نقد گروهی فیلم

فیلم این هفته ؟

• A Beautiful Mind

رای‌ها: 9 18.8%
  • Annie Hall

رای‌ها: 3 6.3%
  • The Killer Inside Me

رای‌ها: 1 2.1%
  • Juno

• 500Days Of Summer

رای‌ها: 5 10.4%
  • In the Mood for Love

• V for Vendetta

رای‌ها: 15 31.3%
  • In Bruges

رای‌ها: 9 18.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    48
  • نظرسنجی بسته شده است .

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
سلام
از اونجا که علاقه مندان به سینما تو فروم زیاده گفتیم یک حرکت مثبت و فرهنگی کنیم و یک به اصطلاح میزگرد سینمایی رو شروع کنیم.
هر هفته یک فیلم انتخاب میشه و تو اون مدت دوستداران میتونن راجبش بحث کنن. وقتی فیلم مشخص شد یه خلاصه داستان و پوستر فیلم گذاشته میشه.
فقط چن تا نکته.
یکی اینکه فیلم هر هفته از طریق نظرسنجی که گذاشته میشه انتخاب میشه.هر هفته هشت فیلم در نظرسنجی قرار میگیرن که یک فیلم, منتخب اون هفته خواهد شد.
دوم سعی کنین امتیازی رو هم به فیلم اختصاص بدین تا آخر هر هفته امتیاز اون فیلم از نظر ما بازی سنتری ها معلوم بشه.
سه هم اینکه اسپم و دعوا و مسخره کردن بقیه رو کنار بذارین.بذارین یه تاپیک خوب رو کنار هم داشته باشیم.

در نظرسنجی شرکت کنید و فیلم منتخب این هفته دوشنبه اعلام میشه و بحث در موردش شروع.
این پست به تناسب شرایط جدید به روز خواهد شد.
با تشکر از آریا !

موفق باشید

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
خیلی عالیه؛ حتما شرکت میکنم اگه فیلم منتخب رو دیده باشم! خیلی دوست داشتم چنین تاپیکی زده بشه، مرسی.

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
اگر قراره همچین حرکتی زده شه لااقل فیلمای کاندید یه سنخیتی باهم داشته باشن! خیلی ببخشیدا ولی ترکیب اون فیلمای بالا واقعا یکی از زشت ترین حالت هاییه که اسم یه سری فیلمو میشه چید:D

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
خیلی خوب فقط تعداد فیلمای نظرسنجی رو کم کنید تعداد انتخاب زیاد باشه به نظرم خوب نیست
همین طور سعی بشه ژانر بندی هم بشه که به همه نوع فیلمی نگاه بشه
ولی کار عالی

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
من در نظرم اين بود كه نظرسنجي تمام ژانرها رو بپوشونه.اگه با ژانربندي موافقين از هفته بعد عملي ميشه.البته باز به نظرمن اينجوري بهتره.ما در مورد ژانرها صحبت نميكنيم كه. حالا هرچي جمع بگه

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
از یه لحاظ منم نظر شمارو دارم و فک می کنم ژانر مهم نیس.ولی مثلا اگه نظر سنجی بذاری بینه:
1-سرباز رایان
2-تایتانیک
خب اینجا تکلیف چیه؟هردوشون خیلی با ارزشن...حیفه یکیشون حذف شه...مگر اینکه از اون نظر ارجح باشه.که بین این دوتا فیلم من چجوری بگم کدوم بهتره(مثال بود)مثلا :
1-پسری در پیژامه راه ره
2-لیست شیندلر
اینجوری واقعا می شه انتخاب کرد

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
به نظرم فیلم ها تو یک سبک باشن بهتره، مثلا نجات سرباز رایان و full metal jacket, platoon, black hawk down, تو نظرسنجی باشن.
پ.ن. این ادیسه کوبریک را زودتر بزاریم واسه نقد، دفه اول که دیدمش یه علامت سوال بالا سرم سبز شده و هر بار که نگاه می کنمش علامت سوال بالای سرم بزرگتر میشه!!

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

RPG'er

کاربر سایت
Aug 26, 2009
348
بنده با سیستم فعلی نظر سنجی که فیلم ها به هم ربطی ندارن، موافق ترم. این روش هم باعث میشه روند گفتگو و فیلم هایی که قراره راجع بهشون بحث بشه، کاملا نامعلوم بمونه ( که باعث افزایش جذابیت تاپیک میشه ) و هم باعث میشه خیلی از فیلم های شایسته به دلیل این که با یک فیلم محبوب و معروف دیگه توی یک ژانر یکسان قرار دارن، حذف نشن. ( مثلا Goodfellas و Godfather ) البته میزان محبوبیت و معروفیت فیلم های نظرسنجی باید توی سطح یکسان قرار داشته باشه و اینطور نباشه که یک انتخاب مشخص وجود داشته باشه که با فاصله ی زیاد، بیشترین رای رو بیاره. ( مثل V for Vendetta توی این گروه )

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
لا اقل یه سابجکت مناسبی باشه مثلا فیلم های اخرالزمانی تو یه گروه
فیلم های درام یا اکشن تو یه گروه
نه اینکه یه فیلم درام با یه فیلم ژاندر وحشت بیافتن تو یه گروه به همراه یه فیلم اکشن و تخیلی

Tehanu

کاربر سایت
Feb 21, 2010
721
به نظر من اگه ژانر بندی بشه فیلما یا اینکه فیلم ها رو سال بندی کنید یا فیلم های یه کارگردان رو بذاریم خیلی بهتره...
رو ژانر بندی بیشتر تاکید دارم...
ما در مورد ژانرها صحبت نميكنيم كه. حالا هرچي جمع بگه
موضوع انتخاب ژانر محبوب تر و نقد اون نیست که! موضوع اینه مثلا من فیلم Sweet November و SAW رو دوست دارم و میخوام بهشون رای بدم شاید تصادفا این دو فیلم تو یه نظرسنجی بیفتن این در حالیه که هر کدوم تو ژآنر خودش مورد پسند من نوعی بوده...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر