نظر سنجي در مورد دستگاههاي بازي

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
با سلام خدمت دوستان
در اين ميخواهيم ببينيم كي چه چيزي را دوست دارد
اگر به شما ميگفتند از بين موارد زير يكي را انتخاب كنيد بدون اينكه پولي پرداخت كنيد كدام را انتخاب مي كرديد
1)​
PC اخرين مدل با بهترين قطعات موجود در بازار با چهار بازي ORGINAL:love:

2)​
XBOX 360 با چهار بازي ORGINAL

3) PS3 با چهار بازي ORGINAL

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
من كه خودم pc رو انتخاب ميكنم چون كنسولها تا دو سه سال ديگه قديمي ميشن ولي pcهميشه است:love:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,100
خیلی انتخاب سختیه. هر سه تاشم میخوام.:biggrin1:
ولی در نهایت pc رو انتخاب میکنم. اونم در صورتی که بازیاشو خودم انتخاب کنم.

COMEX

کاربر سایت
Mar 12, 2007
183
من خودم PC باز هستم و از سرو کله زدن با PC لذت میبرم.
ولی اگر بخوام به کسی توصیه کنم ، میگم :XBOX 360 چون یه ماژول جا افتاده و استاندارد در ایران هست ، به اندازۀ کافی قدرتمند هست ، DVDهاش فراوون و ارزون (نسبت به PS3) در دسترسن ، با PC براحتی Transaction داره و سیستم سایه زنی اش هم از دید من نسبت به PS3 سره.

COMEX

کاربر سایت
Mar 12, 2007
183
من كه خودم pc رو انتخاب ميكنم چون كنسولها تا دو سه سال ديگه قديمي ميشن ولي pcهميشه است:love:

دوست عزیز ، PC همیشه هست ، ولی آیا همیشه جوابگوی نیاز سخت افزاری روز افزون بازیها خواهد بود؟
به علاوه هزینۀ به روز نگه داشتن یک PC برای گیمرهای حرفه ای برابر قیمت یک کنسول هست.

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
فکر کنم اکثریت pc رو انتخاب کنن من که pc رو بدون شک انتخاب می کنم ولی نمیشه به جای 4 بازی اورجینال pc چهار تا بازی ps3 بدن:laughing:

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
انتخاب واقعاً مشکله ولی من PS3 رو انتخواب می کنم چون می خوام کیفیت نسل جدید کنسول سونی رو امتحان کنم. از Xbox زیاد خوشم نمیاد و PC هم به روز نگه داشتنش خیلی سخته.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر