نقد و بررسي بازي هاي psp

نظر شما در مورد این تاپیک چیست؟

• عالی

رای‌ها: 58 61.1%
  • خوب

رای‌ها: 21 22.1%
  • متوسط

رای‌ها: 5 5.3%
  • بد

رای‌ها: 2 2.1%
  • خیلی بد

رای‌ها: 9 9.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    95

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
122312412.png

لیست نقد و بررسی ها با تک لینکشون:
300
Ace combat X: skies of deception
Air Conflicts: Aces of World War II
Army of two 40th demo version
Assassin's creed bloodlines
beaterator
ben 10
call of duty roads to victory
Crisis Core Final Fantasy
نگاهی به Crisis Core: Final Fantasy VII قسمت اول
نگاهی به Crisis Core: Final Fantasy VII قسمت دوم
Daxter
Dead Head Fred نوشته nero 1371
Dead Head Fred نوشته ped4am
def jam:fight for ny tackecover
Disney Pixar-UP
dirt 2
Dissidia: Final Fantasy
dj max clazziquai
DONKEY XOTE
echochrome
exit 1 & 2
fifa 10
flat out head on
flow
G.I. Joe The Rise Of Cobra
G-Force نوشته Ashkan#90
G-Force نوشته ped4am
god of war chains of olympus
gran turismo
gta chinatown wars
gta liberty city stories
gta vice city stories
Jak & Daxter The Lost Frontier
kill zone liberation
Lego indiana jones
little big planet
loco roco 1 & 2
loco roco midnight carnival demo version
Luxor Pharaoh's Challenge
manhunt 2
metal gear solid peace walker demo version نوشته Big warrior
metal gear solid peace walker demo version نوشته MR.Nobakht
metal gear solid peace walker demo version نوشته nero 1371
metal gear solid portable ops
miami vice the game
midnight club la remix

monster hunter freedom 1 & 2
mortal kombat unchained
n+
need for speed shift
need for speed most wanted
Naruto Shippuden Legends Akatsuki Rising
naruto ultimate ninja heroes 1 & 2
obscure نوشته Big warrior
obscure نوشته nero 1371
patapon 1 & 2
prince of persia revelation
prince of persia rival swords

Prinny: Can I Really Be the Hero?
pro evolution soccer 2010 نوشته Big warrior
pro evolution soccer 2010 نوشته DOKTOR_PS3
ratchet
resistance retribution
ridge racer
rock band unplugged نوشته Big warrior
rock band unplugged نوشته nero1371
secret agent clank
silent hill origins
silent hill shattered memories
smack down vs raw 2008 & 2009
smack down vs raw 2010
smash court tennis 3
socom fireteambravo 2
Soul calibur Broken Destiny
splinter cell essentials
STAR WARS : BATTLEFRONT
STAR WARS : THE FORCE UNLEASHED
STREET RIDERS
syphon f i l t e r: logan's shadow
tekken 6
tekken dark resurrectionنوشته Big warrior
tekken dark resurrection نوشته nero 1371
tenchu shadow assassins
tomb rider legend
Transformers:Revenge of the Fallen
undead knighys
WipEout Pulse
x-men origins wolverine

آخرین ویرایش:

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
براي شروع با بازي جذاب tenchu shadow assassins آغاز ميکنم:

339864ps_500h.jpg

اين بازي که يک بازي شمشيري و مخفي کاري است داراي پيچيدگي هاي خاص خود است.پيچيدگي هايي هم در داستان و هم در خود بازي که در ادامه مورد بررسي قرار ميگيرد.

اول از همه داستان بازي:
بازي از آنجا شروع شد که نينجاي معروف يعني yuki imura براي پاک سازي يکي از مناطق دشمن رفته بود و وقتي به قصر برگشت با حادثه اي روبه رو شد.جادو گري که به دستور امپراطور وارد قصر شده بود ناگهان تغيير شکل داد و به سرعت دختر امپراطور را دزديد.حال شما و نينجايي ديگر بايد دختر امپراطور را پيدا کنيد و قصد جادو گر را از اين آدم ربايي بفهميد و بفهميد که از چه کسي دستور ميگيرد و در نتيجه او را نجات دهيد.اينها را خودتان بايد با يازي کردن بفهميد.من داستان را ادامه نميدهمخ تا اگر خواستيد بازي کنيد ادامه داستان را خودتان طي کنيد و بفهميد.

بررسي بازي:
گيم پلي:
اين يک بازي شمشيري و مخفي کاري است که ميتوان گفت حد مخفي کاري بازي در حد splinter cell است.بايد در تاريکي فرو رويد تا کسي شما را نبيند و مخفيانه دشمنان را از بين ببريد.در بازي فن هاي زيادي وجود دارد که با تغيير جهت فن ها عوض ميشوند(فن هايي که از پشت سر دشمن ميزنيد با فن هايي که از کنار دشمن ميزنيد فرق ميکند.)بازي به دو صورت طي ميشود.اول سوم شخص و دوم اول شخص.وقتي در حالت عادي و راه رفتن يا فن زدن به صورت مخفي به دشمنان هستيد سوم شخص و وقتي که با دشمنان به صورت مستقيم و رو در رو ميجنگيد به صورت اول شخص در مي آييد.بازي ده مرحله دارد که 6 مرحله با يک نينجاي مرد يعني yuki imura طي ميشود و 4 مرحله با يک نينجاي زن که اسمش رو نميدونم.البته اين بازي چيز هاي خيلي زيادي دارد که من اشاره نکردم.يک نکته ي منفي اين است که يا وجود کاراکتر هاي زياد و امکان قرار دادن multiplayer براي اين بازي سازندگان براي اين بازي multiplayer قرار ندادند.اين بازي مراحل اضافي و تمريني هم دارد.

گرافيک:
نسبت به حجم بازي (حدود 900 مگ) و ميزان مراحل و تعداد دموها که اشاره ميشود واقعا گرافيکي عالي دارد.شخصيت هاي مختلف دو نوع لباس براي هر دو شخصيت اصلي و مواردي ديگر در کنار هم گرافيک بازي را بالا برده اند.البته نکات منفي هم ديده ميشود مثلا روي علف ها خيلي کار نشده ولي موارد منفي جزيي است.نکته اي که جالب است و در اندک بازي ديده مشود تعداد دمو هاي بازي است که فکر کنم 42 يا 43 تا بود ولي درست يادم نيست و اگر اشتباه گفتم بگيد درستش کنم.

موسيقي و صداگذاري:
موسيقي بازي بر خلاف موارد ديگر بازي جالب نيست.صدا گذاري بازي خيلي خوب نيست و آهنگ هاي جالبي ندارد.البته صدا گذاري بعضي از شخصيت هاي اصلي بازي و داستان خوب است ولي در کل صداگذاري جالب نيست.

جذابيت و داستان بازي:
جذابيت بازي در يک کلمه عالي است و واقعا در سبک مخفي کاري يکي از بهترين بازي ها است.داستان بازي هم جالب و جذاب و پيچيده است و روي داستان خوب کار شده است.

اینم چند تا عکس از gameplay بازی:

http://www.coplanet.it/forum/uploaded/1_1236017306.jpg
http://wiimedia.ign.com/wii/image/a...4-art-of-the-ninja-20081008064112645_640w.jpg
اینم یک عکس از یکی از دمو های بازی:
http://pspmedia.gamespy.com/psp/ima...u-shadow-assassins-20090304111324748_640w.jpg

نمره از 10:
گيم پلي:8
گرافيک:8
موسیقی و صدا گذاري:5
جذابيت و داستان:9
جمع نمره ها و نمره کلي:7.5

نوشته شده به دست خودم يعني Big warrior بدون يک کلمه کپي از جايي ديگر
اميدوارم استفاده کرده باشيد.بازي هاي ديگري هم هست که من مي خواهم مورد بررسي قرار بدهم اما با اين وجود به کمک شما احتياج دارم.ممنون
با تشکر فراوان منتظر نوشته هاي بعديم باشين.

آخرین ویرایش:

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
دومین بازی که میخوام مورد بررسی قرار بدم:
rock band unplugged

rock-band-unplugged-psp-580x3261.jpg

این بازی یک بازی ریتمیک است که برای psp آمده و جدید است و بازی جالبی است البته در سبک خود. :biggrin1:

داستان بازی:
بدون شرح بخاطر اینکه داستان خاصی نداره.

بررسی بازی:
گیم پلی:
مانند دیگر بازی های در این سبک جذاب و جالب است ولی برای psp واقعا عالی است.شما باید کنترل 4 نفر که هر کدام ساز جدایی دارند را کنترل کنید و اگر درست ریتم ها را بزنید سه ساز خود به خود و به صورت اتوماتیک به صدا در می آیند و شما باید ساز چهارم را کنترل کنید و سپس بعد از این که مقداری یک ساز را درست زدید با L و R باید به ساز بعدی بروید و آن را بنوازید.کنترل بازی عالی است و البته شما میتوانید در تنظیمات و کنترل بازی دستکاری کنید و آن را تغییر بدهید.در این بازی شما می توانید شخصیت های خود یعنی 4 نفر را به هر شکلی که می خواهید در بیاورید (البته نه هر شکلی :biggrin1: بلکه فقط تعدادی که در بازی موجود است.)
بازی قسمت داستانی یا همان Tour هم دارد ولی داستان چندانی ندارد و فقط باید به مکان های مختلف بروید و آهنگ بزنید.در کل بازی از گیم پلی خوبی برخوردار است.اما بازی ضعف هایی هم دارد.مثلا سخت بودن بیش از حد بازی بر روی دو درجه سختی آخر.

گرافیک:
گرافیک بازی خوب است اما بی عیب هم نیست.گرافیک شخصیت ها خوب است و محیط نسبتا زیبا و با گرافیک خوبی دارد.اما مثلا وقتی می خواهید شخصیت بسازید یا در مواردی دیگر که دوربین مقداری از شخصیت ها دور میشود گرافیک آنها پایین می آید.شاید بگویید طبیعی است امادر این بازی و در این موارد گرافیک طوری میشه که شاید طبیعی به نظر میاد اما مطمینن جای کار بیشتری داره و میشده گرافیکش رو بیشتر بکنن.اما باز هم با وجود مشکلات بازی گرافیک خیلی عالی دارد.

موسیقی و صداگذاری:
صدا گذاری ها بد نیست و موسیقی ها خیلی جذاب است ولی بعضی از موسیقی ها که تعدادشان کم است خیلی جذاب نیست و فکر نمیکنم برای یک بازی ریتمیک بیشتر از این توضیح لازم باشه.

جذابیت و داستان بازی:
جذابیت بازی بر روی easy و normal خیلی نیست اما روی hard و درجه ی سختی بعدی که اسمش یادم نیست واقعا جذابیتش بالا میشه.هر چند که سخت میشه اما جذابیتش زیاد میشه.در بعضی آهنگها جذابیت زیادی را تجربه میکنید ولی در بعضی آهنگها کمترین جذابیت را تجربه میکنید.در مورد داستان هم که کمتر بازی ریتمیک پیدا میشه که داستان خاصی داشته باشه.

چند تا عکس از بازی:
http://www.ocmodshop.com/images/articles/gaming/Rock_Band_Unplugged_PSP/rock_band_unplugged_02.jpg
http://cache.g4tv.com/ImageDb3/144837_S/Rock-Band-Unplugged.jpg
http://pspmedia.ign.com/psp/image/article/972/972693/rock-band-unplugged-20090414000724517_640w.jpg

نمره از 10:
گیم پلی:8.5
گرافیک:8
موسیقی و صداگذاری:9.5
جذابیت و داستان:7
جمع نمره ها و نمره کلی:8.2

امیدوارم از خوندن این مطلب هم حال کرده باشین.
نوشته شده به دست خودم یعنی Big warrior
منتظر مطالب بعدیم در آینده باشید.

آخرین ویرایش:

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
واقعا عالیه.حیف که میترسم بازی که میخام معرفی کنم رو بد معرفی کنم و گر نه حتما بازیهایی رو که انجام دادم رو مینوشتم
لطفا شاهکار ff:crisis core رو به بچه ها معرفی کنید.آخرت بازیه

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
واقعا عالیه.حیف که میترسم بازی که میخام معرفی کنم رو بد معرفی کنم و گر نه حتما بازیهایی رو که انجام دادم رو مینوشتم
لطفا شاهکار ff:crisis core رو به بچه ها معرفی کنید.آخرت بازیه

ممنون.ترس واسه چی؟فوقش اشتباه توضیح دادی دوستان درستش میکنند.من واقعا به کمک احتیاج دارم.لطفا کمکم کن.
تا دقایقی دیگر منتظر نقد و بررسی [FONT=arial,sans-serif][SIZE=-1]Final Fantasy Crisis Core[/SIZE][/FONT] باشید.
بازی مورد نظرتون رو بگید تا بررسی کنم.

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
به در خواست دوست عزیز جناب MOHAMAD براتون نقد و بررسی [FONT=arial,sans-serif][SIZE=-1]Final Fantasy Crisis Core[/SIZE][/FONT][FONT=arial,sans-serif][SIZE=-1] رو قرار میدم:

[/SIZE][/FONT]
[SIZE=-1][FONT=arial,sans-serif]
crisis_core.png
[/FONT][/SIZE]

این بازی شاهکاری در تاریخ عرضه ی psp بوده و است و خواهد بود.یک بازی شمشیری با گرافیکی بسیار جالب برای کنسول psp.با ما همراه باشید.

داستان بازی:
برترین جنگجوی گروه نجات و سرباز اول این گروه یعنی zack برای نجات مردم و شهر انتخاب شده است.او باید در اول شجاعت و مهارت خود را به فرماندهان خود نشان دهد و بعد به سراغ دشمنان و مقر اصلی آن ها برود و دشمنان را از بین ببرد و شهر را نجات بدهد.اما آیا او می تواند.در برابر این همه دشمن دوام آوردن خیلی سخت است.

بررسی بازی:
گیم پلی:

کمتر بازی در این سبک ساخته میشوند.مخلوطی از دمو های فراوان و گیم پلی نچندان نسبت به تعداد دمو ها.بیشتر وقت شما مخصوصا در مراحل اول بازی به دیدن دمو می گذرد اما همین دمو ها واقعا سرگرم کننده هستند.جلوتر که بروید تعداد جنگ ها بیشتر میشود.تعداد فن ها نسبت به میزان مبارزات کافی است و خوب انتخاب شده اند.بازی برای مدت طولانی شما را سرگرم می کند (مدت دقیقش یادم نیست.) اما خیلی طولانی هست و حداقل برای psp.
تعداد دشمنان متعدد است و مکان های زیادی در بازی دیده می شود و این بازی یک بازی برتر نسبت به یقیه بازی های psp هست.اما مشکلی که هست مانند بعضی بازی های دیگر دمو های [FONT=arial,sans-serif][SIZE=-1]Final Fantasy Crisis Core رد نمیشود.واگر رد میشد واقعا عالی بود.به خصوص در این بازی که با عداد زیادی دمو مواجه می شوید واقعا عالی میشد.
[/SIZE][/FONT]
گرافیک:
واقعا خوب است!مناظر بزرگ گرافیک خوب بازی و شخصیت ها و دمو ها گرافیک را به اندازه ای بالا بردهاند که می توان گفت برای psp یکی از برترین گرافیک ها است.در مورد گرافیک نقد خاصی به نظرم نمیاد.:biggrin1:

موسیقی و صدا گذاری:
آهنگ های جالبی در بازی به گوش میرسد و صداگذاری هم نسبتا خوب است اما برخی جملات در بازی به صورت تکراری به گوش می رسد و تا آخر بازی این صدا های تکراری را خواهد شنید.آهنگ ها صدای نچندان واضحی دارند بعضی صداها خوب کار نشده است.اما در کل با وجود مشکلات که کم هم نیست باز هم صداگذاری و موسیقی بد نیست.

جذابیت و داستان:
جذابیت بازی خیلی خوب است و با این که جنگ ها خیلی زیاد نیست اما باز هم خونتان زود کم می شود و مرگ شما نزدیک خواهد شد وجذابیت بازی خیلی خوب است و دمو ها جذابیت خاص خود را دارند و بد نیستند البته به غیر از برخی دمو ها که خیلی جالب نیست.داستان بازی هم خوب است و پایان بازی واقعا جالب تمام می شود.در کل بر روی این داستان و جذابیت بازی هم مانند دیگر موارد خوب کار شده است.

اینم دو تا عکس از دو تا از دمو های بازی:
http://z.about.com/d/psp/1/0/K/O/-/-/CrisisCore04.jpg
http://pspmedia.ign.com/psp/image/a...-final-fantasy-vii-20080229104420159_640w.jpg
اینم سه تا عکس از گیم پلی بازی:
http://ready-up.net/wp-content/uploads/2008/06/crisis-core-vii-scrn1.jpg
http://pspmedia.ign.com/psp/image/a...-core-final-fantasy-vii-20080318050815337.jpg
http://image.com.com/gamespot/images/2008/084/reviews/925138_20080325_screen008.jpg

نمره از 10:
گیم پلی:9
گرافیک:10
موسیقی و صداگذاری:7
جذابیت و داستان:9
جمع نمره ها و نمره کلی:8.7

لطفا نظز بدهید و کمک کنید.
نقد و بررسی بعدی نقد و بررسی god of war chains of olympus می باشد.منتظر بمانید.

آخرین ویرایش:

ROCK LEE

کاربر سایت
Mar 19, 2009
201
نام
علي
دوغ

ممنون.ترس واسه چی؟فوقش اشتباه توضیح دادی دوستان درستش میکنند.من واقعا به کمک احتیاج دارم.لطفا کمکم کن.
تا دقایقی دیگر منتظر نقد و بررسی [FONT=arial,sans-serif][SIZE=-1]Final Fantasy Crisis Core[/SIZE][/FONT] باشید.
بازی مورد نظرتون رو بگید تا بررسی کنم.

اولين بارمه مي خوام دست به چینین كار عجيبي بزنم

اسم بازيه اينه DONKEY XOTE
donk.jpg

شما نقش يك خر رو به عهده داريد:cheesygri بهتون بر نخوره ها خيلي باهوشه;)

در بعضي از جاهاي مرحله بايد ماجراجويي كني

donkeytj2.jpg

donkeyxote_psp_2.jpg

donkeyxote_psp_5.jpg

بعضي مواقع بايد فرار كني و تعادل داشته باشي مثل كراش PS1

كه بعضي مواقع خرس و سنگ دنبالش می کرد به هر حال اين يكم هيجانش بيشتر

donkeyxote_psp_1.jpg

ولي باحال بودنش اينجاست كه سربازار رو با جفتک بكشي خيلي كيف مي دهههههه
donkeyxote_psp_4.jpg

d49j49ov7ncj5y01z209.jpg

درضمن بازي هاي فكري هم داره كه بايد انجام بديدتا بتونيد به راحتون ادامه بديد

مثلا به زور انداختن مرغ داخل خونشون

يا سالم رسوندن سرباز ها به خونشون خيلي باحالللللللللله

امتياز من از 10

گرافیک 9.9

صدا 9

هيجان بازي بالاي 10

دوست داشتيد دانلودش كنيد تك لينكه
xotedz8.jpg

http://mihd.net/fm48ot [Rar: 189 MB]

Password : hako

مي دونم كه بازي رو براي همه به بدترين بازي تبديل كردم خوب ببخشيد من اولين بارمه ممنون

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
ممنون از ROCK LEE واسه نقدش ولی اگه یکم در نقد های بعدی بیشتر توضیح بدی ممنون میشم و لطفا کارتو ادامه بده.
نقد و بررسی بعدی god of war chains of olympus است.جناب M_F_GAMER منتظر بمانید.

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
این هم نقد و بررسی بازی god of war chains of olympus:

250px-god_of_war_chains_of_olympus_na_version_front_cover.jpg

شاید بشه گفت بهترین بازی که تا حالا واسه psp اومده همین بازی است که البته مشکلاتی هم دارد که با هم در موردشان خواهیم خواند.

داستان بازی:
از آن جا که بیشتر کسانی که psp دارند این بازی را تجربه کردند اما داستان بازی را کاملا نمی دانند من داستان این بازی را به صورت کامل قرار می دهم.
کریتوس به خدایان المپیوس خدمت می کند و دستورات آن ها را انجام می دهد.او درپی این است که تمام جهان را بگیرد و به خدایان المپوس خدمت کند.
در یکی از همین حمله ها که این دفعه حمله به یک معبد بود کریتوس کنترل خود را از دست داد و تمام کسانی را که می دید به قتل می رساند.آنقدر آدم کشت که خون تمام صورتش را فرا گرفت.او دیگر چیزی نمی فهمد و فقط انسان ها را به قتل می رساند.ناگهان متوجه میشود بدون این که بداند همسر خود را هم که در آن معبد بوده را به قتل رسانده است.او عذاب وجدان می گیرد و دیگر کابوس این اتفاق را می بیند و مدام این اتفاق را بخاطر می آورد.پس برای این که خدایان از گناه کریتوس بگذرند و او از عذاب وجدان نجات پیدا کند مجبور می شود به دستور خدایان المپیوس به تصرف مناطق مختلف ادامه دهد.کریتوس هم می پذیرد.بازی از اینجا شروع میشود که شما همراه با ارتش برای شکست ایرانیان قدیم رفته اید.ایرانیان نوعی موجود شبیه دایناسور به نام باسیلیک را رها کرده اند و شما باید او را از بین ببرید.پس از شکست ایرانیان و شکست فرمانده آن ها به سراغ باسیلیک می روید تا کار او را تمام کنید و موفق می شوید.کریتوس هم باسیلیک را شکست می دهد و هم ایرانیان(من نمی دونم چرا همه جا به ما ایرانیا توهین می کنن؟)
پس از این اتفاقات ناگهان به طور ناگهانی خورشید فرود می آید و همه جا را تاریکی فرا می گیرد.پس کریتوس خود را به معبد خدای خورشید یعنی هلیوس رسانده و با مجسمه آتنا ملاقات می کند و آتنا به کریتوس میگوید که هلیوس به شکلی ناگهانی ناپدید شده و مورفیوس خدای خواب و رویا در غیاب او تاریکی را بر همه جا حکم فرما کرده.آتنا از کریتوس می خواهد که هلیوس را پیدا کرده و کریتوس به ناچار و به خاطر این که خدایان از گناهش بگذرند مجبور میشود دوباره به ماموریت برود.کریتوس وارد معبد هلیوس و اعماق غار های المپیوس می شود و در آنجا با EOS خواهر هلیوس رو به رو میشود و او از کریتوس می خواهد که برادرش را که اکنون در دست یکی از تایتان ها یعنی اطلس اسیر است را نجات دهد تا خدایان کریتوس را از عذاب وجدان نجات دهند و از گناه او بگذرند.پس کریتوس ناچار به دستور عمل میکند و ارابه ی آتشین که سه اسب آتشین آن را هدایت میکنند را به راه می اندازد و وارد دنیای هادس و دنیای مردگان می شود.او برای این که بتواند به هلیوس برسد باید وارد کشتی ارواح شود و پس از تلاش فراوان به آن کشتی میرسد اما صاحب کشتی که موجودی ناشناس است کریتوس را شکست داده و او را زندانی می کند اما کریتوس خود را رها می کند و پس از تلاش های بسیار دستکشی از سنگ که قبلا زیوس آن را به دست می کرده را به دست می آورد و با این دستکش موجود ناشناس را از بین می برد و کشتی ارواح را به راه می اندازد.او به شهر دیگری می رسد و در آنجا دختر کوچکش را می بیند.پس به دنبال او می رود و هنگامی که در پی او است زنی را میبیند و زن به او می گوید که کریتوس باید تمام نیرو هایش را به درختی که زیبایی المپیوس در گروی آن است بدهد تا بتواند دخترش را ببیند.
کریتوس قبول می کند وتمام قدرتش را به درخت می دهد و پس از آن با دخترش ملاقات میکند.زن از کنار کریتوس میگذرد و با کریتوس حرف هایی می زند و معلوم می شود که خود آن زن کسی است که هلیوس را دزدیده.اما کریتوس دیگر قدرتی ندارد.پس با کشتن موجوداتی مانند فرشته که در اطراف کریتوس هستند دوباره کریتوس قدرت هایش را پس میگیرد و پس از جنگ با زن موفق میشود او را از بین ببرد و ماموریتش را به خوبی به اتمام برساند.اما کریتوس متوجه می شود که باز هم خدایان او را نمیبخشند.پس خود را از بلندترین کوه المپیوس می اندازد اما قبل از این که به زمین بخورد خدایان از او محافظت کرده و نمی گذارند که او بمیرد چون برای انجام ماموریت ها به او احتیاج دارند اما از گناه او نمیگذرند.پس از این که کریتوس خود را انداخت و با این که خدایان از او محافظت کردند اما کریتوس بیهوش شد.در هنگامی که کریتوس بیهوش بود دو نفر می آیند و زرهی که کریتوس در طول این ماجرا به دست آورده و دستکشی را که به دست آورده را از دست او جدا میکنند و میبرند.

بررسی بازی:
گیم پلی:
بازی از 4 مرحله و 4 منطقه ی مختلف تشکیل شده که شما بازی را در این 4 مرحله به سر می برید.بازی نسبت به نسخه ی 1 و 2 تغییرات فراوانی کرده است اما پایه و اساس این بازی باقی مانده است.بازی بسیار جذاب و جالب و اعتیاد آور است اما مشکلاتی دارد که مثلا چیزی که قطعا شما را ناراحت و عصبانی خواهد کرد مدت زمان کم بازی است که به صورت معمولی 5-6 ساعت بیشتر طول نمیکشد تا به اتمام برسد.فن های نسخه های قبلی تا جایی که توان بوده هستند البته نه همه ی آن ها ولی اصلی ها هستند.جادو های جدیدی اضافه شده که در نسخه های قبلی نبود و جادو هایی هم کم شده است.پس از اتمام بازی روی درجه ی سختی god و بازی کردن به بهترین شکل همه چیز باز می شود.از ویدیو ها گرفته تا شخصیت های اضافی.اگر همه چیز را باز کنید وقی که به new game می روید می توانید چند شخصیت دیگر غیر از کریتوس را انتخاب کنید و با آن ها بازی کنید.البته مراحل همان ها است اما شخصیت عوض شده است.مانند همیشه این بازی multiplayer ندارد.البته گیم پلی مشکلاتی هم دارد.

گرافیک:
بدون شرح (عالی)

موسیقی و صداگذاری:

موسیقی مانند نسخه های قبلی خوب کار شده و آهنگ هایی حماسی و جالب با صدایی رسانا هستند.البته آهنگ ها زیاد نیست اما باز هم آهنگ های موجود جالب هستند.صداگذاری بر روی شخصیت های اصلی را همان صداگذاران قبلی بر عهده دارند و خوب از آب درآمده است.البته باز هم مشکلاتی دیده میشود.
جذابیت و داستان:
جذابیت عالی است و از زمانی که کنترل کریتوس را در دست گرفتید به او عدت کرده و نمی خواهید از بازی بیرون بیایید.داستان هم با این که مقدمه ای بیش نبود و نیست باز هم خیلی خوب کار شده است و پیچیدگی بازی god of war را حفظ کرده است.
در کل ready at dawn به خوبی وظیفه اش را به انجام رسانده است.

اینم دو تا عکس از gameplay بازی:
http://blog.pricegrabber.co.uk/buttonsmasher/files/2008/04/god-of-war-chains-of-olympus.jpg
http://www.wired.com/images_blogs/gamelife/files/gow_1.jpg

نمره از 10:
گیم پلی:9
گرافیک:10
موسیقی و صداگذاری:8
جذابیت و داستان:7
جمع نمره ها و نمره کلی:8.5

بازی های مورد نظرتون رو بگید تا اگر خدا بخواهد نقد و بررسی کنم.

آخرین ویرایش:

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
یک نظری بدبد.
پیشنهادی.انتقادی.کمکی.
همه ی تاپیک که شده مطالب من یک چیزی بگید
انشا الله تا شب نقد و بررسی دو قسمت loco roco و دو قسمت patapon رو می گذارم.

آخرین ویرایش:

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
خیلی تاپیک توپیه و من هیچ وقت بازی برای psp نخریدم و همیشه دانلود میکنم بخاطر همین نمتونم به چند تا عکس اعتماد کنم بنابراین به نقد های بازی نیازمند بودم تا الکی یک بازی رو دانلود نکنم.!
خیلی تاپیک خوبیه.
ممنون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر