نظر سنجی برای انتخاب بهترین/بدترین/سخت ترین/آسان ترین های 07/08

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
achawards31.png

سلام دوستان‌،
همان طور که می دانید سایت X360A.org هر سال در چنین زمانی نظرسنجی ای را برپا می کند تا سخت ترین/آسان ترین/بدترین/بهترین/ناامید کننده ترین بازی از نظر اچیومنت ، از نظر کاربران مشخص شود.
نظر سنجی بازی های منتشر شده در سال 2007 و 2008(سومین دوره برگذاری این نظرسنجی) نیز از چندی پیش آغاز شده و تا 1 فوریه ادامه پیدا خواهد کرد.
شما هم اگر دوست دارید می توانید از طریق این لینک به صفحه ی اصلی نظرسنجی ها رفته و با انتخاب هر تاپیک به بازی(لیست اچیومنت)/اچیومنت/شرکت مورد نظر خود در 26 زمینه رای دهید.
به طور مثال با انتخاب تاپیک Best Publisher for Achievements 07/08 می توانید بهترین ناشر در زمینه چیدن لیست اچیومنت را انتخاب کنید.
البته من کمی دیر این تاپیک رو زدم چون این مرحله دوم از سومین دوره برگذاری این نظر سنجی است ، در مرحله اول کاربران بازی های مورد نظر خود برای قرار گرفتن در لیست نظر سنجی را انتخاب کردند ، یعنی لیست های که هم اکنون میبینید انتخاب اعضا است.
البته برای شرکت در این نظرسنجی باید عضو سایت X360A.org شوید که وقت چندانی نخواهد گرفت.
در صورت تمایل می توانید نظر خودتون رو هم در این تاپیک اعلام کنید( نظر شما می تواند شامل یکی از گزینه ها باشد یا بازی ای که در لیست قرار ندارد اما مورد نظر شماست باشد). توجه کنید فقط بازی های سال 2007 و 2008 مد نظر است.
موفق باشید.

آخرین ویرایش:

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,506
نام
امیر
achawards31.png

سلام دوستان‌،
همان طور که می دانید سایت X360A.org هر سال در چنین زمانی نظرسنجی ای را برپا می کند تا سخت ترین/آسان ترین/بدترین/بهترین/ناامید کننده ترین بازی از نظر اچیومنت ، از نظر کاربران مشخص شود.
نظر سنجی بازی های منتشر شده در سال 2007 و 2008(سومین دوره برگذاری این نظرسنجی) نیز از چندی پیش آغاز شده و تا 1 فوریه ادامه پیدا خواهد کرد.
شما هم اگر دوست دارید می توانید از طریق این لینک به صفحه ی اصلی نظرسنجی ها رفته و با انتخاب هر تاپیک به بازی(لیست اچیومنت)/اچیومنت/شرکت مورد نظر خود در 26 زمینه رای دهید.
به طور مثال با انتخاب تاپیک Best Publisher for Achievements 07/08 می توانید بهترین ناشر در زمینه چیدن لیست اچیومنت را انتخاب کنید.
البته من کمی دیر این تاپیک رو زدم چون این مرحله دوم از سومین دوره برگذاری این نظر سنجی است ، در مرحله اول کاربران بازی های مورد نظر خود برای قرار گرفتن در لیست نظر سنجی را انتخاب کردند ، یعنی لیست های که هم اکنون میبینید انتخاب اعضا است.
البته برای شرکت در این نظرسنجی باید عضو سایت X360A.org شوید که وقت چندانی نخواهد گرفت.
در صورت تمایل می توانید نظر خودتون رو هم در این تاپیک اعلام کنید( نظر شما می تواند شامل یکی از گزینه ها باشد یا بازی ای که در لیست قرار ندارد اما مورد نظر شماست باشد). توجه کنید فقط بازی های سال 2007 و 2008 مد نظر است.
موفق باشید.
امروز توی انجمن می گشتم دیدم دوباره شروع کردند:biggrin1:
زحمت الکی به خودشون می دن...!

Aidin.gh73

کاربر سایت
Jun 28, 2007
129
نام
آيدين
اچيومنت هاي fable 2 خيلي باحال بود واسه بعصي هاشون بايد يه كاره خاصي رو انجام ميدادي
آسونترين اچيومنت ها رو هم به نظر من prince of persia داشت
توي بازي هايي كه من انجام دادم سخت ترين ليست رو DMC 4 داشت
توي شوتر ها هم به نظر من سخت ترين ها Halo 3 و R6:V2 بودن
MC:LA اچيومنت هاي سختي داشت
سخت ترين اچيومنت هم به نظر من Way of the Master Ninja توي NG 2 بود كه فكر نمي كنم از اين سخت تر آچيومنتي باشه
NFS:UC هم آسونترين اچيومنت ها رو بين ريسينگ هايي كه من انجام دادم داشت
مزخرفترين اچيومنت ها رو هم PES 08 داشت:sick:

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
و صد البته lost planet ....
من تغریبا نصفش رو رفتم ولی حتی یکی هم بهم نداد !!!!! خیلی عجیبه !
fable 2 و naruto اچیومنت هاش جالب بودن :love:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
به نظر من راحت ترین آچیومنت رو Avatar میداد. سخترین آچیومنت هم توی لیست من مربوط به Devil May Cry و Lost planet و Guitar Hero 3 بود. بهترین آچیومنت ها رو از بازی Alone In The Dark و Fable2 و Dead Spase گرفتم که هم از بازی لذت زیادی بردم و هم خوب آچیومنت میداد. بدترین آچیومنت هم به نظر من برای بازی Condemned 2 و Turok بود.

remember_death

کاربر سایت
Sep 27, 2008
312
نام
man
ماله منم سخت ترین همین dmc و gh3 هست.
آسونترین هم همین prince و fable وnfs uc هست.
ولی بازم هست.همینطوری هرچی تو ذهنم بود نوشتم.

آخرین ویرایش:

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
100% اسونترین اچیومنتهای تاریخ 360 برای اواتار هست!در عرض 5دقیق میتونید1000 تا شو بگیرید!:sick:
البته اچیومنت های geow2 رسما گندزده چون نسبت به نسخه یکش خیلی اسونتره!:sick:
سختترین هم برای ng2 هست!واقعا سخته!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین

نه بابا DMC4 ـه. من با یه بار بازی NG2 حدوده 500 تا ازش گرفتم اما دویل رو بیشتر از 200 تا نداد بهم :D

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,080
100% اسونترین اچیومنتهای تاریخ 360 برای اواتار هست!در عرض 5دقیق میتونید1000 تا شو بگیرید!:sick:
البته اچیومنت های geow2 رسما گندزده چون نسبت به نسخه یکش خیلی اسونتره!:sick:
ميدونم جاش نيست ولي ميشه يه توضيح بدين چجوريه؟
چون من از اون موقع كه آواتارمو درست كردم ديگه سراغش نرفتم.
به 1000 اچيومنت نيازمنيدم.:biggrin1:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
ميدونم جاش نيست ولي ميشه يه توضيح بدين چجوريه؟
چون من از اون موقع كه آواتارمو درست كردم ديگه سراغش نرفتم.
به 1000 اچيومنت نيازمنيدم.:biggrin1:
هیچی 5 تا اچیو داره به شرح زیر که همون 6 دقیقه اول بازی میشه استادش کرد. :D

10 تا کمبو 150
20 تا کمبو 150
30 تا کمبو 200
40 تا کمبو 200
50 تا کمبو 300

تموم شد :D

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
چقدر زیادش کردید بابا 5-6 دقیقه چیه! 1-2 دقیقه کلا:biggrin1:
زمانی که باید منتظر بمونی تا بازی لود بشه و سکانس های زیباش رو ببینی بیشتر از زمانی که داری اچیومنت میگیری طول میکشه.

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام
منم کلی گرفتم درکل سخت اسون نمیتونم واقعا بگم کدوم خیلی سخت یا اسان البته همه دوستان معتقد هستند که اسانتری اواتار
اما کلا حتی بازیا سخت همش با کمی حوصله صبر میشه گرفت الانم دارم اچیومنتای فورزا2 تکمیل میکنم عشق ماشینم تابه حال هر بازیه ریسینگی(در کل هر بازی که ماشین داشته باشه) من اچیومنتاش تکمیل کردم الانم دارم فورزا 2 تکمیل میکنم واقعا خیلی طولانی باید صبر ایوب داشته باشی:eek:

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,506
نام
امیر
هیچی 5 تا اچیو داره به شرح زیر که همون 6 دقیقه اول بازی میشه استادش کرد. :D

10 تا کمبو 150
20 تا کمبو 150
30 تا کمبو 200
40 تا کمبو 200
50 تا کمبو 300

تموم شد :D

ای بابا پس اون زمان یکی از بچه ها به من گفت که بازی را باید تمام کنی و منم تمام کردم و وقتی که هر مرحله را می رفتم 200GS می داد!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر