نقد گرشاسپ به وسیله ی GAME SPOT

FARAVARTISH

کاربر سایت
Feb 25, 2009
150
نام
از همین اسما
سلام بر همه
پس از عرضه ی بازی گرشاسپ به وسیله ی سیستم فروش استیم و بالا رفتن تا حدی کاذب (به خاطر رای های امثال ما) آمار این بازی در گیم اسپات، بالاخره کوین ون اورد از گیم اسپات دست به کار شد و بازی رو نقد کرد.
کوین به بازی امتیاز 5 از 10 داده که به نظر من برای یک بازی ایرانی که داره به وسیله ی گیم اسپات نقد می شه واقعا خوب هست.
جالبه که بدونین این بازی به شکل ویدئویی هم نقد شده است.
اینم لینک مطلب
http://www.gamespot.com/pc/action/garshasp-the-monster-slayer/review.html

• Like
Reactions: MR TASH

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
اینکه گیم اسپات یه بازی ایرانی رو نقد کرده خودش یه افتخاره اما:
واقعا نقد گیم اسپات که خیلی چرته
Lovely art and bombastic music provide great atmosphere !!!!
یا
Good narration!!!

فک نکنم خود سازندگان هم راجب بازیشون همچین نظری داشته باشن!

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
یه چیزی که میدونم گیم اسپات توی نقداش همیشه بهش خیلی اهمیت میده قیمت بازیه . توی نقد هم اشاره کرده که نسبت به قیمت اون که 19.99 دلار هست انتخاب بدی نیست .

FARAVARTISH

کاربر سایت
Feb 25, 2009
150
نام
از همین اسما
سلام
دوستان مثل این که حواسشون نیست. این بازی در فروشگاه استیم با قیمت مناسب (زیر 20 دلار) عرضه شده یعنی با قیمتی نزدیک بر یک بازی آرکید. یعنی این گه گیم اسپات با توجه به قیمت بازی اون رو نقد می کنه.
مطمئن باشید اگر این بازی در کشور آمریکا با قیمت چار دلار (نزدیک قیمت بازی در ایران) عرضه می شد گیم اسپات بهش 9 از 10 می داد. اونا به این بازی به چشم یه پروژه ی ارزون با قیمت مناسب نگاه می کنن. یقین داشته باشید اگر یه بازی لایو 9 می گیره اگر بر روی دیسک و با قیمت 50 دلار عرضه بشه 3 از 10 می گیره.
حالا متوجه دلیل ذوق و شوق گیم اسپات شدین؟
نتیجه این که با این که بازی های ایرانی عالی نیست اما چون تو ایران با قیمت کم ساخته می شه، اگر بتونه در کشور های خارجی هم با قیمت کم عرضه بشه می ترکونه.

EA Game

کاربر سایت
Oct 23, 2009
165
نام
Sherwin
اینکه گیم اسپات یه بازی ایرانی رو نقد کرده خودش یه افتخاره اما:
واقعا نقد گیم اسپات که خیلی چرته
Lovely art and bombastic music provide great atmosphere !!!!
یا
Good narration!!!
در مورد طراحی هنری و موزیک که واقعا گرشاسپ اگه عالی نباشه، خیلی خوب بود.
در مورد راوی هم باید بگم که راوی نسخه‌ی خارجی فرق می کرداا!‌ ( :d ) (گرچه راوی نسخه ایرانی هم خوب بود.)
در کل فکر نمی کنم Gamespot این دو تا نکته مثبت رو الکی گفته باشه.

pedramcyrus

کاربر سایت
Oct 20, 2009
153
نام
پدرام
تو gamespot زده سازنده این بازی مطمئنا بازی God Of war رو بازی کرده و خیلی شبیه GOW هست :d
و خیلی جالب نقد کرده
گفته اگه gow استاده ، garshasp کاراموزه :D

MR TASH

کاربر سایت
Mar 6, 2011
454
نام
محمدحسن
راستش تو ایران خیلی به بازهای کامپیوتری جوانها اهمیت می دهند و تا از همه چیز بازی سر در نیارند دست بر دار نیستند تا جای که بازی از نون شبشونم مهم تره. شک نکنید که در اینده ای نزدیک شاهد بازی سازانی حرفه ای و پر تجربه ایرانی خواهیم بود. به نظر من سازندگان ایرانی کارشون خیلی عالیه با این سطح از تکنولوژِی که در دست دارند تا اینجا بازی رو رسوندن خودش هنر بزرگی است. همانطور که شما می دانید تا از مشکلات درس درستی نگرفت نمی توان انها را به درستی بهبود بخشید. به نظر من که اینده ای درخشانی در انتظار سازندگان ایرانی در این زمنیه است. براشون ارزوی موفقیت می کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر