نمایشگر همراه برای PS4

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
شرکت Hori که سابقه ی تولید محصولات جانبی برای PS3 و ساخت گیم پد با امکانات بیشتر برای PS4 را در کارنامه دارد ،امروز با معرفی یک دستگاه جدید همگان را شگفت زده کرد.
این شرکت طرحی جالب را برای کنسول نسل هشتمی سونی یعنی PS4 در نظر گرفته است، طرحی که مشابه آن را برای کنسول نسل هفتمی سونی یعنی PS3 نیز ساخته بود.
این شرکت یک مانیتور را به کنسول اضافه کرده است و با قیمت ۳۲,۱۸۴ yen (حدود $۳۱۴) آن را منتشر خواهد کرد.
Ps4-Hori-01.jpg

این دستگاه قابل حمل است و رزولیشن آن ۱۰۸۰p خواهد بود.
شما میتوانید بازی های مورد علاقه خود را بر روی یک صفحه مانیتور تجربه کنید که این نیاز به یک کابل HDMI دارد.این محصول کنسول PS4 را مانند ساختار یک لبتاپ میکند به طوری که به راحتی آن را بر روی پای خود قرار دهید.
هنوز خبری مبنی بر انتشار این محصول در خارج ژاپن اعلام نشده است...
.................................................................

Hori-Liquid-Crystal-Monitor-4-600x300.jpg

مشخصات این دستگاه:

Monitor Specs:

Size: 11 inches wide

External measurements: 279mm x 275; 8mm x 28mm (10.9in x 10.8in; .3 in x 1.1in)

Weight: 1.2 kg (2.6 lbs)

Full screen resolution: 1920×۳ (RGB) x 1080

Display color: 18 bit color (262,144 colors)

Maximum brightness: 350cd/m2

Response time: 25ms TYP

Video input: HDMI x 2

Audio output: internal stereo speakers, 2 headphone jacks

Resolution: 480p, 720p, 1080i, 1080p

Power source: attached AC adaptor DC 12V/2A

Electricity usage: 24W maximum

Other: 250 mm (~10 in) HDMI cable
منبع
منبع

Léon

کاربر سایت
Feb 13, 2014
454
نام
علی
ببه نظر من شبیه اسباب بازی ميمونه تا مانیتور :|
همین طوريش کنسول به مانیتور 24 وصل میکنم کوچيکه اون وقت به 11 اینچ که آدم باید کلش کنه داخل مانیتور :|

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
ببه نظر من شبیه اسباب بازی ميمونه تا مانیتور :|
همین طوريش کنسول به مانیتور 24 وصل میکنم کوچيکه اون وقت به 11 اینچ که آدم باید کلش کنه داخل مانیتور :|

بدرد بازی که نمیخوره در حد استفاده ی ضروری یا مثلن داری میبریش جایی (خیلیم سبکه :| ) تلویزیون در دسترس نبود خواستی دانلوداتُ مرتب کنی مثلا استفاده کنی :D

Léon

کاربر سایت
Feb 13, 2014
454
نام
علی
بدرد بازی که نمیخوره در حد استفاده ی ضروری یا مثلن داری میبریش جایی (خیلیم سبکه :| ) تلویزیون در دسترس نبود خواستی دانلوداتُ مرتب کنی مثلا استفاده کنی :D
آها الان یعنی تلویزیون نیست نت پرسرعت هست واسه دانلود بازی :D یعنی به نکته بسیار ضخیمی اشاره کردی :دي

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
آها الان یعنی تلویزیون نیست نت پرسرعت هست واسه دانلود بازی :D یعنی به نکته بسیار ضخیمی اشاره کردی :دي
بله ما کلا ضخیم کار میکنیم :)))) خب وایمکس هست مثلن :D
من واقع هیچ هدف دیگه ای نمیتونم تو این محصول پیدا کنیم :| :D

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
کلا یکی هدف ساخت این رو واسم شرح بده!
اگه پورتابله که مشکل منبع تغذیه پیدا میشه ؛ اگه پورتابل نیست خب میشه با پولش یه TV خوب خرید !
اگه در کنارش یه باتری قابل شارژ که برق جفتشو تامین میکرد هم تعبیه میکردن خوب بود...
کلا میبینمش یه حس بدی بم میده8-|:d

Justice.

کاربر سایت
Jun 4, 2013
97
کلا یکی هدف ساخت این رو واسم شرح بده!
اگه پورتابله که مشکل منبع تغذیه پیدا میشه ؛ اگه پورتابل نیست خب میشه با پولش یه TV خوب خرید !
اگه در کنارش یه باتری قابل شارژ که برق جفتشو تامین میکرد هم تعبیه میکردن خوب بود...
کلا میبینمش یه حس بدی بم میده8-|:d

کی گفته مشکل تغذیه دارن ؟

الان تبدیل برق ماشین هست که واست تا 2000 وات تبدیل میکنه !

من حتی جاروبرقی 1200 واتی رو به 206 وصل کردم راحت
اینکه چیزی نیس ...

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,252
نام
امیر حسین
PS App سلام میرسونه! :d خیلی شیک و مجلسی،از هرجای دنیا،دانلودهات رو مرتب میکنی! :d
---
کلا این چیزی که ساختن خیلی درب و داغونه! :-"
برای PS3 دیده بودم که توی یک ساک یک طرفش یه مانیتور باشه، یه طرف دیگش هم کنسول رو بزاریم و خیلی شیک و مجلسی فقط در رو ببندیم و بریم! :d
ولی ندیده بودم مانیتور اینجوری دیگه رو کنسول سوار بشه! :|
کلا چیز بی ریختیه! :d بهترش خواهد آمد! :d

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
اگه این چیز خوبی بود خود سونی مثل زمان پلی1 میساخت
با وجود کنسول دستی و وجود سیستم نو سونی و به خصوص مبایل ها دیگه کسی نیاز به همچین چیزی نداره با توجه به قیمتش گمون نکنم بیارزه !!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر