نقش بندی لوگوی Half-Life 3 روی پیراهن یکی از کارکنان Valve

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
half-life-3-shirt.jpg

بار دیگر شاهد لوگوی بازی Half-Life 3 بر روی پیراهن یکی از کارکنان Valve به نام Jeremy Bennett هستیم؛ او کارگردان هنری Valve بوده و این بار دومی است که در چند وقت اخیر، چنین پیراهنی را مشاهده می‌کنیم؛ به نظر می‌رسد که سازندگان می‌خواهند با طرفداران بازی به نوعی شوخی کنند!
طرفداران تشنه عنوان دیگری از این سری هستند؛ آخرین نسخه که Half-Life 2 در سال 2004 منتشر شد و با درخشش خود، افراد بسیاری را به خود جذب نمود. در مورد قبلی که پیراهنی با موضوع HL3 دیده شده بود نیز همین لوگوی Lambda با عدد 3 در بالای آن مشاهده می‌شد.
Valve اعلام کرده است که در حال کار بر روی عنوانی با نام Richochet 2 است که انتظار می‌رود، این پروژه همان Half-Life 3 باشد؛ گرچه همانطور که گفته شد، فقط انتظار و فکر و خیال ماست و هیچ چیزی در این مورد تایید نشده است.
این پیراهن در جریان San Diego Comic Con بر تن Bennett دیده شده و هیچ نظری در رابطه با این که چرا او همچین پیراهنی را بر تن کرده است، در دسترس نیست.
منبع
 

ξα6ηερ

کاربر سایت
Aug 24, 2011
145
Valve اعلام کرده است که در حال کار بر روی عنوانی با نام Richochet 2 است که انتظار می‌رود، این پروژه همان Half-Life 3 باشد

:d

Ricochet 2 ـی اصلا وجود نداره. این اسم هم اولین بار تو اولین پادکست 7DCD برای حرف کشیدن از گیب (:d) به جای Half-Life 3 استفاده شد. Gabe هم در جواب به داستان بازی و مشکلات ساخت اون اشاره کرد در حالی که Ricochet یه ماد Multiplayer برای Half-Life بود که اصلا بخش تکنفره نداشت.
بعد از این مصاحبه دیگه این اسم تبدیل به Codename هف لایف بعدی شد :d

لینک پادکست
 

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
دیگه والو چجوری بیاد تایید کنه ؟ از این رسمی تر؟

چی رو تایید کنه؟؟خب معلومهhl3یا اپیزود3ساخته میشه ولی معلوم نیست کی میاد
اگرم منظورت به زودی معرفی شدنه که بازم اشتباه میکنی چون پارسالم همین کارو کردن و هیچ خبری نشد
 

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
تنها دليلى که بازى رو معرفى نميکنن اينه که چون انتظار از بازى بالاست راحت بتونن روو بازى کار کنن و انتظارى که مردم دارن رو برآورده کنن و يه شاهکار ديگه تحويل مردم بدن.
 

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر