نظرسنجی در مورد نرم افزار های افزایش سرعت اینترنت

بهترین بهینه ساز سرعت

• مجموع رای دهنده‌ها
    9

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
با سلام میخواستم ببینم که شماها از نرم افزار افزایش سرعت اینترنت استفاده میکنید یا نه ؟
اگه استفاده میکنید از چه برنامه و لطف کنید بگید تغییری هم کرده یا نه
من از dsl speed-full speed-flash speed-speed connect-Throttle-cfosspeed-win 7 manager-ashampo win optimizer-netscream
استفاده کردم ولی در نهایت بدتر گیج شدم نمیفهمم کدوم بهتره
ایا اصلا تاثیری داره البته من انتظار معجزه ندارم فقط استفاده از حداکثر باند و ثابت شدن سرعت و لود سریع صفحات مد نظرمه کسی از از اینا استفاده کرده نتیجه گرفته باشه؟؟

MORT3ZA

کاربر سایت
Apr 30, 2010
1,039
نام
مرتضی
با سلام میخواستم ببینم که شماها از نرم افزار افزایش سرعت اینترنت استفاده میکنید یا نه ؟
اگه استفاده میکنید از چه برنامه و لطف کنید بگید تغییری هم کرده یا نه
من از dsl speed-full speed-flash speed-speed connect-Throttle-cfosspeed-win 7 manager-ashampo win optimizer-netscream
استفاده کردم ولی در نهایت بدتر گیج شدم نمیفهمم کدوم بهتره
ایا اصلا تاثیری داره البته من انتظار معجزه ندارم فقط استفاده از حداکثر باند و ثابت شدن سرعت و لود سریع صفحات مد نظرمه کسی از از اینا استفاده کرده نتیجه گرفته باشه؟؟
من زیاد از اینجور برنامه ها استفاده کردم هیچ کاری نمیکنن

immortals

کاربر سایت
Jan 24, 2012
230
نام
كاوه
يه چند تا كار بايد روي خود ويندوز انجام بدي..................يه ذره سرعتش بهتره ميشه كه فكر كنم همه بلد هستن.............بقيه حرفها داستانهb-)

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
فقط IDM یا Internet Download Manager ! از کل پهنای باندت استفاده میکنه !‌ تو نظرسنجی هم نذاشتی !‌ سیرکه ؟ آیا ؟‌ برنامه به این مهمی !‌ :d

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,720
نام
وحید
این حرف شما مثل مو کندن از کف دسته این برنامه ها قرار نیست خودشون براتون پهنای باند ردیف کنن پیشنهاد میکنم زیاد درگیر این حرفا نشید اکثرش تو ایران جواب نمیده

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
این حرف;) شما مثل مو کندن از کف دسته این برنامه ها قرار نیست خودشون براتون پهنای باند ردیف کنن پیشنهاد میکنم زیاد درگیر این حرفا نشید اکثرش تو ایران جواب نمیده

مثلا من یک مگ دارم باید با 128 دانلود کنم ولی 80 90 بیشتر دانلود نمیکنه با اکسپلورر و اینطور چیزا اون میاردش رو 128 !‌128 رو نمیکنه 200 که !‌

AS Roma

کاربر سایت
Sep 7, 2011
38
نام
امـیــرحسـین
دوستان راستش من قبلنا که از این نوع نرم افزارا استفاده کرده بودم. هیچ تاثیری نداشت و در1-2 روز پاکشون میکردم.
املا از وقتی یکیشونو که در نظرسنجی انتخابم معلومه!(نسخه جدیدشو) ریختم واقعا تاثیر داشته و سرعت دانلودمو که در گذشته بین 22 تا 25.5 بود، الان ثابت روی 26.5 دانلود میکنه!
دقت کنین با نرم افزارای دانلود تاثیرشونو نشون میدن، اونم وقتی تنظیماتشو تغییر بدی برای ISP خودت. روی SpeedTest هم هیچ تاثیری رو نشون نمیده!!! ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر