلا الان دیگه از دیدتون من یه ترول نیستم .

http://forum.bazicenter.com/thread73874/page2/#post2452855

http://forum.bazicenter.com/thread73874/page3/#post2453034

-------------------------------

کاشکی Warcaft IV رو معرفی کنه ، انصافا دیگه چقد صبر کنیم نامرد :(

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی

خب اون سالها رو که نمیشه با الان مقایسه کرد,سالی که استارکرفت اومد هنوز سبک استراتژی جوون بود و وقتی استارکرفت عرضه شد تحولی تو سبک به وحود اومد ولی الان دیگه مثل اون سالها نیست!
الان اصلا نیازی هم به تحول نداره به نظرم خود بلیزارد هم دنبالش نیست,SC 2 عرضه نمیشه که تحولی ایجاد کنه بلکه میخواد اون نسخه قدیمی رو تکامل ببخشه!!
واسه دیابلو هم همینجور,کارزی که دیابلو 1 و 2 کردن رو اصلا دیابلو 3 نمیخواست انجام بده!!
سال 2103 دیگه سال انقلاب و تحول نیست,باید به دنبال تکامل سبکها بود!!

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
واسه دیابلو هم همینجور,کارزی که دیابلو 1 و 2 کردن رو اصلا دیابلو 3 نمیخواست انجام بده!!
کاری که D3 می خواست انجام بده سوپر کژوال کردن بازی + تیغ زدن ملت با استفاده از RMAH بود که به خوبی انجام شد و همچنان داره میشه... حالا دیگه من نمی دونم اگر اسم اینو بیلیزارد سابق میگذاری که فکر کنم هیچ آشنایی با بیلیزارد سابق نداری :D

سال 2103 دیگه سال انقلاب و تحول نیست,باید به دنبال تکامل سبکها بود!!
حرف شما درست ولی در حالی که بازی پیشرفت داشته باشه نه پسرفت... به D3 و MoP نگاه کن...
تکامل میشه حذف skill tree؟ تحول میشه حذف بیلد؟ تکامل میشه حذف سیستم تلنت؟ تکامل میشه سعی در تکرار TBC در حالی که همونم نمی تونی درست انجام بدی؟
نه دوست عزیز اینا تکامل نیست اینا پسرفت با سرعت فراوان هست... الان 6 ماه آمار پلیر های wow رو اعلام نمی کنن چون ریزش پلیر میلیونی داشتن در حالی که قبلا هر 3 ماه این آمار اعلام می شد.

من خودم از فن های بیلیزارد بودم ولی نمیشه افت شدید کیفیتی بیلیزارد رو ندیده گرفت... حالا این وسط یه SC2 جون سالم به در برده نمیشه گفت که نه بیلیزارد هیچ افت کیفیتی نداشته. چون به قولی چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است :D

کاشکی Warcaft IV رو معرفی کنه ، انصافا دیگه چقد صبر کنیم نامرد
Warcraft IV یه سری شایعات در موردش بود که برای 2016-2017 داره برنامه ریزی میشه ولی هیچ وقت نه تایید شدن نه تکذیب :D
ولی چون "احتمالا" یه expansion دیگه هنوز برای wow باقی مونده، من فکر نمی کنم به این زودی ها خبری از ساخت Warcraft جدید باشه.

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
کاری که D3 می خواست انجام بده سوپر کژوال کردن بازی + تیغ زدن ملت با استفاده از RMAH بود که به خوبی انجام شد و همچنان داره میشه... حالا دیگه من نمی دونم اگر اسم اینو بیلیزارد سابق میگذاری که فکر کنم هیچ آشنایی با بیلیزارد سابق نداری :D

حرف شما درست ولی در حالی که بازی پیشرفت داشته باشه نه پسرفت... به D3 و MoP نگاه کن...
تکامل میشه حذف skill tree؟ تحول میشه حذف بیلد؟ تکامل میشه حذف سیستم تلنت؟ تکامل میشه سعی در تکرار TBC در حالی که همونم نمی تونی درست انجام بدی؟
نه دوست عزیز اینا تکامل نیست اینا پسرفت با سرعت فراوان هست... الان 6 ماه آمار پلیر های wow رو اعلام نمی کنن چون ریزش پلیر میلیونی داشتن در حالی که قبلا هر 3 ماه این آمار اعلام می شد.

من خودم از فن های بیلیزارد بودم ولی نمیشه افت شدید کیفیتی بیلیزارد رو ندیده گرفت... حالا این وسط یه SC2 جون سالم به در برده نمیشه گفت که نه بیلیزارد هیچ افت کیفیتی نداشته. چون به قولی چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است :D

Warcraft IV یه سری شایعات در موردش بود که برای 2016-2017 داره برنامه ریزی میشه ولی هیچ وقت نه تایید شدن نه تکذیب :D

البته راستش رو بگم به شخصه بعد از Wrath Of The Lich king بازی رو گذاشتم کنار و دیگه بازی نکردم ولی حرف من اینه که این بازی رو یه نمیتونین نشونه از پسرفت بلیزاد نام ببرین چون یه بازی کامل نیست و چهارمین بسته الحاقی واسه یه بازی هست که هشت سال پیش عرضه شده!!
اما در مورد دیابلو حرف شما درست که توقعات بازیبازای قدیمی رو برآورده نکرد,البته اگه دوستان واقعا میدونستن توقع چی رو دارن!!
کل حرف من یه چیزه و اونم این که با یه بازی و یه بسته الحاقی نمیتونین به این سرعت بگین بلیزارد افت کرده,در حالی که هر دو اونها هم موفق ظاهر شدن چه از نظر منتقدا چه فروش!!
مگه همین دو سال پیش استارکرفت عرضه نشد و همه کامل ازش راضی بودن,تو این دوسال افت کرد بلیزارد؟؟
من میگم صبر کنین تا بازیهای بعدیش هم بیاد بعد نتیجه بگیرین که دیگه اون بلیزارد سابق نیست!!

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
Warcraft IV یه سری شایعات در موردش بود که برای 2016-2017 داره برنامه ریزی میشه ولی هیچ وقت نه تایید شدن نه تکذیب
ولی چون "احتمالا" یه expansion دیگه هنوز برای wow باقی مونده، من فکر نمی کنم به این زودی ها خبری از ساخت Warcraft جدید باشه.

خیلی انصافا نامردیه ، خب آخه گیمر های تازه وارد 2017 2018 چه می دونن از واکرفت به عنوان یه سری اصیل استراتژی وقتی که آخرین نسخه 20 15 سال پیش ساخته شده .

چهارمین بسته الحاقی واسه یه بازی هست که هشت سال پیش عرضه شده!!

آخه بازی های MMO که اینطور نیستن مثه بقیه بازی ها که مثلا بگی 8 سال پیش ساخته شدن و هنوزم براشون Expansion میاد پس هر چی آمد خوش آمد . اینا خودشون می دونستن حتی ممکنه بیش از 1 دهه طول بکشه براش برنامه ریزی کردن ، با توجه به سودی هم که روش می کنن و می کردن اصلا منطقی نیستش که کم کاری کنن برای حفظ کیفیت به اسم این که بازی 8 سال پیش اومده .

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
خیلی انصافا نامردیه ، خب آخه گیمر های تازه وارد 2017 2018 چه می دونن از واکرفت به عنوان یه سری اصیل استراتژی وقتی که آخرین نسخه 20 15 سال پیش ساخته شده .

آخه بازی های MMO که اینطور نیستن مثه بقیه بازی ها که مثلا بگی 8 سال پیش ساخته شدن و هنوزم براشون Expansion میاد پس هر چی آمد خوش آمد . اینا خودشون می دونستن حتی ممکنه بیش از 1 دهه طول بکشه براش برنامه ریزی کردن ، با توجه به سودی هم که روش می کنن و می کردن اصلا منطقی نیستش که کم کاری کنن برای حفظ کیفیت به اسم این که بازی 8 سال پیش اومده .

منم نگفتم که هرچی خواستن بسازن,میگم نباید انتظار زیادی ازشون داشت!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر