نظرسنجی در ارتباط با اعتبار های کاربران در انجمن

نظر شما در رابطه با اعتبار های انجمن چیست؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,245
  • نظرسنجی بسته شده است .

.:Zangetsu:.

کاربر سایت
Jun 3, 2011
537
نام
Hamzeh
حذف اعتبار مثل پاک کردن صورت مسئله میمونه. من و خیلیای دیگه بعد دیدن یک مطلب مفید به نویسنده اش اعتبار میدیم، نمیگم نویسنده اش براش مهمه ولی همین که متوجه میشه چند نفر خوندن براش خیلی اهمیت پیدا میکنه.
این که یک عده ازش در جهت سوئه استفاده بهره میبرند دلیل نمیشه بیایم یه سیستم رو از پایه حذف کنیم.
به نظرم اگر این سیستم باشه اما معیار قابل قبولی برای کاربر فعال یا غیر فعال نباشه این جور سوئه استفاده ازش کمتر میشه و ما هم میتونیم از نویسنده بعضی از نوشته ها تشکر کنیم و اونو تشویق به ادامه کارش کنیم.

کلا پاک کردن صورت مسئله بین ماها وجود داره هر وقت میبینیم یه کاری خوب پیش نمیره و یه جای کارش میلنگه میگیم خب صورت مسئله رو حذف کنیم بریم بعدی.
این که نشد.

اینم حرفیه ......
اگه سیستم "تشکر" از پست رو به جای این اعتبار بذارن بهتره یه جورایی :-؟

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
ا
در مورد کاربر فعال، به نظر من هم از طریق انتخاب ار طریق مدیرا و هم ار طریق اعتبار هر کدومشون به تنهایی نواقص خودشون رو دارن و به قول معروف چرا هردوشون با هم نباشه ؟ یعنی 1. مدیرا اگه دیدن کاربری واقعا مفیده فعالش کنن. و 2. هر کاربری که از طریق اعتبار فعال شد اول از طریق مدیرا چک بشه و اگه مدیر ها صلاح دیدن اون کاربر رو فعال کنن.
ایول خیلی باحال گفتی
واقعا کاربر فعال یعنی اینکه هی تند تند پست بده تا میاد فن بوی بازی در بیاره ؟ یا نه تا اونجایی که میتونه از پستهای غیر ضروری اجتناب کنه ؟
خوده من کاربرایی رو مشناسم که در روز تا دلتون بخواد پست بی خود و غیر ضروری و بی اهمیت میدن و تعداد پستاشون سر به فلک میکشه
ولی کاربرایی هم داریم که بالا نبودن تعداد پست هاشون ولی به درد بخورن چه برا انجمن چه برا کاربرای دیگه ، انجمن رو مهمونی اشتباه نگرفته که اگه یکی یه چیزی گفت شروع کنه پر چونگی
من هم قبول دلرم تگ فعال باید به دو صورت 1 - بالا رفتن اعتبار و تایید مدیران / 2 - فقط تایید مدیران بدون توجه به میزان اعتبار شخص

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
درسته که الان یه عده معنی اعتبار رو اشتباه متوجه شدن و یه جور توهم رو براشون ایجاد کرده اما اون عده ای که به درستی فعالیت میکنن با دریافت اعتبار به ادامه فعالیت ترغیب میشن بنابراین حذف سیستم به نظرم خیلی درست نمیاد ولی در کنار این انتخاب کاربرهای فعال به وسیله مدیران کار بسیار عقلانی تری هست.
البته یک نکته ای هم که حسین عزیز بهش اشاره کرد بحث امتیاز مثبت و منفی به پستهاست که بسیار پیشنهاد خوبی هستش.

کاربر سایت
Jun 3, 2011
537
نام
Hamzeh
من به گزینه اول رای دادم اما سوال اینجا پیش میاد که آیا ... نظارت بر نحوه عملکرد کاربرا بالا هست؟ که کاربرای فعال به حق انتخاب بشند؟
همینجوریشم ناظما نمیرسند تمام پستا رو چک کنند چه بسا مدیرا که زیاد پیداشون نیست ........
به هر حال امیدوارم آبکی درنیاد آخرش .......

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
اینم حرفیه ......
اگه سیستم "تشکر" از پست رو به جای این اعتبار بذارن بهتره یه جورایی :-؟

با حذفش موافقم!

به نظرم سیستم "تشکر" بهتر هست..طوری که هرکسی که ازش تشکر میشه نوعی امتیاز هم براش به حساب بیاد.

تشکر که از پایه مشکل داره.
طرف میاد از بالای صفحه شروع می کنه یه تشکر ول میده واسه هر پستی که میبینه.
یهو میای میبینی که تعداد تشکر از یه پستی رسیده به 5000 تا.

---------- نوشته در 11:42 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:41 AM ارسال شده بود ----------

من به گزینه اول رای دادم اما سوال اینجا پیش میاد که آیا ... نظارت بر نحوه عملکرد کاربرا بالا هست؟ که کاربرای فعال به حق انتخاب بشند؟
همینجوریشم ناظما نمیرسند تمام پستا رو چک کنند چه بسا مدیرا که زیاد پیداشون نیست ........
به هر حال امیدوارم آبکی درنیاد آخرش .......

حمزه جان برای اون هم راه حل هستش.
میشه یه تعدادی از کاربرای فعال قدیمی رو انتخاب کرد واسه این کار.کاربرهای فعال رو اونا معرفی کنن و ادمین ها تایید کنن.

کاربر سایت
Jun 3, 2011
537
نام
Hamzeh
تشکر که از پایه مشکل داره.
طرف میاد از بالای صفحه شروع می کنه یه تشکر ول میده واسه هر پستی که میبینه.
یهو میای میبینی که تعداد تشکر از یه پستی رسیده به 5000 تا.
از بالا شروع میکنه تشکر ول دادن؟ کی همیچین کاری میکنه؟

---------- نوشته در 11:44 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:42 AM ارسال شده بود ----------

حمزه جان برای اون هم راه حل هستش.
میشه یه تعدادی از کاربرای فعال قدیمی رو انتخاب کرد واسه این کار.کاربرهای فعال رو اونا معرفی کنن و ادمین ها تایید کنن.
مسخره بازیِ فقط اینطوری !

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
نمیخوام اسمه سایتی رو ببرم ولی شما تشریف ببری هر سایتی که که چنین سیستمی داره تعداد تشکرها و پست رو ببینی کاملا متوجه منظورم میشی.
قبل از اینکه هم سیستم اعتبار بیاد هم وضع همین بود.

:-/

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,952
نام
فرهاد
خوب این همه نقد کردیم بیاییم چند تا راه حل هم ارائه بدیم شاید به درد مدیران خورد . در صفحه قبل کاربر Breaking Rules به نکته خوبی مثل "کاربر ویژه" اشاره کرد که به نظرم این رو هم میشه در کنار کاربر فعال روش مانور داد . شخص اول با نظر مدیرا بنا به فعالیتش بشه "کاربر فعال" که این هم مستلزمه قوانینی هستش که ادمینها میزارن و مشخص میکنن . بعد از اینکه کاربر فعال شد . برای اینکه در یک روند راکت نمونه میتونه به درجه " کاربر ویژه " برسه ، که خیلی خوب هم هست طرف میدونه هر چقدر فعالیت کنه بی ثمر نیست و تگ مربوط به فعالیش رو میگیره و میدونه که مدیران زیر نظرش دارن .
میتونیم قوانینی هم رو براش بگیم مثلا برای ارتقاع از فعالی به ویژه باید :

فعالیت بالاتر از نسبت قبل حداقل در 3 فروم سایت (حالا هر چی فروم اخبار بازیهای PC .360 و PS3 )

تاییدیه از ناظم انجمن اون بخشها در مورد فعالیت خوب .

تاییده مدیر انجمن در مورد نداشتن سوء سابقه و فن بازی و ترول و یا اسپم .

اینها و یا موارد دیگه جم میشه فرستاده میشه برای ادمین اشکان عزیز یا دیگران و انها تصمیم اخرو میگیرن .

به نظرم اینها همش انگیزه میشه برای کاربر برای ندادن اسپم و تلاش بهتر درسایت . با تشکر

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی

---------- نوشته در 11:44 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:42 AM ارسال شده بود ----------

همین اینجا قبلا داشت ! قبل اعتبار ! هیچ فرقی نمیکرد ! دقیقا همین نقش اعتبار رو داشت با همین مشکلات !
کلا همچین چیزایی برداشته بشه بهتره !
اون سیستم شصت اگه امکان پذیر باشه به مراتب بهتره :d که مربوط به همون پست میشه و جای دیگه ای ثبت نمیشه که کسی بخواد بره دنبالش ! (هرچند اونم یه دفعه بیفته وسط دوتا بازی انحصاری دو طرف حسابی یه حالی به هم میدن). کلا همینجوری خشک بهتره :d

کاربر سایت
Jun 3, 2011
537
نام
Hamzeh
نمیخوام اسمه سایتی رو ببرم ولی شما تشریف ببری هر سایتی که که چنین سیستمی داره تعداد تشکرها و پست رو ببینی کاملا متوجه منظورم میشی.
قبل از اینکه هم سیستم اعتبار بیاد هم وضع همین بود.

:-/
مسلما تعداد تشکر از یه پست مفید و یه پست معمولی فرق میکنه .......... اینطور نیست؟ همین کافیه! مگه قرار چی بشه؟ طرف پُز بده که فلان تعداد تشکر داره؟ مهم اینه که طرفی که خبر میذاره یا کار مفیدِ دیگه ای انجام میده بدونه یه عده به پستاش اهمیت میدن ........... مگه الان همه ی اونایی که خبرارو میخونن اعتبار میدن؟ نه! ......... منظور اینجا فقط خبر نیست! کل کار یه کاربره میتونه "مفید" تلقی بشه .......
اون مسخره بازی هم خیلی خیلی مشکلات داره ........... اولش مشخص نیست ......... اما یه مدت که بگذره نتایجش همه فروم رو برمیداره ..... اتهامات به "سلیقه ای کار کردن و انتخاب کردن" رو نمیشه راحت به جریان در اورد ....

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
درسته که الان یه عده معنی اعتبار رو اشتباه متوجه شدن و یه جور توهم رو براشون ایجاد کرده اما اون عده ای که به درستی فعالیت میکنن با دریافت اعتبار به ادامه فعالیت ترغیب میشن بنابراین حذف سیستم به نظرم خیلی درست نمیاد ولی در کنار این انتخاب کاربرهای فعال به وسیله مدیران کار بسیار عقلانی تری هست.
البته یک نکته ای هم که حسین عزیز بهش اشاره کرد بحث امتیاز مثبت و منفی به پستهاست که بسیار پیشنهاد خوبی هستش.
آریان این دیگه از اون بدتره :d الان تو فروم های دیگه این سیستم داره اجرا میشه و نتیجه ـش بدتر از این سیستم اعتبار خودمون هست ...
یعنی میبینی یکی به خاطر پستش 30 تا منفی گرفته بعد میای پستش میخونی میبینی تنها گناهش این بوده که از بازی مورد علاقهِ یسری دوستان بد گفته ! یا حتی مواردی دیدم که طرف امتیاز پایین سایت ها رو گذاشته با استقبال وحشتناک فن ها در دادن منفی ، مواجه شده :d

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
به نظر من حذف بشه بهتره خود من 700 تا اعتبار دارم ولی راضی نیستم از این سیستم
البته مدیران سایت هم برای انتخاب افراد فعال باید نظارتشون رو بیشتر کنن

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,721
نام
وحید
به نظر من هم این سیستم اعتبار داره کم کم به یه وصله ناجور تو این سایت تبدیل میشه و مشکلاتی هم که درست کرده کم نیست به نظر من کاربر فعال رو باید مدیران معرفی کنن بعضی ها فقط به خاطر یه سری حرفهای بیخود کاربر فعال شدن

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
من حرف هام رو تو تاپیک انتقادات زدم و نظرم رو گفتم و نمیخوام اینجا هم وارد بحث بشم
فقط بعد اون بحث تو انتقادات در کمال ناباوری تعداد درخواست اعتبار از من بیشتر شد :)
از مدیران محترم تقاضا دارم یه نگاه اجمالی به فعالیت افرادی که تو این یک ماه کاربر فعال شدن بندازن
اصلا منظورم فرد خاصی نیست ولی با یک نگاه به نوشته ها و گفت و گوهای ایجاد شده توسط این افراد نتیجه این نظر سنجی روشن میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر