نمایش گیم پلی و اطلاعات GTA بر روی کنسول های نسل بعد

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
gtav_ps4_trevor-600x337.jpg

درود
رکستار اعلام کرد فردا نمایشی از گیم پلی بازی برای کنسول های نسل بعدی Xbox One و PlayStation 4منتشر خواهد کرد
این مراسم فردا ساعت ۹am PT/12pm ET/5pm GMT پخش خواهد شد از طریق تویتر IGNپخش خواهد شد
با تشکر از علی بابت مستقیم کردن تریلر
عکس هایی از حالت FPS

- - -ویرایش - - -

اینم تریلر IGN از حالت FPS

Download
منبع

آخرین ویرایش:

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
گیمپلی اوردر دیدم گفتم صبر می کنم، نیم ساعت اینفیموس بازی کردم گفتم صبر می کنم، DAI دیدم گفتم صبر می کنم، Silent Hills دیدم گفتم صبر می کنم، بت من آرکهام نایت دیدم گفتم صبر می کنم.

6s1outogwym4qdh1rovh.jpg

این عکسو دیدم فردا می خوام برم PS4 بخرم.

F*ck you Rockstar

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
گیمپلی اوردر دیدم گفتم صبر می کنم، نیم ساعت اینفیموس بازی کردم گفتم صبر می کنم، DAI دیدم گفتم صبر می کنم، Silent Hills دیدم گفتم صبر می کنم، بت من آرکهام نایت دیدم گفتم صبر می کنم.

6s1outogwym4qdh1rovh.jpg

این عکسو دیدم فردا می خوام برم PS4 بخرم.

F*ck you Rockstar
این عکس ماله ویدئو بود ؟من ندیدم

- - -ویرایش - - -

این عکس ماله ویدئو بود ؟من ندیدم
اقا ای جی ان 5 تا ویدئو گذاشته من نتونستم دانلود کنم میشه لینک بدین ؟

BFG 9000

کاربر سایت
Aug 25, 2011
341
نام
امید
اگه اشتباه نکنم این اولین تجربه اول شخصه راکستاره. باید دید چطور از آب در می آد.
با اینکه عاشقه سبک اول شخصم، ولی GTA رو سوم شخص بیشتر می پسندم.
شاید اشتباه می کنم باید صبر کرد و دید. انشاالله بعد از دفعه سوم یا چهارم که بازی رو تموم کردم، چند دفعه هم اول شخص میزنم به بدن!

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
این که GTA نسل هفتمی هستش داره بر روی نسل هشت میاد گرافیکش انقدر بالا رفته ( اضافه شدن اول شخص و این جور چیزا که به کنار )خدا به داد GTA کاملا نسل بعدی برسه که دیگه هیچی رسما مثل همیشه از دوباره فک و فوک رو هوا :o

Red Dead نسل بعدی هم بماند ............ :guitar:

majidsnake

کاربر سایت
Oct 22, 2013
243
نام
MAjID
خوبه دیگه این دید اول شخصش یه تیر و چند نشونه. یه بازی میخریم هم کال آفه هم بتله هم فورزا ه هم ace c ه :d
پ. ن: ایشالله پشتیبانی از واقعیت مجازی هم آینده بهش اضافه بشه تا ده سال آینده غمی نداریم:d

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
بریم با ماشین یه بانوی پاکدامن سوار کنیم و بریم یه گوشه عملیات هم از نمای ماشین نشون میده؟ :-" :D

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
آقا من دوربین بازی رو اگه دارم پیاده روی میکنم و اسلحه دستمه که همون سوم شخص بازی میکنم یعنی منظورم اینه که وقتی سوار هلی کپتر و هواپیما و موتور و ماشین بشم که میرم طرف اول شخص . یعنی چه حالی بده در حالت اول شخص تو هوای بارونی و در شب داری رانندگی میکنی و موزیک رو زیاد میکنی و میری تو جاده و کوه و دشت و گردش و تفریح :bighug:

تفریحات ناسالم که بماند :shrewd:

یعنی به خاطر این اول شخص شدن که در موقع سوار شدن وسائل نقلیه صد در صد میرم این بازی رو میگیرم :yes:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر