نظر سنجي براي تشكيل يه گروه آفلاين جهت دانلود بازي هاي انواع كنسول ها از جمله XBOX360

♪♪♪

کاربر سایت
Aug 5, 2009
41
دوست عزیز افلاین هنوز بین دوستان علی الخصوص گیمرها جا نیفتاده ....
در ضمن این تایپیک نظرسنجی هست نه عضو گیری ... نباید انتظار داشته باشیم به همین راحتی مدیران سایت راضی بشن ما این گروه رو راه بندازیم... باید به خود این عزیزان هم نحوه کار گزارش بشود تا شفاف سازی بشه.
من هم میدونم که جا نیافتاده ولی بعضی از بچه ها هنوز اصل قضیه رو نمیدونن یه آموزشی چیزی پیدا کنین توی پست اول لینکش رو بذارین و بگین اینجا همه چی توضیح داده شده
مدیریت مشکلش با این قضیه چیه ؟ واسه چی زودتر هماهنگ نمیکنین ؟

iman_mi2002

کاربر سایت
Apr 4, 2009
224
یک کارت DVB مدل Skystar v2 دست دوم هست که مال دوستمه
به نظرتون چند بگیرمش ؟

در ضمن اون لینک دمورد همه چیز درباره ی دانلود آفلاین خرابه
لینک جدید بزارید

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
من هم میدونم که جا نیافتاده ولی بعضی از بچه ها هنوز اصل قضیه رو نمیدونن یه آموزشی چیزی پیدا کنین توی پست اول لینکش رو بذارین و بگین اینجا همه چی توضیح داده شده
مدیریت مشکلش با این قضیه چیه ؟ واسه چی زودتر هماهنگ نمیکنین ؟

توجه کن دوست عزیز این سایت ؛ سایت گیم هست ... ویسری مشکلات بازارچه و... به وجود اومد که این ها باعث می شن که احتمالا قبول نکنن...

یک کارت DVB مدل Skystar v2 دست دوم هست که مال دوستمه
به نظرتون چند بگیرمش ؟

در ضمن اون لینک دمورد همه چیز درباره ی دانلود آفلاین خرابه
لینک جدید بزارید

اصلا نخر!
این کارت s2 نیست...
و کارتی تهیه کن از s2 پشتیبانی کنه مثل:
qbox 8920
qbox 6920
prof dvb و.......

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
سلام من فقط یه نظر بدم اونم اینه که اگه بخواهید با برنامه ریزی پیش برید که هر روز هفته چه چیزی رو دانلود کنید نمی شه که مثلآ یه بازی خغن مثل فاینال فانتزی بیاد بعد روز مثلآ 2 شنبه باشه باید صبر کنیم تا شنبه هفته بعد که شماها دانلود کنید ؟!! نه عزیز اینجوری نمی شه باید بازی ها به موقع دانلود شوند و هیچ محدودیتی واسه دانلود نباشه من به شخصه adsl 2 mg دارم و کارم هم فروش بازی هست و بازی رو همون لحظه که بیاد می گذارم زیر دانلود و تمام مشتری ها و اکثر بچه های سایت هم بازی رو همون روز یا روزه بعدش می خواهن در کل اگه دوست داشین من می تونم لیدر شم چون همه کارهای دانلودی رو بلدم و می دونم دقیقآ کی بازی ها عرضه می شن و همینطور همه تجهیزات رو هم آماده دارم اما یه چیزی هم نا گفته نماند که بدلیل این اتفاقای اخیر مملکت دانلود آنلاین اکثرآ ق... شده و باید با vpn وصل شیم که کلی قطعی داره!!

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
سلام من فقط یه نظر بدم اونم اینه که اگه بخواهید با برنامه ریزی پیش برید که هر روز هفته چه چیزی رو دانلود کنید نمی شه که مثلآ یه بازی خغن مثل فاینال فانتزی بیاد بعد روز مثلآ 2 شنبه باشه باید صبر کنیم تا شنبه هفته بعد که شماها دانلود کنید ؟!! نه عزیز اینجوری نمی شه باید بازی ها به موقع دانلود شوند و هیچ محدودیتی واسه دانلود نباشه من به شخصه adsl 2 mg دارم و کارم هم فروش بازی هست و بازی رو همون لحظه که بیاد می گذارم زیر دانلود و تمام مشتری ها و اکثر بچه های سایت هم بازی رو همون روز یا روزه بعدش می خواهن در کل اگه دوست داشین من می تونم لیدر شم چون همه کارهای دانلودی رو بلدم و می دونم دقیقآ کی بازی ها عرضه می شن و همینطور همه تجهیزات رو هم آماده دارم اما یه چیزی هم نا گفته نماند که بدلیل این اتفاقای اخیر مملکت دانلود آنلاین اکثرآ ق... شده و باید با vpn وصل شیم که کلی قطعی داره!!
کار به هیچ وجه به صورت برنامه ریزی نیست!
من در همه پستهای گفتم اگر بازی عرضه بشه همون روز دانلود خواهد شد ...
واگر بازی فیلم و... روز نباشه کار به صورت برنامه ریزی پیش میره...

NES

کاربر سایت
Oct 8, 2006
62
سلام
برنامه نویسی یک سیستم بهتر از skynet مخصوص بچه های بازی سنتر به عهده من !
مک ادرس درون خود برنامه میزاریم و یک نرم افزار برای رمزگشایی فایلها استفاده میکنیم وکلی کار توپ دیگه :cool:

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
سلام
برنامه نویسی یک سیستم بهتر از skynet مخصوص بچه های بازی سنتر به عهده من !
مک ادرس درون خود برنامه میزاریم و یک نرم افزار برای رمزگشایی فایلها استفاده میکنیم وکلی کار توپ دیگه :cool:
اینم هم پیشنهاد خیلی خوبیه...
اگر تونستید سیستم ترمیم فایلها و سرور رو به عهده بگیرید خیلی عالی میشه..
تهیه مک و اکانت رپیدشیر ،دانلودری هم به عهده من...

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
اصلا نخر!
این کارت s2 نیست...
و کارتی تهیه کن از s2 پشتیبانی کنه مثل:
qbox 8920
qbox 6920
prof dvb و.......

یعنی این کارتی که من الان دارم ( SKYSTAR2 2.6D ) به درد نمیخوره ؟

♪♪♪

کاربر سایت
Aug 5, 2009
41
یعنی این کارتی که من الان دارم ( SKYSTAR2 2.6D ) به درد نمیخوره ؟
کارت شما از S2 پشتیبانی نمیکنه باید کارتی بخری که این فرکانس رو پشتیبانی کنه مثل
qbox 8920
Sky Star S2 PCI
....

babak9

کاربر سایت
Nov 10, 2007
219
نام
babak
کارت شما از S2 پشتیبانی نمیکنه باید کارتی بخری که این فرکانس رو پشتیبانی کنه مثل
qbox 8920
Sky Star S2 PCI
....
منم الان یک sky star3 دارم میسه یک توصیح کامل بدید تفاوت کارت های s2 با کارتهایی مثل sky star3 چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
منم الان یک sky star3 دارم میسه یک توصیح کامل بدید تفاوت کارت های s2 با کارتهایی مثل sky star3 چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دو نوع فرکانس داریم
S1 که mp1 بود و s2 هم mp4 هست که واضحه سرعت و انتقالش سریعتر s1هست و برای سرویس دهنده ها به صرفه هست..

کارت های پیشنهادی S2 که می تونن دانلود داشته باشند
QBOX 8920
QBOX 6920
QBOX S2 اکسترنال
QBOX 6980
PROF DVB که چند نوع داره
SKY SRAR HD 2 که برای دانلود جالب نیست
SKY STAR S2 این هم برای دانلود پیشنهاد نمیشه

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
دو نوع فرکانس داریم
S1 که mp1 بود و s2 هم mp4 هست که واضحه سرعت و انتقالش سریعتر s1هست و برای سرویس دهنده ها به صرفه هست..

یعنی با کارت من کلا نمیشه دانلود کرد یا اینکه سرعت میاد پایین ؟ اورش کردم ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر