نظرسنجی:Resident Evil 5

این همون بازی بود که چند سال انتظارش رو میکشیدین

• بلی

رای‌ها: 116 51.6%
  • خیر

رای‌ها: 78 34.7%
  • برام مهم نبود

رای‌ها: 31 13.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    225

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,179
دوستان این تاپیک رو باز کردم تا ببینیم چقدر از دوستان انتظاراتشون از بازی براورده شده :love:

(لطفا هر چی که میگین با دلیل و منطق بگین و با تعصب حرف نزنین!از همه دوستان چه نسخه ps3 و چه نسخه xbox360 رو بازی کردن خواهش میکنم در این تاپیک شرکت کنن)

با تشکر از همه دوستان

آخرین ویرایش:

sinasafari

کاربر سایت
Jan 30, 2008
763
نام
سینا صفري
این همون بازی بود که چند سال انتظارش رو میکشیدین
بــــــــــــله:D
از همه دوستانی که هم نسخه ps3 و هم xbox360 رو بازی کردن خواهش میکنم در این تاپیک شرکت کنن
یعنی باید هردو نسخه رو بازی کنیم بیایم نظر بدیم:confused:؟چه فرقی میکنه

Niko

کاربر سایت
Jun 12, 2008
55
نام
احسان
به نظر من دنباله ی خوبی بود چون هم یاد خاطرات شد و هم اینکه اون نکاتی که تو اویل 3
یرام مبهم بود مشخص شدند البته باید بگم بازی از لحاظ القای ترس در حد پایینی بود:( ولی
از لحاظ فنی خیلی سر بود :love:.
البته اینم بگم که من بازی رو دو بار تمومش کردم و تو این دو بار بازی رو بالانس کردم:cool:

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
من شخصاً برام مهم نبود!!!
البته نه اینکه فقط بخوام یه بازی کرده باشم و بیخ بشم...
کلاً من خیلی با RE حال میکنم و به شدت داستانشو دنبال میکنم...
پس وقتی که RE5 بازی کردم سعی کردم ازش لذت ببرم به جای اینکه بگم اینجاش اینطور بود یا اونجاش اونطور بود.

آخرین ویرایش:

hesam_samy

کاربر سایت
Mar 27, 2008
61
نام
حسام
به نظر من بازی نسبت به نسخه ها ی قبلی یک افتضاح به تمام معنا بود به قول دوستان نه ترسی در بازی وجود داشت و نه معمایی و خنده دار ترین صحنه ی بازی در مرحله ی اخر (اتشفشان) بود که معلوم نبود چرا کریس و شوا تو اون دمای گرم ذوب نمی شن!!!!!!!!!!!!!!! و حتی بدون هییچ مشکلی تیر اندازی می کنند اخر سر هم هلیکوپتر به را راحتی نجا تشون میده !!!!!!!!!!!!!!!!!!
به نظر من سری بازی RE متعلق به یک شرکت(کپکام) و یک سازنده نیست.این سری بازی متعلق به میلیون ها
هوادار خود در سراسر دنیاست.چرا باید به این سادگی ساخت ان را به کسانی واگذار کنند که اصلا درک درستی
از هواداران خود ندارند و اگر هم داشته باشند توانایی اجرای خوا سته ی انان را ندارند؟چرا باید شینجی میکامی
(خالق این سری) در اطلاعیه ای اعلام کند RE5 رو بازی نخواهد کرد و این بازی راه درستی را دنبال نمی کند؟!
به امید ان روز که RE6 بتواند طرفتاران خود را راضی کند.
نظر من گزینه ی خیر بود :mad:

آخرین ویرایش:

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,179
بــــــــــــله:D

یعنی باید هردو نسخه رو بازی کنیم بیایم نظر بدیم:confused:؟چه فرقی میکنه

دوست من با هیچ تعصبی نیست!
لطفا دوباره بخون از همه کسایی که هر دو نسخه رو یعنی نه فقط مال 360 رو
بلکه ps3 هم حق رای داره:love:

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
دوست من با هیچ تعصبی نیست!
لطفا دوباره بخون از همه کسایی که هر دو نسخه رو یعنی نه فقط مال 360 رو
بلکه ps3 هم حق رای داره:love:
من متوجه نشدم!!
یعنی چی؟ مگه بغیر از نسخه ی Limited فرقی دارن با هم؟
یعنی فقط کسایی که دو نسخه رو بازی کردن باید بگن انتظاراتشون برآورده شد یا نه؟!

Jack Sparrow

کاربر سایت
Apr 8, 2007
131
به نظر من در مورد القای حس ترس که موفق نبوده ولی از حق نگذریم از لحاظ گرافیک و گیم پلی در سطح عالی و خوبی قرارداره (به خصوص فصل 2)
ولی از اونجای که متاسفانه من به جز شماره های 4و5 از این سری رو بازی نکردم به طور طبیعی نمیتونم بگم بعد از 4 سال این اون بازی بود که میخاستم یا نه ، ولی در کل من واقعا از این بازی خوشم اومد ...
این هم نظری هستش به به

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
با توجه به يك نكته به نظر من دوستان نظر به دهند.اون هم اينكه بعد از RE4 انتظارشان براورده نشده يا بعد از RE هاي كلاسيك؟(خيلي وقت است كه دوران كلاسيك گذشته است و دوستان اگر مي شود هم زمان خواستار حضور ميكامي و RE كلاسيك نشوند چون خود ميكامي هم خالق اون RE ها بود هم خالق RE4 و خودش خوب مي دانست استفاده ار اون سبك قديمي براي گيمر هاي امروزي جذاب نيست همان طور كه خيلي از شما ها خودتان از نبود شليك در حال حركت ناراحت بوديد)
نظر من اين است كه بدون حضور ميكامي (با توجه به حضور ميكامي در اكثر قسمت هاي مهم و قبلي بازي شامل 1و2و3و4 و CODE VERONICA )اين بهترين حالتي بود كه مي توان از RE5 انتظار داشت.
دوستان X360 اميدوارم اشكال گرفتن تان خيلي بزرگ باشد چون با 3 تا 5 تومان بازي را تهيه كرده اند.ضمن احترام به كساني كه نسخه PS3 بازي را تهيه كرده اند كه اون ها حق اظهار نظر بالاتري دارند.

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
اینی که میکامی این بازیرو نساخت دیوانگی محض از کپکام بود :evil:بهتر بود اولین رزیدنت این نسل رو خود میکامی میساخت :evil:
چون میخواستیم هم از گیم پلی هم از گرافیک لذت ببریم من فقط از گرافیک لذت بردم
اگه خود میکامی میساخت هم میتونستیم یه گرافیک فوق العاده ببینیم هم گیم پلی نواورانه

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
دوستان X360 اميدوارم اشكال گرفتن تان خيلي بزرگ باشد چون با 3 تا 5 تومان بازي را تهيه كرده اند.ضمن احترام به كساني كه نسخه PS3 بازي را تهيه كرده اند كه اون ها حق اظهار نظر بالاتري دارند.
یه تیکه اومدیا!!!
برادر این حرفها کدومه؟!
یعنی کسی که اینجوریه چون نسخه ی کرک شده بازی کرده دیگه حق نظری نداره؟!
اگه PS3 هم کرک شده بود اونموقع فکر کنم دیگه هیچ کس حق رای نداشت!!نه؟
و البته ضمن احترام به دوستانم که PS3 رو ابتیاع کردن و دوستی که این تاپیک رو زده اینجا فروم X360 هست.

hesam_samy

کاربر سایت
Mar 27, 2008
61
نام
حسام
اینی که میکامی این بازیرو نساخت دیوانگی محض از کپکام بود :evil:بهتر بود اولین رزیدنت این نسل رو خود میکامی میساخت :evil:
چون میخواستیم هم از گیم پلی هم از گرافیک لذت ببریم من فقط از گرافیک لذت بردم
اگه خود میکامی میساخت هم میتونستیم یه گرافیک فوق العاده ببینیم هم گیم پلی نواورانه
با نظرت کاملا موافقم ;)

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
اصلا بر آورده نکرد.ما رو باش گفتیم بعد از 4-5 سال یه شاهکار بازی میکنیم و...
من نمیدونم تو این همه سال Capcom رو این بازی چه کار میکرده؟؟؟که آخرش هم یه بازی 10 ساعته داده بیرون.
ای RE4 کجایی؟عجب چیزی بودی.
از کپکام این کار بعید بود.:(

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,179
میکامی رو واسه wii کنار گذاشتن انگار:cheesygri
دوستان تفاوتی بین نسخه 360 وps3 نیست
درسته رو ps3 باید اوریجنال گرفت و قیمتش بالاست اما فقط نظر سنجیه و تفاوتی بین هیچ کدوم نیست!
از همه دوستانی که هم ps3 و هم 360 دارن خواهش کردم که تو نظر سنجی شرکت کنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر