نظر سنجي براي تشكيل يه گروه آفلاين جهت دانلود بازي هاي انواع كنسول ها از جمله XBOX360

mhk123

کاربر سایت
May 14, 2007
116
من هم برای پرداخت عضویت آمادم،بشرط اینکه بازیهای PC هم توی لیست دانلود در نظر گرفته بشه.

در ضمن قبلا سایتای دیگه ی آفلاین هم عضویت داشتم و با شرایط و نحوه ی کارشون کاملا آشنا هستم،متاسفانه اکثریتشون دنبال کسب سود بودن و به کیفیت خدمات و رضایت کاربرا توجهی نداشتن،برای یه سرویس خوب باید قواعدی در نظر بگیرید که این مشکلات پیش نیاد و با کاربران تعامل داشته باشید.

کاملا درسته میفرمایید ؛

من برای همین مشکل دیگه خودم اکانت میگیرم و فایلام رو میگیرم.

دوستان باز هم تاکید میکنم فقط بازی XBOX360 , PC , Wii ,PSP رو که نمیگیریم ، هر بازی مال هر کنسولی باشه رو میگیریم
.

باز هم ازدوستمون تشکر میکنم.

babak9

کاربر سایت
Nov 10, 2007
219
نام
babak
خیلی جالبه منم این ایده رو چند شب پیش خواستم بدم ولی با این امتحانا نمیشد.............
بچه ها به سود همست .کسایی هم که بلد نیستن با یک اموزش که توسط اعصا ارائه میشه میتونیم مشکلشون رو حل کنیم .خیلی سادست...:cheesygri یادتون باشه که هزینه کلی خیلی کمتر از اون چیزی که برای هر بازی توی یک ماه میدید در میاد;)

sdr

کاربر سایت
Aug 30, 2009
257
واسه دیش و ال ان بی اگه به نصاب ماهواره زنگ بزنید واستون میاره .. شهرستان لازم نیست

حداقل چند نفر لازم داریم ؟

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
اگر یه 100 نفری بشیم راهت یک اکانت پرسرعت میتونیم روی فرکانس 11354 بگیریم.در هر صورت من تجربه دارم و میتونم کمک کنم و به بچه ها نرم افزار و آموزش بدم

mhk123

کاربر سایت
May 14, 2007
116
اگر یه 100 نفری بشیم راهت یک اکانت پرسرعت میتونیم روی فرکانس 11354 بگیریم.در هر صورت من تجربه دارم و میتونم کمک کنم و به بچه ها نرم افزار و آموزش بدم

آره ، 100 نفر خوبه.

اگر بشه كاري كرد تا اين تاپيك رو همه ببينن عالي ميشه.

كسي در اين رابطه ميتونه كاري كنه؟؟؟

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
اول از همه باید تایپیک عضو گیری زده بشه و فرکانس مشخص بشه.باید دید دوستان به چه فرکانسی رای میدن.اکانت باید از جای مطمعن خریداری بشه.بعد خودبخود تبلیغش میره تو سایتهای آفلاین مثل فری آفلاین:smile:

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
دوست عزیز یه سوال
فرقی نمیکنه چه جور dvb بگیریم؟؟؟ یا اینکه همه اعضا باید از یه مدل استفاده کنن
چون من تمام کارام و چیزای دیگم رو لپ تاپه باید اکسترنال بگیرم

bardia67m

کاربر سایت
Dec 10, 2009
796
نام
بردیا
فقط با این نویز و اینا چی؟ W3 مشکلی نداره؟ مثلا همون 11354 که گفته شد من دیدم روش نویزه و نوسان شدیدی داره که ...:((
اگه با نویز مشکل نداشته باشه که من هم شدیداً پایه ام.
بعد ترمیم چی می شه؟

mhk123

کاربر سایت
May 14, 2007
116
دوست عزیز یه سوال
فرقی نمیکنه چه جور dvb بگیریم؟؟؟ یا اینکه همه اعضا باید از یه مدل استفاده کنن
چون من تمام کارام و چیزای دیگم رو لپ تاپه باید اکسترنال بگیرم

دوست عزيز بايد سعي كني حتما SKYSTAR بگير ، چون ديگه خودش رو نشون داده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر